El Gran Clasico: FC Barcelona - Real Madrid

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Barcik, ‏30/3/06.

1. Barcik Member

http://www.marinatoursandtravel.com/archivos/imagenes/26-REAL-MADRID-VS.BARCELONA.Xxx

העונה, יחסית לרעש התקשורתי בעונה ממוצעת, הדרבי הגדול של ספרד התגנב לעברנו. בשנים עברו, ההכנות האחרונות לקלאסיקו היו מתחילות עוד לפני המחזור שקודם לו, ואילו יומיים לפני 97.8% מתשומת הלב של התקשורת היו מופנות אקסקלוסיבית למפגש המרתק. אמנם ניתן כבר לראות כי ההכנות שבות אט-אט למימדים הרגילים שלהן, אבל התחושה היא כי ליבן של שתי היריבות המרות אינו בקלאסיקו בשלמותו. התוצאה השבירה אשר ברצלונה לוקחת מליסבון לקראת הגומלין לא מאפשרת לרייקארד נחת רב, ותהווה צרה טרייה נוספת, לצד פציעותיהם של מארקז, אדמילסון ומסי (וכמובן, שאבי). בריאל מדריד, מזהים בעיקר חשש מהול בתקווה. המרנגס לא שכחו את התבוסה המרה אשר ברצלונה הנחילה להם ב- 19 לנובמבר, ולמצבם הנוכחי לא יועיל שחזור של אותו ערב. מצד שני, בארסה-מדריד זה לא בארסה-מדריד בלי שהקבוצה אשר מהווה את האנדרדוג תבוא עם המון אופטימיות. הלבנים מקווים כי התצוגה ביום ראשון מול דפורטיבו איננה חד-פעמית, ומאמינים שנצחון בקאמפ נואו ישחרר את אחיזת הברזל של ברצלונה בתואר.

http://photobucket.com/albums/c88/barcamadrid/etoogoalll.Xxx

בברצלונה, שיקולי ההרכב של רייקארד הם, פחות או יותר, כרגיל. בחוד, הקולאס יצפו לחזרתו של אטו האמיתי מול הבד האדום האישי שלו, ולשחזור תצוגת-העל של רונאלדיניו בסנטיאגו ברנבאו. מסי, שהפך לשחקן הרכב במשחק הראשון בין הקבוצות העונה, לא קיבל את האישור לשחק (למרות רצונו), והעמדה תחולק שוב בין לארסון לג'יולי. אין ספק כי השבדי נמצא בכושר טוב יותר, וגם יקשה הרבה יותר על הגנת מדריד הנוטה לקרוס. מצד שני, מדובר בשחקן בן 33 אשר שיחק 70 דקות ביום שלישי ויפתח כנראה בהרכב גם ביום רביעי הקרוב. כמו כן, רבים בברצלונה טוענים כי דווקא לארסון הוא הסיבה ליכולתו החלשה של אטו לאחרונה (אני, אישית, לא מסכים).
    שאר הלבטים שזורים עמוק זה בזה. מוטה, אולגר, פויול, דקו, ג'יו וואלדז הם באנקרים בהרכב, אם כי תפקידם של השניים הראשונים עדיין אינו ברור. באימון היום, רייקארד תרגל את מוטה ופויול יחד כבלמים. בלטי אמנם שיחק לצידם כאשר אולגר היווה חלק דווקא מהקבוצה השנייה, אך ברור שבמקרה הזה המגן הברזילאי ישלם את המחיר על תצוגה גרועה בפורטוגל. במצב שכזה, ברצלונה תפתח אם אותו הקישור כמו מול בנפיקה - מארק ואן-בומל, אינייסטה ודקו. האפשרות השנייה היא כי בלטי יפתח בכל זאת בהרכב, אולגר ופויול יתמקמו ברחבה, מוטה יחזור לקישור האחורי, ורייקארד ישוב לויכוח הבלתי-נגמר, MVB או המהנדס.
    לטעמי, האפשרות הראשונה היא זו שתצא לפועל, שכן מדובר גם בהרכב ההגיוני ביותר לקראת הגומלין מול בנפיקה. באשר לצלע השלישית של הטרידנטה, אני חושב שהמירוץ שקול יותר. אני מקווה לראות שם את לארסון, אבל חושב שיהיה זה דווקא ג'יולי.

http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/efenews/20060329/1143406913561w.Xxx

הנצחון המצויין על דפורטיבו מקל על דילמות ההרכב של לופז קארו, מאמנה הזמני של ריאל מדריד. היכולת הטובה של רונאלדו, רובינו, באפטיסטה, גוטי וזידאן מסייעת גם כן. מרבית האחוזים היא שגם ההגנה תשאר זהה, כולל ראול בראבו המושמץ. הבעייה המרכזית של קארו תהיה שילובו של ראול. הקפטן של ריאל מדריד עדיין לא שב להרכב הראשון למרות חזרתו מפציעה, והסתפק בכניסתו כמחליף במשחקים האחרונים. בכל זאת, קשה לדמיין סופר-קלאסיקו בלי ראול (שאגב, נפצע במפגש הקודם בין הקבוצות). אם הוא אכן ישותף, אז כנראה יהיה זה על חשבונו של בקהאם שנעדר מכמה אימונים השבוע בגלל פציעה (והספיק להחלים), או גוטי שפרש מהאימון היום. לדעתי, קארו יחזיר את ראול להרכב במקומו של גוטי, ויחזיר את בקהאם לעמדה אחורית יותר.

http://www.realmadrid.com/addon/img/1ca4086rematecicinhop.Xxx

ברצלונה תחפש להכריע את המשחק כמה במהירות (או לפחות צריכה לעשות זאת). ה- 0-0 מול בנפיקה יגרום לברצלונה לחשוב על הגומלין במקרה והמארחת תצליח לעלות ליתרון גבוה. רייקארד ישאף להגיע למצב זה כמה שיותר מהר. בארסה חייבת ללחוץ את הגנת מדריד בשביל זה. החלק האחורי של ריאל נוטה לקרוס, וקל לגרום לו לעשות שגיאות. אפילו ביום ראשון, היו לדפורטיבו המוני הזדמנויות להזדמנויות, ופערי האיכות בין חלוצי לה קורוניה למקבילהם הקטלונים צריכים להיות די כדי להפוך זאת למצבים של ממש. כל זה מקבל תוקף נוסף כאשר הציפיות המוקדמות הן שראול בראבו יפתח כבלם. בארסה צריכה ללחוץ את הגנת מדריד, לא לאפשר לה רגעים רבים של רוגע. בגלל זה אני מעדיף את לארסון על פניו של ג'יולי, ואשמח לראות גם את ואן-בומל ואינייסטה תומכים במאמץ המדובר.
    אגב, אחד מהמאץ'-אפים המעניינים במשחק יהיה בין רונאלדיניו לסיסיניו. במדריד מדברים על המגן הברזילאי כיורש של קאפו, והמשחק הזה יהווה את המבחן הכי משמעותי שיכול להיות לטענה זאת.

במשחק בברנבאו, ריאל מדריד נתקלה פעם אחר פעם בצמד מארקז-את-פויול. הפעם, העדרותו של המקסיקני עלולה להוות גורם משמעותי ביותר. מוטה הוא תיבת פנדורה הגנתית המאיימת להתפרץ, וג'יו ואולגר כבר סידרו בעברם מבצעי חצי-חינם לחלוצים היריבים. אפילו פויול, שחוזר לאחר צמד משחקי השעייה, לא משחק ברמתו הרגילה לאחרונה. לפחות ואלדז מראה שיפור ניכר מאז שקטלנו אותו אחרי ההשמטה מול אוסאסונה. בכל אופן, ריאל מדריד צריכה לנצל זאת. גם הגנת בארסה חצי מאולתרת לא עומדת בקלות בלחץ, וכדי למרנגס לכלכך את המכנס הלבן ולנסות להתרוצץ אחרי המגנים המקומיים. בכל זאת, לא מדובר בעיקר. אנדרס אינייסטה ומארק ואן-בומל מאוד לא יציבים העונה, וכדי למדריד לנסות לתת פייט של ממש במרכז המגרש. במקרה של הצלחה, הם ישבשו את תוכנית המשחק של בארסה, שתצטמצם באותו רגע להברקות בחלק הקדמי. גם באפטיסטה מתקשה לשמור על רמה אחידה העונה, אבל משחק טוב שלו מול תצוגה חלשה של קשרי בארסה יכול להיות קריטי.

לקראת סיום, המצב בטבלה. מדובר בפער הגדול ביותר אשר היה לברצלונה אי-פעם על פני ריאל מדריד לקראת מפגש ישיר מולה. 11 נקודות מפרידות בין השתיים, כאשר יש רק עוד 8 משחקים לסיום העונה. נצחון של ברצלונה יסגור את סיפור האליפות בצורה סופית, וגם אחרי תיקו רק נס ימנע מבארסה את התואר. נצחון מפתיע של מדריד ישאיר מתח מסויים בליגה לפחות לכמה מחזורים נוספים. בכל אופן, יש לזכור כי בארסה סוחבת יתרון של 3 שערי חוץ מהברנבאו, ואפילו הפסד מינימלי יותיר את ההפרש המעשי בין המוליכה וסגניתה על 8.5 נקודות - כלומר, בארסה תצטרך להפסיד 3 פעמים ב- 7 משחקים כדי שהבלתי-יאמן יקרה. בכל אופן, בברצלונה מעדיפים לא להגיע למצב זה. הקטלונים ישמחו לסגור את הסיפור כבר ביום שבת עם נצחון על היריבה השנואה, ולהתפנות למשימה האמיתית של העונה - ליגת האלופות.

אמנם עד עכשיו ההכנות מנומנמות יחסית, אבל אף פעם לא מאוחר להתעורר. אל גראן סופרקלאסיקו דה אספנייה, ברצלונה - ריאל מדריד, יום שבת, 23:00, ספורט 5. אל תחמיצו.

2. Riki Member

אחלה סיקור בוריס, כמו תמיד כתיבה מרתקת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

בכל אופן את כל הניתוחים השונים לגבי ההרכב המשוער של הקבוצות אין לי כוח לרשום, רק דבר אחד נותר לנו העונה הזאת וזה הכבוד של המשחק הזה.
    לא צ'מפיונס לא גביע ובוודאי שלא אליפות, נשאר לנו רק הניצחון על בארסה.
    אני לא מסטולה כרגע, אני דיי ריאלית ואוביקטיבית ויודעת שהמאזן לא לטובתנו בכלל... אבל בכל זאת זה אחד מהמשחקים בעלי הכי הרבה אמוציות באירופה, ולקבוצה שלא נותר כלום בעונה הזאת היא תעלה למגרש במלוא הכוח ובשיא המוטיבציה.
    לבארסה יא את בנפיקה על הראש, אנחנו נגיע למגרש למלחמה... להציל את הפאקינג כבוד שלנו, יש סיכוי והוא לא קטן.

3. Mourinho Member

עזבו אותכם מהסופר-קלסיקו, במחזור הזה יש לנו את המשחק הכי חם בספרד: סביליה נגד בטיס.

גיצים ומטרות עשן יעלו שסביליה תכנסה לרואיז דה לופרה, הולך להיות שם חם לא פחות מבקאפ נאו.

נערך לאחרונה ב: ‏30/3/06
  4. Engel Del Madrid Member

המצב למשחק :

בקהאם כנראה בטוח יפתח בהרכב למרות הפציעה, ובקהאם במשחקים כאלו בדר"כ משחק טוב, נא לא לשכוח כמה טוב הוא היה בתחילת העונה.

שוער : הקדוש.

מגן ימני : כנראה סלגאדו כיון שהשחקן הטוב בעולם בצד שלו ויש סכנה גדולה שמיצ'ל המזדקן כבר לא יוכל לעמוד בקצב, אני מאוד מאוד אשמח לראות את דיוגו אבל כנראה שאם לא סלגאדו סיסיניו יפתח במקומו. כולנו יודעים מי מתקיף מן הצד הזה.

בלמים : כמובן ראמוס אך לצידו כנראה יעמוד ראול בראבו המאכזב או מחייה או הלגרה.

מגן שמאלי : רוברטו קרלוס .

קשר אחורי - כמעט בטוח שגראבסן הכסחן אך יכול להיות שגוטי יעמוד במקומו.

קשר שמאלי : רוביניו או זידאן אני כמעט בטוח שיפתח עם זידאן ויחליף אותו רוביניו.

בפטיסטה מאחורי החלוצים ינסה לשגע את מוטה.

חלוצים : רונאלדו כמובן ואולי קסאנו אך יכול להיות שגם ראול המאכזב.

זה אמור להיראות ככה :

איקר

RC ראול בראבו/מחיה/הלגרה ראמוס סיסיניו/סלגאדו/דיוגו

גראבסן

זידאן-גוטי-בפטיסטה

ראול/קסאנו רונאלדו

פצועים : אוסקר מיניאמברס, פאבלו גרסיה .

ברצלונה :

ברצלונה מגיעה אלינו במצב די רע יחסית אליה אחרי שני תיקו 0.
    אחד מהם נגד מלאגה האחרונה בטבלה הופשע רבות כיון שרוני שלהם ודקו קיבלו מנוחה.
    ברצלונה משחקת ב- 4-3-3 שלהם.
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e0/4-3-3.Xxx

שוער: ויקטור ואלדס. שחקן בית קטלוני, שפתר לברצלונה בעיה לא פשוטה בין הקורות מאז פרישתו של זוביזארטה באמצע העשור הקודם. אמנם רחוק מהשורה הראשונה של השוערים(ובראשם סאן איקר), אבל בהחלט שוער שניתן להגדירו כראוי לשחק במועדון גדול. משחק השיא שלא, למי ששכח, היה בברנבאו לפני שנתיים(אז ברצלונה ניצחה 2-1).

הגנה:

מגן שמאלי:שני שחקנים מתחרים לפני כל משחק על עמדת המגן השמאלי. האחד הוא סילביניו הברזילאי, שיודע לתקוף ולהגן ברמה די סבירה. השני הוא ג'ובאני ואן ברונקהורסט(ג'יו בקיצור) שאולי מבחינה התקפית יותר טוב מסילביניו אבל מבחינה הגנתית הוא יוצר לא קצת חורים(סיסיניו, לתשומת ליבך!).

בלם:הקפטן של ברצולנה, קרלוס פויול. היה בכלל מגן ימני אבל אז הוסט לעמדת הבלם(כמו סרחיו ראמוס) שבה הוא כיום אחד מהטובים בעולם.

בלם:בדרך כלל משחק שם רפא מארקז המקסיקני הנהדר, אבל הוא פצוע כרגע וכנארה שאולגר יוסט לעמדת הבלם במקום מארקז.

מגן ימני:פה משחק בדרך כלל אולגר אבל כפי שציינתי, מארקז פצוע ולכן אולגר יחליף אותו. לכן ייכנס לתפקיד הזה ג'וליאנו בלטי, מבחינה התקפית הוא לא רע בכלל אבל מבחינה הגנתית הוא איום ונורא. RC ורוביניו לא צריכים להתקשות מול בלטי.

קישור:

קשר אחורי:סביר להניח שאדמילסון יעדר מהמשחק הזה עקב פציעה ולכן ברזיליא אחר, טיאגו מוטה, יחליף אותו.

קשר 50/50:דקו הברזליאי הנהדר שהתאזרח בפורטוגל. דקו הוא פחות או יותר הפליימייקר של בארסה וראינו עד כמה הוא משמעותי לבארסה, כאשר הוא נעדר בקלאסיקו בברנביאו בשנה שעברה.

קשר 50/50:פה לרייקארד יהיו שני אפשרויות(בתנאי שהפצועים לא יחזרו בזמן):אינייסטה שחקן מוכשר, טכני, בעל ראיית משחק נהדרת ומסירות טובות בדרך כלל. האפשרות השנייה היא מארק ואן בומל ההולנדי שבינתיים לא מרשים במיוחד.

התקפה:

קיצוני שמאלי:רונאלדיניו גאושו, שנחשב ע"י רבים בעולם לשחקן הטוב ביותר בעולם כיום. בעל יכולת דריבל מדהימה ומסירות נהדרות, בדרך כלל נכנס לאמצע. אותו רונאלדיניו השפיל את ריאל מדריד בברנביאו בתחילת השנה עם שני שערים מרהיבים כאשר הוא התעלם מהמגנים והקישור שלנו. בקיצור שחקן מסוכן מאוד שכמו אטו כבש בשלושת המשחקים האחרונים נגדינו.

קיצוני ימני:מסי, הכישרון הצעיר, תפס את המקום הזה בקביעות אבל סביר להניח שהוא לא ישחק נגנו עקב פציעה. פה גם כן יהיו שני אפשרויות:האחת היא להסיט את אטו לעמדת הקיצוני הימני ואת לארסון לעמדת החלוץ והשניה היא לפתוח עם לודביק ג'ולי(מחמיצן לא קטן, אבל מהיר) במקמו של מסי. האפשרות של ג'ולי נראית ריאלית יותר מפני שלארסון צפוי לשחק מול בניפיקה והוא לא יצליח לרוץ 270 דקות תוך שבוע.

חלוץ:אטו הקמרוני, מלך השערים של בארסה העונה בליגה ובכלל עם 22 שערי ליגה. כל-כך אוהב להבקיע נגד ריאל מדריד, מאז שהוא הגיע לברצולנה הוא כבש בכל שלושת המשחקים נגדנו. ישנה אפשרות שאטו יוסט לעמדת הקיצוני הימני ולארסון יפתח כחלוץ, אבל לדעתי זה לא יקרה כפי שציינתי לפני כן.

* את ההרכב של ברצלונה כתב DY .

5. Spanish Weapon Member

קודם כל , כל הכבוד על ההשקעה גם לבוריס וגם לקאסיאס(מה שמך ? =] )

שנית כל , אני לא חושב שריאל תצא עם משהו מהקמפ נואו , אם יש משהו שכל קטלוני מעדיף אפילו יותר משבארסה תזכה בליגת האלופות ובאליפות זה לנצח את ריאל מדריד מדריד, בבית או בחוץ.
    השחקנים יעלו בטירוף ואני מקווה שלא יאכזבו , אף על פי שהתחושה שלי לא כל כך טובה, אני מקווה שהשחקנים יתעלו על עצמם מהיכולת הבינונית מול בנפיקה וינצלו מצבים הפעם מול ריאל.

6. Engel Del Madrid Member

השם הוא מירן.. ואני דווקא די בטוח במה שאתה אומר.. אנחנו שוב ננחל תבוסה מרה..

7. Spanish Weapon Member

לי מספיק גם 1-0 קטנטן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. EL Capitan Member

טוב, אז לסופר קלאסיקו הזה ריאל באה באמת עם ניסיון אחרון להשיג את בארסה, כפי שצ'אבי אמר. למרות הניצחון האחרון 4-0 על דפור, סיכוייה קלושים, וגם היא יודעת את זה. אבל בסופר קלאסיקו, כמו כל בכל קלאסיקו, הכבוד מהווה את אחד האספקטים החשובים ביותר, וריאל בטח לא תרצה לצאת מנוצחת שוב ע"י בארסה, כשהיא תראה מסביבה את הקאמפ נאו קופץ וצוהל מרוב שמחה.

סרחיו ראמוס העלה משו מאד הפתיע לקראת הסופר קלאסיקו הזה. הוא הצהיר, שבכוונתה של ריאל לבוא נגד בארסה ובמגרש שלה, בקאמפ נאו, לשלוט בכדור. ובכן, כך היא לפחות תנסה. כאמור, מול בארסה ושיטת ה4-3-3 שלה, שמתאימה לבארסה וסגל השחקנים שלה כמו כפפה, זה יהיה קשה מאד, אבל ריאל תנסה, כי הרי אין לה מה להפסיד. סרחיו ראמוס, שחוגג היום את יום ההולדת ה20 שלו, אמר גם כי ריאל תנסה ללמוד מהטעויות במשחק הראשון, ולא להשאיר לבארסה שטחים פתוחים. שזה אומר, כמה שיותר לצמצם רווחים ולא לראות מצבים, כפי שראינו במשחק הראשון, בו רונאלדיניו נמצא באחד על אחד על שחקן ריאל ועובר אותו בין השאר גם על מהירות, בגלל המרחק הגדול בין השחקן הבא הכי קרוב לרונאלדיניו (זה התבטא בגול השלישי והאחרון של רונאלדיניו, בו הוא עבר את מיצ'ל סלגדו ואח"כ את סרחיו ראמוס בדרך לשער).

שתי אלו יהיו נקודות המפתח של ריאל במשחק. אצל בארסה, לעומת זאת, אין חדש. היא תבוא לשחק את המשחק שלה, להניע את הכדור בסבלנות ולנסות לנצח שוב את ריאל לעיניי הקהל הבייתי. בעונה שעברה זה היה 3-0, כשריאל הגיעה אחרי תקופה מצוינת. עכשיו, המצב הוא קצת שונה, שניצחון במשחק הזה ויהיה אפשר "להרגיש את האליפות", כפי שאמר הקפיטן פויול. למרות שמדובר בקלאסיקו ובריאל, שרגילה למעמדים הגדולים ביותר, נראה שריאל מצוייה ביותר מדי אי בהירות סביב מה שיהיה מחר, כדי להיות מסוגלת מנטאלית להישג שכזה, שישאיר לה אולי עוד סיכוי קטן לצאת, בכל זאת, עם משו מהעונה הזאת. בארסה בטוחה בעצמה ויש לה סיבה. היא תבוא רגועה, כדי לעשות את העבודה שלה ולשמח עוד את האוהדים שלה, ששמחים מאד עכב מצב הקבוצה.

ולסיום, אמנם אמרתי את זה כבר, אבל אני יגיד שוב, בארסה תנצח.

9. Spanish Weapon Member

אפרופו הסופר קלאסיקו.
    בעקבות הנצחון היום של מכבי ת"א(כדורסל) והפסדה של ריאל מדריד (כדורסל) , ריאל מדריד תפגוש את בארסה למפגש משולש במסגרת רבע גמר היורוליג.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. קלייברט Member

כל האנשים שחושבים ככה הם פשוט אטומים.

מועדון כמו ברצלונה חייב יותר מזכייה אחת בליגת האלופות. המשחק בשבת בערב, למרות כל המסורת והשנאה, הוא בסה"כ משחק ליגה, ובארסה זכתה באליפות הליגה כבר ב-19 לנובמבר.

11. Spanish Weapon Member

אני מדבר על קטלונים.
    על אנשים שפשוט שונאים את ריאל מדריד, שמבחינתם מדריד זה הכובש.
    אתה כנראה לא מבין ולא תבין , גם אני לא.

12. EL Capitan Member

לא חושב. תראה, כמה ניצחונות יש לבארסה על ריאל? וכמה זכיות בליגת האלופות יש לבארסה? מבין את הנקודה שלי?

והייתי שמח אם עוד מישו חוץ ממני היה מתייחס למשחק גם בהיבטים טקטים.

13. M_T_A Member

מצידי שנקבל חמישיה ורק ניקח את ליגת האלופות. המאזן הזה של גביע אלופות אחד בכל הזמנים מאוד לא מכבד את בארסה, ובטח שלא ההפרש העצום ממדריד השנואה במספר הזכיות בליגת האלופות.

14. קלייברט Member

כל אוהד שמכבד את עצמו, אם הוא מברצלונה, ישראל או שוויץ, חייב להעדיף תואר, במיוחד את התואר הנכסף ביותר בכדורגל העולמי (לקבוצות), מאשר נצחון במשחק בודד, גם אם היריבה היא ריאל.

15. Spanish Weapon Member

אוקיי אז טקטית.
    אני מאוד מאוד מקווה שרייקארד ילך על אותה השיטה שהביאה ל3-0 בברנבאו של בארסה חופשית , חופש פעולה מוחלט לרונאלדיניו לדוגמא ולא משחק טקטי כמו שהוא מציג לאחרונה עם בארסה בליגה וגם מול בנפיקה.
    אני לא אוהב לראות אטו בכנף , הייתי מאוד רוצה שהוא יפתח בחוד וג'יולי יפתח בכנף ימין , לאטו יש את המחץ ואסור לאבד אותו בכך שרייקארד יציב אותו בכנף ימין.

נקודת התורפה של ריאל היא ללא ספק חוליית ההגנה.
    ראמוס, כמה שהוא כשרוני כבלם , לא יכול לסחוב לבד את ההגנה של ריאל וכשיש לידו שחקנים כמו פאבון/מחייה/הלגרה אז מן הסתם יותר קל לחדור הגנה כזאת , בטח שלשחקן כמו רונאלדיניו.
    אני מקווה שלופז קארו ישתגע ולא יפתח עם סיסיניו כי זה יקשה את המלאכה לרוני.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/3/06