DFB Pokal 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏3/8/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ומה לעשות סלע שאולי לבאיירן יש הרבה אוהדים בגרמניה ( אני לא בקיא בסטטיסטיקה למי יש הכי הרבה), אבל בשוואה לשאר האוהדים הם מהווים אולי 15 אחוז מקהילת חובבי הכדורגל בגרמניה. מאחר וכל שאר ה 85 אחוז מעוניינים לראות כדורגל איכותי ושווה כוחות יותר הרי שזה זכותם המלאה ושום גוף ציבורי לא יכול לכפות בטלויזיה החופשית (ובלי אילוצים של פרימיירה כמו בליגת האלופות שם פרימיירה יכולה לקבוע איזה משחק ישדר ערוץ SAT1) עליהם לראות את באיירן ויהי מה.

ושנאה לבאיירן? סלע, אם הייתי בא וכופה את דעתי כאוהד שטוטגארט ניחא, אני מדבר פה כאוהד כדורגל בשורה הראשונה, וגם את שאלקה אני לא בדיוק מסמפט ועדיין המשחק שלהם הרבה יותר מעניין.

אלעד, התיקשורת משפיעה על האנשים, מה שמחזיר אותנו לרצון הצרכן והגלגל חוזר חלילה.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

א. באיירן השנה נותנים את הכדורגל האיכותי ביותר בליגה.
    ב. יש את הצופים שלא ממש אוהדים בצורה כה הדוקה קבוצה זו או אחרת ומחפשים כדורגל אקרטיבי. השנה באיירן זה להיט, כולם סקרנים ורוצים לראות באיירן, העיתונות מחפשים תמיד איך לכתוב יותר ויותר על באיירן כי זה מה שהקוראים רוצים.

באיירן תמיד הייתה הכי אטרקטיבית והכי צבעונית בזרים הכי טובים והשנה פי כמה וכמה עוד יותר. אז את מי הם ישדרו המבורג?!

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם ממש מצחיקים.
    אם הרוב רוצה לראות את באיירן הם ישדרו את באיירן, אם הרוב ירצה לראות ברמן נגד דורטמונד זה מה שישודר. הרי האינטרס שלהם הוא כמה שיותר צופים. אז אם באיירן ישודר, אין לכם בכלל טיעון, כי מסתבר שלמרות שאתכם אולי זה לא מעניין, את רוב הצופים זה כן.
    ואני לא אומר את מה צריך לשדר.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אוף סלע, לדבר עם הקיר....
    שמעתי אותי פעם אחת מדבר בכל הדיון מדבר על החוסר אטרקטיביות של באיירן ? כל הדיון הוא על חוסר האטרקטיביות של המשחק.

הבנת הנראה יחזקאל, כנראה שהשהות בגרמניה לא מוטיבה לך.

אם באיירן היתה משחקת נגיד נגד לאוטרן ( אימפריית עבר שוקעת), אפשר להבין את החשיבות של המשחק, כמו מול גלדבך " קרב הקלאסיקות" איך אפשר לכנות את הקרב וופרטאל נגד באיירן? דוויד נגד גוליית? בסרט הזה כבר היינו, וופרטאל זה לא סנקט פאולי עם כל הכבוד. כמה שאני לא רוצה להאמין שבאיירן תיפול שם, עם מאמן מנוסה כמו היצפלד הסבירות של זה לא קיימת בכלל. אולי זה יהיה בונקר שימשך עד הדקה ה70 ואולי הכל יהיה הפוך ממה שאני חוזה, בנתיים זה נראה כבאנקר הגדול של הסיבוב, ומאחר ואנחנו מחפשים עניין אפשר לצפות מהם לשדר משחקים אחרים.

נדב: הרוב לא קובע כלום בערוצים הללו, חבל שאתה לא נכנס ולומד קצת חומר על הפוליטיקה המושחטת של הערוצים הללו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/11/07
  5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב אותי מהדיון הטיפשי הזה.
    אתם מתווכחים וכועסים על ביצה שעוד לא נולדה.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לצערי נדב ראיתי כבר את האולטרה סאונד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/11/07
  7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רוזנר אתה ברברן עם קבלות. אין דיון, בגרמניה אוהבים לקרוא ולראות באיירן במדיה, זהו. רואים באיירן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ברברן? אתה מדבר כמו בווארי מצוי שחושב שהכל מגיע לו.

איכסה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אתה מדבר מתוך שנאה לבווארים עכשיו כמו שעשית לקבוצה שלי לפני שניה וחצי.
    כל העיתונות מלאה בשווינשטייגר או הליטינטופ, רבירי, טוני או מולר?, קלוזה וטוני וכו' וכו' וכו', למה? כי זה מה שמעניין את גרמניה!
    אז נכון שהאוהדים השרופים של הקבוצות (שהם מיעוט) שונאים את באיירן, אבל הם ילמדו לחיות עם זה שרוצים לראות את באיירן בגרמניה גם אלו שלא הכי אוהדי באיירן.

10. דנידין Member

למרות שזה לא מעניין אותי מה ישדרו שם, הרי גם ככה אני לא יכול לצפות במשחק, אבל זה אווילות נפש אם ילכו אחרי באיירן עם עיניים עצומות.

דיון דיי הזוי מלכתחילה כי המשחקים שאמורים להיות משודרים הם וולפסבורג - שאלקה וברמן - דרטמונד!!!

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/07
  11. T0XiN Member

רוזנר,הידעת שיש מיליוני צופים במזרח אסיה שצופים מדי שבוע בבונדסליגה?
    ושיש צופים בישראל שאין להם שום קשר לגרמניה או גרמנים (כמוני למשל) ובכל זאת צופים בבונדסליגה בהדיקות.
    עכשיו נשאלת השאלה למה?,כי יש בבונדסליגה קבוצות אטרקטיביות ומענינות וכדורגל ברמה פשוט פנטסטית!
    עכשיו השנה באיירן מינכן עשתה מסע רכש אדיר מימדים והקבוצה מפוצצת בסטרים ובכדורגל אטרקטיבי.
    עכשיו תשאל אותי אתה הסינים ממזרח אסיה ירצו לראות את דורטמונד נגד ברמן או את הקבוצה שרצה היום הכי חזק בגרמניה?
    כמות האוהדים שיש לבאיירן בעולם לא נתפסת בכלל!
    עכשיו ברגע שיש שידור של באיירן מינכן בגרמניה יגיע המנהל של CCTV (רשת טלוויזיה סינית או משהו כזה) או דובאי ספורט וירכשו את המשחק הזה,למה?
    כי זה מה שהצופים רוצים לראות.
    ושוב אנחנו נכנסים פה לעניין הכספי,ערוצי טלוויזיה מחפשות איך לעשות כסף.

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/07
  12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יודע מה לירן. גם לגופו של עניין אני לא בטוח שאתה צודק.
    אם ישודר רק משחק אחד, אז אין ספק שצריך לשדר את דורטמונד ברמן (או להיפך). אבל אם ישדרו שניים. המשחק של באיירן בהחלט צריך להיות משודר.
    תסכים איתי שהמשחק היחידי שיכול אולי להתחרות בו הוא שאלקה וולפסבורג. אבל בכל זאת של באיירן יותר ראוי לשידור. שאלקה וולפסבורג הוא עוד משחק. עם קבוצה אחת טובה וקבוצה אחת שהיא קבוצת אמצע טבלה ומטה ושאין לה מי יודע מה קהל ואין לה שום מסורת. בקיצור. עוד משחק. לעומת זאת, וופרטל היא הסינדרלה (בנתיים) של המפעל. זה משחק שאם תיפול בו סנסציה זה יהיה ברמה עולמית לא גרמנית וזה משהו שאסור להם לפספס. אז אם אין משחק שהוא הרבה יותר משמעותי הם חייבים לנסות לתפוס אותו. בדיוק כמו המשחק מול בורגהאוזן. עד היום מדברים עליו, למרות שבאיירן ניצחה. ולזה צריך להוסיף שלבאיירן יש יותר אוהדים ויותר אנשים שרוצים לראות אותה מאשר לשאלקה ולוופסבורג ביחד.

13. T0XiN Member

יפה,ענית על זאת בעצמך.
    זה מה שהם רוצים לראות וזה מה שהם יקבלו.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קיצר, הדיון הזה לא מוביל לשום מקום. הנתונים שאלעד הביא על הצפיה בבונדסליגה אכן ברובו מגיע מבאיירן, אבל מדובר בבונדסליגה ולא בגביע. ובמשחקים בין קבוצות הליגה הראשונה.
    שוב אפשר להתווכח ולהתווכח, עובדה היא שהמשחק הזה מעניין רק את אוהדי באיירן שמבחינת אחוזים לא עוברים את ה 15 אחוז מכלל אוהדי הכדורגל בגרמניה.
    נדב, וולפסבורג עם מגאת חושבים רחוק, שאלקה אימפריה בקנה מידה גרמני, משחק בדיוק מעניין כמו דורטמונד - ברמן, מאחר ולטעמי בהווה וולפסוברג לא נופלת מדורטמונד ( בעיקר בגלל המאמן שלה).

אתם מוזמנים להמשיך בעליהום, זה שאתם רוב פה לא אומר שאתם צודקים.

וסלע, אתה ליצן!

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב שהם חושבים כי יותר מזה הם לא יכולים לעשות. גם בהפועל אשקלון חשבו רחוק עם מנשה עלאווה.

גם אם החלק האחרון של ההודעה שלך היה נכון (והוא לא) עדיין דורטמונד היא אימפריה (גם אם שוקעת) בגרמניה וקבוצה עם המון אוהדים.

לא ידעתי שאתה יושב גם בישבות ההנהלה שלהם ולא רק של באיירן.
    תעשה טובה. הם ישדרו את מה שהם חושבים שיעניין את הכי הרבה צופים וימכור הכי הרבה פרסומות בהכי הרבה כסף בעקבות העניין הזה.