22:ריאל מתחילה לברוח לדולקות אחריה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏6/2/09.

1. Raulito Madridista

הליגה הספרדית - מחזור 22

http://www.liga.co.il/leaguespic/1043424336league.Xxx

גם בשבוע שעומד להסתיים שוחקו משחקי גביע המלך ונראה שכולם כבר יודעים שהגמר יהיה בין ברצלונה לסביליה. בכל הקשור למחזור הנוכחי - שום דבר לא ברור. הקבוצות ממשיכות להיות לא יציבות ועושה רושם שלאט לאט גם ריאל מדריד בורחת לשאר הדולקות אחריה ועל ברצלונה - ריאל מרוחקת שש נקודות מסביליה השלישית בטבלה. וריאל מדריד היא זו שתשחק ראשונה המחזור הנוכחי, כאשר תארח בברנבאו את ראסינג סנטאנדר, לאחר ניצחון 2-0 על נומנסיה, במהלכו ראול השווה את מספר השערים שלו לזה של די-סטפאנו הגדול. מעבר לשאלה האם מחר יהיה הרגע הגדול, וראול יותר רשמית למלך השערים של ריאל מדריד בכל ההיסטוריה, ריאל רוצה לצמק את הפער מברצלונה ל9 נקודות, לפחות זמנית. בשבוע שעבר זה אכן קרה, אבל סנטאנדר שהובילה על בארסה קילקלה לריאל, כאשר נכנעה לצמד של מסי והפסידה.
    מייד בתום המשחק הנוכחי ייערך הדרבי של אנדלוסיה בין סביליה לבטיס, בתקווה שדרבי שומם ומרדים כמו בסיבוב הקודם - לא נקבל. שתי הקבוצות מגיעות לאחר שלא ניצחו במחזור שעבר - סביליה הפסידה לספורטינג גיחון בחוץ ואילו בטיס לא הצליחה לגבור על חטאפה בבית, למרות יתרון של שני שערים. הקבוצה של צ'פארו קרובה מאוד לקו האדום ותקווה לנצל את העובדה שסביליה שיחקה בגביע המלך ביום רביעי(ניצחה משער דרמטי). ריקארדו אוליביירה, החלוץ החדש-ישן של בטיס, יערוך הופעת בכורה בידיוק הזמן.

גם ביום ראשון יש אקשן, לא לדאוג. אתלטיקו מדריד נמצאת במרכז העניינים, כאשר תקווה לחזור למסלול הנצחונות עם המאמן החדש שלה על הקווים - ראסנו, שהחליף את אגירה בעקבות ההפסד הביתי לויאדוליד בשבוע שעבר. אתלטיקו במרחק של חמש נקודות מהמקום המוליך לליגת האלופות. מי שנמצאת מעליה בנקודה היא דפורטיבו לה קורוניה, שהביסה 3-0 את ויאריאל בריאזור בשבוע שעבר, והיא תתארח אצל מאיורקה של דודו אוואט, שייעדר מהמשחק בגלל הרחקה. בשבוע שעבר הפסידה מאיורקה לאוססונה בבית במשחק תחתית חשוב, אבל היא עדיין במרחק של שלוש נקודות מהקו האדום. ויאריאל המידרדרת תארח את נומנסיה במשחק שאסור לה לפשל בו. ברצלונה שלא מפסיקה לנצח, תארח את ספורטינג גיחון שאומנם הפתיעה את סביליה, אבל עם הגנה שסופגת בממוצע למעלה משני שערים למשחק, קשה להאמין שלא תובס בקאמפ-נואו. במשחק הקודם בין השתיים ניצחה ברצלונה 6-1 בחוץ, והשיגה את נצחונה הראשון העונה. וולנסיה שניצחה את אלמרייה במאסטייה במחזור החולף, תצא למשחק חוץ קשה אצל אוססונה המשתפרת שהיא כבר במקום ה-18 ורחוקה רק שלוש נקודות מחוף מבטחים.

http://www.as.com/composition/images/das/das/por/2009/02/1233458328.Xxx
    ראול. האם הוא יהיה הכובש הגדול בהיסטוריה של ריאל מדריד עוד המחזור?

משחקי המחזור:

יום שבת -
    ריאל מדריד - ראסינג סנטאנדר(21:00, שידור ישיר בספורט5);
    סביליה - בטיס(23:00, שידור ישיר ב5+LIVE);

יום ראשון -
    מאלגה - אלמרייה(18:00);
    ויאדוליד - אתלטיק בילבאו(18:00);
    רקראטיבו הואלבה - אתלטיקו מדריד(18:00);
    חטאפה - אספניול(18:00);
    ויאריאל - נומנסיה(18:00);
    מאיורקה - דפורטיבו לה קורוניה(18:00);
    ברצלונה - ספורטינג גיחון(20:00, שידור ישיר בספורט5+);
    אוססונה - וולנסיה(22:00);

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/09
  2. xavi6 Member

מה מתלהבים מראול? לפלה ולרומריו היו 1000 שערים.

ירדן, היסטוריה.

3. AS R Member

בתקופה הזאת הרבה יותר קשה להבקיע כל כך הרבה שערים.

ו-Raulito: לא קוראים לזה הדרבי של בטיס. אם כבר הדרבי של אנדלוסיה או העיר סביליה. אין כזאת עיר בטיס.

עריכה: צודק, בלבול שלי. תוקן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/2/09
  4. xavi6 Member

אם כך, רונלדיניו לא סופר את פלה, ומסי ממזמן מעל מרדונה. ראיתי את משחק הגמר של 86 ארגטינה-מערב גרמניה, הייתי בטוח שהדקה הראשונה זה דקה 120. הם הלכו כל המשחק. תשים את נבחרת ארגנטינה בליגה האנגלית ה-3 היא לא נשארת ליגה.

ירדן, מזלזל בעבר.

5. Raulito Madridista

http://estaticos02.marca.com/iconos/escudos/realmadrid.Xxx ריאל מדריד - ראסינג סנטאנדר http://estaticos02.marca.com/iconos/escudos/racing.Xxx

יום שבת, 21:00, הסנטיאגו ברנבאו, שידור ישיר בספורט 5

כבר שישה נצחונות רצופים יש לריאל מדריד, אבל זה עדיין לא עוזר כדי לצמצם את הפער הגדול מהמוליכה ברצלונה. גם השבוע ריאל תשחק לפני ברצלונה ותקווה להמשיך בתנופה הגדולה שלה. במחזור האחרון גברה הקבוצה 2-0 על נומנסיה בחוץ, במשחק שייזכר בעיקר בשל השער של ראול, שהיה השער ה-307 שלו במדי ריאל מדריד, ובכך הוא השווה את השיא של אלפרדו די-סטפאנו הגדול. מן הסתם, ראול היה האיש המרכזי של התקשורת בשבועות האחרונים, ובמשחק הקרוב יסתכלו עליו בזכוכית מגדלת - האם כבר ב90 הדקות הבאות הוא יישבור את השיא ויהפוך רשמית למלך השערים של ריאל מדריד בכל הזמנים?; איקר קסיאס יערוך את ההופעה ה-454 שלו במדי ריאל ובכך ישווה את שיאו של השוער האגדי פרנסיסקו בויו, ואז תישאר לו רק עוד הופעה אחת כדי להפוך לשוער עם הכי הרבה הופעות בהיסטוריה של ריאל מדריד. עוד אחד שבלט בכותרות השבוע הוא אריאן רובן שהתאמן אך ורק בחדר כושר בשל מחלת השפעת. ההולנדי זומן לסגל למשחק בסופו של דבר, אך עדיין נמצא בספק רציני, ורק בסמוך למשחק נדע האם ייפתח בהרכב או לא. על-פי דבריו של חואנדה ראמוס, במידה ורובן לא יישחק, בהחלט ייתכן ונראה את פאוברט, שחקנה החדש של ריאל מדריד שהוצג לתקשורת בשבוע שעבר, פותח בהרכב במקומו. במידה ורובן לא יהיה כשיר, נוכל לבחון את ריאל מדריד ולראות מה היא שווה בלי השחקן מספר 1 שלה בחודש האחרון ללא ספק. מי שייעדר בוודאות הוא פרננדו גאגו שהורחק בשבוע שעבר. ככל הנראה מי שייתפוס את מקומו זהו רפאל ואן דר וארט שיישחק בצד שמאל, וסניידר יישחק חצי על קו ימין וחצי במרכז. עוד ייעדרו: מצלדר וגוטי(פציעות) ודרנטה, סאלגדו, דני פארחו וקודינה(החלטות מקצועיות). לקראת המשחק הקרוב אמר חואנדה ראמוס:" סנטאנדר נמצאת בתקופה טובה מאוד, ויש להם את זיגיץ שהוא חלוץ מסוכן ונצטרך לשמור עליו כמו שצריך. מדובר במשחק קשה אבל אנחנו חייבים להמשיך לנצח".

http://www.as.com/composition/images/das/das/por/2009/02/1233458328.Xxx
    ראול בתמונה, כמובן. כבר מחר הוא יהפוך לכובש המצטיין בהיסטוריה של ריאל מדריד?

ריאל מדריד - הרכב משוער: קסיאס; ראמוס, קנבארו, פפה, היינצה; לאסנה דיארה, סניידר, ואן דר וארט; רובן(פאבורט), היגואין וראול

אין ספק שסנטאנדר לא הייתה רחוקה מלהיות הקבוצה הראשונה העונה בליגה שאותה ברצלונה לא מנצחת במפגש כפול. הקבוצה של ויקטור מוניוז, שהגיעה למשחק הקודם בכושר מצויין עם שבעה משחקי ליגה רצופים ללא הפסד, כבר הוליכה משער של זיגיץ שהוסיף הרבה מחץ להתקפה שלה, אבל במחצית השנייה נכנעה לצמד של ליאו מסי ונאלצה להסתפק בכבוד בלבד. ההפסד כמובן התקבל בכל-זאת בהבנה והקבוצה מגיעה למשחק הקרוב מלאת ביטחון, ואין סיבה שלא - סנטאנדר היא זו שהנחילה לוולנסיה את הפסד הבכורה שלה העונה, במאסטייה, וגם לפני שבועיים היא ניצחה את סביליה בפיחואן, כך שבהחלט יש לה מה להציע. מה שבטוח שסנטאנדר עשתה סוויץ' רציני ופתיחת העונה החלשה(שנגרמה בין השאר בגלל ההשתתפות בגביע אופ"א שלקחה ממנה הרבה כוחות וגם בשל צוות קצר) כבר מאחוריה. סנטאנדר רק חמש נקודות מגביע אופ"א והיא בהחלט בתמונה. בנוגע להרכב - תלוי איך מסתכלים על זה. מצד אחד, אוסקר סראנו, הקשר המצויין שנעדר מהמשחק נגד ברצלונה עקב כרטיס אדום - חוזר לאחר השעייה. מצד שני, הוא ייפתח בהרכב על חשבונו של הקפטן פדרו מוניטיס, שספג ביום ראשון את הצהוב החמישי שלו העונה בליגה. טוני מוראל שנפצע במשחק נגד ברצלונה לאחר תיקול חריף של דניאל אלבס, החלים מהפציעה וזומן לסגל. לעומתו, הבלם אזקייל גאראי ימשיך להיעדר עקב פציעה, אבל גם ככה הוא לא היה יכול לשחק, בשל הסעיף המפורסם בחוזה. "אנחנו צריכים להגיע למשחק בלי רגשי נחיתות, לבוא לשחק התקפי ולא לחכות שהם יתחילו בהנעת הכדור שלהם", אמר המאמן ויקטור מוניז לקראת המשחק, ולאחר מכן החמיא לחואנדה ראמוס - "הוא המאמן הטוב ביותר בליגה הספרדית, מאז הגעתו יש שיפור גדול מאוד בריאל מדריד".

http://estaticos.marca.com/deporte/futbol/primera-division/2008-2009/fotos_directo/jornada20/sev_rac/foto.Xxx
    סנטאנדר מנצחת בפיחואן לפני שבועיים. סנטאנדר לא חוששת מאף קבוצה.

ראסינג סנטאנדר - הרכב משוער: טוניו; וארלה, אוריול, סזאר נאבאס, מרקאנו; לאסן, קולסה, סראנו; פריירה, צ'יטה וזיגיץ.

בסיבוב הקודם

http://www.realmadrid.co.il/spaw/season0809/racing4.Xxx
    דה לה רד חוגג את השער שלו. הוא וואן ניסטלרוי שכבשו באותו משחק - גמרו את העונה.

שתי הקבוצות נפגשו באל-סרדינרו לאחר שפתחו את העונה בצורה סבירה ביותר - ריאל מדריד הייתה עם שלוש נקודות לאחר שני מחזורים וסנטאנדר השיגה שתי תוצאות תיקו. המשחק היה דיי רדום במהלך המחצית הראשונה והקבוצות ירדו למחצית בתיקו אפס. בדקה ה-53 התחולל המפנה, כאשר דה לה רד כבש את שער הליגה היחיד שלו במדי ריאל מדריד, לאחר בישול של היגואין. עשרים דקות אחר-כך חתם ואן ניסטלרוי את המשחק עם שער יפה לאחר שהטעה את הבלם ואת השוער טוניו כאשר בעט לפינה הנגדית. בין לבין סנטאנדר קצת איימה עם הרבה הגבהות שחלקן קצת מסוכנות, אבל לא יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏8/2/09
  6. RubberSoul Member

שוב,היסטוריה כפולה באותו מחזור.
    לא רק ראול,אלא אם בארסה מבקיעה שער אחד לפחות,יש לה העונה 100 גולים בכל המסגרות!

7. REAL MADRID Member

אתה באמת משווה בין ההיסטוריות?

8. Raulito Madridista

עזוב אותך ארז, מה אתה בכלל מתייחס?
    אני קראתי את ההודעה של ירדן ומבחינתי לא קראתי כלום.

בכל הקשור למשחק שלנו מחר - אני לא יודע מה לחשוב בנוגע לאריאן רובן. מצד אחד, יכול להיות שזה לוקסוס גדול מידי לוותר עליו עכשיו, בלעדיו הקבוצה תיהיה בצרות צרורות והמשחק שוב יהיה תקוע ואיטי כמו בחודש נובמבר הנורא. מצד שני, המשחק מחר הוא בברנבאו כמובן, מולינו עומד קבוצה בינונית ולא יותר, ואנחנו צריכים לדעת להסתדר גם ללא אריאן רובן, לא יכול להיות שכאשר שחקן אחד לא משחק, הקבוצה מתפרקת. במידה ופאבורט יישחק אז אני אשים עליו עין, לא ראיתי אותו מעולם משחק. לדעתי גם אם רובן לא יוכל לשחק, הוא לא צריך כבר עכשיו לפתוח בהרכב.

אם ואן דר וארט אכן ייפתח מחר בהרכב במקומו של גאגו המורחק, מדובר בהרכב התקפי מאוד. אני מקווה שסניידר יציג יכולת טובה יותר בצד ימין. את לאס אני רוצה לראות במרכז ולא במשבצת שבה שיחק נגד נומנסיה, כי אז איבדנו מהיכולת שלו בחלק ההגנתי ולטעמי הקישור היה דיי פרוץ. הגיע הזמן שגם ואן דר וארט יראה ניצוצות של כדורגל.

גם סנטאנדר עולה מחר בהרכב התקפי מאוד עם שלושה חלוצים, כך שצפוי משחק בלי יותר מידי הגנות ואולי גם בלי מרכז שדה, הכל תלוי כמובן ברובן, כאשר הוא משחק המעבר של הקבוצה מהגנה להתקפה מתבצע מהר מאוד. ההיעדרות של מוניטיס תפגע כמובן במשחק ההתקפה של סנטאנדר, הוא השחקן הכי משמעותי שלה, אבל אני עדיין חושש ממנה, בעיקר מזיגיץ שהפיח רוח חיים בהתקפה של סנטאנדר. למרות שלכל שחקני ההגנה שלנו יש משחק ראש, אני בטוח שהוא יעשה לנו בעיות במצבים הנייחים וגם בסתם הרמות, כמו במשחק נגד אוססונה שספגנו שער בנגיחה אחרי שהכדור טייל המון זמן באוויר. לכן צריכים לשמור גם את אוסקר סראנו שיודע להרים טוב.

הפער מברצלונה הוא ענק, בלתי-נתפס, אבל אנחנו חייבים להמשיך ברצף הנצחונות בכל מקרה, גם אם באליפות לא נזכה. המטרה היא המקום השני ובינתיים אנחנו במרחק של שש נקודות מסביליה ואני רוצה שהפער הזה יישמר ואם אפשר אז שייגדל. אני מאמין שנעשה את העבודה שלנו ונצמצם את הפער לתשע נקודות מברצלונה, אבל מי באמת חושב שזה יחזיק מעמד?; בכל-אופן, שבעה נצחונות רצופים זה דבר שלא הולך ברגל, ריאל לא עשתה יותר מידי רצפים כאלו בשנות ה-2000(פעמיים ליתר דיוק: פעם אחת עם לושמבורגו בעונת 05\2004, ובפעם השנייה בהדרכתו של שוסטר אשתקד, אז ניצחנו שמונה משחקים רצופים).

כמובן שבמרכז העניינים מחר יהיה ראול. אנחנו מחכים לשבירת השיא, ונקווה שיהיה גול בסטייל. וגם אם לא - אז לא נורא. אני מאוד מקווה ששבירת השיא תתרחש במשחק ביתי, אני רוצה לשמוע את השאגה של הקהל. זה מגיע לראול. ואם השחקנים יהרסו לו מחר את האירוע החגיגי, במידה ויהיה, הם צריכים להתבייש. האללה מדריד כמובן ובהצלחה לנו.

לגבי שאר המשחקים - מחר

9. xavi6 Member

כן, היסטוריה של שחקן אחד היא הרבה יותר חשובה מהיסטוריה של קבוצה שלמה. יחי האוביקטיביות!

10. אלי מתחן Member

אתה משווה בין קריירה שלמה לבין עונה אחת?

11. xavi6 Member

השאלה איזה עונה יקירי. עונה כזאת שמשפיע על ההיסטוריה של המועדון ובכלל על הליגה הספרדית או איזה לידה שלא תהיה, בוודאי שהיא יותר חשובה ויותרמ רשימה משיא של שחקן, ולא משנה אם זה שיא של ראול או של צ'אבי או אבו סיאם. אף פעם לא עניין אותי כל השיאים האלה, עניינו אותי ה-3 נקודות והילדים שלנו שמשחקים, אבל לפי הדיבורים-אנחנו שוברים יותר מידי שיאים, שיאים שלא האמינו שישברו. זאת קבוצה, וזה שחקן, ואני לא יודע מה מסבירים שם במדריד או במכבי ת"א-אבל מועדון תמיד מעל שחקן, ולא משנה אם קוראים לו צ'אבי, מסי, ראול או נמני. ראול יגיד אותו דבר. זאת לא עוד עונה, וזאת לא עוד קבוצה, היא הקבוצה הכי טובה על הנייר. שחקן אחד הכי טוב על הנייר מול הקבוצה הכי טובה על הנייר. כן, אני יכול להשוות.

עם כל הכבוד לשיאים של ראול ואכן יש כבוד ומבחינתי הוא יהיה החלוץ הכי טוב שראיתי בחיי ובוודאי החלוץ הכי טוב ששיחק בריאל מדריד, שיאים של קבוצה ועוד כאלה תמיד יהיו מעל שיאים של יחיד.

12. Sergio Ramos Member

חאלס עם הקלישאות, לא משנה איך תהפוך את זה, כל בר דעת הגיוני יגיד לך שהשיא האישי של ראול, כן אישי, הוא בלתי ניתן להשוואה לשיא הבאמת יפה ומכובד שלכם, עם כל הכבוד, קצת אובייקטיביות.

13. RubberSoul Member

מי השווה?מי דיבר על ראול?סה"כ ציינתי שיש עוד היסטוריה.

14. Raulito Madridista

כמו שכבר רשמתי בהודעת הפתיחה של הדיון - אני מקווה שהדרבי של סביליה יציג הפעם משחק איכותי עם שערים, בניגוד לדרבי העלוב של הסיבוב הראשון. למרות התקופה הרעה שלה, סביליה פייבוריטית ברורה מבחינתי, משום שהיא קבוצה הרבה יותר טובה מבטיס והמשחק ייערך בפיחואן, שם בטיס לא ניצחה כבר 12 שנה שזה הרבה מאוד זמן. לואיס פביאנו אולי ייעדר בשורות סביליה, אבל השנה הוא לא פוגע. מעניין אם אקוסטה הצעיר, שכבש את שער הניצחון בחצי גמר גביע המלך נגד בילבאו בדקה האחרונה, יהיה משמעותי גם בדרבי. מבחינת בטיס, היא קרובה לתחתית והיא חייבת נקודות. ריקארדו אוליביירה יוסיף הרבה תחכום להתקפה שלה, ולהגנת סביליה יהיה לא פשוט. מנולו חימנז דיבר על כך שסביליה מחכה שדייגו קאפל יחזור לעצמו. הוא פותח בהרכב היום והוא צריך להוכיח את עצמו.

מעניין יהיה לראות אם המאמן החדש של אתלטיקו מדריד ייבצע שינויים בהרכב לקראת משחק החוץ נגד רקראטיבו הואלבה שנמצאת במגמת שיפור גדולה מאוד, והיא לא הפסידה בחמשת המשחקים האחרונים שלה, וניצחה את שלושת משחקי הבית האחרונים. אז לאתלטיקו מדריד לא יהיה קל כנראה, אבל היא קבוצה טובה יותר ואני מאמין שהאפקט של המאמן החדש יעבוד הפעם. חשוב לליגה הספרדית שאתלטיקו תחזור לעצמה, שלא נראה בטעות בגביע אופ"א קבוצה כמו מאלגה או דפורטיבו לה קורוניה. עם כל הכבוד לאנדרדוג, אין להן סיכוי להגיע רחוק.

ויאריאל ממש לא בפוקוס לאחרונה, היא לא מסוגלת לחבר שני משחקים טובים, ואם היא תמשיך ככה אז המקום בליגת האלופות בסכנה. התבוסה שלה בריאזור בשבוע האחרון מאוד הפתיעה אותי. מול נומנסיה, לעיני הקהל הביתי במדריגל, אין שום מקום לטעויות. סביר להניח שחזרתו של ג'וזפה רוסי לסגל וגם להרכב, תשפר את משחק ההתקפה של הצוללת. אבל מה שבעייתי שם זו החולייה האחורית לדעתי.

המשחק בין אוססונה המשתפרת של קמאצ'ו, לבין וולנסיה המוכשרת אך הלא מספיק בועטת ואגרסיבית - ייספק לנו הפתעה חלקית. אני משער שהמשחק הזה יסתיים בתיקו. וולנסיה לא הראתה השנה שהיא מסוגלת לקחת את הנקודות גם במשחקים שצריך להילחם בהם, היא לא הראתה אופי במשחקים בהם היא לא הייתה טובה, והיא כמו נדנדה - עולה ויורדת. אם פונייאל לא יישחק בשורות אוססונה, וכרגע הוא בספק, יהיה לוולנסיה יותר קל.

ברצלונה לא תתקשה יותר מידי מול ספורטינג גיחון, שאומנם ניצחה את סביליה בשבוע שעבר, אבל מדובר ברמה אחרת פשוט. במשחק החוץ שלה מול ספורטינג - ברצלונה כבשה שישה שערים. אני מעריך שהיא תשחזר את הכמות גם בקאמפ-נואו. למרות הבעיות של ברצלונה בחלק ההגנתי, ספורטינג לא תוכל לעשות בעיות. היא לא תגיע בכלל לשער.

שימו לב למשחק נוסף - מאיורקה מארחת את דפורטיבו לה קורוניה, במשחק בסימן דודו אוואט שפוגש את האקסית. דפור נראתה נהדרת בשבוע שעבר כאשר הביסה את ויאריאל, כאשר לאפיטה הנהיג עם צמד מצויין ואפילו ריקי כבש, אבל אני חושב שהפעם היא לא תנצח והמשחק יסתיים בתיקו. מאיורקה, שעשתה צעד לאחור בשבוע שעבר עם ההפסד במשחק התחתית החשוב נגד אוססונה, לא תפסיד שוב בבית כאשר היא נלחמת על חייה.

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דברים שלא ברורים לי ואשמח אם מישהו יוכל להבהיר:
    *כתוב בהודעה הראשונה בדיון שדפורטיבו תשחק נגד מאיורקה ללא דודו אוואט המורחק- אבל הרי הוא לא שיחק בגביע, כי ההשעיה שלו חלה במשחק נגד ברצלונה לא? כך שהוא כן ישחק נגד דפור.

*לגבי ראול, יש בלבול גדול לדעתי בין "כל המסגרות" ו"מסגרת הליגה", בין "עקף את די סטפאנו" ובין "עלה למקום הראשון בכל הזמנים". מישהו יכול לעשות סדר? כמה שערים לראול במסגרת הליגה ובמדי ריאל מדריד בכלל, והאם הוא במקום הראשון? אני שמעתי שלסאנצ'ז יש יותר שערים מדי סטפאנו... ואם המקום הוא לא דיון המחזור אלא הדיון הרשמי של ריאל אני מתנצל.

דברים נוספים בהמשך.