Jornada 17-סוסידאד שומרת על המקום הראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Reyes, ‏10/1/03.

1. Reyes Member

הנה מגיע לו המחזור ה-17, מחזור מסקרן מאוד הכולל משחקים מרתקים ביותר. לפני שתקראו את מה שכתבתי לגבי המשחקים, תענו בבקשה על הסקר.
    -------------------------------------------------------------------

משחקי יום שבת שאגב, היו אמורים להתקיים בראשון והוקדמו (שעות המשחקים לפי שעון ישראל)::

סלטה ויגו (5) - ריאל מדריד (2) - ('בלאידוס', 22:00)
    אם מדריד תנצח את סלטה וסוסיאדד תפסיד בחוץ לולנסיה, דבר שמאוד יכול לקרות, מדריד תעלה למקום הראשון ותחליף את הבאסקים בפיסגה.

סלטה מגיעה אחרי התבוסה הגדולה בדרבי של גליסיה, ריאל מגיעה אחרי 3-3 בגביע מול טרסה וניצחון 4-1 משכנע ב'ברנבאו' על האלופה ולנסיה.

בעונה שעברה תיקו 1-1 בין הקבוצות ב'ברנבאו' ו1-0 למדריד בויגו.

לויסנטה דל בוסקה בעייה קטנה בהגנה, היירו הקפטן לא ישחק ופאבון הוא זה שכנראה יחליף אותו.

ראול יחגוג את המשחק ה300 שלו בליגה.

אצל האורחים יחסרו מוסטובוי, מנדז ובריזו הכסחן. ולסקו חוזר מפציעה וייפתח בהרכב.

הרכבים צפויים:
    סלטה - קבאז'רו; ולסקו, קאסרס, סרחיו, סילביניו; לוסין, איגניקו; לופז, אדו, חואנפראן וקטאנייה.
    ריאל מדריד - קסיאס; סלאגדו, פאבון, הלגארה, קרלוס; מקללה, קונסיסאו; פיגו, ראול, זידאן ורונאלדו.
    שתי הקבוצות יפתחו עם אותו מערך, מה תאמרו על זה?
    ישפוט: קרמונה מנדז.

*שידור ישיר בערוץ הספורט.
    הימור שלי: 2-1 מדריד.
    http://www.realmadrid.ru/newsfoto/celta_real.Xxx

ולנסיה (4) - סוסיאדד (1) - ('מסטאייה', 22:30):
    משחק המחזור ללא ספק. האלופה ולנסיה מארחת את הראשונה סוסיאדד למשחק מרתק מאוד.

סוסיאדד באה אחרי תיקו 2-2 מאכזב ב'אנואטה' מול מלאגה וולנסיה באה אחרי הפסד משפיל 4-1 לאלופת אירופה, ריאל מדריד.

בעונה שעברה 2-0 לסוסיאדד במגרשה ו-4-0 לולנסיה במגרשה.

דיוויד אלבלדה ייעדר בגלל צהובים אם אני לא טועה, וכמו כן בשורות ולנסיה ייעדר הארגנטינאי המצויין, פאבלו איימאר שהורחק ב'ברנבאו' והערעור של ולנסיה על ההרחקה נדחה ע"י ההתאחדות.
    ולנסיה תהנה מחזרתו של שוערה, סנטיאגו קניזארס שייעשה כאב ראש לדנואה ומחזרתו של ויסנטה.

מהצד השני, מהצד של סוסיאדד, שני שחקני מפתח ייעדרו - שאבי אלונסו הפצוע ודה פדרו המצוין, כמו כן ייעדר אלונסו. החלוץ היגוסלבי, מלך השערים של הבאסקים עם 9 כיבושים, דרקו קובאצ'ביץ' שחוזר ע"י ולנסיה יחזור לשחק בשורות סוסיאדד.

הרכבים צפויים:
    ולנסיה - קניזארס; טורס, איאלה, פלגרינו, קארבוני, בראחה, דה לוס סאנטוס, רופטה, ויסנטה, סאנצ'ז וקארו. (לפי סוקראג ולנסיה תפתח עם 4-4-2).
    ר. סוסיאדד - וסטרבלד; רקטה, קוורמה, סוצ'ר, אראנזאבל; בוריס, חורגי, קארפין, גבילונדו; ניהאט וקובאצ'ביץ'.
    ישפוט במשחק: רובינוס פרז.

*שידור בערוץ 137 בדיגטלים.
    הימור שלי: סוסיאדד עדיין לא מפסידה וגם שומרת על המקום הראשון עם 2-2 מרתק במשחק חם.
    http://www.marca.com/fotos_dia/2003/01/09/foto04.Xxx
    סנטיאגו קניזארס, חוזר לשחק.

משחקי יום ראשון (עליהם ארחיב מחר)::
    אוסאסונה - ויאדוליד, בטיס - אלאבס, אספניול - ראסינג (שידור כנראה ב5+), אתלטיק - ויאריאל, רקרה - סביליה, ראיו - מאיורקה, מלאגה - בארסה, אתלטיקו - דפור'.

חדשות בנוגע למשחקים, שידורים, תחזיות, הרכבים, הערכות, סיכומים וכל מה שקשור למחזור ה-17 - פה.

אני אתן חדשות של הרגע האחרון, הרכבים, עידכונים ועוד מחר, ובסיום המחזור אסקר את המשחקים.

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימו לב, פולדאש ואני ראש בראש, רק בספרדית:

דפורטיבו מול אתלטיקו מדריד, מעלה זכרונות מימים עברו שאינם עוד......

בכל מקרה אתלטיקו לא בכושר כל כך טוב, והייתי שמח לראות אותה מוציאה תיקו, למרות שהמשחק יהיה בויסנטה קאלדרון....

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ולנסיה נגד סוסיאדד הולך להיות משחק משחק.
    מצד אחד סוסיאדד הרי אמורה להפסיד מתישהו וזה ברור שההפסד יבוא, השאלה מתי והפסד במסטייה בהחלט נלקח בחשבון.
    אבל... סוסיאדד כמובן לא פראיירים, הם קבוצה עקשנית בצורה בלתי רגילה וקבוצה שיודעת לנצל את מצבי ההבקעה שיש לה.
    לדעתי חיסרונו של איימאר יורגש מאוד ואני צופה שסוסיאדד לא תפסיד גם במסטייה, תיקו יותר נראה ריאלי אבל גם ניצחון של סוסיאדד זאת אפשרות ריאלית.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני לא מבין את ערוץ הספורט,השעה הקבועה שלהם בשבת הייתה תמיד 22:30 ולא משנה מה המשחק,פתאום ריאל משחקים קצת מוקדם הם משדרים אותם במקום את ולנסיה-סוסידאד שב22:30 והולך להיות משחק גדול.

ערוץ 5 פאשיסטים !

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיות בברצלונה !
    פיליפ קוקו נפצע בעימון ביום שלישי בקרסול ובספק גדול מאוד למשחק ביום ראשון.
    דני טורטלרו(בלם) קפטן ברצלונה ב' היה אמור להיות מוזמן למשחק ואולי לפתוח גם,אבל הוא מרגיש כאבים בשרירי הרגל ולא יסע למשחק. רק השבוע החלים טורטלרו מפציעה שסחב אותה מהמשחק נגד גלטאסארי בליגת האלופות.

6. שגיא Guest

עוד מבחן רציני לסוסיאדד...
    בחוץ, מול ולנסיה, צפוי להיות מאוד מעניין.

למרות שגם במידה של הפסד היא נשארת חזק בצמרת, נראה לי שהפסד יוציא אותה מהמאבק, וישאיר את ולנסיה וריאל, ראש בראש.
    אם סוסיאדד מוציאה תיקו, אז הנה היא עברה עוד מבחן קשה בדרך לתקיעת יתד בצמרת הליגה הספרדית.
    במידה של ניצחון, אז כבר עכשיו אפשר להכריז על סוסיאדד כמועמדת רצינית ביותר לתואר האליפות בספרד, ניצחון חוץ על ולנסיה גם ייתן לה דחיפה עצומה, מה גם שהיא תתרחק ממנה מעט, ומכאן, אלוהים גדול.

7. Reyes Member

אתלטיקו מדריד (9) - דפורטיבו לה קורוניה (3) - (20:00, 'ויסנטה קלדרון'):

אתלטיקו, העולה ה'חדשה', שבאה אחרי הפסד צורם 4-3 לויאריאל שגרם להרבה סיכסוכים וכעסים במועדון תבוא כדי לנצח ולצאת מהמשבר הקטנטן, באמצע השבוע גברה הקבוצה על חרז במשחק גביע 1-0. דפורטיבו באה אחרי ה-3-0 המצוין בדרבי של גליסיה.

דפור' תחסר את ולארון, פראן, אמביסקה, אנדרדה ודג'ורוביץ'.

יהיה מעניין לראות את קרב המוחות בין איורטה לארגנוס...

הרכבים צפויים:
    אתלטיקו - אסטבן, קונטרה, סרג'י, קלאבו, היביץ', אמרוסון, אלברטיני, אגילרה, גארסיה, טורס וחוסה מארי.
    דפורטיבו - חואנמי, סקאלוני, דונאטוסזאר, נייבט, רומרו, ויקטור, מאורו, דושר,
    קאפדבילה, טריסטן ומקאיי.
    ישפור במשחק: אלברז.
    http://www.soccergrounds.co.uk/VicenteCalderon.Xxx
    הויסנטה קלדרון, צפוי להארח משחק מעניין.
    ---------
    לוסין ישמור הערב ככל הנראה על זידאן אישית.
    --------
    על יתר המשחקים אכתוב מאוחר יותר, אחרי המשחק של בית"רמחר.

8. Julian Joachim Member

איזה מחזור...

איזה משחקים מצויינים...
    דפור - אתלטיקו...
    סלטה - ריאל
    סוסיידאד - ולנסיה
    בארסה - מלגה...

מחזור מלהיב...

בכל מקרה לגבי המשחק של דפורטיבו... אני מקווה שהידיעה שמולינה חוזר לאימונים ולכושר משחק אחרי שהוא התגבר על סרטן האשכים תתרום למוטיבציה של דפור לנצח בקרב הפרטי שלי ושל דאייר...

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא בטוח שהבנתי אותך.
    איך בדיוק הפסד יוציא את סוסיאדד מהמאבק?
    הם בהפרש 7 נקודות מהמקום ה-3 והפסד ראשון זה לא נורא בכלל.

---
    כרגע ריאל מדריד מובילה על סלטה ויגו וולנסיה על סוסיאדד בשתי המשחקים 1-0.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הללויה סוסיאדד!!! כל הכבוד.

אתמול היא הוכיחה שהיא פשוט קבוצה גדולה , לחזור מ 2-0 במסטייה זה לא קל.
    מי שהשוו היו קובאצ'ביץ' וניהאט.
    שמעו... סוסיאדד לא הפסידה בברנבאו ובמסטייה, מעניין איפה היא כן תפסיד.

11. שגיא Guest

לירן, התכוונתי שהפסד ישבור אותה מנטלית, כי היא כנראה תבין שהיא לא יכולה לעשות הרבה מול הגדולות באמת, ואז תהיה ירידה ביכולת, וכו'...

בכל אופן, סוסיאדד הראתה אופי יוצא מן הכלל!
    בפיגור 2-0, במסטאייה, לחזור ל2-2, פשוט מעולה!
    קובאצ'ביץ' ממשיך לכבוש, וסוסיאדד ממשיכה להלהיב....

12. Reyes Member

ריאל ניצחה בסופו של עניין 1-0 את סלטה בחוץ משער של רונאלדו בדקה ה-11.
    ריאל הציגה משחק טוב+ והרבתה להחמיץ מהזדמנויות נוחות, אחרי התיקו 2-2 של סוסיאדד במסטאייה, ריאל צימצמה את הפער רק לנקודה בודדת.

ברצוני להתייחס למשחק של סוסיאדד במסטאייה, סוסיאדד חזרה מפיגור של 2-0 וזה בהחלט מרשים.
    19 משחקים מפתיתח העונה ללא הפסד, פשוט כל הכבוד.
    אבל אתמול...אתמול היא הייתה אמורה להפסיד. לקארו נפסל שער, אנשי ולנסיה התלוננו אח"כ אבל לא עזר להם כלום.

היום יתר משחקי המחזור ומחר הסיכומים שלהם...

13. Reyes Member

אתלטיק בילבאו הפסידה בבית 1-0 לויאריאל המשתפרת, אספניול הפתיעה את סאנטאנדר עם 3-0 חלק, אוסאסונה וויאדוליד נפרדו בתיקו 1-1 אופייני, מאיורקה חזרה למסלול הנצחונות אחרי 2-1 במדריד על ראיו, בטיס ואלאבס נפרדו בתיקו 2-2 דרמטי, כאשר בטיס כבשה את שער היתרון בדקה ה90 אבל דקה מאוחר יותר, בתוספת הזמן הקטלאניים השוו.
    רקרה וסביליה סיימו ב0-0 משעמם (ידעתי שרקרה לא תפסיד), דפור' ואתלטיקו כרגע בתיקו 1-1, חוסה מארי כבש בדקה ה-2 אבל מאקיי השווה כעבור 3 דקות והשלים פתיחה מרתקת למשחק.

מלאגה תארח את בארסה ב21:30 שעון ישראל.

אני אזכיר, מחר הסיכומים.

---
    *למישהו האתר 'מארקה' (www.marca.com) עולה?

14. Reyes Member

אוף...יש לי למחר הרבה עבודה עם כל הסיכומים האלו...לא נורא! :x :?

אתלטיקו(ף) בתצוגה מצוינת מנצחת 3-1 את דפורטיבו לה קורוניה ב'ויסנטה קלדרון'.
    שני שערים של אתלטיקו(ף) תוך שתי דקות, הכריעו למעשה את המשחק.

אני מחכה כבר לתגובתו של חסוס חיל (תהיו בטוחים שהיא תהיה נחמדה).

ברצוני לציין את פרננדו טורס המצוין. פשוט מוכשר, לפי איך שזה נראה כרגע, הוא יהיה אחד מהשחקנים הטובים ביותר בליגה בעוד כמה שנים.
    כ"כ צעיר עם כ"כ הרבה ביטחון ו9 (!) גולים עד עכשיו בליגה, פשוט שחקן יוצא מן הכלל.
    מלך השערים של אתלטיקו(ף).

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה תענוג היה בגול של ניהאט איך שראיתי את הכדור הולך פנימה קפצתי לי במיטתי ואמרתי "תמות נדב יעקובי ! ריאל לא ראשונה !" אחרי שהוא כל כך שמח בסוף המשחק שריאל עולה למקום הראשון,ואמר שצריך לזכור את ה11 לינואר שאולי זה התאריך שמביא לנו את האלופה של הליגה