Claciopoli Ii

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏14/4/07.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שחשבנו שהכל נגמר והליגה תתאושש זה מגיע שוב.פחות חמור מפעם ובעצם רק עוד פרטים על אותה פרשייה מלולכלת מפעם.
    ועדת החקירה סיימה את החקירה המקיפה על הפרשה(אותה פרשה מהקיץ) ומצאה כי 39 משחקים שונים בסריה A נחשדים ככאלה שסודרו מראש.
    הדבר אומר ש15 משחקים חדשים בניהם ה0-0 בין יובה למילאן בדלה אלפי מתווספים ל24 שהיו שם לפני.
    הפרטים החדשים עוד מוסיפים שמוג'י דאג לכרטיסי סים סודיים שדרכם היה מתקשר עם משבץ השופטים דאז פייר לוג'י פאירטו המנהל הספורטיבי של מסינה מאריאנו פאביו ושופטים נוספים.רשת הסודית הזאת נחשפה בעקבות ציטוטים שהגיעו לידי התקשורת וחשפו את כל הפרשה.
    בנוסף רק מאסימו דה-סנטיס השופט הבכיר של איטליה עד הפרשייה נמצא אשם.להזכירכם מילאן,ארצו,לאציו,פיורנטינה,רג'ינה ויובנטוס כמובן העונשו השנה על ידי ההתאחדות וכעת ישנם שמועות לאישומים ואולי אפילו עונשים נוספים.
    ביובנטוס כבר הוציאו לתקשורת הודעה שאין מה לדאוג ואין לקבוצה מה לחשוש"יובנטוס קבלה את העונש שלה,אולי אפילו יותר מדי טען היום הנשאי החדש ג'יג'לי שגם אמר "המועדון כבר הורשע וקיבל את העונש שלו"
    "המועדון לא יכול להיות אחראי למעשהים של ההנהלה הקודמת".ג'ילי עוד כועס על כך שהסקודטו של 2006 נלקח מיובה למרות שהאישומים הם על עונת 04/05 בלבד.

דעה אישית:לא ייקה כלום וגם לא צריך.יובנטוס ריצתה את העונש שלה בכבוד וההנהלה החדשה והשחקנים לא צריכים להענש על מעשיהם של אנשים שכבר לא נמצאים בכלל במועדון.שיתבעו את מוג'י וג'יראודו לא את המועדון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/4/07
  2. דניאל_ה Member

אם יובה מקבלים עוד עונש, אז צריך לדעתי כבר לבדקות שחיתות בתוך בתי המשפט והמשטרה.
    יש גבול.

3. מיכל3 Member

גם לדעתי לא יקרה שום דבר, וגם אם במידה ויענישו את יובה או כל קבוצה אחרת-תהיו בטוחים שאחרי הערעור שהם יגישו העונש יבוטל או ששוב ימתיקו אותו ושומדבר לא יצא מזה. ההתאחדות האיטלקית מספיק ביזתה את עצמה בקטע הזה, עדיף כבר לא להעניש בכלל.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

למעשה אין חדש ממש תחת השמש, החקירה בקיץ הייתה חייבת להיגמר מהר בשביל שהעונה תיפתח וכל מה שמגיע עכשיו הוא הרחבה של מה שגילינו בסיום הקיץ. מאוחר יותר אני אביא את רשימת המשחקים המלאה שנחשדים בהטייה.

גליאני הזדרז לתבוע בשם מילאן את הסקודטו של אותה עונה שכזכור לכולם נשלל כליל.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שהוא מעצבן אותי גליאני הזה! הוא בכלל היה אמור להיות מורחק מכדורגל לכל החיים,בדיוק כמו מוג'י והוא עוד טוען לסקודטו,חוצפן!.

6. Chievo Member

לא ההתאחדות לא תעשה עוד החלטות טיפשיות, הנהלה חדשה הכל חדש ביובה וכבר הענישו אותם בצורה מתאימה, אין צורך לדפוק להם את החיים עכשיו הם דיי סובלים בליגה השנייה, גם אני טוען שהכל יהיה בסדר, צריכים את יובה בליגה הראשונה, מתגעגעים לתחרות בליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/07
  7. saviola Member

ככה זה שיש לך קשרים קרובים (מאוד) עם ראש הממשלה היוצא, ועוד אומרים שאנחנו מושחטים.

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוצ'יאנו מוג'י -המואשם העיקרי בפרשיית הקלאצ'יופולי מגיב על הגל השני שהגיע לחדשות השבוע.
    מוג'י צחק על הטענה שהוא נתן לאנשים רבים כרטיסי סים שווצרים שאמורים להיות חסינים לציטוטים.
    "איזה כרטיסים שווצרים?אני לא נתתי שום דבר לאף אחד,זה מוגכח לגמרי" הכחיש מוג'י.
    מוג'י גם יצאה להגנת מקום העבודה הקודם שלו,יובנטוס,ואמר ש"מי אמר שיובנטוס יהיו מעורבים?אין סיכוי! יובנטוס כבר שילמו יותר ממה שהיו צריכים,אני לא רואה איך הם יכולים להיגרר לזה עוד פעם,בייחוד שאין למה להיגרר".
    מוג'י הואשם בכך שנתן הוראה,בעקיפין או לא לשופט סלבטורה ראקלבוטו שיוציא צהוב לג'יאנדומיניקו מסטו מגנה של רג'ינה במשחק מול מסינה בעונת 04/05 כך שהמגן יהיה מושהה למשחק שבוע אחר מכן מול יובנטוס.מוג'י הגיב ואמר: "שקראתי את הסיפור הזה פרצתי בצחוק,תדמיינו לכם איך הנעליים שלנו היו רועדות מהמחשבה שמסטו יגיע לטורינו.."