La Sesta Giornata Della Serie A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏3/10/08.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.gazzetta.it/tools1024/images/squadre/juventus_big.Xxx
    משבוע לשבוע נראה כי יובנטוס רק נפצעת יותר ונהיית יותר אנמית מול השער ואימפוטנטית,למזלה הפעם בופון חוזר לבין הקורות מה שייצב קצת את ההגנה ויתן שקט לקלאודיו רניארי שמתחיל קצת להרגיש איך הכסא בטורינו מתחיל לרעוד אחרי 3 תוצאות תיקו רצופות.מלבד זה טרזגה אנדראדה זבינה וזאנטי עדיין פצועים,לגרו נפצע מול באטה בוריסוב וקייליני גם לא הכי כשיר,תוסיפו לזה את יאקווינטה שנפצע ואת זה שדל-פיירו גם לא כשיר ב100 אחוז אבל צריך לשחק ותבינו שיובה בבעיה,הסגל העמוק שנבנה בטורינו אומנם עמוק אבל דווקא עכשיו נראה ששחקנים כמו טרזגה ויאקווינטה,אלו עם הרגל המסיימת יהיו בדיוק אלו שחסרים לג'יובינקו וקאמו שמסדרים כדורים בקישור של הזברות.אבל בדיוק בשביל זה הביאו את אמאורי,הברזילאי פוגש את האקסית וצריך לא להראות רחמים,אפילו לא קצת שהרי הוא יהיה זה שיקבל את הכדורים של הקשרים ואלכס וכמה אירוני זה יהיה שדווקא סבסטיאן ג'יובינקו אותו ייבש רניארי עד שלא יכל עוד בגלל לחץ הקהל יהיה זה שייסדר לו שקט בכסא על הספסל שבצפון איטליה

הרכב משוער: (4-42) בופון;גריגירה,קייליני,מלברג,מולינארו;קאמורנזי,פאולסן,סיסוקו,ג'יובינקו;אמאורי,דלפיירו

http://www.gazzetta.it/tools1024/images/squadre/palermo_big.Xxx

ואם באירוניה עסקינן אז כמה אירוני זה שדווקא הקבוצה של הבעלים הכי משוגע בליגה,זה שמפטר על ימין ושמאל תפגוש את המאמן שהכי מתנדנד,וכמה אירוני שנצחון על יובה יכול להדביק את כסאו של באלרדיני.
    ואם באירוניה עסקינן אז כמה אירוני זה שדווקא עכשיו שחקני המפתח של פאלרמו הם פליטי יובה,אחד כבר שנים הלוא הוא פבריציו מיקולי והשני הוא זה שעד לשנה שעברה היה עוד שחקן בית שסוף סוף מקבל הזדמנות אבל קיבל סטירת לחי מההנהלה בשביל שאמאורי יעשה את הדרך ההפוכה,קפטן הנבחרת הצעירה אנטוניו נוצ'רינו לא שכח ולא סלח וכמה שהוא רוצה לנצח את יובה,ואם אפשר לשבור לאמאורי רגל על הדרך אז מה רע,שני ציפורים במכה אחת.וכמובן לא לשכוח את פדריקו באלצרטי שהגיע בכלל מטורינו עבר ביובה התגלגל לפיורנטינה ונחת העונה בפאלרמו.
    הרכב משוער(4-3-1-2) :אמליה;קאסני,קארוציארי,בובו,באלצרטי;נוצ'רינו,ברשיאנו,ליברני;סימפליסיו;קאבני,מיקולי

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/10/08
  2. forza forza Member

אתחיל דווקא מהגול שספגנו... זנטי, אוי זנטי. גם לך מותר לטעות נשמה שלנו!! רק אומר שהתגובה שלו אחרי הטעות והגול די אופיינית לסמל כיאה לשחקן הענק הזה.

בסך הכל משחק טוב של אינטר, היא הרי תמיד נותנת שואו מול בולוניה, לצ'ה, פארמה וכ'ו, נקווה שעם מוריניו נראה הופעות כאלה גם במשחקים חשובים יותר.

השחקן המצטיין לטעמי היה (שוב) מייקון. עולה להתקפה מתי שצריך, סגר טוב, שחקן שכל מאמן היה רוצה. הייתי רוצה שאל קפיטאנו יחזור לעמדתו המקורית, אבל עם היכולת הזו של הברזילאי נראה לי שאין טעם.

טוב היה לראות את קורדובה חוזר לעניינים, הוא הבלם הכי טוב של אינטר, BY FAR.

איברהימוביץ' היה סבבה למרות שהחמיץ כמה מצבים של גולים בטוחים, אבל השער שלו היה אדיר, למרות שיכול להיות ששופטים אחרים היו שורקים לעבירה שלו עם הרגל, שהלכה קרוב לראש של היריב, אבל בכל מקרה ביצוע נהדר של השבדי. התפקיד הכי טוב של איברהימוביץ' זה בצדדים, ולא במרכז הרחבה, כי הוא מושך אחריו שחקנים ומותיר את הרחבה בלי הרבה שחקני הגנה של הקבוצה היריבה, וכך לאדריאנו ושאר שחקני החלק הקדמי יש חופש פעולה רחב יותר. לא יזיק אם מוריניו יפתח עם זלטן, אדריאנו ועוד חלוץ, ויוריד את מנסיני או קווארסמה לספסל. כך יהיה לנו יותר מחץ במרכז ההתקפה.

היה נחמד גם לראות את ויקטור אובינה מקבל צ'אנס, לטעמי הכישרון הכי גדול באינטר היום.

לאציו סיימה בתיקו אבל אני רואה ת'קבוצה הזאת נאבקת בצמרת עד תום העונה. אמנם היא איבדה 2 נק' במשחק בית חשוב, אבל קרה לה דבר טוב, והוא חזרתו של סימונה אינזאגי לעניינים. הוא יכל בשקט להיות בטופ של החלוצים באיטליה, יש לו את כל הנתונים להצליח לא פחות מאח שלו, אבל חוסר יציבות ופציעות מנעו זאת ממנו. אולי עכשיו למאמן של הביאנקו סלסטי יהיה קצת אומץ לתת לו לפתוח, אחרי שהראה אינזאגי שיש על מי לסמוך, ולא רק על רוקי והמפציץ השני.

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/08
  3. JR-Riquelme Member

במקום מי הוא יפתח זאת השאלה? במקום סראטה או גוראן פאנדב?
    לא חושב שלאינזאגי יש מקום ב11 של לאציו, גם לא כמחליף ראשון.

4. Milanista3 Member

לעומתך ,אני לא חושב שלאציו תשאר בצמרת עד סוף העונה .
    שוחקו רק 6 מחזורים ועם כל הכבוד ללאציו שהיא קבוצה מצויינת , אני רואה אותה נופלת הרבה העונה מול הקטנות כמו אתמול .
    ככל שהעונה תתקדם והקבוצות הגדולות יחזרו ליכולת וליעילות שאיפיינו אותם בעבר ,לאציו תדרדר במקומות ותסיים אחרי 3 הגדולות (לפחות ).

בקשר ליובנטוס - פלרמו ,בתור אוהד מילאן אני כמובן מקווה שיובה יאבדו נקודות ,אבל קשה לי לראות את זה קורה אחרי שלושה מחזורים ללא ניצחון וגם אחרי התיקו הדי משפיל מול בוריסוב . השחקנים של יובה יודעים שאת המשחק מול פלרמו הם חייבים לנצח , זה לא יהיה קל ואני מעריך שיהיה ניצחון דחוק ליובה .
    והכי חשוב -בופון חוזר !

מילאן יוצאת היום בערב למשחק שנראה קליל על הנייר ,קליארי שבמקום האחרון ללא נקודות אבל זה בדיוק גורם למשחק להיות קשה . קליארי היא חיה פצועה שתלחם על החיים שלה ומילאן בעונות האחרונות תמיד התקשה ואיבדו נקודות מול הקבוצות הקטנות . אם מילאן תנצח ותיצור איזשהי המשכיות ,אז יהיה אפשר לדבר על מאבקי צמרת בהמשך העונה ,אם היא לא תנצח היא לא עשתה כלום שניצחה את הדרבי והפער מאינטר יהיה שוב יותר ממשחק אחד .

5. forza forza Member

אינזאגי יכול לשחק עם פאנדב וסאראטה, כי לאציו משחקת במערך של 3-3-4 אם אנ'לא טועה, כך שיש מקום גם לרוקי בחוד. אם סימונה יהיה בכושר טוב, זה לוקסוס עצום להשאיר אותו בספסל.

כשלאציו הייתה קבוצת פאר עם כל הכסף והכוכבים אינזאגי היה קבוע ב-11, אז אם הוא חוזר לכושר אני שם אותו חלוץ ראשון לפני כולם, מדובר במכונת שערים, כשהוא במיטבו.

לאציו צריכה דבר אחד - משקיע! מפתיע אותי שלא מתעניינת איזו קבוצת רוכשים מאבו דאבי או מארה"ב או אפילו מאיטליה. קבוצה גדולה לאציו, עם קהל אוהדים עצום, לא מבין את זה.

אם באו לסיטי, צ'לסי ועוד, לאציו גם חייבת להימכר. אישית אני מתגעגע לימים הגדולים שלה. סאלאס, ורון, נדבד, נסטה, פרוצי, בוקסיץ', קזיראגי, סטנקוביץ', סימונה, ויירי, קרספו ועוד. קבוצה ענקית.

הסריה A רק תרוויח אם לאציו תחזור להיות לאציו הגדולה. עוד יריבה לזכייה בסקודאטו.

6. Antonio Member

סימונה אינזאגי הוא לא יותר ממתחזה סדרתי וחלוץ קורה שתמיד חי בצלו של אחיו פיליפו.
    הוא לא מתאים להיות שחקן הרכב בלאציו כפי שלא התאים באטלאנטה ובשאר המקומות בהם שיחק ב-4 השנים האחרונות.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלו קיטי, תחזיר את הציפורניים למקומם. למה לתקוף ברוע שחקן שכל מה שבאמת מגיע לו זה רחמים. העובדה שהוא חי בצילו של אחיו הגדול הוא מכשול ולא משהו שצריך לגחך עליו. במשך 5 השנים האחרונות סימונה היה כשיר בסה"כ רק עונה אחת במצטבר. גופו כל הזמן בוגד בו, על אף עבודותו הקשה בנסיונות הנישנים לחזור. לבחור יש כדורגל ואני לעומתך חושב שדווקא לחסרי המזל (הכל באופן יחסי כמובן) עבורם צריך להחזיק אצבעות.

8. Chievo Member

יותר נכון להגיד שלאציו משחק 4-3-2-1 כאשר זארטה משחק בחוד, פנדב ופוג'יה משחקים מאחורי זראטה בהתקפה. כשטומאזו רוקי יחזור זה יהיה מאוד בעייתי, כי לדעתי לפוג'יה שנמצא בכושר טוב מגיע מקום בהרכב, ותהיה בעיה עכשיו לשלב את רוקי בהתקפה עם הכושר המצוין אשר בו נמצאים פאנדב וזראטה גם. בעונה האחרונה רוקי ופנדב שחקו רוב השנה ביחד בהתקפה, רולאנדו ביאנקי גם הוא הגיע בינואר והיה לו קשה להפוך לשחקן הרכב, אז בטח ובטח לסימונה אינזאגי לא מגיע מקום בהרכב בלאציו הנוכחית.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סימונה אינזאגי לא יהיה שחקן הרכב בלאציו, אני בטוח - עד כמה שאפשר להיות בטוח - שאינזגיניו כבר לעולם לא יחזור להיות אותו שחקן שהיה בתחילת המילניום. מה גם שאני מטיל ספק רב אם יצליח לסיים גם את העונה הקרובה ללא פציעות. אלא שאין לראות זאת כרע, אלא כטוב, שהרי אינזאגי טוב רק מביא ללאציו עוד עומק ונפח של איכות שכפי שראינו אתמול כבר פורע את שטרותיו. גם בעונה שעברה ששיחק באטאלנטה היה אפשר לראות שיש דברים שלא נעלמים חיש מהר, ואלה הם ההתמצאות במגרש, ההסתגלות לדינמיקה של המשחק וההבנה של מהלכי הכדורגל, אלא שישנם דברי, כדרכי עולם, המתפוגגים קל מהרה ואלה הם הבריאות, הכושר, הכוח והחוזק, ושנים ארוכות בחדרי הטיפולים זירזו זאת אצ סימונה אינאגי, לא זו שאף פסיכולוגית, כל מהלך שיש בו מין הסכנה להיפצע - ויש הרבה כאלה במשחק הכדורגל המודרני - הוא לעולם יהיה ספקן בביצועיהן וחרד לתוצאותיהן, מה שבסופו של דבר יפגע ביכולתו.
    אם כי, שכפי שכבר ציינתי בהודעה הקודמת, יש לקוות בשבילו שלפחות בשנים הקרובות יזכה להנות קצת מכדורגל, וירוץ לפחות עוד כמה פעמים למרכז המגרש עם הכדור בידיו כשעיניו בורקות מאושר ושמחה.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובנטוס לראשונה העונה עולה במערך ש 4-3-1-2 כאשר ג'ובינקו ישחק מאחורי החלוצים.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יאומן!!! אני לא מתייחס כרגע למוטי איווניר כפרשן, אלא כמאמן הנבחרת הצעירה של ישראל שהולכת לשחק כבר ביום שבת מול הצעירה של איטליה. אז איך לעזאזל יכול להיות שהוא אינו מכיר את מרקיזיו! כאשר אומר "במדי יובנטוס פותחים שני שחקני מהנבחרת הצעירה: דה צ'ליה וג'ובינקו", וזה כאשר גם מרקיסיו נמצא בהרכב שמופיע למולו.

12. Antonio Member

והוא גם קרא למרקיזיו "מרצ'יזיו קשר הכנף מצד שמאל".

13. forza forza Member

מוטי איווניר פרשן ענק, כיף לשמוע אותו. כל מילה שלו נכונה ובמקום.
    צופה עכשיו ביובה-פאלרמו, קלאסה של פרשן.
    חבל שאין לערוץ 5 שדר שאוהב ליגה איטלקית כמו שמוטי אוהב, חבל.

14. AS R Member

אוף, 0-1 לסיינה ועכשיו גם מקסס הורחק. ידעתי שהוא שחקן גרוע והגיע הזמן להביא מישהו אחר לעמדה שלו במקומו.
    עריכה: עכשיו גם פאנוצ'י הורחק. רומא סופגת בזמן האחרון המון אדומים, מה שרק מראה את התסכול וחוסר האחריות של שחקניה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/08
  15. yoni10 Member

ביי ראניירי.