Joranda 30:ריאל מתפוצצת,ולנסיה ואוסאסונה מפסידות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Mourinho, ‏24/3/06.

1. Mourinho Member

משחקי המחזור ה30 בליגה הספרדית:

שבת:

ויאריאל - בטיס (18:00, אל מדריגל)
    מלאגה - ברצלונה (20:00, לה רוסאלדה) שידור ישיר בספורט 5
    אתלטיק בילבאו -אוסאסונה (22:00, סאן ממס)

ראשון:

סביליה - ולנסיה (17:00, רמון סנצ'ז פיחואן)
    סלטה ויגו - מאיורקה (17:00, בלאידוס)
    אספניול - אלאבס (17:00, מונז'ואיק)
    חטאפה - ריאל סוסיאדד (17:00, הקולוסיאום אלפונסו פרז)
    ראסינג סאנטנדר - סארגוסה (17:00, אל סארדינרו)
    ריאל מדריד - דפורטיבו לה קורניה (19:00, סנטיאגו ברנבאו) שידור ישיר בספורט 5 פלוס
    קאדיז - אתלטיקו מדריד (21:00, רמון דה קרנסה)

(נכתב ע"י אל קפיטן)

יש לנו כמה משחקים מאד מעניינים במחזור הזה, שהוא השלישי בתוך שבוע. זה יתחיל עם ויאריאל נגד בטיס, עם משחק מאד מאד מעניין. ויאריאל צריכה להתעשת, כי גם הכרטיס לגביע אופ"א בסכנה, כשהכרטיס לליגת האלופות נראה רחוק, כשאוסאסונה עקפה את ולנסיה וריאל. היא יודעת את זה, ובטיס, שבאה מרוצה אחרי שתי תוצאות אחרונות טובות על הנייר, אבל יש עוד הרבה מקום לשיפור, תנסה גם במדריגל לצאת עם תוצאה טובה, במטרה להתחיל לצאת סוף סוף מהאיזור המסוכן.

גם בסאן ממס הולך להיות משחק מאד מסקרן. מאבקי התחתית נעשים קשים יותר, כשקבוצות התחתית מריחות את הסיום קרב ומשיגות נקודות. בילבאו סחטה במחזור הקודם תיקו בדקה ה95, אבל בסאן ממס ומול אוסאסונה היא תהיה לא נקודה, אלא 3 נקודות, וזה יהיה קשה מול אוסאסונה, שבינתיים הגישה המנטאלית שאין לה מה להפסיד אחרי שהגיעה, ממש במקרה, אל הצמרת הגבוהה, השתלמה והיא מדורגת במקום השני.

ולנסיה, אחרי החמצת ניצחון שהיה יכול להוציא אותה מהמשבר הקטן שפקד אותה, תגיע למשחק קשה מאד לסביליה, שבאה אחרי ההתפרעויות ממדריד, אבל עם ניצחון 1-0, שמשאיר לה תקוות גם לכרטיס האחרון של ליגת האלופות, אבל כדי להשיג אותו היא תצטרך סוף סוף לשמור על יציבות העונה. ובברנבאו, הטלונבלה של ריאל תמשך, כשהיא תארח את דפור החזקה ותקווה לקצת שקט עד למחזור הבא.

בשורות האלופה הנוכחית והאלופה הבאה, רונאלדיניו נשאר מחוץ לסגל, כדי לתת לו מנוחה לקראת בנפיקה. בארסה, בחוץ מול האחרונה בטבלה, מלאגה, גם שם אולי הולך להיות מעניין, כשמלאגה פשוט נואשת לנקודות. בשאר המשחקים: סלטה ויגו תנסה להתעשת, לפני שגם הכרטיס לגביע אופ"א יברח לה מהיד, והיא תארח את מאיורקה, שנמצאת בפורמה טובה מאד וברחה קצת מקרבות התחתית. אספניול תארח את אלאבס, חטאפה את ריאל סוסיאדד, שמדורגת מתחת לקו האדום ועם משחק הבכורה של באקרו כמאמן הקבוצה, וראסינג תארח את סארגוסה למשחק אמצע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/3/06
  2. XabiAlonso Member

משחק קשה מאוד מול יריבה עקשנית ביותר, אבל אני מאמין שריאל תתעלה על עצמה ותנצח והעיקר שהפנומן ימשיך לכבוש ולהתחיל לעשות את מה שהוא עושה הכי טוב וזה לקרוע רשתות!!!
    HALA MADRID

3. ManUtd Fan Member

לראיל יהיה קשה מאוד נגד דפור, אבל יש להם את יתרון הביתיות, והקהל שלהם ידחוף אותם קדימה. אני מאמין שהשער של רונאלדו במחזור הקודם בדקה ה90 יחזיר את ריאל מדריד שאנחנו מכירים לחיים, ואני מאמין שנראה שם תצוגת כדורגל משובחת מצד שתי הקבוצות. ברצלונה לדעתי תנצח את המשחק שלה, למרות שאם תפסיד זה לא ישנה לי כלום, מפני שהאליפות סגורה.

4. forza barca Member

משחקים קשים לריאל וולנסיה שנאבקות על המקום השני,בעיקר לולנסיה בגלל שסביליה קבוצת בית חזקה וקשה לנצח אותה בפיחואן,משחק חם בתחתית:אספניול-אלאבס,אני מאמין שאספניול תנצח את אלאבס,ויאריאל-בטיס גם משחק טוב,בטיס נמצאת בתקופה טובה אחרי ניצחון 1-0 על סאנטאנדר ותיקו 0-0 עם ריאל בברנבאו,לויאריאל יש באמצע השבוע את ליגת האלופות,כך שצפוי להיות משחק מעניין.

5. EL Capitan Member

יש לנו כמה משחקים מאד מעניינים במחזור הזה, שהוא השלישי בתוך שבוע. זה יתחיל עם ויאריאל נגד בטיס, עם משחק מאד מאד מעניין. ויאריאל צריכה להתעשת, כי גם הכרטיס לגביע אופ"א בסכנה, כשהכרטיס לליגת האלופות נראה רחוק, כשאוסאסונה עקפה את ולנסיה וריאל. היא יודעת את זה, ובטיס, שבאה מרוצה אחרי שתי תוצאות אחרונות טובות על הנייר, אבל יש עוד הרבה מקום לשיפור, תנסה גם במדריגל לצאת עם תוצאה טובה, במטרה להתחיל לצאת סוף סוף מהאיזור המסוכן.

גם בסאן ממס הולך להיות משחק מאד מסקרן. מאבקי התחתית נעשים קשים יותר, כשקבוצות התחתית מריחות את הסיום קרב ומשיגות נקודות. בילבאו סחטה במחזור הקודם תיקו בדקה ה95, אבל בסאן ממס ומול אוסאסונה היא תהיה לא נקודה, אלא 3 נקודות, וזה יהיה קשה מול אוסאסונה, שבינתיים הגישה המנטאלית שאין לה מה להפסיד אחרי שהגיעה, ממש במקרה, אל הצמרת הגבוהה, השתלמה והיא מדורגת במקום השני.

ולנסיה, אחרי החמצת ניצחון שהיה יכול להוציא אותה מהמשבר הקטן שפקד אותה, תגיע למשחק קשה מאד לסביליה, שבאה אחרי ההתפרעויות ממדריד, אבל עם ניצחון 1-0, שמשאיר לה תקוות גם לכרטיס האחרון של ליגת האלופות, אבל כדי להשיג אותו היא תצטרך סוף סוף לשמור על יציבות העונה. ובברנבאו, הטלונבלה של ריאל תמשך, כשהיא תארח את דפור החזקה ותקווה לקצת שקט עד למחזור הבא.

בשורות האלופה הנוכחית והאלופה הבאה, רונאלדיניו נשאר מחוץ לסגל, כדי לתת לו מנוחה לקראת בנפיקה. בארסה, בחוץ מול האחרונה בטבלה, מלאגה, גם שם אולי הולך להיות מעניין, כשמלאגה פשוט נואשת לנקודות. בשאר המשחקים: סלטה ויגו תנסה להתעשת, לפני שגם הכרטיס לגביע אופ"א יברח לה מהיד, והיא תארח את מאיורקה, שנמצאת בפורמה טובה מאד וברחה קצת מקרבות התחתית. אספניול תארח את אלאבס, חטאפה את ריאל סוסיאדד, שמדורגת מתחת לקו האדום ועם משחק הבכורה של באקרו כמאמן הקבוצה, וראסינג תארח את סארגוסה למשחק אמצע.

6. Raulito Madridista

המחזור ה30 בליגה הספרדית מספק לנו משחקים מעניינים. בקשר למשחק של ברצלונה אני לא אתייחס אליו אין מה לפרט, לדעתי 2-0 חלק לקטלונים, למרות שגם רונאלדיניו לא בסגל. עם הנוער הם יינצחו את מאלגה, החלטה יפה של רייקארד לשמור את רונאלדיניו לבנפיקה וגם את אטו לפי מה שהבנתי. אז נגיד והם יפסידו(1 למליון), הפער יירד בסה"כ ל9 נקודות.

ריאל מדריד חייבת לנצח בברנבאו את לה קורוניה, שלדעתי היא לא חזקה כמו בשנים האחרונות להבדיל מהשנה שעברה שהיא הייתה בינונית. למרות המאזן הטוב של דפור במשחקי החוץ, דווקא בריאזור היא לא מרשימה, וזה מבאס שריאל לא ניצחה שם 15 שנה אבל סתם קבוצה מספרד יכולה לנצח שם. רונאלדו שחזר לכבוש אחרי הרבה זמן חייב לפתוח בהרכב, אני קצת התייאשתי מראול למרות חולשתו של הקישור. הלוואי ויהיה שיחזור של 2002, שריאל ניצחו 3-1 במשחק ענק ענק ענק!!! השער של ראול אחרי שהקפיץ מעל שניים, השער של זיזו אחרי שעבר שני שחקנים ועשה הטעייה עם העקב וירה פנימה, והשער של מוריינטס שפתח את המשחק אחרי מסירה של ראול. אי אפשר שקבוצה כמו ריאל לא תנצח 4 משחקים ברציפות. רוביניו חייב לפתוח בהרכב, הייתי שמח לראות את וודגייט בהרכב למרות שזה טיפה מסוכן. לא סומך על בראבו הוא לא יודע לשמור שחקן נוער, ולדפור יש את מוניטיס, טריסטן ועוד. קארו חייב לפתוח עם קשר אחורי ולא עם 4 קדמיים. בפטיסטה וגראבסן צריכים לפתוח, לא רוצה לראות את גוטי הנמושה. בחוץ אנחנו תמיד מפסידים לפחות ננקום וננצח בבית. הפער מהמקום החמישי שש נקודות בלבד, לא מתאים. חייבים לטפס גם למקום השני.

בטיס שבתקופה טובה תתארח במדריגל אחרי שויאריאל תתעסק יותר לדעתי בליגת האלופות. אולי ריקלמה ייפתח על הספסל בגלל שיירצו לשמור אותו לקראת אינטר, בכל מקרה, בטיס רחוקה רק 2 נקודות מהקו האדום היא צריכה לגרד נקודה וזה לא יהיה קל. ויריאל עדיין רוצה להגיע לצ'מפיונס בעונה הבאה והיא צריכה ניצחון כדי לקזז את הפער.

משחק קשה מאוד לולנסיה נגד סביליה בפיחואן, לא הרבה קבוצות מנצחות שם. סביליה במומנטום טוב אבל היא קבוצה לא יציבה, ולנסיה בתקופה לא טובה היא הפסידה 2 נקודות נגד ויאריאל היא הייתה צריכה לנצח במאסטייה. סביליה שגנבה ניצחון בקאלדרון רוצה עדיין מקום באלופות ואם היא תנצח היא תתקרב יותר לשם. אם ולנסיה תפסיד היא תיכנס ללחץ כי סביליה תקזז את הפער ל2 נקודות.

יש לי הרגשה לגבי בילבאו נגד אוססונה, שהבאסקים מנצחים. בילבאו לא מספיק רחוקים מהקו האדום.

עמי, התכוונתי שבריאזור מנצחות קבוצות תחתית כמו אלאבס, ניצחה בריאזור וריאל לא עושה את זה כבר מעל עשור!!!

עריכה שלי: דור, אתה זה שכאן מתחיל בריב. עמי הבין את מה שרשמת ככה, הוא לא אמר כלום שתגיד את מה שאמרת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/3/06
  7. Mourinho Member

סתם קבוצה, פחחח...

ראסינג סאנטנדר ניצחה שם, אז דפור לא יכולה לנצח שם?

מה?

נערך לאחרונה ב: ‏24/3/06
  8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצלונה ויתרה על 3 הנקודות מול מאלגה , השאלה האם הקבוצה מהמקום האחרון בליגה מסוגלת לקחת את ה3 נקודות האלה.

9. George Best Member

גם סמואל אטו לא בסגל?
    מישהו יכול להביא את הסגל?

10. מאסי המלך Member

רק רוני לא בסגל והפצועים.וגם כך בארסה תנצח את מלאגה החלשה שבמקום האחרון.

11. George Best Member

אטו ישחק?

12. קלייברט Member

הסגל המלא:

ואלדס, ז'ורקרה.
    ג'יו, אולגר, רודרי, סילביניו, בלאטי.
    ואן בומל, אינייסטה, אסקרו, דקו, מוטה, גאברי.
    לארסון, מקסי, ג'יולי, אטו.

13. George Best Member

למה פויול לא בסגל?
    גם ככה הוא לא ישחק מול בנפיקה?
    או שיש לו צהובים גם בליגה?

14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

הוא מורחק בגלל כרטיסים צהובים.

15. פלג Member

אני אתיחס למשחק של ריאל: לא יודע למה.. יש לי מין תחושת בטן כזאת שדווקא מול דפור ריאל עומדת "להתפוצץ" ולנצח ניצחון סביר וקצת לחזור למסלול לאחר זמן רב של שהיה בשולים, אני מקוווה מאוד שאני צודק. למרות שכעיקרון המשחק מאוד קשה, אבל הוא בברנבאו- דבר שנותן יתרון דיי גדול.

כרגע חייבים לזכות לפחות במקום השני, והמצב יהיה קשה מאוד אם אפילו את זה ריאל לא יצליחו לעשות. לדעתי אוסאסונה תיפול כבר במחזור שתיים הקרובים, הבעייה האמיתית היא ולנסיה.