Jornada 32: סטטוס קוו בצמרת , ובתחתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Pipe, ‏27/4/07.

1. Pipe Member

http://www.marca.com/fotos_primera/barcelona/barcelona_villarreal220407.Xxx

בשבוע שעבר הצמרת הלוהטת גם ככה הפכה לעוד יותר לוהטת עם הפסדה של בארסה במדריגל והנצחונות של סביליה וריאל, ואפילו ולנסיה, שכמו לאורך כל העונה מאבדת נקודות בקצב מסחרר,עדין במרחק סביר מהתואר ורחוקה רק 6 נקודות מהמקום הראשון. hell, אפילו סראגוסה תאורטית בתמונה, אבל הם יודעים שהם את התואר לא יקחו.
    אז מה יש לנו השבוע?
    לבארסה על הנייר מצפה המשחק הכי קל מבין חבורת הצמרת כשהיא תפגוש בבית את הקבוצה המתדרדרת של לבאנטה, שנאבקת על חייה בליגה ואם הכל ילך כשורה לא אמורה להפריע לקטלונים בדרך לשמירה על המקום הראשון לשבוע נוסף. ריאל בסגל מלא לחלוטין עם חזרתם של הלגרה ומחייה(טוב, הוא במילא לא מענין אף אחד)נוסעת למגרש הנאחס שלה בסן ממס למפגש מול בילבאו, עוד קבוצה שנלחמת על חיה בליגה ולא רוצה להיפרד מהפרימרה לראשונה בתולדותיה. סביליה תגיע למשחק מול אספניול עם חיסרון בולט לעומת שאר יריבותיה, כשהיא תשחק היום בערב מול אוסאסונה בחצי גמר גביע אופ"א, וכמו שאנחנו מכירים את חואנדה זו לא תהיה הפתעה אם הוא יעדיף לשמור את התותחים למשחק היום ולתת להם מנוחה ביום ראשון. הצלע הרביעית במירוץ, ולנסיה, תארח את רקראטיבו בבית במטרה להתאושש מההפסד לריאל בשבוע שעבר ולהמשיך ולנסות להוציא משהו מהעונה הזאת.
    ומה עם סראגוסה? היא תקווה לחזק את מעמדה במקומות 4-5 במשחק חוץ בפמפלונה.

כל משחקי המחזור:

יום שבת:
    אתלטיקו מדריד נגד בטיס, 21:00
    ולנסיה נגד רקראטיבו, 23:00 ספורט 5+ לייב

יום ראשון:
    חטאפה נגד סוסיאדד, 18:00
    נאסטיק נגד ויאריאל, 18:00
    סלטה נגד מאיורקה, 18:00
    אוסאסונה נגד סראגוסה, 18:00
    ראסינג נגד דפורטיבו, 18:00
    סביליה נגד אספניול, 18:00 ספורט 5
    בארסה נגד לבאנטה, 20:00 ספורט 5+
    אתלטיק בילבאו נגד ריאל מדריד, 22:00, ספורט 5

מחזור פורה ודיון מהנה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/4/07
  2. Chievo Member

אנו חייבים לויאריאל, מזמן לא זכינו לראות איזה תחרות מרתקת במחזורים האחרונים של העונה, אבל למרות שסביליה אולי נתנה את העונה הכי טובה בתולדותיה, אינני רואה אותה זוכה באליפות, עכשיו היא משחקת בגביע האופ"א ותנסה לשמור על התואר, לעומת זאת ריאל וברסה אינם במפעלים אירופאים, ועוד בסוף אני חושב שהניסיון במאבקי הצמרת ישפיע.

אני ינסה להשתתף בפורמים אחרים לא רק באיטלקי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx שיהיה מחזור מהנה לכולם...

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_213966_CAS.Xxx

סלבה באייסטה מתגרה בגורלו ,החלוץ של לבנטה מתגרה בשחקן ברצלונה אולגר כשאמר:
    "אולגר? אני מכבד יותר חרא של כלב"

מעניין איך יקבלו אותו בקאמפ נואו ובמיוחד איך יקבל אותו אולגר במידה וישחק.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם המחבל הקטלוני יעשה פרובוקציות, שלא יבוא לקלדרון. גם ככה כולם שם חושבים כמו סאלבה.

5. Raulito Madridista

אני צופה לבטיס משחק מאוד קשה היום נגד אתלטיקו מדריד, בחוץ. שתי הקובצות יגיעו למשחק לחוצות מאוד. אם אתלטיקו לא תגיע השנה לגביע אופ"א אני חושב שהעונה לא תיחשב כהצלחה. רקראטיבו וסנטאנדר דולקות אחרי אתלטיקו במרץ רב. בטיס גם לא אוגרת מספיק נקודות לאחרונה. בטיס ללא ניצחון כבר חמישה משחקים והפער מהקו האדום הוא רק 4 נקודות. בטיס תשרוד בליגה ולא תרד בגלל שהסגל שלה מספיק חזק, אבל אני מקווה שיימנעו מעצמם לחץ במחזורים האחרונים ויבטיחו את ההישארות כמה שיותר מהר. באתלטיקו מדריד אם הבנתי נכון מקסי רודריגז ופטרוב חוזרים לשחק עוד מעט, אומנם לא במשחק הזה, אבל הם יעזרו בהמשך העונה. אתלטיקו צריכה להוכיח לעצמה שהיא לא לוזרית, אולי בכלל לא מגיע לה להגיע לאופ"א.

אני לא באמת רואה את וולנסיה במאבק האליפות, אני חושב שהיא קודם כל צריכה להבטיח מקום בליגת האלופות. רקראטיבו קבוצה לא יציבה, אך קבוצה מפתיעה שיודעת לשחק כדורגל התקפי ומהנה. במאסטייה קשה מאוד להוציא נקודות, אני לא חושב שרקראטיבו תעשה את זה, והעובדה הזו תשחק דווקא לטובת אתלטיקו מדריד. השם החם בוולנסיה הוא חואקין ללא ספק. הבישול שלו אחרי שעבר בקלילות את טורס, למוריינטס, היה אדיר והזכיר את חואקין האדיר של 05\2004. וולנסיה אולי מתחילה לקצור את הפירות ממנו, אולי קצת מאוחר לעשות משהו השנה, אבל בעונה הבאה אם לא יהיו הפתעות, חואקין ייתרום הרבה יותר. אני חושב שחסרונו של קניזארס לא אמור להשפיע יותר מדיי על הקבוצה. ציפיתי שויסנטה יחזור לשחק, בינתיים לא. וולנסיה חייבת לנצח.

סראגוסה באמת נותנת עונה נהדרת ויש לה הזדמנות לנצח את אוססונה השמחה אך העייפה, אחרי הניצחון על סביליה בגביע אופ"א. אני חושב שבסופו של דבר סראגוסה תפסיד לוולנסיה במקום על ליגת האלופות, אני מאמין שהיא תסיים בגביע אופ"א, אך זה לא משנה, סראגוסה אולי הפתעת השנה, המאמן פרננדז עשה בקבוצה הזו דברים נהדרים. אני יחזיק להם אצבעות בקרב נגד אוססונה, שהנשק שלה הוא כמובן רוברטו סולדאדו. מקווה לראות את איימאר חוזר לעניינים אחרי משחקים פחות טובים, ומהצד השני מקווה שרוברטו ייכבוש. אוססונה במקרה של הפסד יכולה להסתבך.

אני לא יודע עדיין הרכבים במשחק בין סביליה לבין אספניול, אך אני צופה לתיקו מאופס. שתי הקבוצות עייפות מאוד, אספניול מזניחה את הליגה ולסביליה אין את הכלים לרוץ בכל החזיתות. ההיתרון של סביליה ברור, אך במשחקי החוץ לסביליה אין אחוזים טובים מדיי, ובואו לא נשכח, שלאספניול יש את דלה-פנייה. אספניול באמת במקום טוב באמצע, אולי לולא המסע באירופה היא הייתה מצליחה יותר בליגה. היא במרחק 12 נקודות מהקו האדום אך 7 מהמקום השמיני. אני אחזיק לה אצבעות בכל אופן.

6. Engonga Member

Raulito,תקן אותי אם אני טועה אבל אני חושב שהמשחק של סביליה יהיה בפיחואן ולא בברצלונה.

7. Barcik Member

ברצלונה חייבת לחלוטין לנצח בהפרש גדול.
    ריאל מדריד אצל הבאסקים... נראה כמו משחק שיספק מתח של גמר גביע. ציינתי כבר בעבר כי הבאסקים לא ירדו, ומצבם הרעוע בנוסף ליריבה וההסטוריה בינהן (הקרובה והרחוקה) אמורים לגרום להזרקת מוטיבציה. ריאל מדריד מצידם מנסים להוכיח בסוף העונה שהם לא קבוצה גרועה, מומלץ עם תואר. לפני שבועיים, הפער עמד על 2 אבל המרנגס כשלו מול סנטאנדר והוא צמח חזרה ל- 5. אם זה יקרה שוב, כל כך קרוב לסיום העונה ועם לוח המשחקים הקל של ברצלונה, ריאל מדריד כבר לא תזכה באליפות העונה. בסך הכל, אם אף קבוצה לא תברח בהתחלה, זה אמור להתפתח כמשחק לוהט ומותח. צפו להרבה כסאח.
    האם סביליה תעשה שוב את השטות של לתת מנוחה לשחקנים לפני הגומלין החשוב והקשה באופ"א? אוסאסונה אמנם יכולה להרשות זאת לעצמה, אבל סביליה פשוט פראיירים אם יבחרו בנתיב זה. תוכיחו כבר שאתם קבוצה גדולה!
    התוצאות של בטיס מול אתלטי וסוסידאד מול חטאפה יכולות לעצב מחדש את התחתית. אני לא רואה את הורדיבלנקוס מוציאים נקודות, ולמען האמת לא מאמין גם ברנסאנס הפתאומי של הבאסקים.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מארקז חוזר משבוע מנוחה ומחזיר את אזקרו ליציע . אדמילסון , מוטה ובאלטי הפצועים עדיין בחוץ.

http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20070428a/marquez28042.Xxx

ואלדס, ג'ורקרה;
    סילביניו, ג'יו, מארקס, פויול, תוראם, זאמברוטה, אולגר;
    דקו, צ'אבי, אינייסטה;
    רונאלדיניו, אטו, מסי, גודיונסן, סביולה, ג'יולי;

9. Spanish Weapon Member

משחק שהוא מאסט מבחינת בארסה, אני מאמין שרייקארד לא ייתן לשחקנים שלו למעוד פעם נוספת מול יריבה חלשה ממנה , בבית חייבים לנצח את לבנטה.

אני מניח שסביליה או ריאל תאבדנה נקודות כי לשתיהן משחקים קשים בהרבה מבארסה על הנייר השבוע , לכן נצחון של בארסה יכול לעשות הרבה צרות בצמרת.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

20 דקות
    ריאל הכינה נשק סודי. האידיוט נצבע לבלונד פלטינה.

11. REAL MADRID Member

http://www.realmadrid.com/addon/img/1abe317288xconvocatoriap.Xxx

איקר קסיאס, אדאן, דיאגו לופז;
    סרחיו ראמוס, קנאברו, סיסיניו, מרסלו, הלגרה, פאבון, טורס;
    דיארה, אמרסון, גוטי, גאגו, רייס, רוביניו, בקהאם;
    ראול, ואן ניסטלרוי, היגוואין;

12. Raulito Madridista

ריאל בסאן ממס ותגובתי.

דבר ראשון התספורת של בקהאם לא יפה. הכי התלהבתי מהתספורת שלו במונדיאל 2002, תספורת שאני מדיי פעם הייתי מנסה ללכת איתה ולעצב לי את השיער עם ג'ל וזה גם היה נראה לא רע אחרי ההקדמה המיותרת מאוד, למשחק:

http://www.marca.com/elementosPortada/fotosPortada/2007/04/28/capello_larga.Xxx

אתלטיק בילבאו לא דומה לקבוצה העיקשית שהייתה בתחילת שנות האלפיים, לא נשאר ממנה יותר מדיי. יסטה ואדוריז בעיקר. הקבוצה למרות זאת בכושר לא רע וניצחה בשני המשחקים האחרונים שלה בבית. אני חושב שמה שיכריע את המשחק מחר הוא אם ניהיה עם מוטיבציה. גול מוקדם, דבר שלא קרה לנו כבר כמה וכמה מחזורים, יכול לשבור אותנו, אני חושב. רוצה לראות לחימה של השחקנים לפני הכל, גם לפני הכדורגל. אהבתי את חזרתו של דייויד בקהאם להרכב, שחקן חיוני מאוד, משקיע, נלחם והוא באמת קשר אגף. הוא גם קלף במצבים נייחים, כאשר גוטי לא משחק וגם לא בקהאם אין מי שיגביהה את הכדורים.
    רוביניו לא היה מספיק טוב לטעמי נגד וולנסיה ואני מצפה ממנו לשיפור ולחזרה לכושר המצויין של לפניכן. התלהבתי מאוד מהשער של רוד נגד וולנסיה, זו הנעת הכדור שהייתה לנו גם נגד סנטאנדר במשך כמה דקות. רוצה לראות רצף של מסירות, המשכיות של ההשתפרות. לאחרונה ראול מקבל את המצבים מהקישור, שיהיה יותר חד, על רוד אני דיי סומך.
    מיגל טורס בישל שער יפה מאוד נגד וולנסיה, שיעלה למעלה, כנראה שהוא גם יודע את המלאכה, הרי ברצינות, כמה פעמים ראינו אותו מגביה?
    דיארה היה נהדר נגד וולנסיה ומקווה שהוא וגאגו ייסדרו לנו שליטה במגרש כמו נגד ראסינג. במשחקי החוץ בדר"כ הקבוצה האורחת רודפת אחרי המארחת, זה קרה לנו השנה המון פעמים. לבילבאו חוץ מיסטה והקהל באמת שאין הרבה, לחימה תיהיה אבל גם לנו.
    אני מאוד מאוכזב שברצלונה משחקת לפנינו, רק שנעמוד בלחץ. חבל שקאסנו לא בסגל. בקשר לרוברטו קרלוס אני לא מבין את ההתפתחות עימו. הוא לא היה פצוע פעם אחת כל-כך הרבה זמן מאז הגיע לריאל מדריד. מקווה שהוא ייקבל משחק פרידה כמו שצריך בכל אופן.
    אחרי כל הדיבורים, בקיצור, שננצח. ולא צריך לקרות משהו אחר.

אני צופה לשלישייה או רביעייה של ברצלונה ללא יותר מדיי מאמץ, אני צופה גם לשער מהיר שירגיע את הרוחות. ללבאנטה עם כל זה שהיא תבוא במטרה להילחם והיא חייבת נקודות, אין מה לעשות מול האיכות של ברצלונה. אני מקווה שסביליה תשמיט נקודות בקרב העייפות של גביע אופ"א נגד אספניול. אספניול בבית יכולה לעשות לסביליה שהיא קבוצת חוץ לא כל-כך טובה, בעיות רבות. אני לא רואה את סביליה נשארת כל-כך צמוד במאבק ממש עד לשני המחזורים האחרונים.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/07
  13. Quique_Flores Member

הוא חוזר ובגדול, צמד לחואקין שפורע שטרות דווקא בסיום העונה ומשאיר אותנו סקרנים מאד לראות אם חואקין הגדול יחזור בעונה הבאה

אגב, אני לא רואה את המשחק כי אין לי יס

אני מקווה ש-3 הנקודות תישארנה בבית

14. Wave Member

השתעממתי בסביבות השעה 12 אז החלטתי לפתוח את הטלביזיה ולראות קצת כדורגל ספרדי, ראיתי את המחצית השניה, המשחק הספרדי הראשון שראיתי מאז הסופר קלסיקו המשובח.
    היו דקות של כדורגל מצויין, מצד ולנסיה כמובן, דויד וייה ודויד סילבה נתנו משחק גדול ובעצם הגישו לחואקין את השערים על מגש של זהב, קשה לי לראות למרות הנצחון היום את ולנסיה נאבקת על האליפות, אבל המאבק על הצ'מפיונס יהיה עד הרגע האחרון

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתקצרי שבאתר טוען יעקובי שהמחצית השנייה הייתה הרבה יותר טובה וקטלנית אצל ולנסיה והשערים באו בזכות .

המשחק שפתח את המחזור הסתיים ב0-0 של אתלטיקו מול בטיס.
    בטיס בעטה 10 פעמים לשער אתלטיקו ואף אחד מהם לא היה למסגרת לעומת מטווח של הקבוצה הביתית שזכתה לחזרתו של מרטין פטרוב שנכנס כמחליף בדקה 56 במקום פרנייה , 3 דק' לסיום אגב , פטרוב מצא את המשקוף .

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/07