Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי זורם איתך אם תרבות הטאנקינג בליגה הייתה נפוצה כמו ב-NBA אבל שנינו יודעים שזה לא בדיוק המצב. אסור לשכוח שמיאמי מגיעים אחרי העונה המוצלחת ביותר שלהם בעשור האחרון ולא מעוניינים לעכב את המומנטום שנוצר עם העבודה אדירה של גייס שהוא לא רק מוח התקפי טופ 2 בליגה אלא באמת הצליח לשנות את ה-CULTURE הבעייתי שם תוך זמן קצר ולקחת שליטה על האירגון. להקריב עונה עוד לפני שהתחילה = לשחק באש כי במועדונים הלא מתפקדים האלה (סטייל ג'טס, בילס, ראמס) אתה יכול להיכנס לסיחרור שמי יודע איך ומתי תצא ממנו. ה-DNA רקוב מדי בשביל ההרפתקאות האלה.

קאטלר נתן את אחת העונות הטובות ביותר בקריירה שלו בשיטה של גייס וההחתמה מחזירה את הציפיות שהיו רגע לפני שהברך של טנאהיל התפרקה (מאבק על וויילד קארד). ההבדל ביניהם בקושי קיים וכל אחד מביא לשולחן איכויות שהשני לא. דווקא עם קאטלר התקרה של מיאמי גבוהה יותר, אם כי זה נכון מן הסתם גם לרצפה.

זה הטרייד של בראדפורד למינסוטה 2.0 מינוס הוויתור על בחירת סיבוב ראשון.

2. golding מנהלים

מסכים עם אליאור היצור, לא מבין את הביקורת על ההחתמה הזו. העיקר שכל הרשתות החברתיות גועשות שהיה שעדיף היה להחתים את קאפ, כאילו שאין משמעות להיכרות של קיובי עם המערכת. קאטלר קיובי סביר שתחת גייס אפילו מציג יכולת של קיובי טוב+. עסקה טובה לכל הצדדים.

אני מת על גייס, מקווה שהדולפינס יצליחו להגיע לפלייאוף השנה.

Sweetness אוהב/ת את זה.
  3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שהולכת להיות עונה כיפית ותחרותית

4. golding מנהלים

שאלה: אם יש קיובי שנבחר גבוה מאוד בדראפט, מה ההגיון בלתת לו לשחק עם ההרכב השלישי במשחקי הפרי סיזן? זה לא אומר שהאופנסיב ליין גרוע יותר והוא חשוף לכניסות ופציעות?

5. Hakeem Nicks Member

הייתי אתמול באימון פתוח של הג'איינטס. שלוש אבחנות עיקריות:

מקאדו הוא חתיכת אפס מאופס חסר כריזמה שפשוט עמד בצד כל הזמן ולא עשה כלום. לא נגיע לשום מקום השנה.

ברנדון מארשל הר אדם.

אודל בא לאימונים סתם בשביל להסתלבט עם מארשל ושפרד. ועדיין הוא היה השחקן הכי טוב על המגרש בפער...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

........

4. חיכית 6 שעות אחרי האימון כדי לקבל חתימה מג'ינו סמית וקיבלת זבביר לעין לא תרתי משמע כמו שהיית רוצה.

5. זרקת תחתונים על אודל וקיבלת צו גירוש מהמדינה.

1) אלה החבר'ה שהוא מתאמן איתם רוב הזמן

2) זה עובד לשני הכיוונים כי גם ההגנה ממול מורכבת מ-2nd/3rd stringers. זה לא שזורקים אותם עם המחליפים של המחליפים נגד וון מילר ו-JJ וואט.

7. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד טרוביסקי נראה כמו גירסה משודרגת של אנדרו לאק בשיאו.

מצד שני

golding אוהב/ת את זה.
  8. golding מנהלים

ראיין פייס נכנס למשרד היום:
    http://i.imgur.com/0tDNkkk.Xxx

Sprewell ו-Sweetness אוהבים את זה.
  9. golding מנהלים

10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיי גאד יום שישי היום

11. Hakeem Nicks Member

עוד טרייד שהבילס עשו זה להעביר את רונלד דארבי לפילי בתמורה לג׳ורדן מת׳יוס. פאקינג שיט.

הבילס איבדו את הסבלנות לווטקינס אבל מה שפחות ברור לי זה הויתור על דארבי, שאומנם לקח צעד אחורה בשנה החולפת אבל בעונת הרוקי שלו הראה פוטנציאל עצום להיות shutdown corner. מה גם שאני לא סגור על מת׳יוס.

גם הראמס לקחו פה הימור, בחירת סיבוב שני על שחקן שהופך לחופשי בסוף העונה. אבל כנראה שהם רצו לעזור לגוף עם מטרה איכותית וכל עוד ווטקינס בריא הוא בהחלט יכול למלא את התפקיד הזה. שיהיה להם בהצלחה.

לגבי אליוט - זה לא יישאר 6 משחקים. לדעתי יופחת ל-3-4.

ואליאור - אני לא מדבר איתך יותר. מאז שזכיתי בליגה אתה קצת butthurt ולא מפסיק להקניט אותי ואת הקבוצה שאני אוהב. אז לך תחפש מי ינענע אותך. תלמד לכבד אלוף.

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוויתור על ווטקינס מפתיע אבל לא כזה מפתיע. הכתובת הייתה על הקיר כשהם לא הרימו את האופציה עליו. מצד אחד אני שונא REGIMES חדשים שמגיעים ומנקים אורוות שלא לצורך אבל אם כבר אז לפחות בצורה חכמה יחסית ולא פרידה לשם פרידה רק כי הוא "לא שחקן שלי". דארבי קצת יותר נופל לקטגוריה הזו אם כי גם כאן יש הצדקה מסויימת - 1) הגיע אחרי עונה בינונית מינוס שבמהלכה אפילו סופסל כמה פעמים אבל לא פחות חשוב 2) השיטה ההגנתית האיזורית של מקדרמוט לא מצריכה קורנרים אגרסיביים ששומרים אישית כמו בשיטה של רקס. ככה הוא שיחק בקרוליינה עם זון רך וזו גם הסיבה שהם וויתרו על נורמן בזמנו. EJ גיינס קורנר סביר יחסית שיכול למלא את המשימות האלה בצורה מספיק טובה. בינתיים אתה ממשיך לאסוף בחירות דראפט גבוהות ומתכונן ליום שאחרי בריידי.

פילי סוף סוף נפטרים ממאתיוס אחרי שנים של ניסיונות ומשיגים עבורו קורנר צעיר ומוכשר ומאחדים אותו עם ג'ים שוורץ שאימן אותו בעונת הרוקי הסופר מוצלחת. תפור על ומכיר את השיטה ומספק איכות מיידית ונדרשת לחוליה הכי חלשה בקבוצה. דוגמה נוספת למה רוזמן הוא אחד ה-GMs הטובים בליגה.

והמחיר שהראמס שילמו לא רלוונטי בעיניי. אתה עושה הכל על מנת להקיף את הפרנצ'ייז QB הפוטנציאלי שבחרת בכלים האיכותיים ביותר שאתה יכול ונותן לו את הסיכוי הטוב ביותר להצליח. גוף אמנם נראה מזעזע אבל אתה לא קובר QB אחרי עונה תחת היצור שנקרא ג'ף פישר אלא מביא לו מוח התקפי צעיר (אישית אני לא מאמין בו אבל נניח לרגע שאני קווין דימוף - זה הכיוון), LT טופ 5 בליגה בפרי אייג'נסי ורסיברים. כל המינים, כל הסוגים;ווטקינס, וודס, קאפ, ריינולדס, היגבי, אוורט + גרלי ואוסטין הם סקיל פליירס צעירים ומוכשרים (מי יותר, מי פחות) שאמורים להוריד ממנו את הנטל ושאפשר לעבוד איתם.

סך הכל טרייד(ים) ממש מוצלח(ים) עבור כל הצדדים בעיניי. ממש אהבתי. בעיקר מנקודת המבט של פילי שלדעתי הולכת לתת פייט רציני על ראשות הבית.

נ.ב - רוג'ר גודל סיים את תפקידו רשמית היום. הייתי בתחושה שהוא יפחד פחד מוות לשרוף את הגשר היחיד שעוד נותר לו עם ג'רי אחרי הבריידי גייט והאיומים המרומזים של דון רוברט קורליאונה אבל מסתבר שהמעטתי בערכו. לפי כל מה שאני קורא על החקירה המקיפה שהליגה הרימה אין ספק שזיק הוא חלאת המין האנושי וזה פאתטי ברמות שצריך לקרוא ציוצים כמו של שפטר ש"ג'רי רותח מזעם על הליגה" במקום לדאוג שהיצור המפגר שהוא הביא ילמד להתנהג אבל וואטאבר. לא כזה מפתיע.

איך אומרים חי בסרט באמהרית?

הכל מתועד שחור על גבי לבן תרתי משמע כמו שאתה אוהב. השתנתי עליך (ועל קבוצתך האהובה, אבל בעיקר עליך, אישית) בפרהסיה הרבה לפני שהפכת למישהו בעולם ואני אמשיך לעשות זאת גם כשתחזור לתהום הנשייה ואף אחד לא יסתכל עליך. אין שום דבר שתוכל לעשות בנדון ככה שכדאי שתתרגל ו/או תפתח THICKER SKIN.

sandro ו-owen11111 אוהבים את זה.
  13. sandro Member

עכשיו רשמית הבחירת סיבוב 2 הגרועה בהיסטוריה.

14. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. אתה יכול להשמיט את ה"סיבוב 2" מהמשפט.

2. הייתי משחרר את ה-GM שבחר אותו לפניו

3. #בילבליצ'קקאישבינוניעדשיוכחאחרת

sandro אוהב/ת את זה.
  15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו צריך להרגיע ת'זין הזה דחוף