NBA 2019/20 - Preseason

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏16/10/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

הכריזו על מצטייני העונה, ללא הפתעות מיוחדת.
    MVP: יאניס.
    רוקי: דונציץ'. :wub:
    השחקן השישי: לו וויליאמס.
    המשתפר: סיאקם.
    ההגנה: רודי גובר.
    מאמן העונה: בודנהולזר.

בשחקנים, למעט לו, כולם לא נולדו בארצות הברית.

גנבה את ההצגה.

2. Sweetness Justin Fields

טוב אני חייב לציין שהדילן ווינדלר הזה שקילבלנד הורידו עם הבחירה 26 נראה שחקן מרשים ביותר. אגב לא היה חסר שם הרבה והוא מגיע לגולדן סטייט ומקבל חפיפה כמו שצריך מהאחים מבת ים ויש כאן בשקט פוטנציאל לקליי תומפסון 2.0

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יכול להיות. לפי מה שהסבירו לי רק לבעלים הגזענים סוחרי העבדים ב-NFL של רוג'ר אדולף גודל לא אכפת מהבריאות של השחקנים שלהם. בליגה של אדם ג'סי ג'קסון הלבן סילבר שבה החל משלשום אין יותר "בעלים" אלא רק "מושלים" לא קורים דברים כאלה.

5. Sweetness Justin Fields

ובנימה זאת אני גם בוחר ליישר קו עם הליברליזם של אדם, ומהיום לא אקרא הבעלים של פרוארהביסלאימוןפנטזיפוטבולבעמ אלה המושל של פרוארהביסלאימוןפנטזיפוטבולבעמ

ובמעבר חד,

Sprewell ו-אלעד אוהבים את זה.
  6. Sweetness Justin Fields

אז לא ראיתי את זה אבל עכשיו כשאני מסתכל על זה בדיעבד ההתיחסות של הבולס לדריק רוז בתקופה שהוא היה פצוע ובכלל לכל אורך הדרך זה דוגמא לכל ה 29 פרנצ'ייזים בליגה הזאת.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

במעבר חד באמת: עונת ה-GM's החלה וצריך להבין איך עושים גמר שלישי שנה שלישית ברציפות.

https://i.imgur.com/JebFTzh.Xxx

8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://i.imgur.com/LM9RTrw.Xxx

שמחתי לעזור

9. סיונרה Member

ולאיפה זה הביא אותם בדיוק?

10. yakov_y YNWA

כמה שאלות בנוגע ליוטה:
    1. איך זה הגיוני שקונלי וגובר לא היו מעולם באולסטאר ? וכן אני יודע שהם משחקים במערב אבל עדיין מוגזם לדעתי.
    הימור שלי, קונלי ומיצ׳ל נכנסים השנה לאולסטאר.
    2. רק אני חושב שהחמישייה חזקה (במיוחד הגנתית) אבל אין כלום על הספסל, פשוט אף שחקן איכותי.
    3. 58 מיליון דולר לקונלי וגובר, מוגזם ?
    4. פייבורס ממשיך בסוף ? רוביו ואודו אני מניח שעוזבים.
    5. גובר יישבור את השיא של וואלס וייבחר 4 פעמיים לשחקן העונה ?
    6. לאן יגיעו השנה ?

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/19
  11. k_700 Member

לא חושב שביוטה מורמונים מתעניינים כל כך בקבוצה הזאת כמוך.

בכל אופן-
    1. בחיים לא, לפחות לא קונלי. במקום מי הוא יהיה בתפקיד של הגארדים?
    בשיא שלו היה פויינט גארד טוב, לפעמים טוב מאוד ויעיל אבל אף פעם לא ברמת העלית של הליגה כשבמשך שנים זו העמדה הכי עמוקה בליגה.
    עד לא מזמן גם לילארד לא היה מעולם אולסטאר.
    גובר? מהסיבה שבחירות לאולסטאר מגיעות הרבה יותר כהוקרה על משחק התקפה והרבה פחות על משחק הגנה.
    פה ושם יש יוצאי דופן, הם היו הרבה יותר פופלאריים וגם זכו בתארים קבוצתיים.
    2. החמישייה שלה ממש לא חזקה. יוטה במצב נוראי לדעתי, המצב האחרון שהייתי רוצה לקבל כאוהד.
    חמישייה של שחקנים חמודים שלא יתקדמו סיבוב אחד בפלייאוף.
    3. לא היו להם אופציות באמת טובות יותר מקונלי, זה או פירוק כללי או זה. הם בחרו להיות אינדיאנה של הליגה.
    4. רוביו לא ממשיך, זה היה ברור מלפני הפלייאוף.
    6. בסט סינריו? סיבוב ראשון בפליאוף, לא אתפלא אם אפילו לשם לא.

12. JR-Riquelme Member

יוטה בגדול תלויה במיקום שלה ועם פציעות במערב ועונה סדירה גדולה יכולה איכשהו למצוא את עצמה בגמר מערב, יש להם באמת קבוצה קשוחה וכשרונית - אבל כן לא שחקני עילית שסוחבים עד הסוף. הקטע שמרגיש שיוטה לא באמת יכולה להיות יותר מזה ולהילחם על אליפות, אז זה מצב די סבבה לדעתי.

13. Sweetness Justin Fields

לא מקבלים גביע על התנהגות מוסרית ככה שאני לא כל כך הבנתי לאן אתה מכוון כשכתבת 'לאיפה זה הביא אותם בדיוק'. להפך במקרה הספציפי הזה של הבולס זה זיין אותם. קח פלייאוף 2013 הבולס עם רוסטר מספיק חזק בשביל להתחרות על המזרח, מנצחים את ברוקלין עם הופעות הרואיות של נייט-רוב, ג'ואקים, באטלר, בלינלי, דנג ..לוקחים את המשחק חוץ הראשון במיאמי אבל עדיין אתה מבין שחסר לך את העוד שחקן הזה שיעשה את ההבדל שבמקרה הזה זה דריק רוז (שכשיר ב 100% לשחק) אבל לא עולה בגלל האגו שלו/היוקרה שלו/הזין שלו... של אני כאילו עדיין לא ביכולת של ה MVP שהייתי לפני זה (אהבל..) ה FO לא דיבר מילה. וג'רי התעקש על זה שאם הוא לא מרגיש מוכן שלא יעלה. ואותי אישית הכי הרגיז שהוא אמר אח"כ הייתי צריך להיות קצת SELFISH - עד היום אני חושב שהוא פספס כאן הזדמנות ענקית. גם כרמלו אנטוני אגב חתיכת מטומטם שהוא לא חתם אז בשיקגו זאת היתה בערך ההזדמנות היחידה שלו להשיג משהו בקריירה שלו שהוא לא כסף הוא היה הופך לאליל שם, לעומת זאת תראו אותו עכשיו.

קיצור...ש FA מדרג א' בוחר את הקבוצה הבאה שלו הוא חייב להסתכל על דברים כאלה. אני למשל לא מצליח לחשוב על כוכב אחד בליגה הזאת עם שכל בריא שיסכים ללכת לשחק בשביל החולי נפש האלה מהמפרץ.

Sprewell אוהב/ת את זה.
  14. VAR Member

אתה רציני חושב שקווין דוראנט אולץ לשחק או שהופעלו עליו לחצים? מספיק שהוא רק מהסס והיו מוצצים לו כשהוא שוכב על ערסל.

דוראנט שיחק כי הוא רצה לצאת ההירו שמוציא את הווריורס מהבור שנכנסו אליו ולקבע את המעמד ההיסטורי שלו. מקצועית היה לו הרבה מה להרוויח ובריאותית הרבה מה להפסיד. כשאתה שחקן של 30M+ לעונה ואובססיבי לגבי דעת הקהל עליך זה חלק מהעסק כנראה.

SaSa ו-Abu George אוהבים את זה.
  15. Sweetness Justin Fields

דבר ראשון אני בשום מקום לא כתבתי 'אולץ'. וזה שזה בסופו של דבר ירד להחלטה שלו אין לי בכלל ספק לכן מבחינתי הוא האשם והוא גם מכיר את הגוף שלו יותר טוב מכולם. אבל אם אני חושב שהופעלו עליו לחצים כאלה ואחרים? באבואבואה. אני מאמין שגם בהמשך אנחנו נקבל יותר פרטים. ומעבר לאובססיביות שלו, ולהירו שהוא רצה לצאת בסדרה הזאת שהכל נכון! צריך לזכור שמעל הכל, נעשתה כאן פדיחה ענקית.

מצב נושא:
הנושא נעול.