29:הצמרת לוהטת,ניצחון לריאל,בארסה וסביליה מפשלות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏5/4/07.

1. Raulito Madridista

מחזור 29 בליגה הספרדית

http://www.liga.co.il/leaguespic/1043424336league.Xxx

לאחר משחקי רבע גמר ליגת האלופות בהם השתתפה רק וולנסיה, ומשחקי גביע אופ"א היום, של סביליה ואוססונה, חוזרת הליגה הספרדית למרכז הבמה החל מיום שבת. נשארו עוד עשרה מחזורים לתום העונה וישנם 30 נקודות בקופה כאשר שום דבר לא גמור, הפער בין ברצלונה המוליכה לסביליה הממוקמת שנייה, גדל אומנם במחזור האחרון אחרי התיקו המאופס של סביליה באוססונה, אבל הפער עדיין 2 נקודות בלבד, וסביליה כבר הראתה לנו העונה שהיא קבוצה מאוד חזקה ומסוכנת.

במוקד של המחזור יהיה הקרב האדיר בין סראגוסה לברצלונה. סראגוסה איבדה נקודות מכריעות בחטאפה לאחרונה ויש לה מטרה ברורה בשנה הבאה - להיות בליגת האלופות. כרגע סראגוסה מרוחקת מרחק ניצחון מהמקום הרביעי, וכמובן שהיא רוצה לשמור על המקום החמישי בו היא אוחזת במידה ולא תצליח להשתכל לרביעייה הראשונה. ברצלונה ניצחה את לה קורוניה במחזור האחרון, סמואל אטו המשיך לכבוש, ועושה רושם שהוא נכנס לכושר אולי בדיוק בזמן הטוב ביותר כדי להכריע את האליפות. בספרד מאמינים שזה המשחק הכי קשה שנותר לברצלונה עד תום העונה, ואוהדי מדריד וסביליה יחזיקו אצבעות לקבוצה של פרננדז. יהיה קרב עיקש בין מיליטו לו 18 שערים בליגה, לבין רונאלדיניו לו יש שער אחד פחות.

עושה רושם שסביליה לא יכולה לשרוד בשלושה מפעלים, והיא מזייפת לאחרונה ולא מציגה יכולת טובה כמו בעבר. הקבוצה זייפה באוססונה במחזור הקודם, ומצפה לה משחק קשה מאוד בבית נגד סנטאנדר, אחת הקבוצות האטרקטיביות בספרד. סנטאנדר ניצחה 5-4 את בילבאו במחזור האחרון כאשר השם החם הוא החלוץ זיגיץ' שכבש שלושער אדיר ויש לו כבר 12 שערים העונה בלה ליגה. סנטאנדר הצנועה, הקבוצה הצעירה, במרחק נקודה בלבד מאתלטיקו מדריד הממוקמת שישית. אתלטיקו סיימה בתיקו במחזור הקודם נגד מאיורקה, לפחות טורס כבש. היא תתארח אצל ויאריאל, שאולי תצליח בתום העונה להגיע לאינטר-טוטו.

ריאל מדריד תארח את אוססונה בברנבאו לקרב חשוב מאוד. גוטי וגאגו יחמיצו את המשחק, ואולי דה לה רד הצעיר ייקבל מקום במרכז המגרש. השם החם בריאל הוא רוביניו שכבש שני שערים בצמד המשחקים האחרונים, ונראה הפעם שקאפלו יישנה את המערך ויכלול בתוכו את הילד. בקהאם, רייס ורוברטו קרלוס עושים מאמצים גדולים להיכלל בסגל למשחק. בריאל יודעים שיש להם הזדמנות אולי לצמק את הפער מברצלונה. אוססונה תגיע ללא סולדאדו שלא יכול לשחק נגד ריאל מדריד.

וולנסיה שהציגה משחק טוב בצ'מפיונס ליג נגד צ'לסי וחזרה לספרד עם תוצאה טובה של 1-1, תתארח בבילבאו שחייבת נקודות במאבק התחתית.
    סוסיאדד שמאמינה בעצמה ומשחקת יותר טוב לאחרונה תצא לאספניול, נאסטיק תתארח אצל דפור שדיי גמרה את הסיפור בליגה, אין לה יותר מדיי על מה להילחם. משחק קשה מאוד לסלטה ויגו ברקראטיבו, אחת מהפתעות העונה בספרד, אבל הקבוצה של ואסקז מקווה להמשיך את השיפור שחל במשחק נגד ריאל מדריד.

http://www.estadao.com.br/banco/img/livre/2007/03/672007030417075215robinho.Xxx
    מקום בהרכב סוף סוף?; רוביניו.

משחקי המחזור:

יום שבת:

במוקד: סראגוסה - ברצלונה, 21-00(שידור ישיר בספורט 5+);

אתלטיק בילבאו - וולנסיה, 23-00(שידור ישיר בספורט 5+ "לייב");

יום ראשון:

רקראטיבו - סלטה ויגו, 18-00;

לה קורוניה - חימנאסטיק, 18-00;

אספניול - ריאל סוסיאדד, 18-00;

לבאנטה - בטיס, 18-00;

מאיורקה - חטאפה, 18-00;

סביליה - סנטאנדר, 18-00(שידור ישיר בספורט 5+ "לייב");

ריאל מדריד - אוססונה, 20-00(שידור ישיר בספורט 5);

ויאריאל - אתלטיקו מדריד, 22-00;

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/07
  2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגובה קטנה ומיותרת אבל הייתי חייב לפני שאני אשכח.

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_210176_CAS.Xxx

ליאו מסי יערוך בחורה עולמי לנעלי האדידס F50

3. Barcik Member

מחזור שריאל מדריד וסביליה בונות עליו מבחינת איבוד נקודות של ברצלונה. נצחון ברומארדה, עם יתרון נקודות ושרשרת משחקים קלה עד לסיום העונה, יקרב את ברצלונה מאוד לאליפות. לטעמי, גם תיקו יהיה סביר. לבארסה יש 6 נקודות לתת כדי להגיע ל- 80, ותיקו חוץ במשחקים הקשים שנותרו הוא סביר לחלוטין (כל זמן שמנצחים את כל השאר, כולל 5 משחקי בית).
    בארסה ממשיכה במגמת השיפור, ואין סיבה שלא נראה זאת גם בסראגוסה. הבעייה המרכזית היא בהורדת ההילוך ממנה הקבוצה לא מצליחה להתאושש, דבר שראינו גם בגביע מול אותה היריבה. עדיין, אני כהרגלי אופטימי. לפי דעתי זה יהיה משחק ברסאי טיפוסי, עם הרבה שליטה בכדור בשטחים הנכונים. התוצאה תמדד לפי חדות ההתקפה.
    ולנסיה כבר איבדה כמה נקודות ברדיוס של חצי שבוע ממשחקי ליגת האלופת, ואני חושב שיש לבילבאו הזדמנות פז לצבור נקודות בונוס ממקור לא צפוי. אמנם הסגל של ולנסיה מאוזן למדי ופרט לבודדים, לכל שחקן יש מחליף ברמה דומה. אבל מה שיפעל נגדם הוא לא הרוטציות אלא ירידת המתח העצומה, דבר אותו מסוגלים לנצל בבילבאו.
    מסיבה כלשהי, כל משחק בין ויאריאל לאתלטיקו מדריד מצליח לעניין אותי על הנייר. גם הפעם.

4. Spanish Weapon Member

מבין שלושת הגדולות , לבארסה המשחק הכי קשה לדעתי ובטח לדעת כולם.

סראגוסה נלחמת על המקום בצ'מפיונס בעונה הבאה , כבר ראינו בעונה הקודמת ואפילו העונה שהם יודעים לעשות לנו צרות , אבל כשבארסה מגיעה מפוקסת לרומרדה ורגועה אנחנו מנצחים (2-0 בגביע)

ריאל וסביליה הולכות לאכול הרבה חצץ בדרך להשגת 3 נק' כ"א , סנטאנדר משתפרת בטירוף בתקופה האחרונה ותעשה צרות בפיחואן לסביליה במיוחד כשסביליה גם תגיע די עייפה מהמשחק נגד טוטנאהם.
    ריאל כרגיל תתקשה בבית והפעם היריבה היא יחסית חזקה (אוסאסונה) ככה שאני בונה על איבוד נקודות כאן.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפצצה של רייקארד , אטו לא בסגל לסארגוסה

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_210383_CAS.Xxx

השאלה הגדולה האם זו בקשתו של אטו בגלל נהמות אוהדי סארגוסה , או שזה החלטה מקצועית , או שמה אטו צריך טיפל'ה מנוחה .

ואדלז,ג'ורקרה
    אולגר,זמברוטה,פויול,טוראם,מארקז,סילביניו וג'יו
    צ'אבי,דקו,אדמילסון ואינייסטה
    ג'ולי,מסי,סאביולה,רונאלדיניו וגודיונסן

6. guyholl Member

לא ניראה לי שזה בגלל נאמות אוהדי סרגוסה כי כמו בפעם שעברה,התשובה הכי טובה לכך היא לשחק ולכבוש.לדעתי זה חלק מהרוטציה הרגילה של ריאקארד,ואני מקווה שהאיסלנדי לא יפתח וניראה את הארנבון משחק.טוב לראות שדקו התאושש מהפציעה אך אני לא בטוח שפרנק יתן לו לפתוח כי בכל זאת הוא לא שיחק כבר שלושה שבועות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/4/07
  7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.fcbarcelona.com/web/thumbnails/199_150/Imatges/2006-2007/futbol/noticies/jugadors/etoo/qm3d3080.Xxx

רייקארד והצוות הרפואי טוענים שאטו סובל מכאבים ברגלו הימנית זכר לפציעה בברמן בספטמבר. הצוות הרופאי חושש שעם אטו ישחק ברומרדה הוא יחמיר את הכאב ועלול לשהות בחוץ תקופה רצינית. גם באלטי סובל מפציעה קטנה והעדיפו לא לסכנו והוא נשאר בבית.

8. Raulito Madridista

סראגוסה מארחת את ברצלונה במשחק מאוד מעניין, לטעמי, המשחק הכי קשה שנשאר לברצלונה השנה בליגה, למרות ההיסטוריה הלא טובה שלה בשנתיים האחרונות במשחקים נגד אתלטיקו מדריד. אני מחזיק אצבעות לסראגוסה ומקווה שהיא תגרום לברצלונה לאבד נקודות, ושריאל מדריד תעשה את המוטל עליה, למרות שאני חושב שהאליפות של ברצלונה. ברצלונה מסוגלת לנצח את המשחק הזה גם ללא אטו, אבל יהיה לה הרבה יותר קשה והיא צריכה הברקה של הקישור הקדמי שלה, של רונאלדיניו ומסי כמו במשחק נגד לה קורוניה שהיא לה הביאה משחק גדול, אבל גמרה את המשחק דיי בקלות. ברצלונה עולה עם מערך התקפי מאוד, שכולל שלושה קשרים מסוכנים במרכז המגרש: צ'אבי אינייסטה ודקו, יש לה חמישה שחקנים בהרכב שיכולים להכריע משחק וזה באמת מדהים. מקווה שנראה את סביולה פתח בהרכב ולא את גודיונסן, למרות שאני כמובן לא רוצה שברצלונה תנצח. ברצלונה צריכה להיזהר בייחוד ממיליטו שכבש כבר 18 שערים השנה, ההגנה של ברצלונה הוכיחה שהיא לא אותה הגנת ברזל שעזרה לה לזכות בליגת האלופות אשתקד, יש לה הרבה חורים וסראגוסה יכולה לנצל את זה. סראגוסה לא יציבה במשחק שלה, היא נותנת דקות מעולות ומבקיעה כמו נגד חטאפה, אבל נחלשת וסופגת, והיא הפסידה נקודות יקרות במשחק נגד חטאפה שכבר הוליכה 2-0. לצערי, טורהאם הוא זה שפותח בהרכב ברצלונה כך שיהיו פחות טעויות בחלק האחורי. סרחיו גארסיה גם שחקן שיכול להוות איום, יש לו שישה שערים וארבעה בישולים. איימאר שחקן מסוכן כמובן והוא הפליימקר של סראגוסה, הרוב תלוי בו ופחות בדלסאנדרו. סראגוסה הראתה לנו השנה כמה משחקים של כדורגל טוב ומקווה שהיום זה גם ייקרה, חשיבות אדירה גם לסלאדס וזפאטאר במרכז המגרש.
    השנה ברצלונה קבוצה פחות טובה בחוץ ויש לה ארבעה הפסדים. סראגוסה קבוצה לא רעה בביתה, הרביעית בטיבה בליגה והיא ניצחה שם את סביליה ואתלטיקו מדריד, ובסה"כ יש לה תשעה נצחונות בבית.
    סראגוסה יכולה להעפיל למקום הרביעי אם תנצח.

למרות שבילבאו קבוצה חלשה מאוד השנה יש לי תחושה שהיא תקשה מאוד על וולנסיה שתשחק ללא מורו וויסנטה שייעדרו חודש. בילבאו לא תוותר בקלות לוולנסיה, למרות שהיא קבוצה ביתית גרועה, ובכלל קבוצה גרועה. היא הקבוצה הכי חלשה בביתה, חוץ מסלטה ויגו, היא השיגה בבית רק 8 נקודות מ39 אפשריות וככה לא נשארים ליגה. וולנסיה גם לא יכולה להתהדר במאזן חוץ טוב, יש לה שישה הפסדים ורק ארבעה נצחונות. ויאה השחקן שיכול להכריע את המשחק לוולנסיה היום כמו תמיד ומעניין אותי לראות איך יישחק דויד סילבה וגם חואקין. אלבלדה כמובן צריך גם להיות בשיאו במרכז המגרש.
    לא מובן לי למה במארקה לא מצויין ייסטה בהרכב הפותח של בילבאו, בלעדיו יהיה לה מאוד קשה, אפילו יותר. האם אדוריז שכבש חמישה שערים יכול להחליף את ייסטה בניהול המשחק? האם אצ'ברייה יתעורר?(רק שני בישולים העונה ושלושה שערים). לבילבאו יהיה קשה אבל אני לא חושב שוולנסיה תנצח. בילבאו צריכה ניצחון, אני יותר הולך בכיוון של תיקו. הייתי רוצה לראות את בילבאו נלחמת ואת וולנסיה יורקת דם כמו בשנים שהסאן ממס לא היה סתם איצטדיון.
    אולי בילבאו יכולה לנצל את הכושר הגופני הפחות טוב של וולנסיה שראו אותו בסטמפאון ברידג', השאלה אם זה היה בהשוואה לצ'לסי, או בכלל, שאז בילבאו יכולה לגרום נזקים.

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/07
  9. Bensh Member

אני רק מקווה שהדביל לא ישחק עוד פעם בלי חלוץ (קרי ייפתח עם ג'ולי)...

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כותרת היום במונדו: ללא אטו , עם 3-4-3

http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20070407a/9_archivo55_photo_10_1_1_20070406_YBA01F4.Xxx.Xxx

זה עבד בגביע , זה יכול לעבוד גם בליגה , וגם אז זה היה ללא סמואל. ובשביל זה , צריך את האיש בתמונה למטה במצב רוח כמו באימון של אתומל , גם היום במשחק.

http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20070407a/_archivo55_photo_10_1_1_20070406_yba04f1.Xxx.Xxxhttp://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20070407a/_archivo55_photo_10_1_1_20070406_yba04f2.Xxx.Xxx
    http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20070407a/_archivo55_photo_10_1_1_20070406_yba04f3.Xxx.Xxx

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עברו את פרעה , יעברו גם את ולנסיה

http://www.aupaathletic.com/fotos/galeria/foto6373.Xxx

12. Dimitar Berbatov Member

בארסה תתארח אצל סראגוסה למשחק הכי מעניין במחזור. בארסה מגיעה אחרי הנצחון שלה על דפורטיבו 2-1 שבו לא הרשימה ממש. בארסה אחרי אותו נצחון פתחה פער של 2 נקודות מסביליה בפסגה. לדעתי החסרון של סמואל אטו לא כל-כך משמעותי. גם ללא אטו בארסה צריכה ויכולה לנצח את סראגוסה בחוץ. כאשר יש לך את רונאלדיניו ומסי בכושר שיא אתה צריך לנצח גם ללא אטו. אני מאמין שרייקארד יפתח עם גודיונסן בחוד במקום אטו, למרות שכולם רוצים לראות את הארנבון פותח בחוד. עוד שינוי משמעותי אצל בארסה, דקו הפצוע חוזר להרכב מה שאומר שצ'אבי ילך קצת אחורה ודקו ואינייסטה יהיו בחלק הקדמי יותר של הקישור.
    בבארסה שחקן המפתח שלי הוא ליאו מסי. מסי נמצא בתקופה מצוינת, הוא כבש 5 שערים בשלושת המשחקים האחרונים של בארסה ואין ספק שהוא בכושר הטוב ביותר בקריירה שלו. עוד שחקן שתהיה לו חשיבות גדולה הוא אינייסטה שגם נמצא בתקופה נהדרת ביחד עם דקו בקישור ההתקפי של בארסה יהוו איום על ההגנה של סראגוסה.
    סראגוסה מנגד מגיעה מעט מאוכזבת. בשבוע שעבר הוציאה סראגוסה תיקו בלבד נגד חטאפה בקולסיאום. התיקו הזה אמנם השאיר את סראגוסה במקום ה-5 אבל עכשיו סאנטנדר ואתלטיקו מדריד מתקרבת אליה ויכולות לתפוס את מקומות 5-6 וסראגוסה יודעת שהיא חייבת לקחת נקודות בבית, גם כשהיריבה היא בארסה.
    אצל סראגוסה יש חשיבות גדולה מאוד לפבאלו איימאר. איימאר חייב לדחוף את סראגוסה כל הזמן קדימה ולהכניס כדורים למיליטו וגארסיה בחוד. אותו דבר צריך לעשות גם דלאסנדרו הארגנטיני שכבש במשחק האחרון של סראגוסה נגד חטאפה. כמובן שגם לדייגו מיליטו וגארסיה בחוד יש חשיבות גדולה והם יצטרכו לתת את התפוקה הרגילה שלהם.
    אני בטוח שיהיה לנו משחק טוב ואני מריח הפתעה קטנה. אני בכלל לא בטוח שבארסה תוציא את מלוא שלושת הנקודות.

עוד משחק שיערך היום ישר אחרי המשחק בין בארסה לסארגוסה יהיה בין ולנסיה לבילבאו. ולנסיה מגיעה אחרי שהוציאה תיקו 1-1 בברידג' נגד צ'לסי ברבע גמר ליגת האלופות. למרות התוצאה המצוינת מצבה של ולנסיה בליגה לא משהו. ולנסיה במקום הרביעי מרחק 6 נקודת מבארסה. צריך גם לזכור שולנסיה תחסר את מוריינטס, ויסנטה, נאברו, בארחה שהם שחקנים חשובים מאוד אצל ולנסיה. אם ולנסיה רוצה באמת לזכות באליפות היא חייבת לנצח את בילבאו בחוץ וזה לא יהיה קל. בילבאו שנאבקת על ההישארות בליגה תבוא למשחק במטרה לא לספוג ולהוציא נקודה יקרה. תמיד קשה לשחק נגד קבוצות תחתית שסוגרות את המשחק ויהיה מעניין לראות איך ולנסיה תתמודד עם זה.
    השחקן הכי משמעותי אצל ולנסיה בהתחשב בכל הפציעות האו כמובן דוד וייה. וייה שנמצא בכושר נהדר ייסחוב את כל ההתקפה של הצ'ה על הכתפים שלו. עוד שחקן שיש לו חשיבות גדולה האו דוד סילבה. סילבה כבש שער נהדר נגד צ'לסי והיום האו יחליף את ויסנטה בקישרו בצד שמאל. סילבה עם המהירות שלו ובעיטות הפגז יעשה חיים קשים להגנת בילבאו.
    אני חושב שולנסיה תמעד במשחק הזה ותסיים רק בתיקו שיוציא אותה סופית ממאבק האליפות. בילבאו תגרור את ולנסיה לסגנון משחק שלא מתאים לה ותוציא את הנקודה מולנסיה לדעתי.

13. Raulito Madridista

ריאל מדריד – אוססונה

http://www.liga.co.il/leaguespic/1041966719real.Xxx VS http://www.liga.co.il/leaguespic/1041966516osa.Xxx

תאריך המשחק: 8.4.07
    שעת המשחק: 20-00(שידור ישיר בספורט5)
    מקום המשחק: "סנטיאגו ברנבאו", מדריד

משחק מרתק צפוי לנו בין ריאל מדריד לאוססונה. המדרידאים מקווים לצמצמם פערים מברצלונה שהפסידה ומאמינים ביכולתם לזכות באליפות. הם חייבים 3 נקודות בבית וניצחון על אוססונה, על מנת להמשיך את התקווה. אוססונה לעומת זאת, שבאה עייפה אבל שמחה אחרי התצוגה הנהדרת בגביע אופ"א, דיי גמרה את העניין בליגה, היא ממוקמת במקום ה-13 והרבה בעונה הנוכחית בליגה היא כבר לא יכולה לעשות. בריאל, רוברטו קרלוס ורייס חוזרים לסגל, גאגו וגוטי מושעים, קנבארו חוזר להרכב, רוביניו צפוי לפתוח בהרכב לראשונה אחרי הרבה זמן; אוססונה תגיע לברנבאו עם סגל חסר גם: סולדאדו וחואנפראן לא יישחקו בגלל הסכם ההשאלה עם ריאל מדריד, ראול גארסיה, בחוץ עקב פציעה, כמו מיגל פלאנו.

ריאל מדריד מגיעה למשחק הזה מעודדת משהו אחרי שני נצחונות רצופים. בקבוצה מאמינים שעדיין נותר לזכות באליפות, ויודעים שהם חייבים לנצח את אוססונה בבית על מנת להשאיר לעצמם סיכוי. בגדול, בקבוצה חושבים שפער של 5 נקודות ניתן בהחלט לסגירה, ברצלונה הפסידה לסראגוסה ובקבוצה יודעים שניצחון והם במרחק 2 נקודות בלבד. שוערה של הקבוצה, קסיאס, התראיין לאתר הרשמי והצהיר שיש לקבוצה עשרה משחקים שהם כמו גמר, והקבוצה חייבת להשיג מהם לפחות 25 נקודות. גם המגן הברזילאי, רוברטו קרלוס, שחוזר לסגל אחרי פציעה בת חודש, מאמין שהקבוצה תזכה באליפות. המגן, שהתראיין לאס, שיחרר הצהרה מעניין שאמר:"קאפלו יודע שהוא לא ממשיך כאן". האתר הרשמי כבר הכחיש את הידיעה וטען שקרלוס לא אמר את הציטוט הזה.
    המאמן קאפלו נתן קרדיט לאוססונה וטען שצפה בהם משחקים מספר פעמים ; "צריך להיזהר מהקבוצה הזו, הם ניצחו בלברקוזן בצורה מרשימה והם יודעים גם להגן טוב". בנוסף אמר קאפלו "אני מאמין בקבוצה שלי".

חוסה אנטוניו רייס ורוברטו קרלוס חזרו השבוע לאימונים מלאים, אם כי השניים "רק" בסגל ולא צפויים לפתוח בהרכב. סיסיניו, שלא שיחק במחזור הקודם למרות שחזר לסגל, ימשיך לפתוח על הספסל. קנבארו שהיה מושעה נגד סלטה ויגו עקב צהובים, חוזר למרכז ההגנה. ראמוס יישחק כמגן ימני, ומיגל טורס הצעיר ימשיך לקבל קרדיט. גאגו(צהובים) וגוטי(אדום ישיר נגד סלטה), ייחסרו לקבוצה כך שמרכז המגרש יורכב מדיארה המתשפר שפותח בהרכב במשחקים האחרונים, ומאמרסון, שהיה מצויין באימון האחרון. "אמרסון הולך לתת מצויין, הוא נראה טוב לאחרונה באימונים וגם בדקות ששיחק נגד סלטה, הוא שחקן נחוש שעושה הרבה על המגרש", אמר קאפלו. הנסיך, רוביניו, סוף סוף צפוי לקבל מקום בהרכב. לפי הדיווחים, רוביניו יישחק כ"שחקן חופשי", במרכז, מה שיעביר את היגואין ימינה וראול יישחק בשמאל. רוד שכבר כבש העונה 23 שערים בכל המסגרות, ייפתח בחוד.

אוססונה מגיעה עייפה למשחק נגד ריאל מדריד, אבל גם מאושרת מהתצוגה הנהדרת נגד באייר לברקוזן במסגרת רבע גמר גביע אופ"א. הקבוצה של זינגה, שהגיעה כאנדרדוג מוחלט למשחק נגד לברקוזן שהייתה מצוייה בתקופה טובה בבונדסליגה, הבקיעה שלושה שערי חוץ, נתנה משחק טוב והיא עם רגל וחצי בשלב חצי גמר גביע אופ"א, אולי היום הגדול בהיסטוריה של המועדון הצנוע הזה. אוססונה סיימה בשבוע שעבר בתיקו ביתי נגד סביליה, והיא ממוקמת במקום ה-13, וכנראה שהעונה שלה בליגה דיי גמורה. לרדת ליגה היא לא תרד, והיא גם לא תצליח להשתחל למקום באינטרטוטו(לסיים שמינית). נראה שהקבוצה את כל הכוחות תשים בגביע אופ"א כדי להתקדם הלאה, ואין לדעת היכן היא תעצר.
    המאמן זינגה אמר לקראת המשחק:"הברנבאו הוא מגרש קשה, אבל דווקא בו אנחנו יכולים להתעורר קצת בכל הקשור לליגה. אנחנו רוצים להמשיך את המשחק הטוב שלנו נגד לברקוזן. אנחנו לא מפחדים".

אוססונה תגיע לברנבאו עם סגל דל. נקונהאם, פונאל ודלפורט עדיין פצועים ואליהם מצטרפים מיגל פלאנו וראול גארסיה, המנוע והפליימקר של הקבוצה, שנפצע במשחק הנהדר של הקבוצה בלברקוזן ביום חמישי. הקטור פונט מושעה בגלל צהובים. רוברטו סולדאדו, מלך השערים של הקבוצה בליגה עם שמונה כיבושים, לא יוכל לשחק נגד ריאל מדריד בגלל הסכם ההשאלה בין המועדונים. גם חואנפראן לא בסגל למשחק מאותה סיבה. חוסצ'ו הבלם חוזר לסגל לאחר פציעה. מי שיחליף את מיגל פלאנו הוא אחיו, חאביר פלאנו. היעדרותו של סולדאדו, תתן לוואבו הקאמרוני שכבש נגד לברקוזן את השער השלישי, את המקום בחוד של אוססונה. דוד לופז שכבש גם הוא בגרמניה, ייפתח בקישור. ואלדו, אקס ריאל מדריד ייפתח באגף ימין. סאבו מילוסביץ הוותיק ימתין להזדמנות מהספסל.

http://www.estadao.com.br/banco/img/livre/2007/03/672007030417075215robinho.Xxx
    כנראה ייפתח בהרכב סוף סוף. רוביניו.

הרכבים:

ריאל מדריד: קסיאס; ראמוס, קנבארו, הלגרה, טורס; אמרסון, דיארה, ראול, היגואין, רוביניו; ואן ניסטלרוי.

אוססונה: ריקארדו; חאבייר פלאנו, קולאר, מונראל; אריקה, דוד לופז, ואלדו, מונייז, ג'אנלו; וואבו

שיעור סטטיסטיקה:

* ריאל מדריד חווה את העונה החלשה ביותר שלה במשחקי הבית. ריאל היא הקבוצה הביתית העשירית בטיבה בספרד. היא ניצחה שישה פעמים, והפסידה שלושה, לקבוצות תחתית: לסלטה ויגו, רקראטיבו ולבאנטה. הקבוצה השיגה 22 נקודות בלבד מתוך 39 אפשריות.

* אוססונה היא קבוצת החוץ העשירית בטיבה בליגה. יש לה חמישה נצחונות ושמונה הפסדים. היא השיגה 16 נקודות בלבד מתוך 42 אפשריות.

* מאז חזרתה של אוססונה לליגה הבכירה בעונת 01\2000, הקבוצה הצליחה כבר לעשות צרות לריאל בברנבאו. ב01\2000, עונה בה ריאל זכתה באליפות, סיימו הקבוצה בתיקו. בעונת 04\2003, העונה העצובה של ריאל מדריד, אוססונה השפילה את ריאל בברנבאו, 3-0. אשתקד, הקבוצות סיימו בתיקו,
    1-1, למרות שמהפתיחה אוססונה שיחקה בעשרה שחקנים. סולדאדו, אותו אחד שמשחק באוססונה, השווה לריאל מדריד לאחר שקם מהספסל.

* ראול כבש שלושה שערים נגד אוססונה בששת המשחקים מאז חזרתה של אוססונה לליגה הבכירה. הפעם האחרונה הייתה ב-2003.

* את הצמד היחיד שלו במדי ריאל מדריד, כבש הלגרה נגד אוססונה ב-03\2002.

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/07
  14. guyholl Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxxכמה חבל שזה נכון...כמעט כמו בכל מחזור,אני לא מבין מה פראנק עושה(כן,זה כולל גם את הצבה של פויול בתור מגן ימני).

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/07
  15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא הצבה של מגן ימני , זה 3-4-3 .

3 שחקני הגנה שכוללים את תוראם האיטי ואולגר הגרוע זה מאוד מאוד מפחיד .