30:ריאל מנצחת 3-1 את סביליה ומתחילה לברוח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏28/3/08.

1. Raulito Madridista

הליגה הספרדית - מחזור 30

http://img234.imageshack.us/img234/8168/logobe2.Xxx

המשחק המרתק של המחזור ייחל ביום ראשון, כאשר ריאל מדריד שמגלה חוסר יציבות אדיר בסיבוב השני(חמישה ניצחונות וחמישה הפסדים), תארח את סביליה שמגיעה גם היא אחרי הפסד ביתי, 2-1 לאתלטיקו מדריד. אבל, לפניכן, ברצלונה תתארח בבטיס ותוכל לצמק את הפער מהמוליכה לנקודה בלבד. שעתיים לאחר המשחק של ברצלונה, תארח ויאריאל את אתלטיקו מדריד, בקרב מרתק נוסף על מקום בליגת-האלופות, כאשר החבורה של פלגריני אפילו יכולה להצטרף למאבק האליפות בסיטואציה מסויימת.
    קרב נוסף על אירופה ייארח ביום ראשון במונז'ואיק, כאשר אספניול שהובסה במורסיה 4-0 והידרדרה למקום השביעי, תארח את ראסינג סנטאנדר החמישית, שעשתה את העבודה במחזור שעבר נגד רקראטיבו. וולנסיה שעשתה שבוע חלומי(העפלה לגמר גביע המלך על חשבון ברצלונה וניצחון מזליקי בברנבאו על ריאל מדריד), תארח את מאיורקה ותקווה לשבור את הנאחס במאסטייה.
    בתחתית, לה קורוניה שהפסידה במאיורקה במחזור שעבר, תארח את מורסיה שהדהימה את ספרד במחזור שעבר אחרי ניצחון מדהים על אספניול. הקבוצה של קלמנטה בהחלט יכולה להישאר בליגה, כאשר המרחק מחוף מבטחים הוא שש נקודות. משחק תחתית נוסף ייארח בין וויאדוליד שהובסה בקאמפ-נואו, לסראגוסה שסיימה רק בתיקו ביתי נגד אלמרייה. שתי הקבוצות עם 32 ו33 נקודות בהתאמה, מסובכות מאוד.

http://217.116.5.146/images/noticias/080323RMadVCF-Cro01.Xxx

לוח המשחקים:

יום שבת-
    בטיס – ברצלונה(22:00, שידור בספורט5+);
    ויאריאל – אתלטיקו מדריד(00:00, שידור ב5+ LIVE);

יום ראשון –
    וולנסיה – מאיורקה(19:00);
    ויאדוליד – סראגוסה(19:00);
    חטאפה – אוססונה(19:00);
    אלמרייה – לבאנטה(19:00);
    אספניול – סנטאנדר(19:00);
    רקראטיבו הואלבה – אתלטיק בילבאו(19:00);
    דפורטיבו לה קורוניה – מורסיה(21:00);
    ריאל מדריד – סביליה(23:00, שידור בספורט5);

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/3/08
  2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.elmundodeportivo.es/Xxx/20080327/cadix2.Xxx

כצפוי , ההתאחדות דחתה את ערעורה של בטיס על הרדיוס ובטיס תארח את ברצלונה בויסנטה קלדרון.

http://www.elmundodeportivo.es/Xxx/20080327/dobleko2.Xxx

מיליטו שנפצע באימון נבחרת ארגנטינה ביום שלישי לא יהיה בסגל למשחק , ופויול שנפגע במשחק של ספרד אתמול בספק למשחק .

נערך לאחרונה ב: ‏28/3/08
  3. Mehmet Member

ריאל מדריד תארח את סביליה, במפגש מול שתי קבוצות חבולות מהמחזור האחרון, כשריאל בעמדה לא טובה, לאחר הפסד ביתי לולנסיה, והפסד ביתי נוסף עלול להכניס את הקבוצה למשבר עמוק. סביליה חטפה מכה קשה בשבוע שעבר עם הפסד ביתי לאתלטיקו מדריד, ואסור לה להפסיד אם היא עדיין חולמת על הופעה בצ'מפיונס ליג בעונה הבאה.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

חבולים יהיו האוהדים של סביליה אם יבואו למדריד. חברי אולטרה סור לשם שינוי יוכלו לשתף פעולה עם חברי פרנטה אטלטיקו בעשיית מצווה זו.

5. Sergio Ramos Member

המחזורים הבאים(כולל זה)הם המחזורים להם חיכינו מתחילת העונה, והם אלו שיספקו לנו את הדרמות. אלו הם מחזורי ההכרעות כמובן - הקרב על לכרטיס לצ'מפיונס, הק'רב על כרטיס לגביע אופ"א והקרב על האליפות(?)שאמנם הרבה כבר הכתירו את ריאל מדריד לתואר, אך בשל מצבה העגום לאחרונה, ובחשיבה לעומק, הליגה הספרדית האי ליגת משוגעת והכל אפשרי. בואו לא נשכח גם את קרבות התחתית אשר כוללת כמה וכמה קבוצות שיעשו הכל בכדי להישאר בליגה הראשונה.

פרט למשחק של ריאל מדריד מול סביליה, עוד קרב מעניין וממשחקי העונה(בהתחשב במצב שתי היריבות)הוא בין ויאריאל לאתלטיקו מדריד. כאמור, שתיהם נמצאות בצמרת העליונה שלצוללת פער נקודות מזו של אתלטיקו. ויאריאל, בשבעות האחרונים נצמדה לברצלונה ומהווה לה כסיכון. אך הקרב האמיתי שלה כמובן, האו גם על כרטיס לליגת האלופות. בכל אופן, אתלטיקו מגיע לאחר ניצחון אשר נותן לה דחיפה גדולה, ניצחון על אחת מהמסכנות אותה. ויאריאל לא פחלות חזקה, צפוי לנו משחק מאוד מעניין.

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה זה שונה משני המשחקים האחרונים שלנו שגם שם יצאנו עם חצי סגל למשחק .

7. RubberSoul Member

ההגנה חסרה,אני מאד מקווה שמארקס כשיר למשחק וישחק.אם לא,אני מאד מקווה לראות את אבידל כבלם.פויול נפצע,אבל כנראה שישחק.הייית רוצה לראות סוף סוף את פויול וזאמברוטה כמגינים,ובכלל את זאמבו כמגן שמאלי.
    אבידל ותוראם מסתדרים יפה כבלמים.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק בין בטיס לברצלונה ייתקיים ברואיז דה לופרה, לאחר שההתאחדות הספרדית קיבלה בסופו של דבר את הערעור של בטיס.
    http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/centenariobetis110907_ES.Xxx

מה הסגל?

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_277/foto_277932_CAS.Xxx

פויול שעדיין בספק ברשימה של המוזמנים , ההפתעה בסגל היא הכללתם של דוס סאנטוס ואזקרו. רונאלדיניו ודקו ממשיכים להיעדר

ואלדז,פינטו
    זמברוטה,תוראם,פויול,סילביניו,אבידאל,אולגר
    צ'אבי,ויקטור סאנצ'ז,אדמילסון,טורה,אינייסטה,גודיונסן
    אטו,בוז'אן,דוס סאנטוס,הנרי,אזקרו

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/3/08
  9. Raulito Madridista

http://realmadrid-futbol.com/L-villareal.Xxx ויאריאל - אתלטיקו מדריד http://realmadrid-futbol.com/L-atletico.Xxx

שבת, 23:00, שידור ב5+ LIVE

שתי קבוצות שנמצאות בכושר מצויין ייפגשו לעוד משחק סופר-חשוב על מקום בליגת האלופות. ויאריאל תארח את אתלטיקו מדריד, כאשר דייגו פורלהאן ייפגוש לראשונה את האקסית. אם תרצו, משחק בין שניים מצמד ההתקפה הטוב בליגה - ניהאט ורוסי(23 שערים) נגד אגווארו ופורלהאן(25 שערים). סימאו הפצוע ייעדר, ייעדר.

האם ויאריאל מסוגלת לקחת אליפות? הצוללת שהשיגה 13 נקודות מתוך ה-15 האחרונות, נמצאת במרחק שש נקודות בלבד מהמקום הראשון ו2 מהמקום השני, לאחר שהקבוצה ניצחה בשבוע שעבר את לבאנטה במשחקו ה-200 של פלגריני על הקווים. כבר שבועות שמדברים על כך שפירס יאריך את חוזהו בצוללת. באמצע השבוע הנוכחי זה אכן קרה. הקשר הצרפתי הוותיק בן ה-34 חתם לעונה נוספת. "רציתי לחתום לזמן ארוך יותר[שנתיים נוספות], אבל הכי חשוב שאני ממשיך כאן", אמר הקשר בשמחה. בתקשורת מדברים על כך . אבל לויאריאל היו גם בשורות פחות טובות. ג'יזרמו פראנקו שכבש את שער הניצחון ביום ראשון נגד לבאנטה, נפצע במשחק נבחרתו ביום רביעי נגד נבחרת גאנה וייעדר כשלושה שבועות. מנגד, ג'וזפה רוסי חוזר להרכב לאחר שנעדר מהמחזור שעבר. מתיאס פרננדז שהיה מצויין נגד לבאנטה ואף כבש שער, צפוי לפתוח בהרכב גם הוא. דייגו לופז סירב לדבר השבוע על ליגת האלופות ואמר:"אנחנו לא מתעסקים בזה ולא נאמר מילה עד שמבחינה מתמטית הכל יהיה סגור. אומנם יש לנו פער של 9 נקודות, אבל הוא יכול להימחק במהירות. יש לנו משחק על 6 נקודות נגד אתלטיקו ונבוא לנצח".

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/levante_villarreal230308_ES.Xxx
    6 נקודות בלבד מהמקום הראשון. ויאריאל.

אתלטיקו מגיעה למשחק במומנטום מצויין, אחרי ניצחון 2-1 על סביליה בפיחואן במחזור שעבר. אתלטיקו פתחה פער של 3 נקודות מהמקום החמישי ונשיא הקבוצה, קרזו רוצה שהקבוצה תעמוד ביעד שהציבה לעצמה בתחילת העונה – להגיע לצ'מפיונס. "שלוש מטרות היו לנו בתחילת העונה: זכייה בגביע, להגיע לשלבים המכריעים באופ"א ומקום רביעי. כשלנו בשתי המסגרות האחרות וחייבים להילחם על המטרה האחרונה שנשארה". המאמן אגירה חושב דווקא שהמשחק הזה לא כל-כך קריטי. "צריך לזכור שגם אם ננצח ויהיו לנו 53 נקודות ביד, לא הבטחנו את המקום בליגת האלופות. צריכים להיות מרוכזים בכל תשעת המשחקים שנותרו, כל משחק שווה ערך לגמר". אתלטיקו מדריד תחסר את סימאו סרברוסה שנפצע במשחק נבחרתו ביום רביעי. מי שיחליף אותו הוא לואיס גארסיה. המאמן מתלבט בין קלבר סנטאנה לקמאצ'ו הצעיר במרכז השדה. שחקנים נוספים שייעדרו פרט לסימאו הם רייס, אללר, וארלה ומוטה. סייטיארידיס ולאו פראנקו שחזרו לסגל של אתלטיקו בשבוע שעבר לאחר פציעות ארוכות מאוד, ימשיכו לפתוח על הספסל. מי שקיבל את רוב תשומת הלב מהתקשורת הוא דייגו פורלהאן שיישחק בפעם הראשונה נגד ויאריאל מאז הגיע לספרד.

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/aguirre_simao_210108_ES.Xxx
    נפצע באמצע השבוע וייעדר. סימאו.

פורלהאן חוזר למדריגל

דייגו פורלהאן היה חלש מאוד במנצ'סטר יונייטד. הוא כמעט לא ראה דשא וגם כששיחק, לא הבריק. בשנת 05\2004 החליט מנואל פלגריני להביאו לויאריאל. החלוץ האורוגוואי לא הפסיק להבקיע. בעונה הראשונה הוא זכה בתואר הפיצ'יצ'י של הליגה הספרדית עם שער אחד יותר מסמואל אטו(25) ועזר לויאריאל להגיע למקום השלישי בליגה. בעונה השנייה פורלהאן פחות הבריק, אך הגיע עם הקבוצה לחצי גמר ליגת האלופות. אשתקד פורלהאן כבש 19 שערים ובסה"כ השלים מאזן מצויין בויאריאל: 54 שערים ב-106 משחקים. בקיץ נמכר החלוץ לאתלטיקו מדריד תמורת 19 מליון יורו.
    מחר הוא פוגש את הצוללת. החלוץ שלא שיחק במשחק הקודם נגד האקסית עקב פציעה, לא חוסך במחמאות :"ויאריאל היא הבית שלי" הוא אומר בראיון לאס:

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/forlan_levante281007_ES.Xxx

בסיבוב הראשון לא יכולת לשחק בגלל פציעה וכעת אתה מבקר במדריגל. מהי תחושתך?
    "יהיה שונה להגיע לכאן וללכת לצד אחר של המלתחה. זה יהיה מאוזר, חוויתי בויאריאל רגעים יפים מאוד. תיהיה התרגשות בהתחלה, בוודאי, אבל זה ייעלם"

איך אתה מצפה שייקבלו אותך אחרי שעשית המון בשביל האוהדים?
    "בכדורגל אי-אפשר לדעת, אבל לא תיהיה לי בעייה עם קבלת הפנים, אקבל כל סיטואציה שתיהיה. יש לי המון ידידים בויאריאל, גם שחקנים וגם אנשים בצוות המקצועי. אוהד אחד יכול לקבל אותי יפה ואחד אחר לא. יהיה תענוג לשחק באיצטדיון נהדר כמו המדריגל"

אפשר לנצח את ויאריאל כמו שניצחתם את סביליה בחוץ?
    "יש לויאריאל מאמן מצויין שאני מכיר, הוא טקטיקן גדול וויאריאל קבוצה מוכשרת מאוד, הם לפנינו בטבלה. אני חושב שאנו צריכים לשחק בידיוק כמו שהיינו נגד סביליה ואם נשחק ככה אנחנו מסוגלים להמשיך את התקופה הטובה שלנו וזו המטרה בעצם. המשחק הוא חשוב מאוד כי אנחנו רוצים להיצמד אליהם".

חשוב לך להבקיע במדריגל?
    "התחום שלי זה לתת את הגולים. למרות שויאריאל היא הבית שלי, אני תמיד רוצה להבקיע. מה שחשוב באמת זה שאנחנו ננצח. אם אני אבקיע יופי, אם לא זה גם בסדר".

מה ההבדל בין ויאריאל לאתלטיקו מדריד?
    "בשתי הקבוצות יש מאגר נפלא של שחקנים וגם מאמנים מצויינים. ההבדל הבודד הוא שפלגריני נמצא בויאריאל יותר זמן מאשר אגירה אצלינו ולכן הם קבוצה יותר יציבה".

בצוללת מפרגנים

דייגו פורלהאן מטריד מאוד את ההגנה של ויאריאל וזוכה למחמאות רבות.
    גונזלו רודריגז, בלמה של ויאריאל ששיחק בייחד עם פורלהאן אמר:" פורלהאן הוא ידיד שלי והיו לי איתו רגעים נפלאים, אבל במגרש הוא יהיה יריב ואני אעשה הכל כדי להגן על החולצה של ויאריאל מפניו, קל זה לא יהיה".
    גודין:" פורלהאן שחקן מצוין שנמצא בעונה מצויינת. חייבים להמשיך להציג הגנה ברמה גבוהה כמו שעשינו במחזורים האחרונים, כדי לעצור אותו".
    דייגו לופז:"לכל קבוצה יש שחקנים מסוכנים, אבל פורלהאן ואגווארו הם שניים מהחלוצים הטובים ביותר בליגה. שנייה אחת לא שמים לב והם מבקיעים. חייבים להיות דרוכים לאורך כל הדרך".
    מנואל פלגריני, זה שאימן את פורלהאן אמר:"פורלהאן שחקן מצויין והוא תרם לקבוצה המון במשך שלוש העונות ששיחק בשורותינו. רצינו מאוד שהוא ימשיך, אבל באה אתלטיקו ושילמה את סעיף השחרור שלו והוא עזב. היום למזלינו, יש לנו ארבעה חלוצים מצויינים – רוסי, ניהאט, ג'יזרמו פראנקו ותומאסון ואנחנו מסתדרים בלעדיו".

10. xavi6 Member

סלח לי, אבל נראה לי שדעותינו שונות.
    פויול עם כל האהבה הענקיץ שלי אליו, לא יודע להיות מגן. החורים שלו זה דבר מפחיד, לא ראיתי מגן שעושה חורים כמוהו, חוגג למעלה ולא יעיל בגרוש. פויול בתור מגן העונה זה אסון, שישאר בלם.
    בנוגע לאבידאל תוראהם-לא, לא, לא. תוראהם אדיש מידי, ואבידאל פשוט לא חכם מספיק. הוא אגרסיבי, אבל הוא נלחץ מהר והוא לא חכם ורגוע כמו מארקז. הוא סתם מעיף כדורים.

נ.ב
    כרגע בברצלונה, אין בלם שמיסתדר עם תוראהם. אבידאל ותוראהם אם אינני טועה שיחקו רק פעם אחת ביחד וזה היה מול שטוטגארט וגם לא משחק שלם כי גם מארקז וגם פויול נפצעו. יש לך עוד משחקים שראית שהם שיחקו ביחד כבלמים ולכן אתה אומר שהם מיסתדרים ביחד בתור בלמים? כי אני לא זוכר שהם שיחקו הרבה פעמים ביחד בתור בלמים, ולכן קצת מוזר שאתה טוען כזאת עובדה.

בקשר לבטיס-איכסה. האוהדים שלהם אשכרה גרמו לשוער לדמם, מה עוד ההיתאחדות רוצה בישביל שיתנו להם משחק רדיוס?! שירצחו את השוער?! נמאס מהחוסר שיויון הזה.

11. Sergio Ramos Member

צפוי לברצלוניה משחק לא קל. בטיס נלחמת על חיה, ומאז עזב אותו קופר, היא מגלה אופי נחוש מאוד. אני מאמין שהיא לא תעשה חיים קלים לברצלונה, בעוד זאת ממשיכה לסבול ממכת פציעות. רייקארד וחבריו מיגיעים למשחק שמבחינתם, ניצחון האו חובה. הרי ידוע שניצחון, יכניס את הצד המדרידאי ללחץ כבד במשחק מחר מול האנדולוסים. אך כלום לא סגור, ברצלונה של העונה, היא קבוצה חלשה מאוד מנטלית ולא הייתי מהמהר על ניצחון מובטח לקאטלונים.

אני מסכים עם ירדן לגבי פויול- כמגן, פויול חלש מאוד. בכלל, הטרזן שלכם בעונה אולי החלשה ביותר שלו. סביר להניח שאלו הפציעות שגרומות לו להראות מאוד איטי וכבד לעומת פויול שכולנו מכירים. העובדה שפויול בעונת שפל ואפשר להוסיף:'עונת מנחוס', מעידה עד כמה ההגנה ובאופן כללי כל שאר הקבוצה, חלשה מאוד ומגמגמת.

12. RubberSoul Member

ההתאחדות תקנוס את ברצלונה ושחקניה(ע"ע אטו,חזרת פיגו),אבל המקרה הזה חוזר למשחק מול בארסה,אז שבטיס תיענש?
    -----------------------------
    אבידל יותר טוב כבלם.עדיף להשאיר אותו שם,זאמברוטה טוב יותר כמגן שמאלי.אז מה נשאר?פויול כמגן.אני מקווה שמיליטו/מארקס יחזרו כמה שיותר מהר.
    אגב,במידה ודקו יעזוב,טורה יכול להחליף אותו בעמדה שלו,כי זו העמדה שהוא שיחק במונאקו.
    אני מקווה לראות מתישהו את מארקס משחק כקש"א מאחורי טורה.

Visca el Barca!

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://realmadrid-futbol.com/L-betis1.Xxxבטיס - ברצלונה http://realmadrid-futbol.com/L-barcelona1.Xxx

שבת , 21:00 ספורט 5 פלוס

היום אנחנו נכנסים לישורת האחרונה של הליגה שלנו כאשר אחרי המשחק היום ישארו לנו 8 מחזורים לסיום וכמו שאמר ראול שלקבוצתו כל משחק הוא כמו גמר אז לכל קבוצות הליגה מלבד מורסיה ולבאנטה שכנראה ירדו ליגה כל משחק הוא גמר כי יש מאבקים פתוחים על כל המקומות בטבלה.

http://www.realbetisbalompie.es/img/noticias/1182125517.Xxx

ההבדל היחידי בין ברצלונה לשאר קבוצות הליגה (מלבד חטאפה שלה יש עוד גביע אוופ"א וגם גמר גביע, וולנסיה שגם לה יש גמר גביע) שמעבר לליגה יש לה על עוד מפעל לשחק וזהו לא סתם מפעל , מפעל יוקרתי בדמותו של ליגת האלופות. ולכן יש אפילו מקום לחשוב שנראה מנוחה אצל שחקניה הבכירים של ברצלונה למרות שעדיין יש עוד איכשהו סיכוי לזכות באליפות ויותר מזה שמקום שני עדיין לא מובטח לקבוצה מקאטלוניה.
    אצל ברצלונה כל השבוע מדברים על רונאלדיניו ולאן הוא ילך בקיץ אם בכלל וכמעט לא התייחסו למשחק מול בטיס ,אבל עדיין זהו משחק מפתח עבור הקבוצה שכן ניצחון שלה יביא אותה למרחק נקודה אחת בלבד מריאל מדריד שתשחק למחרת במשחק לא פשוט בכלל מול סביליה.
    מיליטו שנפצע באימון נבחרת ארגנטינה השבוע לא בסגל ואיתו ביציע יהיו רשימה מכובדת של שחקנים הכוללת את רונאלדיניו,מארקז,דקו ומסי כמובן. בהגנה כנראה נמשיך לראות שוב את סבא טוראם פותח לצידו של פויול כשאר מקומו של זמברוטה מובטח בצד ימין לעומת ההתלבטות של רייקארד בין סילביניו לאבידאל בשמאל.בטרידנטה האמצעי אנחנו צפויים לראות את טורה אינייסטה וצ'אבי אלה עם כן רייקארד יסניף משהו לפני המשחק ,בטרידנטה הקדמית ככל הנראה נמשיך לראות את הנרי,אטו והילד שנתן הופעה מול ויאדוליד.

המקום בטבלה אצל בטיס די משקר , הקבוצה ממוקמת במקום ה13 שנראה לעין רחוק מהקו האדום אבל אם נסתכל טוב טוב נראה שזה רק 3 נקודות בודדות מפרידות בין ירידה ליגה לבין לשרוד עוד עונה בפרימיירה בדיו מה שקרה לה בשנה שעברה.
    החלק ההגנתי של בטיס לא קשה לפיצוח כל כך אבל מעבר יש לה חלק התקפי מהיר ומצויין ואם השטויות שעושה הגנת ברצלונה במשחקים האחרונים החבר'ה מקדימה אצל בטיס ידעו לנצל זאת מצויין בדיוק כמו שניצלו את מיצ'ל סלגאדו במשחק מול ריאל מדריד.
    אצל הקבוצה מאנדלוסיה ימשיך להעדר השוער טוני דובלאס למרות שקיבל את הפטור הרפואי (השוער היה מושבת מנובמבר) , ריקארדו שפתח במרבית משחקי העונה בגלל פציעתו של טוני דוגלאס יפתח כנראה למרות שגם הוא נפצע בשבוע שעבר בניצחון על אוסאסונה והוחלף. פרננדו וגה המגן השמאלי יעדר בגלל 5 כרטיסים צהובים , מי שיחליפו בעמדה הזו הוא אקס ברצלונה דמאיה למרות שהוא מגן ימני מטבעו , גם הקשר האחרוי ארזו יעדר מאותה סיבה.
    http://bp1.blogger.com/_XOTsTwGIH8c/R03Sfxvj6EI/AAAAAAAAADQ/QAHvBl0MkjY/s320/bojan-henry.Xxx

14. Spanish Weapon Member

משחק סופר חשוב בשבילנו, למרות שחזרתי פעמים רבות על המנטרה שלי שהאליפות סגורה ושריאל
    זכתה, משהו באוויר אומר "לא לחתום דברים מהר מדי"
    משחק במגרש נייטרלי, מול קבוצה שעל הנייר צריכים לנצח וכשמחר ריאל מארחת קבוצה מצויינת
    כמו סביליה, הכל הכל יכול להיות.

המשחק היום הוא להיות או לחדול, אם רייקארד יעז לא לעלות במערך הכי התקפי שהוא יכול הוא פשוט
    אפס בלי אופי, וגם אם יעשה כן ויעלה במערך התקפי אני עדיין חושב שהוא צריך לשים את המפתחות
    על השולחן של לאפורטה בסיום העונה.

משהו באוויר אומר לי שהיום תיירי הנרי הולך להיות המוציא לפועל , או לפחות ההוא שידע ליצור מכלום
    מהלכים ששווים שער או שניים.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז זהו שלא , בסופו של דבר בהחלטה דבילית במיוחד המשחק יערך במגרשה הביתי של בטיס.

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/pepe_354x215_ES.Xxx

פפה שנפצע במשחק נבחרת פורטוגל בהפסד ליוון ייעדר מהסגל של שוסטר מי שגם נפצע במשחקי אמצע שבוע אבל הוא כן בסגל הוא קנאברו . מי שמופיע בסגל למרבה ההפתעה הוא סאביולה.

קאסיאס, דודק
    מרסלו, היינצה, קאנאברו,סרחיו ראמוס, מיגל טורס
    דיארה, גאגו, בפטיסטה, שניידר, גוטי, רוביניו, דרנתה, רובן
    היגוואין, ראול, סביולה

http://www.joinfutbol.com/fotos/3221g.Xxx

דוויד פרייטו בלם מקבוצת המשנה יקפוץ לסגל הקבוצה הבוגרת בעקבות פציעתם של אסקודה ודראגוטונוביץ.

פאלופ, דה סאנטיס
    דני אלבס, קרספו, פאזיו, דויד פרייטו, מוסקרה
    פאולסן, קייטה, רנאטו, חסוס נאבאס, אדריאנו, טום דה מול, דודה, דייגו קאפל.
    לואיס פביאנו, קונה, פרדי קאנוטה.