6: 2-1 לסביליה בפיחואן, משחק ענק של קסיאס לא מספיק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏2/10/09.

1. Raulito Madridista

הליגה הספרדית - המחזור השישי

http://cache.elmundo.es/banners-hashed/05/54/bbva_mc-24a1mar09/marca_futbol_1adivision_p196x75/bbvajornada18feb196x75.Xxx

החודש הראשון של הליגה כבר מאחורינו והנה יוצא לדרך חודש אוקטובר, שיכלול משחק אחד פחות ופגרת נבחרות באמצע. הקבוצה חוזרות לליגה אחרי המשימות השונות באירופה, בהן שלושה ניצחו ושלושה לא עמדו במבחן והפסידו. אז ריאל מדריד וברצלונה עדיין מושלמות, אבל הנה כבר מתחילים המשחקים שעשויים לעשות להן בעיות. המשחק המרכזי של המחזור ייערך בפיחואן, שם תנסה סביליה הנפלאה הממוקמת במקום השלישי, שנמצאת בכושר מטורף ורשמה שישה נצחונות רצופים בכל המסגרות, והאחרון שבהם מרשים בסקוטלנד על ריינג'רס בליגת האלופות, לעצור את ריאל מדריד או להיפך - גם ריאל רוצה לעצור את סביליה. מה שמעניין את התקשורת בעיקר זה האם כריסטיאנו רונאלדו ישחק, ובבוקר התבטא רונאלדו והבטיח לא להחמיץ את המשחק למרות הכניסה החזקה שספג במשחק נגד מארסיי בליגת האלופות. בריאל בולט כמובן היעדר המשחק הקבוצתי והחיבור בין השחקנים והמחצית הראשונה נגד מארסיי הראתה זאת, ולא רק.

http://img40.imageshack.us/img40/3687/45795095.Xxx
    כך זה היה במפגש הקודם בין השתיים - ראול עשה חיים בפיחואן...

גם ביום שבת יש מה לראות. ברצלונה ששיחקה בחצי הילוך נגד דינמו קייב בקאמפ-נואו, ולפניכן ניצחה בידיוק באותה הדרך את מאלגה בחוץ, תארח את אלמרייה של הוגו סאנצ'ז במטרה לעלות למקום הראשון לפחות זמנית וגם להשיג הפרש שערים טוב שיקשה על ריאל. אלמרייה פתחה את העונה בצורה בינונית מאוד וניצחה רק פעם אחת עד עתה. מייד לאחר מכן מתחיל משחק שעשוי להיות קריטי. אתלטיקו מדריד מארחת את סראגוסה בידיעה שכנראה כל תוצאה פחות מניצחון, תסיים את דרכו של המאמן אבל ראסינו. אתלטיקו מדורגת במקום ה-18 ובצ'מפיונס היא גם הפסידה לפורטו. סראגוסה התאוששה בשבוע האחרון וניצחה את חטאפה בגדול בביתה.

יום ראשון עמוס מאוד. חרז תקווה להשיג שער ראשון העונה ואולי אפילו ניצחון, במשחק הביתי שלה נגד מאלגה. במקביל תארח ויאריאל, שטרם ניצחה העונה בליגה ומגיעה שפופה אחרי הפסד לזלצבורג בליגה האירופית, את אספניול שאומנם איכזבה בתיקו הביתי נגד חרז, אבל נמצאת בתקופה טובה. אתלטיק בילבאו שהפסידה גם היא בליגה האירופית, ולפניכן ספגה תבוסה ביתית לסביליה, תקווה לחזור לתלם כשתתארח אצל ויאדוליד. ולפני המשחק המרכזי, מצפה לנו המשחק בין ראסינג סנטאנדר המגמגמת לוולנסיה, שהצליחה לעצור את כדור השלג ולנצח את גנואה במאסטייה במסגרת הליגה האירופית, על אף שפיגרה. וולנסיה כמובן רוצה לחזור לנצח גם בליגה.

יום שבת:
    טנריפה - דפורטיבו לה קורוניה(19:00);
    ברצלונה - אלמרייה(20:00, שידור ישיר בספורט5);
    אתלטיקו מדריד - סראגוסה(22:00, שידור ישיר ב5+ LIVE);

יום ראשון:
    חרז - מאלגה(17:00);
    ויאריאל - אספניול(17:00, שידור ישיר ב5+ LIVE);
    ויאדוליד - אתלטיק בילבאו(17:00);
    ספורטינג גיחון - מאיורקה(17:00);
    ראסינג סנטאנדר - וולנסיה(19:00, שידור ישיר ב5+ LIVE);
    סביליה - ריאל מדריד(21:00, שידור ישיר בספורט5+);

סיקורים יעלו בהמשך :aaa21:

2. Jesus Navas Member

משחק ענק. אני מקווה שנמשיך ביכולת האדירה שלנו. המשחק באמצע השבוע היה פנטסטי, הדבר החיובי ביותר במשחק מול הסקוטים היה שיתוף הפעולה הנהדר של פביאנו וקאנוטה. צפוי להיות משחק נהדר ורב שערים בפיחואן, ואני מקווה שסביליה תצא עם ידה על העליונה. נצטרך משחק שיא של נבאס וגם של פאלופ בשביל לנצח את ריאל, שעושה רושם שמספיקות לה 5 דקות בשביל להשחיל שלישיות. נצטרך לפתוח את המשחק בכל הכוח, ולנסות ולהשיג את השער הראשון כמה שיותר מהר, אם לא, ריאל תתחיל להרגיש יותר מדי בנוח. מה שבטוח זה, שהאווירה בפיחואן תיהיה מדהימה כמו תמיד.

ואמוס סביליה! :aaa21:

3. hai80 Member

אתלטיקו מפרקים את סראגוסה. זה עכשיו או לעולם לא. נגד סראגוסה בבית אתלטיקו מתפוצצת

4. טום.ט. Member

http://www.marca.com/futbol/super-cronica/07-08/img/escudos/barcelona.Xxx - http://www.marca.com/futbol/super-cronica/07-08/img/escudos/almeria.Xxx , קאמפ נואו (20:00, שידור ישיר בספורט 5).

ברצלונה::

שני השערים שכבשה הקבוצה במשחק מול קייב השאירו טעם טוב בפה לאחר הניצחון על דיינמו. בשלבים מסוימים, הייתה תחושה, שבארסה עשויה להצטער על כך שהורידה הילוך. אילולא הפציעה של דמיטרו צ'יגרניסקי, אפשר להגיד שהשבוע של ברצלונה היה נגמר באופן מושלם. אבל עם צ'יגרינסקי או בלעדיו, ברצלונה חייבת לנצח בבית את אלמריה (יש הדורשים יותר מכך – הצגה), לשמור על המאזן המושלם ולהגיע למשחק הצמרת השני שלה העונה, במאסטייה נגד ולנסיה ביום רביעי (18-10), אחרי פגרת הנבחרות, במצב-רוח טוב. מי יכול לעצור את ברצלונה היום? הקבוצה של פפ גווארדיולה נראית בכושר שיא ולאחר פתיחת עונה לא מי יודע מה משכנעת, היא לאט - לאט מתחילה לשכנע, עושה רושם שברצלונה התעוררה בצעקה גדולה "אנחנו כאן". ברצלונה כבר עם 4 ניצחונות רצופים בהם כבשה הקבוצה 13 שערים, ממוצע של יותר מ-3 שערים למשחק, הניצחון האחרון, כאמור, היה בליגת האלופות שם ניצחה ברצלונה 2-0 את דינמו קייב בקאמפ נואו כאשר מסי, ופדרו כובשים לזכותה. המשחק נגד אלמריה בבית לא צריכה להיות משימה קשה כ"כ. בויאן קרקיץ' עבר את האימון המסכם בקלילות והוא צפוי לפתוח בהרכב בפעם השנייה העונה בליגה (בפעם הראשונה\אחרונה הוא כזכור נפצע ונעדר ל-3 שבועות). מה עוד בהרכב הראשון? פדרו הצעיר, צפוי להמשיך לקבל את הקרדיט בעמדת הקיצוני השמאלי על חשבון הנרי, אשר יהיה בסגל למשחק לפי דבריו של גוארדיולה, אך לא בטוח שישחק, בעוד שאייניסטה צפוי לשחק 90 דקות ראשונות העונה בעמדת הקשר השמאלי על חשבון קייטה, אשר סוף-סוף, יזכה למנוחה שגם הוא וגם אנחנו כ"כ מייחלים לה. בעקבות פציעתו של דמיטרו צ'יגרניסקי - רפא מארקז, גם הוא, צפוי לפתוח בהרכב ולהשלים 90 דקות ראשונות העונה. כמו כן, מי שצפוי לקבל זימון לסגל המשחק, הוא לא אחר מאשר גיא אסולין, שכבר ישב על הספסל של בארסה במשחקה האחרון, מול קייב, וזאת לאחר שהשחקן מתאמן עם הקבוצה עוד מהאימונים לקראת המשחק מול קייב, ובנוסף לכך - גוארדיולה צפוי לתת למספר רב של שחקני הסגל הבכיר שלו מנוחה לאחר שהקבוצה תוביל כבר ביתרון מבטיח, אם בכלל.

הרכב משוער:: ואלדס; אלבס, פיקה\פויול, מארקז, מקסוול; אינייסטה, טורה, צ'אבי; פדרו, זלאטן, מסי;

אלמריה::

העונה השלישית וההיסטורית של אלמריה, נפתחה בצורה בינונית משהו. בתום 5 מחזרי ליגה ראשונים, קבוצתו של הוגו סאנצ'ס, שקיבל את הקבוצה בינואר האחרון, אלמריה ממוקמת במקום ה-11 בטבלה, בדיוק במקום שבו היא סיימה אשתקד את העונה. הקבוצה עד כה השיגה בסה"כ ניצחון אחד (על חטאפה), הפסד אחד (לספורטינג חיחון) ו-3 תוצאות תיקו (לויאדוליד, אתלטיקו מדריד ולראסינג סנטאנדר). הוגו סאנצ'ס, אשר, כאמור, הגיעה אל הקבוצה בינואר האחרון כמחליף לגונזאלו ארקונאדה, ), מנסה להפגין ביטחון ולא חשש לקראת המשחק בקאמפ נואו, ואף לא מתבייש להצהיר על ניצחון – "לשחק באצטדיון הזה זו חוויה עולמית ואין לי צורך להכניס בשחקנים שלי מוטיבציה. זה אחד מהמשחקים היותר מורכבים וקשים שיש לנו בכל העונה. לשחק מול ברצלונה, במיוחד בקאמפ נואו זה סיכון, אבל אנחנו ננסה להפתיע אותם". במשחק הנ"ל, הוגו סאנצ'ס צפוי להעמיד מערך של 4-5-1, כאשר קיסמה צפוי לפתוח במעדת הקשר האחורי (והוא בכלל מגן במקור) לצידו של הרנן ברנרדלו. את הקישור ה"התקפי" צפויים לייאש חואן אורטיס, סנטיאגו אקסייטה ואלברט קרוסאט הצעיר. פיאטי ישחק בתור החלוץ המרכזי.

הרכב משוער:: דיגו אלבס; מיצ'ל, צ'יקו, פייראנו, גיירמה; קיסמה, הרנן ברנרדלו; חואן אורטיס, סנטיאגו אקסייטה, אלברט קרוסאט; פייאטי;

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/09
  5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני במקומך הייתי נרגע עם כל ההודעות האלה

6. hai80 Member

אני ממזמן נרגעתי עם ההודעות האלה אבל מול סראגוסה בבית אנחנו צריכים סוף סוף להתפוצץ. ודווקא בגלל שדה גאה פותח זה יכול להיות לטובה כי בד"כ שוער במיוחד אם הוא צעיר שמקבל את ההזדמנות הוא יקפוץ עליה ויתן ת'נשמה פי כמה וכמה כדי להוכיח את עצמו. אני מאוד מקווה שמול סראגוסה נתפוצץ ונפרק אותם חייבים להשיג ניצחון סוף סוף אני עדיין לא מאמין שלא ניצחנו את אלמריה איזה לוזרית

7. GRANDE LAZIO Member

מקווה שרונאלדו ישחק. ריאל זקוקה לו נואשות במשחק כזה, בו שחקנים גדולים מכריעים משחקים גדולים, אין, אין מצב שהוא יחמיץ משחק כזה. היום הוא ללא ספק השחקן הטוב בעולם, שהכי כיף לראות, לפחות מבחינתי. ראול ובנזמה חייבים להיות הסטרייקרים, היגוואין, ממה שראיתי, לא מוצא את עצמו עדיין.

יהיה מעניין לראות את אתלטיקו, תודה לאל שהמשחק שלה פיינאלי בערוץ הנכון ולא ב-LIVE.

וואלה מחזור מעניין, אעקוב כתמיד.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה משודר בלייב

9. GRANDE LAZIO Member

אני לא מאמין.
    בחדשות הספורט הראו לוח שידורים ואתלטיקו הופיעה לי מול העין ב-5+!
    מה הולך פה רבאק..

יש להם ערוץ פתוח ומעבירים ל-LIVE, ב-5+ אין כלום! ושמו ב-LIVE. לא תתעצבן?
    חראות!

10. Sergio Ramos Member

יש במחזור הזה הרבה עניין על פניו ואני מקווה שזה יבוא לידי ביטוי בשטח. בנוסף, לוח השידורים ימשיך להיות עשיר במשחקים וטוב שכך. חמישה שידורים ישירים הם דרך מצויינת להעביר סוף שבוע של כדורגל ספרדי.

ויאיראל מארחת את ספניול ומשחק אמור להבטיח הרבה כדורגל טוב. את הצוללת סימנתי בסיום העונה שעברה כקבוצה שנחלשה רבות ותאבד את המקום שלה בין ה-4 הראשונות גם העונה. קדם העונה לעומת זאת שינה את דעתי, שכן האי הפתיע מאוד שם עם תצוגות נהדרות ובין היתר ניצחון מרהיב על יובנטוס. אבל העונה הזאת נפתחה בצורה אחרת לגמרי, ויאריאל נראת כמו אוסף של שחקנים שלא יודע מה הוא רוצה מעצמו. יש הרבה בעיות מקצועיות בינהן ההיעדרות הממושכת של מרכוס סנה שמשאיר בור עצום במרכז המגרש, הוא אמנם החלים באופם חלקי ואף זומן לסלקסיון, אבל כבר לא בכושר של אז ונמצא תחת סכנה תמידית של פציעות(ויאריאל לא התחזקה באף שחקן לעמדה שלו), ופירס ורוסי שלא מזכירים בשיט את היכולת מאשתקד; ההפסד לזלצבורג שבר את גב הגמל ואין מנוס עכשיו, ויאריאל חייבת לנצח אם היא רוצה להתברג בצמרת, ואני לא מרחם על וואלוורדה שנושא משקל כבד על כתפיו, אני מעריך את המאמן הזה ולדעתי השינוי המיוחל עוד יגיע אבך קודם חשוב שהחלק ההקפי יחזור לתלם. על אספניול אפשר לדבר אחרת, היא עדיין לא הקבוצה שציפינו לראות(בינואר היא תתחייב להנחית בלם בקבוצה, היא איבדה בשנתיים האחרונות שלושה בלמים ובינהם עמוד הטווח שלה, דניאל חארקה, שהותיר בור לא רק בלבם של חובבי הכדורגל אלא גם בהגנה הרופפת של אספניול), אבל מאז ההפסדים בתחילת העונה היאמשתפרת וממשיכה להתחבר. חרז הצליחה לתקוע מקל בגלגלים בשבוע שעבר כשחילצה תיקו, אבל מצבה די יציב עם 7 נקודות ומקום עשירי. ניצחון במדריגל ייחשב להישג נהדר לעונה שלה עד כה.

אני לא ידוע מה לחשוב על המשחקים של ברצלונה מול הקטנות, בדומה לכך שאיני יודע מה לחשוב על משחקיה של קבוצתי האהודה מול אותן יריבות אשר לא מהוות יותר ממשחקי אימון עבור שתי הגדולות של הליגה. הערב אלמריה תגיע לקאמפ-נואו והחלום שלי הוא לראות את ברצלונה מפסידה במשחק כזה. רק נאיביות כבדה תביא לכך והרבה מזל לאלמריה, אבל מיותר לפתח ציפיות. או שזה ייגמר בשיישיה צרופה או בהברקה או שניים של אחד הכוכבים של ברצלונה.

המשחק המעניין של השבת ייערך בויסנטה קלדרון בוא סביר להניח שיש אווירת בית קברות בעקבות פתיחת העונה של אתלטיקו. גיששתי קצת אחרי ההרכבים המשוערים ורסינו צפוי שוב לפתוח עם חוראדו במרכז השדה כתחליף לראול גרסיה שטרם החלים. מול ברצלונה השיטה הזו הובילה להתפרקות טוטאלית(אם כי לא רק היא, אלא גם השאר מסביב), ולא בטוח שגם היום זה רעיון טוב, אלא אם כן ההתקפה של אתלטי תוכיח את המחץ שעוד בתרדמת בעונה הזו ותגרום לכך שכמה שפחות כדורים ידגדגו את רגליהם של החולייה האחורית אשר איכשהו כתמיד תטעאה ותביא לשערים שטותיים. סרגוסה תגיע במצב רוח טוב אחרי ה-3-0 המרשים על אספניול, ובוודאי תרצה לרחוב על הגב הדרוס ממילא של הקולוצ'נרוס שלא ברור איך ומתי תשכיל לשקם את עצמה ולצאת מהבוץ בו היא שקועה עמוק עמוק.

11. טום.ט. Member

http://estaticos.marca.com/iconos/escudos/tenerife.Xxx - http://estaticos.archivo.marca.com/futbol/super-cronica/07-08/img/escudos/deportivo.Xxx, הליודרו רודריגז לופז (19:00);

טנריפה::

אחרי שבע שנים של דשדושים, טנריפה הצליחה לחזור לליגה של הגדולות, וכרגע אפשר לומר שהיא עומדת בציפיות. אומנם היא הפסידה בשלושת משחקי החוץ שלה עד עתה – בסראגוסה, במאיורקה (קצת יותר מהפסד רגיל במשחק חוץ - הקבוצה ספגה רביעייה ללא מענה) ובריאל מדריד אך היא מכפה על כך בצבירת נקודות במשחקי הבית. המאמן של טנריפה חוזה לואיס אולטרה, ידוע כמנג'ר שאוהב כדורגל התקפי, וקבוצתו הוכיחה זאת אשתקד בליגה השנייה: קבוצתו סיימה את אשתקד כקבוצה עם קו ההתקפה השני בטובו בליגה השנייה עם 79 כיבושים, כמו גם, קבוצתו השיגה 14 ניצחונות ב-21 משחקי בית. הם הפסידו רק 3 פעמיים בהליודרו רודריגז : 2-1 לקאסטיון, 3-2 לסלמנקה ו-2-1 לסראגוסה. חלק מיכולת ההתקפה של טנריפה כבר התגלתה לעין כאשר העונה, אחרי 5 מחזורים, טנריפה ממוקמת במקום ה-3 בקטגורית ניסינות להתקפה (85 הזדמנויות לכיבוש שער, דפור נמצאת במקום ה-11 עם 63 הזדמנויות), הבעיה היא שכל הניסיונות הללו לא תורגמו לשערים, הקבוצה מחבל האיים הקנריים כבשה בסה"כ 3 שערים עד כה, דבר אשר ממיר את טנריפה לקבוצה השנייה הגרועה ביעילות, כאשר אחרי כל 28 ניסיונות לשער – הקבוצה כובשת. בעיה נוספת אצל הקבוצה אלו הפציעות, לקבוצה מהאיים הקנריים יש 3 פציעות לטווח הארוך – המגן מארק בארטן (שבר בקרסול); הקשר ריקארדו לאון (שבר באף) והבלם מנולו מרטינז (סדק ברגליו עקב מאמץ); נגד דפור כל התקווה תהיה על חואן פרנסיסקו מרטינז, 'נינו' ועל אלחנדרו אלפרדו. נינו כזכור, היה הפיצ'יצי של הליגה השנייה עם 29 כיבושים, בעוד שנכון לכתיבת שורות אלו, הוא כבש שער אחד בלבד. אלחנדרו הוא שחקן צעיר ופליימקר מבטיח של סביליה, אשר משלים עונה שנייה בשאלה אצל טנריפה. הוא מוחשב למנהיג בקישור ואשתקד הוא כבש מספר מרשים של שערים – 20. הבעיות הגדולות באות מכיוון ההגנה, מפני שחוזה לואיס אולטרה יהיה חייב לאלתר בכדי לכסות את העמדות של מארק בארטאן ומנולו מרטינז שנפגעו בתבוסה, 3-0, לריאל מדריד.ככל הנראה, איטור סלבדור נונייז יתפוס את עמדתו של בארטאן כמגן הימני, בעוד שהאקס של אתלטיקו, פאבלו סיציליה יחליף את מרטינז במרכז ההגנה. נונייז שיחק עד כה בסה"כ פעם אחת, בעוד ששסיציליה שיחק כבר פעמיים. הבלם השני יהיה אזקייל לונה, בעוד שהאקס של נומאנסיה קרלוס בלוויס יכסה את עמדת המגן השמאלי.

הרכב משוער:: סרחיו אראגונסס; איטור נונייז, לונה, סיציליה, קרלוס בלוויס; רומאן, מייקל אלונסו; ריצ'י, אלפראו, קומה, נינו;

לה קורוניה::

האיים הקנריים הם ללא ספק אינם המקום הנוח ביותר עבור לה קורוניה, מפני שלקבוצות מגליסיה יש רקורד שלישי מול הקבוצות מהאזור של האוקיינוס האטלנטי כמו מיורקה (רק שישה ניצחונות אחרי 30 ביקורים לסוין מויש) או לאס פלאמס (רק 4 ניצחונות אחרי 17 ביקורים בגראן קאנאריאה). טנריפה היא לא יוצאת דופן. אחרי 9 ביקורים של לה קורוניה באצטדיונה של טנריפה, הליודרו רודריגז, דפור הצליח להשיג ניצחון אחד בלבד. הניצחון הזה, אגב, הושג בעונת 1994\1993 (1-0 מגול של אלפרדו). מאז דפור שיחקה 6 משחקים באיים הקנריים והקבוצה מגליסיה, הצליחה להוציא בסה"כ 4 תוצאות תיקו, בעוד שב-2 המשחקים הנותרים היא חטפה 2 תבוסות. יש לזכור שטנריפה, עד כה העונה, מתבבסת אך ורק על ביצועיה בבית, זאת לאחר שאחרי 5 מחזורים לטנריפה יש 6 נקודות שאותם היא השיגה בבית: 2-1 על אוסאסונה (במחזור ה-2) ו-1:0 על אתלטיק בילבאו (במחזור הרביעי). בינתיים, זה הביקור השלישי של דפור, קבוצתו של לוטינה תנסה להשיג ניצחון 2 בחוץ לאחר ה-3:0 על חרז. כמו כן, דפור היא הקבוצה השישית בטובה בליגה בחלק ההתקפי, לאחר שאחרי 5 מחזורים הקבוצה כבשה 9 שערים. למעשה קבוצתו של לוטינה כבשה לפחות שער אחד בכל 6 המשחקים האחרונים בליגה, הפעם האחרונה שקבוצתו של כבשה הייתה בהספד 1-0 לסביליה (ב-32 למאי, מחזור 37 באשתקד). המאמן מיגל אנחל לוטינה יעשה 2 שינויים לעומת ההרכב שניצח את ויאריאל בריאזור, השינויים האלו נובעים בגלל הפציעות של אדריאן ויוקה. ככל הנראה, ריקי וחואן רודריגז יפתחו בעמדות שלהם. השאר צפוי להיות זהה להרכב שפתח מול ויאראיל.

הרכב משוער:: דניאל ארנסוביה; מנואל פאבלו, קולוטו, לופו, פליפה; סרחיו, חאן רודריגז; פאבלו אלברז, לסאד, אנדרס גוורדאדו; ריקי;

12. Raulito Madridista

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2009/10/03/futbol/equipos/real_madrid/1254565081_0.Xxx

המארקה והאס מדווחים ממש עכשיו: כריסטיאנו רונאלדו יחמיץ את המשחק מחר בפיחואן. הקשר הפורטוגלי שסבל מנקע בקרסול, הבטיח שיישחק, אך מצבו לא השתפר והמאמן מנואל פלגריני החליט שהוא לא מעוניין לסכנו. גם לאסנה דיארה לא יכלל בסגל למשחק שכן הוא לא החלים במאת האחוזים מפציעתו. פצועים נוספים שלא ישחקו(אך פחות משמעותיים): ארבלואה, גאגו, מצלדר וואן ניסטלרוי.

כבר מהרגע הראשון הייתי חרד לגבי הכשירות של רונאלדו, שעם כל הכבוד לכוח הפיזי העצום שלו ולעובדה שהוא כמעט ולא סובל מפציעות, גם לכך יש גבול. חבל מאוד שדווקא במשחק הכי קשה שלנו בזמן הקרוב, הוא ייעדר. זה כל-כך מתסכל. סבלנו מהרבה פציעות תוך חודש אחד בלבד! לפי דעתי, הסיכויים להוציא משהו מהפיחואן פחתו בצורה משמעותית, שלא נדבר על החיסרון של לאס - אני כבר צופה טיילת במרכז השדה. קאקא ואלונסו שלא הרשימו מספיק עד עתה, חייבים לבוא לידי ביטוי. בשנה שעברה ניצחנו בפיחואן גם בשל הלחימה המדהימה, אני זוכר שמצלדר אמר אחרי המשחק:"נלחמנו כמו חיות". כדי לנצח בפיחואן את סביליה, הקבוצה הטובה בספרד פרט לשתי הגדולות כמובן, צריכים גם מלחמה וגם עקיצות. הזיכרון האחרון מהמגרש הזה דווקא טוב - שלושער אדיר של ראול, אבל אני בספק אם תמונות כאלו יחזרו שוב.

13. טום.ט. Member

אף אחד לא תיאר לעצמו שהמשחק של אתלטיקו בויסנטה קלדרון במחזור השישי יהיה 'משחק החיים' של הקבוצה, אני באמת חושב שאם אתלטיקו מדריד שוב תפשל (קרי: תיקו, על הפסד אני בכלל לא רוצה לדבר) אז אבל רסינו הולך הביתה, לא יכול להיות שהקבוצה אחרי 5 מחזורי ליגה ו-2 מחזורים של ליגת האלופות לא תשיג ולו ניצחון אחד, למרות הפציעות שגם שיבשו לה את העונה בינתיים. אלו לא רק ההפסדים\תיקויים, אלא הצורה. על התבוסה בקאמפ-נואו אין מה להוסיף, גם המשחק מול אלמריה יכל להיגמר בתוצאה לא קלה אילולא המופע של השופט, ונגד מאלגה אתלטיקו לא בעטה לשער כמעט, כמדומני. לפעמים כשהקבוצה במשבר אז עולות מחשבות שדווקא עם הגב אל הקיר הכול ישתנה, אבל המצב לא נראה ככה. מעבר למוראל הירוד של השחקנים של אתלטיקו, הקבוצה מגיעה למשחק עם הגנה רעועה וקשה לי להאמין שסראגוסה, עם שלל כוכבייה והרכשים שנעשו בקיץ האחרון, תהיה "רחמנית" כמו פורטו. סראגוסה נמצאת בכושר מצויין בשבועות האחרונים. גם בתיקו מול חיחון הקבוצה יצרה הרבה מצבים מסוכנים ובאופן כללי היה שלטה ושיחקה הרבה יותר טוב מספוטינג חיחון. התוצאה לא משקפת את מה שבאמת היה על כר הדשא, בניגוד למשחקים של אתלטיקו. אבל אגווילאר נמצא בכושר מטורף והוא משכיח את אוצ'ה הפצוע, גם חורחה לופז נראה חד ובכלל - למרות הרביעייה שהיא ספגה מסביליה, סראגוסה קבוצה שיודעת טקטיקה מהי, הקבוצה ספגה רק 7 שערים (בכל זאת, זאת עדיין הליגה הספרדית) עד עכשיו ובינתיים ההגנה שלה היא אחת הטובות בספרד. הבדל גדול נמצא גם בין הקורות, כאשר דוד דה חאה לא משרה ביטחון ולעומת זאת קאריזו נראה נהדר.

14. hai80 Member

תגידו אפשר סירטון של קוקה שכולם מדברים עליו ?

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוערים זאת הבעיה האחרונה שלנו...עד עכשיו 3 השוערים שעמדו העונה היו מצוינים(דה גאה קראתי לעיו המון וראיתי נגד פורטו והוא שוער טוב)...אני מקווה מאוד שסימאו ומקסי יפתחו היום...חוראדו פשוט מתבזבז בצד, אבל יכול אולי לחשוב על מערך של 3-5-2 עם 3 בלמים 2 קשרים אחוריים 2 שחקני כנף קשר מאחורי חלוץ ושני חלוצים

---דא חאה---
    --פראה--חואניטו--אויפאלושי--
    -----סנטנה-----אסונסאו-------
    סימאו----------------מקסי
    ----------חוראדו----------
    ----אגווארו--פורלאן-----

אולי קצת מסוכן מדי אבל עדיף על חוראדו קשר אחורי ומגנים שהם לא מגנים