Jornada 10:רונאלדיניו חוזר בענק ! RVN עם רביעייה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Pipe, ‏10/11/06.

1. Pipe Member

לה ליגה-מחזור 10

http://www.liga.co.il/leaguespic/1043424336league.Xxx

אחרי שבאמצע השבוע השחקנים הבכירים נחו בקופה דל ריי,ושבוע לפני הפגרה הבינלאומית, מחזור נוסף בלה ליגה מגיע אלינו לטובה.שני משחקים מרכזים מצפים לנו השבוע הזה,כשהראשון יערך בויסנטה קלדרון,שם אתלטיקו מדריד תארח את הצוללת מויאריאל.
    אחרי שנחו באמצע השבוע (המשחק מול מלאגה בקופה נדחה בעקבות תנאי מגרש קשים) הקבוצה של אגירה תגיע למשחק הזה עם הגב אל הקיר,בידיעה שהיא חייבת ניצחון בכדי להוריד את הלחץ ואת הביקורת שמופנית אל הקבוצה לאור התוצאות בשבועות האחרונים.

משחק מרתק נוסף יערך בקאמפ נואו שם יפגשו השניה והשלישית בטבלה-בארסה וסראגוסה.
    הקבוצה של ויקטור פרננדס, שניצחה עד כה 6 מ9 משחקיה העונה, תעמוד בפני המבחן הרציני הראשון שלה השנה. עם דייגו מיליטו הפיצ'יצ'י של הליגה עם 8 שערים עד עכשיו, פאבלו איימאר בכושר נהדר, ובארסה הלא כל כך משכנעת של העונה,בסראגוסה יודעים שהמשחק הזה מגיע מבחינתם בתזמון לא רע בכלל, ואין דבר טוב יותר מניצחון על בארסה בכדי לבסס עצמם רשמית כקבוצת צמרת.

דודו אוואט יצא עם לה קורוניה לעולה החדשה מנאסטיק, וולנסיה תנסה להתאושש משני משחקים ללא ניצחון בליגה במשחק ביתי מול הבאסקים מבילבאו.

משחקי שבת:
    אתלטיקו מדריד נגד ויאריאל (ויסנטה קלדרון, 21:00)

ולנסיה נגד אתלטיק בילבאו (מסטאייה, 23:00)

משחקי יום ראשון:
    סלטה ויגו נגד רקראטיבו (באלאידוס, 18:00)

חטאפה נגד מאיורקה (קולוסיאום אלפונסוו פרז, 18:00)

חימנאסטיק נגד לה קורוניה (נואו אסטדי, 18:00)

סנטאנדר נגד סביליה (סרדינרו, 18:00)

בטיס נגד לבאנטה (מנואל לואיז דה לופרה, 18:00)

ריאל סוסיאדד נגד אספניול (אנואטה,18:00)

אוסאסונה נגד ריאל מדריד (ריינו דה נאבארה, 20:00) שידור בספורט 5+

ברצלונה נגד סראגוסה (קאמפ נואו, 22:00) שידור בספורט 5

פריוויום מורחבים בהמשך.
    שיהיה מחזור מהנה ודיון פורה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/11/06
  2. Barcik Member

אתלטי מתנדנדת, ויאריאל בעלייה. צריך להיות מרתק. נראה לי כמו משחק מאוד מאוזן ושווה כוחות שצריך להיות מותח עד לסיום. אני חושב שצריך לתת פה לאגוארו הזדמנות.

אם סוסידאד לא לוקחת נקודות גם עכשיו, אפשר להתחיל במכירה מוקדמת של מנויים לסגונדה.

סראגוסה בדיוק מסוג הקבוצות שמקשות על בארסה עצלה בקאמפ, ואז בא אטו ועושה את ההבדל. עוד משחק מבחן.

אני אגיב בהרחבה מאוחר יותר.

3. REAL MADRID Member

כשרונאלדו לא בהרכב סביר להניח שהרכב שהתרגלנו לראות במשחקים האחרונים ישחק גם כאן.
    כלומר:
    --------קסיאס---------
    RC---קנא----הלגרה--SR
    ----פומה--דיארה/מישהו אחר
    רוביניו---גוטי----ראול
    --------RVN--------

כמו שרשמתי יש סיכוי סביר מאוד שדיארה שנראה עייף מאוד בניצחון 5-1 בגביע ירד לספסל ויעלה במקומו להרכב מישהו אחר, אני לא מצליח לחשוב על מישהו עכשיו.
    יש סיכוי שנראה את גוטי לצד אמרסון ואז רייס/בקהאם יפתחו בהרכב בימין וראול באמצע. אך אני לא מאמין שזה יקרה מכמה סיבות: 1. רייס ובקהאם היו חלשים מאוד בניצחון בגביע. 2. גוטי הוא לא קשר אחורי ואמרסון לא בשיא שלו מה שאומר שהאמצע יהיה פרוץ.

---

לפי דעתי לברצלונה יהיה יותר קשה ממה שכולם חושבים, ברצלונה לדעתי קבוצה הרבה יותר חלשה העונה והמשחק נגד סארגוסה לא יעשה לה טוב במיוחד אם מוקדם לכן ריאל מדריד וסביליה ינצחו.
    נכון שברצלונה זאת ברצלונה אבל היא לא חדה. כולם מדברים על זה שצריך לפתוח עם סביולה במקום גודי, אני אומר שנגד סארגוסה זה לא ישנה כלום. לסביולה יש סיומת אבל אין לו גוף. לגודיונסן זה בדיוק ההפך.
    חוץ מזה גם ההגנה של ברצלונה מאכזבת, ג'יו שוכח לרדת להגנה, מארקז נראה יותר כמו קשר אחורי מאשר בלם. פויול הוא הנקודה החיובית היחידה שאני מוצא בהגנה שם.
    לסיום אני מאמין שברצלונה תנצח בסופו של דבר אבל זה יהיה קשה, מאוד קשה.

4. Pipe Member

אתלטיקו מדריד נגד ויאריאל
    http://www.liga.co.il/leaguespic/1041966029amadrid.Xxx http://www.liga.co.il/leaguespic/1041967186via.Xxx

אחרי שורה של תוצאות לא טובות בליגה, אחרי שהפער מהמקום הראשון גדל כבר ל-7 נקודות ועם מכת פציעות גדולה מאוד, מגיע אתלטי למשחק השבוע מול ויאריאל עם הגב אל הקיר, ובתזמון ממש לא טוב. הצוללת מתחילה למצוא את עצמה בשבועות האחרונים עם 6 משחקים ללא הפסד, ביניהם 4 נצחונות, והם כבר עקפו את הקולצ'ונרוס בטבלה.ריקלמה ופורלאן נכנסים לכושר, ויחד איתם כל הקבוצה מתעוררת ורואים זאת בתוצאות.
    אגירה יעלה הרכב זהה לזה שניצח את בטיס בשבוע שעבר, עם שינוי אחד בדמותו של חוסיקו המצוין, שנעדר רוב העונה בגלל פציעה ויערוך את הבכורה הערב. אגירה יחסר השבוע את אלסיו טאקינרדי שנותח לא מזמן, את חוסה אנריקה סנצ'ז שפצוע בשריר, ואת המקסיקני גי'זה פראנקו שעדין מתאושש מהפציעה שלו.
    הרכב משוער: ויירה,ארואבארנה,סיגאן,ונטה,פואנטס,ריקלמה,סומוזה,סנה,חוסיקו,פורלאן,ניהאט
    http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41501000/Xxx/_41501008_forlan_afp.Xxx
    שחקני ויאריאל-יחגגו עוד ניצחון?

מנגד אתלטי מגיעה למשחק חבולה ופצועה, הן על המגרש והן מחוצה לו. 4 משחקים ללא ניצחון בכל המסגרות ופער שמתחיל לגדול מהצמרת, ומכת פציעות גדולה שכוללת את מיסטה,מקסי,פטרוב,מיגל ופאבלו איבאנייז.
    אגירה צפוי לשנות את המערך שלו מה4-1-4-1 ל4-4-2 קלאסי, כשטורס וקון בחוד. שמועות מתחילות לצוץ מחדש על מעבר של טורס למנצ'סטר יונייטד, והחלוץ שלא פוגע במיוחד העונה,חייב לשפר את היכולת שלו.לאור הרקורד המצוין שלו מול ויאריאל, שכולל 7 שערים במפגשים מול הצהובים, בהחלט נוכל לראות טורס שונה הערב.בקישור של הרוחיבלאנקוס מספר שינוים מהמשחק הקודם, ורביעית הקישור שתפתח הערב תכלול את מאניש ולוקסן אמצע, כשגאלטי וחוראדו באגפים.גאבי חוזר לסגל אחרי שהתאושש מתאונת דרכים.
    הרכב משוער:
    לאו פראנקו,סייטרידיס,זה קסטרו,מראה,לופז,גאלטי,לוקסן,מאניש,חוראדו,אל קון,טורס.
    http://www.26noticias.com.ar/adjuntos/imagen/20253.Xxx
    טורס-צריך למצוא מחדש את הכושר שלו הערב.

5. Barcik Member

נקודה מעניינת. בלי דיארה האמצע של מדריד אכן סובל קשות, ונראה שמהסיבה הזו קאפלו לא הולך להוריד אותו לספסל אי-פעם. אמנם הוא נראה כמו בחור עם כושר מאוד גבוה, אבל במוקדם או במאוחר תהיה נפילה משמעותית ביכולת שלו כתוצאה מתשישות. קאפלו חייב לתת לו (ולשחקנים אחרים כמוהו) מנוחה מדי פעם, כדי שריאל מדריד לא תחלש בחצי השני של העונה.

6. REAL MADRID Member

ב-ד-י-ו-ק.
    ולכן בריאל מנסים להביא את גאגו שאולי קצת יותר התקפי מדיארה אבל פחות או יותר על אותה משבצת.

מצד שני לדיארה יש פה וקפאלו יתן לו לנוח אם הוא יבקש. ולכן נראה כי כרגע שהוא פשוט לא ביקש מחשש שבלעדיו ריאל מדריד תיפול וכל הטענות יופנו כלפיו.

ריאל מדריד- בית משוגעים.

7. Raulito Madridista

אני לא חושב שדיארה יסופסל במשחק נגד אוססונה, משחק חוץ קשה מאוד שלנו, אני בטוח שננצח, אבל גם בטוח שנראה משחק מגעיל מאוד. קאפלו לא יוותר על דיארה, אני חושב שנגד סנטאנדר בברנבאו בשבוע הבא, בלי לזלזל כמובן, זה המשחק שהכי דורש ספסול של דיארה, אמרסון יוכל לשלוט בקצב המשחק גם עם גוטי או שתהיה הפתעה של קאפלו, בכל מקרה עם סנטאנדר בבית עדיף לשחק ללא דיארה מאשר נגד אוססונה בחוץ. קאסנו התנצל מפני קאפלו וחזר לסגל, הלוואי והיה משחק כקשר כנף בייחד עם רוביניו. רייס ימשיך להיות במקום הראוי לו. במשחקי חוץ קשים דווקא נראה לי עדיף את המערך הקבוע של קאפלו, מעניין אם נוציא באמת משהו. שראול יחזור לכבוש ולא לשוטט. כל משחק רע שלו ואני חוזר לעונות האחרונות שלו וזה מעצבן. אם לא מנצחים אז הצמרת בורחת.

אני חושב שסראגוסה תעשה בעיות רבות לברצלונה(איימאר חייב לשחק!!!!), אבל לא תצליח לצאת משם עם נקודה. שנה שעברה כמה התעצבנתי מהשופט המכור שהחזיר את בארסה למשחק. סראגוסה הובילו 2-0 כמו גברים, אבל השופט נתן פנדל שלא היה, הרחיק את טולדו המגן של סראגוסה, בארסה חזרה, הכי מצחיק דקה 93' היה לו בעיטה חופשית, כבר ראיתי את הכדור הזה בפנים ואת בארסה חוגגת. דלסנאדרו קשר מסוכן מאוד, הוא ואיימאר זה פחד אדיר, בהתקפה יש את מיליטו שהוא מלך שערי הליגה הספרדית. אבל, בארסה זו בארסה, לא בטוח שהיא תשלוט במשחק, בטח שלא עם 60 ומשהו אחוזים מהזמן בכדור, אבל יש לי תחושה שמסי יבוא מפוקס ובארסה תצליח להפתיע. דיוגו מגן בינוני, רונאלדיניו יצליח לחגוג עליו אני חושב, אבל אם סראגוסה מוציאה משהו זה איתות לצמרת שהיא בתמונה לצ'מפיונס, היא כבר ניצחה את אתלטיקו מדריד. אני חושב שיהיה משחק מעניין מאוד אם סראגוסה תוביל דווקא, מקווה שדלסאנדרו יאכל את זאמברוטה שלא מציג יכול גבוהה במדיי בארסה, במצ'אפ ביניהם. הרבה מהמשחק תלוי בדקו, שהוא טוב כמו נגד צ'לסי, כל השלישייה הקדמית טובה יותר. סביולה בחוד של הקבוצה או גודיונסן? שיינסה את סביולה בשלישייה פעם אחת. מה ייקרה?

המשחק בקאלדרון גם משחק מאוד מעניין, אני חוזה תיקו שם, 1-1, גם 0-0 יכול להיות בהחלט. הקישור של אתלטיקו לא מוכשר בלי שני הפצועים שלה, חוראדו מקבל צ'אנס ואולי יעשה משהו, פטרוב הוא לא וזה ידוע, בטח שלא מקסי רודריגז. מאניש צריך לבעוט מרחוק ולנצל את בעיטות הפגז שלו. ויאריאל בכושר לא רע בכלל, ניצחה בגביע כמו שצריך, כמובן שהמנוע שלה זה ריקלמה. בהתקפה יש את ניהאט שיותר מסוכן מפורלהאן, מעניין כמה הוא יעשה צרות לאתלטיקו. בספק אם ההגנה של ויאריאל תצליח להתמודד עם החוד המהיר של אתלטיקו. בינתיים שתי הקבוצות הללו הן קבוצות שהיו מהם הרבה ציפיות, שיהיו איפה שסראגוסה נמצאת לדוגמא, אבל הם פישלו ופישלו, כל קבוצה עם הבעייה שלה - ויאריאל הייתה בעייה עם ריקלמה וכושר גרוע של השחקנים ביניהם פורלהאן, אתלטיקו זה פשוט אתלטיקו אבל חשוב להכניס את הפציעות שהפריעו מאוד!. משחק אמצע טבלה חם.

ולנסיה צריכה לנצח את בילבאו ללא ויסנטה. אדו הברזילאי ייפתח בהרכב במרכז המגרש ככל הנראה. מה היכולת שלו במדי וולנסיה? (גם במרכז המגרש יש לה פצועים, אלבלדה נראה לי פצוע), אני זוכר שאדו הגיע מארסנל בקיץ 04\2003, אחרי עונה טובה בתותחנים, אבל אז נפצע לכל העונה, ואז לא שמעתי ממנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx . חואקין עדיין לא בישל גול בליגה לוולנסיה, הגיע הזמן שלו להיכנס לעניניים ולהתביע חותמו, דווקא כאשר ויסנטה פצוע והתלות בו בקישור גדולה יותר, וולנסיה אגב חייבת לרכוש שחקנים בינואר, הקמצנות תפגע בהם.

8. Pipe Member

הטעות של קאפלו הייתה שהוא לא נתן לדיארה מנוחה אפילו במשחקים מול אסיחה, ואפילו במשחק ברומניה כשהכל כבר היה סגור. נכון שגוטי הוא לא מחליף אידיאלי בכלל לדיארה, אבל הוא מספיק טוב מול יריבות חלשות יותר כמו בוקרשט. לטעמי הוא צריך לתת לו מנוחה גם במשחקים בעלי פרופיל נמוך יותר בליגה. אי אפשר לתת לשחקן, בריא ובעל כושר גופני טוב ככל שיהיה, לשחק כל כך הרבה משחקים.

9. Raulito Madridista

זה לא רק העניין הזה. דיארה שיחק שני משחקים בליון, משחק שלם במסגרת גביע הברנבאו ולא הפסיד דקה אחת במשחקי האימון והכל, הוא סוס, אבל אי אפשר ששחקן יישחק מעל ומעבר, הוא גם לא התכונן מספיק טוב לעונה הזו, לא עשה הפסקה. לא היה אכפת לי לראות את דה לה רד מנהל לנו את המשחק בברנבאו פעם אחת. גוטי טוב לדעתי שיש לו עוד מנהל משחק לידו, שנה שעברה היו משחקים שהוא וזידאן היו מנהלים כמו שצריך, אבל נגד הגדולות זה לא הצליח. זידאן לא הגיע למשחקים לפעמים, לפעמים גוטי לא שיחק. המערך שלנו גרוע בכלל, זה לא רק גוטי.

לא דיברתי במחזור הזה על בעייה קשה אצל אוססונה: רוברטו סולדאדו וחואנפראן לא יוכלו לשחק נגדינו כיוון שריאל מדריד למדה מבעיות בעבר, בחוזה ההשאלה\הסכם ההשאלה, מה שזה לא יהיה, ריאל ציינה סעיף שהשניים לא יוכלו לשחק נגדה. פיו... לפחות האקסים לא ייכנסו בנו עוד פעם. קאסנו רק חזר לסגל, אני לא רואה אותו מקבל דקות וחבל. אני מתכונן למשחק על הפנים שלנו, 4 פעמים נעבור את החצי במחצית הראשונה ונבעט לשער פעם אחת. בקישור יש להיזהר גם מראול גארסיה של אוססונה לדעתי, היה מועמד לנו, לא יודע מה נסגר איתו העונה, האם הוא טוב או לא. אם חטאפה אבל ניצחה את אוססונה בקלילות בחוץ, גם אנחנו צריכים.

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/06
  10. Engel Del Madrid Member

גם אותנו חטאפה ניצחה, אז?

11. MHFC Member

בינתיים רייקרד מתלבט אם לפתוח עם גודיונסן בהרכב או עם סביולה, אני מעדיף לראות את סביולה שכבש צמד במשחק הגביע מול בדאלונה בניצחון של ברסה 4-0 מאשר גודיונסן שלא מוצא את עצמו עדיין, ואולי הצמד השערים של הארנבון בגביע, יעורר אותו גם בליגה מול סראגוסה שנראית בינתיים מצוין וממוקמת במקום ה-3 בטבלה, נקודה אחת פחות מאשר ברסה שבמקום השני עם 20 נק'.
    רונלדיניו שכבש מול דפור, צריך להראות שהוא יציב, ולא להראות יכולת מצוינת משחק כן, משחק לא שזה מה שקורה אצלו עד כה העונה, הוא לא יציב, אומנם זה לא מונע ממנו לההוביל את ברסה כמלך השערים שלה, (6 כיבושים).

ההגנה של ברסה תהיה חייבת להיזהר ממלך השערים של הליגה ושל סראגוסה- דייגו מיליטו שלא מפסיק להפציץ, מתוך ה-20 השערים של הקבוצה, מיליטו כבש 8 שערים (!!).
    מעניין אם גם סראגוסה יכולה להתמודד ולהקשות על קבוצות כמו ברסה, זה יהיה מבחן מבחינתה.

ההרכב של ברסה- ואלדז; זמברוטה, פויול, מארקז, ג'יו; אדמילסון, אינייסטה, דקו; מסי, רונלדיניו, גודיונסן (סביולה).

ההרכב של סראגוסה- ססר; דיוגו, מיליטו, פרננדז, חואנפראן; ד'אלסנדרו, קאלדז, זפטאר, איימר (לאפיטה); אוורטון (גארסיה), דייגו מיליטו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/11/06
  12. REAL MADRID Member

מחצית בקלדרון במשחק בין אתלטיקו מדריד וליאריאל.
    התוצאה כרגע 1-2.
    לאתלטיקו: חוזה זה קאסטרו (36), פרננדו טורס (פנדל, 45).
    לויאריאל: פבריציו פואנטס (13).

ממש בדקה הזאת חודשה המחצית השנייה

13. Quique_Flores Member

אלקון כובש בדקה ה-65 וקובע 3-1 לרוחיבלנקו

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.as.com/composition/images/das/das/por/2006/11/1163278643.Xxx

גול יפייפה של אגוארו
    http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/noviembre/11/6.Xxxhttp://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/noviembre/11/7.Xxx

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_185040_CAS.Xxx

פויול וגודיונסן חוזרים לסגל אחרי ההעדרות מהריאזור , באלטי,אטו,אזקרו וצ'אבי יעדרו כולם מלבד אזקרו בגלל פציעות.

ואלדז,ג'ורקרה,זמברוטה, פויולl, מארקז,תוראם, אולגר,ג'יו,סילביניו, אדמילסון,מוטה,איניסטה, ג'ולי ,מסי,דקו, רונאלדינו, סאביולה וגודיונסן.

פויול יחזור להרכב , רייקארד מתלבט מאוד בין סביולה לגודיונסן בעקבות הההופעה והנחישות של הארנבון בגביע , אבל כנראה הוא יבחר באיסלנדי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx .