3שידורים במחזור האחרון , אחד בלייב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏22/7/07.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל לינק שיש לכם עבור משחק של קבוצה ספרדית נא להשים כאן . וכל מידע שיש לכם לגבי שידורים לרשום כאן .

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ציטוט של Alexander Ubarov

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בעונה האחרונה ערוץ הספורט התחיל לשדר את הליגה הספרדית רק לאחר מספר מחזורים, אם אני לא טועה המפגש של ריאל ובארסה היה הראשון ששודר.
    היכן עומדים הדברים העונה? אני רואה כי הסופרקאפ הספרדי משודר בצ'רלטון, זה מלמד משהו על השידורים בהמשך העונה?

4. Pipe Member

הזכויות לליגה הספרדית שייכים לערוץ הספורט ל3 שנים הקרובות.

לא זכור לי שערוץ הספורט שידר את הסופר קופה בשנים עברו, מכאן שהמשחקים האלה היו "up for grabs", וצ'רלטון לקחו אותם, ולמעשה עשו טובה לאוהדי ריאל וסביליה, שכן אחרת הם לא היו רואים את המשחק בטלוויזיה ומסתפקים בשידור אינטרנטי.

בנוגע לקופה דל ריי, בשנה שעברה ערוץ הספורט שידר רק מספר משחקים ספורים, ובכלל לא שידר את הגמר, ואני בספק שהם בכלל מחזיקים/מעונינים להחזיק בזכויות האלה. גם במקרה הזה, אם צ'רלטון ירכשו את הזכויות למשחקים הם יעשו טובה לאוהדים ולא להפך.

לאט לאט צ'רלטון הופכת להיות המקור הכי טוב בישראל לשידורי ספורט. ב15 דקות של מהדורת חדשות הספורט 24 שעות שלהם שראיתי במחצית של המשחק של יונייטד מול סיאול, ראיתי יותר מאשר בשבוע שלם של מהדורות חדשות הספורט המשעממות. הדבר היחיד שצ'רלטון צריכים לעשות זה להשיג שדרים נורמאליים(שיקחו לערוץ הספורט את כל הצוות, הם עולים הרבה פחות מהזכויות לפרמיירליג!) והם גוף שידור לגיטימי. הבעיה היא שזה לא הולך לקרות, ונמשיך לקלל את הmadafuckers גם בשנה הבאה.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

והדבר שאנחנו צריכים לעשות זה לא להתחבר אליהם .

ואגב, בשנה שעברה הסופר קופה שודר בערוצי הספורט .

6. Pipe Member

הדבר היחיד שבגללו אני נשאר כרגע בספורט 5+ זה ליגת האלופות והליגה הספרדית. כל השאר, מענין בערך כמו מידת החזיה של מירי נבו. הערוץ הזה הופך להיות פתטי משנה לשנה, מאבד זכויות לרוב הדברים הבאמת מענינים ורלוונטיים, מתמקדים בענפים ספורט שוליים במקום במה שחשוב באמת, והאבסורד הוא שהם ממשיכים לאבד תכנים, אך מרחיבים את הרשת שלהם ל4 ערוצים ועוד קוראים לערוץ השידורים החוזרים המוביל בעולם "ספורט 5 לייב".

המונדיאל, היורו, האולימפיאדה, ליגת העל, הליגה האנגלית, הליגה האיטלקית, ליגת העל בכדורסל, אליפות אירופה עד גיל 21, המשחקים הגדולים בליגות הכדורסל הגדולות של אירופה, אל מול ראיון בלעדי עם החברים של בניון מהשכונה בדימונה של המתחרים.
    למה לא להתחבר אליהם? אם כבר אז להתנתק מספורט5+ ולעבור לצ'רלטון, מבחינת המוצר שמקבלים, התמורה גדולה יותר. כמובן שהשדרים הם מועקה כדולה, אך עדיף שידור לא איכותי של משחק איכותי מאשר שידור איכותי של משחק לא איכותי.

7. Waters Member

אני חושב שאם צ'רלטון היו נותנים מחירים יותר אטרקטיבים וצוות שדרים יותר מקצועי בקלות הם היו יכולים להרוויח עוד כמה אלפי אם לא עשרות אלפי לקוחות.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא להתחבר לא ל5 פלוס לייב ולא לצ'ארלטון .

צריך להחרים את שתיהם , כי בקצב הזה לא ישאר שום דבר בחינם .

9. Sergio Ramos Member

ריבאלדו-הלוואי וכל האזרח הצופה היה כזה,אבל כיום הצרחנים של המדינה מפגרים.כולם הפכו לשפוטים ופראירים של ערוצי הספורט הנבזים והרמאים הללו.

10. Pipe Member

בסופו של דבר צ'רלטון, ספורט 5 על שלל ערוציהם וכל גורם אחר שעשוי לבוא, מחזיקים בצוואר את ציבור אוהדי הכדורגל בארץ ובאופן אירוני,משתמשים באהדה שלהם לספורט ככלי לסחיטת כסף מהם.
    בסופו של דבר אוהדי יונייטד לא יוותרו על צפיה במשחקים של הקבוצה שלהם בטלוויזיה וישלמו את ה12 שקל למשחק במקום לשבור את הראש עם לינקים, כנ"ל אוהדי הכדורגל הישראלי, האיטלקי, וכדומה. לפני המונדיאל כולם התרעמו, אחרי המונדיאל כמעט כולם שילמו את ה200 שקל וזה חלף כלא היה.
    מדינת ישראל לא בנויה לחרם צרכנים, כמו שהוכחנו היטב בשנתיים האחרונות.

לצפות שכל הספורט יהיה בחינם זה לא מציאותי ואפילו קצת יומרני, אך בהחלט אפשר לצפות שהמחיר שמשלמים עבור צפייה בערוצי ספורט יעלה פחות מה80 שקל שזה עולה היום, ולא יתפזר על פני 6 ערוצים שב60% מהזמן בכלל משדרים שידורים חוזרים.

11. George Best Member

בדיוק מה שבאתי להגיד.
    באיזה מדינה משדרים את כל ערוצי הספורט בחינם?
    בארה"ב ובאנגליה ובכל כך הרבה מדינות המחירים הם פי 10 יותר גבוהים ואפילו יותר,
    אנשים שילמו שם על גמר היורו 05 50$ בארה"ב!
    80 שקל בחודש ויש לכם יותר מדי שידורים ותכנים, זה שווה מאוד, תפסיקו לבכות.
    אולי אתם רוצים שיפתחו עבורכם 20 ערוצים שישדרו לכם הכל ועוד בחינם?
    באיזה מקום בעולם יש כזה דבר?

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד לפני כמה שנים , לא היית צריך לשלם מחיר מיוחד על ערוצים כאלה .

למה שפתאום נתחיל לשלם ? בגלל שבכל העולם יש את זה .
    אז מה גם בכל העולם יש כדורגל על רמה

13. Pipe Member

ג'ורג',
    באל גאוצ'ו, אתה יודע שאתה אמנם משלם 70 שקל למנה, אך אתה מקבל תמורה מלאה לכספך.
    אם אתה תצטרך לשלם 70 ש"ח עבור מנה בצ'אקי צ'יז, אתה תרגיש מתוסכל, כי אתה יודע שהתמורה שאתה מקבל לא שווה את הכסף.

עבור סקיי ספורטס לא הייתה בעיה לשלם 80 ש"ח, אפילו 81 ש"ח בחודש, כי התמורה שאתה מקבל עבור הכסף היא מלאה, הן מבחינת התכנים(אני לא רוצה שישדרו לי גולף בארץ, אך בסקיי ספורטס משדרים פשוט הכל מהכל) והן מבחינת איכות השידור.
    בארץ אנחנו משלמים 80 ש"ח, עבור 4 ערוצים(גולד ולייב מחוץ למשוואה לצורך הענין), שמספקים לנו תכנים מועטים לעומת שאר העולם, איכות שידור נמוכה ויחס פשוט מעליב כלפי הצרכן.

במונדיאל שמענו את חבורת הליצנים הגדולה ביותר שידעה תקשורת הספורט מעודה, בליגה האנגלית תחרות ליצן השנה עדין בעיצומה, ביורו אני עדין זוכר את דני נוימן מזיין בשכל, וכל הדברים הללו מטילים צל כבד על השידור עצמו, כי במקום להנות ממנו במלואו אתה סובל מהבורות וחוסר הידע והיחס המעליב כלפיך מצד החברה המשדרת, ועל כך המחאה, שלי לפחות, התמורה שאנחנו מקלבים עבור הכסף שלנו לא מצדיקה 1000 ש"ח בשנה, אלא הרבה פחות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/7/07
  14. George Best Member

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות, התגובה שלך פשוט פירוש נפלא ל"להקטין ראש".
    אין כזה דבר בחינם, תבין.
    גם פעם דלק עלה גרושים, אז אני לא אשלם עליו?
    פעם בירה עלתה כמה שקלים בודדים, מה אפשר לעשות?
    דירה עלתה כמה עשרות אלפי דולרים, עכשיו כמה מאות?מה תעשה, תגור ברחוב?

לא להאמין, פעם זה היה בחינם.
    דברים משתנים, פעם לא קיבלת כל כך הרבה שידורים, אתה רוצה לקבל את כל התכנים שיש, ובחינם.
    למה שזה יקרה?ערוצי הספורט השונים לא צריכים להתפרנס?כן בטח, הם יקנו את זכויות השידור במליוני שקלים, ורק כי לאדון ריבאלדו זה לא נאה לשלם, אז הכל יהיה פתוח ובחינם.אה, ואז תתלונן שלא משדרים ככה וככה.
    תשאל כל בנאדם בעולם אם הוא יהיה מוכן לשלם פחות מ20$ עבור 6 ערוצי ספורט שונים, אם יותר מ2% יגידו לך שלא, אני מניאק.
    אתם חוצפנים, רוצים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.לא להאמין.

שון,
    80 שקל עבור 4 ערוצים של ערוץ הספורט, כולל שידורים חיים, חדשות הספורט, סיכומים, ליגת אלופות, טניס ועוד אלף ואחד תכנים,
    ועוד שני ערוצי ספורט של ספורט 1ו2 כולל שידורים מאנגליה(שם משלמים על מחזור אחד יותר מ80 שקל.הרבה יותר!) ועוד כמה ליגות,
    תחבר ותקבל כל מה שחובב ספורט היה רוצה.זה שהייתי מעדיף שדרן יותר טוב מזלצר, אתה יודע שבסופו של דבר זה לא תירוץ הגיוני למה לא לשלם להם.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/07
  15. Gaudi Member