וושינגטון זכתה בוורלד סיריס 2019

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏4/10/07.

1. פול סקולס Member

מישהו יכול להסביר את עניין הפרידה משילינג?
    למה שלא יסיים את הסדרה או משהו כזה?

בכל אופן, מהפך יפה של בוסטון

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיים עוד סיכוי ששילינג יזרוק שוב בסידרה הזו, אם היא תגיע למשחק מס' 6, אבל (בלי לנחס) נכון לעכשיו זה נראה כאילו זה לא יקרה.

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה, צריך להזכיר אותם? חשבתי שזה מובן מאליו שכשהמשחק מגיע לאינינג השביעי בערך וטיטו מעלה אחד מהם מהבולפן, זה כבר מובן מאליו שלא יהיה R אחד אפילו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    וברצינות, אוקג'ימה נתן אתמול 2 אינינגים אדירים עם 4 K ולא נתן לbatting של הרוקיז כלום. פאפלבון כהרגלו, עלה לאינינג ו1/3 והרים את הפנווי פארק לשמיים.

חבל שלא תפסת את הסטנדינג אוביישן של הקהל עם הירידה של שילינג, אחד הרגעים הגדולים!

4. פול סקולס Member

אבל למה? הוא פצוע? הוא עייף?

5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא קשור לפציעה או עייפות, זה נובע מהסיבה הפשוטה שפיצ'ר זקוק למס' ימי מנוחה (3-4) בין משחק למשחק והפעם הבאה ששילינג יוכל לעמוד על המאונד תהיה רק אם הסדרה תגיע למשחק שישי, וכמו שאיתי אמר, כרגע זה נראה שבוסטון תדאג לגמור את זה לפני כן.

אגב, לקראת 3 המשחקים הבאים שייערכו בדנבר, הרד סוקס לא יוכלו להשתמש ב-DH ואתמול בשידור עשו סקר ובו שאלו את מי פרנקונה צריך להושיב על הספסל: ביג פאפי, לואל או יוקליס והרוב בחרו בפאפי. לפי איך שהוא היה נראה אתמול ולפי איך שלוואל ויוקליס נראים בשבוע האחרון, אני איתם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/10/07
  6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה לי דיון מעמיק בעניין עם חבר שלי...

להושיב את פאפי על הספסל זו לא אופציה בכלל. הבנאדם גומר משחקים בסווינג אחד, ורק עצם הנוכחות שלו בליינאפ הופכת את החיים קלים יותר לחובטים האחרים שלנו. אז נכון, הוא שחקן הגנה די חלש ולא נמצא בכושר מדהים מבחינה התקפית, אבל הוא עדיין השחקן הכי טוב בקבוצה. פרנקונה בחיים לא יוותר עליו. התלבטות קשה בין לואל ויוקיליס בעיני, שגורמת לי לתהות האם יוקיליס מסוגל לשחק LF ואז JD דרו יוכל לרדת לספסל? בכל מקרה גם להושיב על הספסל את JD דרו, שחקן של 14 מיליון דולר לעונה, זה חתיכת לוקסוס. או את יוקיליס. או את לואל. פשוט אי אפשר לוותר על אף אחד מהם. איזה קבוצה שת'יאו אפשטיין הרכיב בבוסטון...

7. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע, יוקיליס ולואל נמצאים בזון מטורף מאז הניצחון במשחק החמישי מול קליבלנד בזמן שאורטיז רק הולך ודועך עם הזמן אחרי פתיחת הפוסט סיזן המדהימה שהייתה לו. נכון שהוא החובט הטוב ביותר של הקבוצה ונכון שבסווינג אחד הוא יכול לגמור משחק אבל לדעתי טיטו חייב ללכת עם השחקנים החמים שלו וכרגע אלה לואל ויוקיליס. אבל בסופו של דבר, אני די מתחבר למה שרשמת וגם לדעתי סיפסול של פאפי הוא לא בגדר אפשרות בכלל עבור פרנקונה. ההימור שלי הוא שיוקיליס יהיה זה שישלם את המחיר ואורטיז יהיה first baseman...

אכן, צרות של עשירים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/10/07
  8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

3-0 לסוקס ועכשיו זה כבר באמת נראה גמור. כצפוי, יוקיליס היה זה ששילם את המחיר וביג פאפי פתח כfirst baseman אבל זה לא באמת משנה, כשג'ייקובי אלסבורי ודסטין פדרויה מסיימים משחק עם 7/10, 3 run's ו-4 RBI. זה לא באמת משנה כשג'וש פוג פותח טוב אבל מתמוטט כבר באינינג השלישי (למען השם, אפילו דייסוקה דפק עליו 2 RBI). זה לא באמת משנה כי אחרי שחוזרים מהקבר, משנים מומנטום ומצמקים ל6-5 בסוף האינינג השביעי, לא אמורים לחטוף מיד 3 ריצות. נמאס לי כבר להתעצבן, אני פשוט משלים עם המצב: בוסטון היא הקבוצה הטובה ביותר ב-MLB. זו גם הסיבה שבעוד 24 שעות הם יחגגו תואר אחרי 3 שנים. (ניסיון ניחוס נואש)

אגב, המשחק הלילה היה הארוך ביותר בתולדות הוורלד סירייס. 4 שעות ו-19 דקות של סבל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/10/07
  9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

דייסוקה לא סתם דפק RBI, דפק RBI עם 2 אאוטים באינינג שהיה יכול להסתיים בהרבה פחות נזק מבחינת הרוקיז עם קצת פחות זילזול ביכולת של היפני. מי שנותן לפיצ'ר של היריבה לתפור עליו RBI עם 2 אאוטים לא זוכה בסירייס, חד וחלק. אכן הקבוצה הכי טובה ב-MLB, יותר מנבלות מסוימים שיש להם בליינאפ את כל החובטים הכי טובים בליגה ושמשלמים לפיצ'ר בן 44 6 מיליון דולר לחודש עבור שירותיו (שזה יוצא מיליון דולר פר הופעה).

are we the new Evil Empire? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

10. פול סקולס Member

אלסבורי ממשיך עם היכולת המצוינת כאשר גם לפפלבון משחק טוב.

חבר הכי טוב שלי אוהד את הרד סוקס (היה 3 שנים בארה"ב) וקשה עד בלתי אפשרי לאהוד את אותה קבוצה
    כמו שלו, כי אז איפה הכיף?

אז בהנחה שאין לי רקע בMLB ואני "מתעניין בבייסבול" בערך שבוע ימים (גמר הAFL והגמר הוורלד סיריס)
    אני צריך המלצה של קבוצה סימפטית שאני יוכל לאהוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניו יורק יאנקיז. קבוצה צנועה, מסורת נפלאה, שחקנים עם ערכים ועקרונות ובעלים מכובד עם המון סטייל ודרך ארץ. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

ועכשיו ברצינות, אם אתה מחפש קונטרה לרד סוקס אז אין כמו היאנקיז. מצד שני,זאת הקבוצה המגעילה ביותר בספורט ככה שלא כדאי. תראה אותי לדוגמה, כאחד שהתחיל לראות את הפוסט-סיזן הזה בלי קבוצה מועדפת יתר על המידה, התחברתי מאוד לקליבלנד. אחלה קהל, סגל נפלא ואיך לא, היסטוריה של כשלונות על גבי כשלונות.

tell me something new...זה ככה כבר כל הסדרה, שאם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/10/07
  12. פול סקולס Member

חשבתי יותר בכיוון כמו קבוצות סתמיות כאלה, כמו שב- אן.בי.אי יש כל מיני מינסוטה, סיאטל, ממפיס וכו'..קבוצה מהסוג הזה..

)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/10/07
  13. קלייברט Member

מה בדיוק גורם לך לקבוע את ה"עובדה" הזו?

14. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומי בדיוק קבע את זה כ"עובדה" אם אפשר לדעת? בסך הכל דעה אישית שלי על קבוצה שמנסה להחריב את הענף עם כל פיזור הכסף המאסיבי (את הבולשיט על שוק חופשי תחסוך ממני בבקשה) והליינאפ המפלצתי שהם מעמידים בשנים האחרונות.

15. קלייברט Member

אתה יודע שיש ליאנקיז יותר שחקני בית מאשר לבוסטון?