19:תיקו לסביליה נצחון לריאל וברסה שעולה למקום ה1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏20/1/07.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוצ"ש

21:00 אתלטיקו מדריד - אוסאסונה

23:00 ויאריאל - סביליה שידור ישיר בספורט 5

ראשון

18:00 חטאפה - סלטה ויגו

18:00 בטיס - רסינג סנטאנדר

18:00 ריאל סוסידאד - ולנסיה

18:00 לבאנטה - אתלטיק בילבאו

18:00 סארגוסה - רקראטיבו

18:00 דפורטיבו לה קורוניה - אספניול

20:00 ברצלונה - נסטיק שידור ישיר בספורט 5+

22:00 מאיורקה - ריאל מדריד שידור ישיר בספורט 5

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות טובות לאוהדי סאביולה למנהם

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_196107_CAS.Xxx

חאבייר פדרו סאביולה תורגל היום באימון ב11 הראשונים על פני האיסלנדי , מה שאומר שרייקארד מבין שאין לו ברירה והוא חייב גולים , ומגודיונסן זה לא יגיע (לא שמג'ולי כן אבל...) .
    בנוסף לכך רייקארד תרגל את צ'אבי ,אדמילסון ודקו כשלישייה קדמית וההפתעה שמכין המקורזל היא אולגר בימין וזמברוטה בשמאל , רייקארד מתלבט בין תוראם שהחלים לבין מארקז שמפשל לאחרונה .

http://www.fcbarcelona.com/imagenes/jugadores/futbol/Entrenamientos/Entrenaments06-07/180107_entrenoThuram_dif.Xxx

משחק מעניין צפוי לנו ברומרדה עם סארגוסה ורקראטיבו , גם דפור-אספניול עושה רושם של משחק טוב .

3. Dimitar Berbatov Member

הרבה מאוד משחקים מעניינים צפויים במחזור הקרוב.

המשחק הראשון שהתייחס אליו הוא אתלטיקו מדריד נגד אוסאסונה, שתי הקבוצות בתקופה מצוינת אוסאסונה אחרי ה 5-1 (!) על בטיס והעליה לרבע גמר הגביע שם תפגוש את חטאפה, ההתקפה של אוסאסונה בכושדר מצוין השיתוף פעולה בין סולדאדו למילוסביץ' נהדר ואוסאסונה בשנה שערה היתה הפתעת העונה תנסה השנה לשחזר את ההישג הגדול, אבל השנה הליגה מאוד התחזקה ויש הרבה קבוצות המאבק על הכניסה לליגת האלופות. אתלטי מגיעה למשחק במצב טוב מאוד בנצחון על סלטה גוארו וטורס חזרו להבבקיע ואתלטי גמרה את המשחק אחרי 45 דקות. אתלטי חזק מאוד במאבק על מקום לצ'מפיונס.
    הולך להיות משחק עם הרבה שערים ומתח.

באותו יום תפגוש סיביליה את ויאריאל, סיביליה שיכלה להגדיל את הפער מבארסה הפסידה במחזור האחרון למרות שהיא עדיין במקום הראשון, סיביליה פתחה את שנת 2007 רע עם שני הפסדים רצופים.
    מנגד ויאריאל שמתחילה לעלות למעלה והיא במקום ה-11, אבל גם היא יודעת שהכל תלוי בסיביליה.

עוד משחק מעניין הוא סוסיאדד נגד ולנסיה, האחרונה נמצאת בכושר נהדר ופתאום הכל מסתדר, רק לפני חודש ולנסיה היתה רחוקה מאוד מהפסגה, עכשיו הפצועים חוזרים להרכב וולנסיה רק 4 נקודות מהפסגה.

באותו יום תפגוש ברצלונה את נאסטיק , בארסה בכושר ירוד השיא היה בהפסד בדרבי לאספניול. ללא אטו ומסי הפצועים בארסה ניראת רע, גם שאר שחקני המפתח לא מספקים את הסחורה. המשחק הזה הוא ההזדמנות להוציא את העצבים מהדרבי על נאסטיק המסכנה. אבל, זה לא יהיה קל, בעיקר כשהגנת ברצלונה ניראת גרועה מאוד. אם אני רייקארד אני מכניס להרכב את תוראם ומוציא את מארקז, מכניס את סביולה המצוין במקום גונדיונסן.
    למרות כל הבעיות האלו בארסה עדיין בעמדת תקיפה טובה לאליפות כשהיא במקום ה-2.

דווקא אחרי שהיה ניראה שריאל חוזרת לעצמה אחרי הנצחון המרשים על סארגוסה והיכולת הנהדרת של הארגנטינים ריאל הודחה מהגביע אחרי הפסד לבטיס בגלל שערי חוץ.
    אני במקום קאפלו עושה שינוי אחד בהרב במקום ראול פותח עם רוביניו שיוסיף מחץ לריאל.
    ריאל רוצה להצמד לסיביליה ובארסה בצמרת, מנגד מגיעה מאיורקה שהדהימה את סיביליה בבית, כשהיא רוצה להפתיע עוד קבוצה גדולה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/1/07
  4. Raulito Madridista

אתלטיקו נגד אוססונה הוא משחק כדורגל טוב מאוד. אתלטיקו ניצחה בקלות ממש בבלאידוס שהוא במגרש קשה, טורס ואגווארו חזרו להבקיע, למרות ההדחה מהגביע, אתלטיקו בתקופה טובה בליגה והיא רצינית מאוד במאבק על ליגת האלופות. המאמן הנוכחי של אוססונה, זינגה, מעדיף כדורגל התקפי מאוד בניגוד לשיעמומונים שראינו מאוססונה בשנה שעברה, אבל אגירה הצליח להביא את הקבוצה למקום הרביעי והמכובד, ואני בספק אם זינגה יצליח כי הפרמיירה חזקה מאוד השנה והמון קבוצות במאבק. אני האמת מאוד מופתע מהכושר הנפלא של אוססונה(פרט למעידה נגד סוסיאדד), אני חזיתי להם עונה חלשה מאוד והם אכן פתחו את העונה חלש. סולדאדו מריאל השתלב טוב מאוד בקבוצה ואני בטוח שבאוססונה ייבקשו להשאיל אותו לעוד שנה. לאתלטיקו יש הגנה טובה מאוד והיא חייבת לשים לב לפונאל שגם הוא בכושר טוב, מילוסביץ וסולדאדו, כמובן שמאניש צריך לעצור את ראול גארסיה. אם אוססונה מנצחת היא גם נכנסת למאבק על המקום הרביעי, אבל בהתאם שחלק מקבוצות הצמרת יפסידו.

המשחק של ברצלונה נגד נאסטיק זו הזדמנות טובה להוציא את העצבים על ההפסד בדרבי, על המשחק הלא מספיק טוב בגביע נגד אלאבס ועל התקופה האחרונה שלא הולך להם כל-כך טוב. את נאסטיק אני לא מכיר פרט למשחק נגדינו שראיתי אותם, הרבה כדורגל אין להם, אבל המגרש אצלהם הוא לא מגרש קל בגלל הקהל שדוחף ובגלל שהקבוצה משחקת אגרסיבי מאוד מאוד, גם אפשרות שריאל הייתה חלשה מאוד באותו משחק נלקחת בחשבון. בכל אופן, רונאלדיניו דיי נמנם בגביע והוא חשוב מאוד בהתקפת ברצלונה, מקווה שסאביולה ייתפוס את הצ'אנס שככל הנראה ייקבל בהרכב, בשתי רגליים, הוא בכושר נפלא וכבש כבר שישה שערים! בשבוע. אם אני רייקארד אני מספסל את מארקז ליותר ממשחק אחד, השנה הוא איום ונורא, לשחק כדורגל הוא לא שכח, צריך לעשות משהו עם זה, טורהאם בהחלט יכול למלא את מקומו בצורה טובה. לטעמי ברצלונה לא צריכה למהר, לא חובה להכניס את אטו לסגל, אפשר לחכות עוד שבוע שהוא יחלים עוד יותר ויהיה טוב.

סראגוסה מתמודדת על המקום הרביעי ובברנבאו היא לא שיחקה טוב, בעיקר בגלל ריאל מדריד שמנעה ממנה לשחק את הכדורגל הרגיל שלה. בכל מקרה, רקראטיבו קבוצה מאוד מאוד חביבה, היא נתנה לריאל בראש בברנבאו, היא משחקת כדורגל התקפי מאוד כמו סראגוסה ויהיה משחק טוב מאוד אני מניח, אבל ידה של סראגוסה תיהיה על העליונה בסיום, הם רוצים לחזור לנצח ובמגרשה הביתי היא ניצחה כבר קבוצות טובות כמו סביליה לדגומא ואתלטיקו מדריד אם אני לא טועה. דלסאנדרו בעונה בינונית בינתיים והגיע הזמן שהוא יתעורר, למרות שהוא בישל פה ושם זה לא זה, התרומה של איימאר לעומת זאת נהדרת. רקראטיבו תסתבך עם מיליטו.

עוד, בהמשך...

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור וברוכיאן , אני לא יודע מאיפה הבאתם את זה שהמשחק בנאסטיק , המשחק הוא בקאמפ נואו.

6. XabiAlonso Member

ראול פצוע ויעדר 3 שבועות, כך שרוביניו שנתן משחק מצוין מול בטיס, יפתח בכל מקרה במקומו.

7. EL Capitan Member

טוב, רק ממחר תשמעו ממני דברים לגבי המחזור הזה. מתכונת במתמטיקה גורמת לי להיות קצת מרוחק מהאירועים שלקראת המחזור. בכל מקרה, משפט אחד: שוב אנחנו רואים מחזור, שבכל משחק הכל אבל הכל יכול לקרות, וקשה מאד לצפות מה יהיה (אם להוציא את המשחק של בארסה נגד נאסטיק, שגם כאן זה לא בגלל בארסה, אלא בגלל חולשתה של נאסטיק). כמו תמיד, גם במחזור הזה בפרימרה לא יהיה חסר אקשן. כל קבוצה רוצה לגמור את הסיבוב הראשון בצורה טובה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/07
  8. Raulito Madridista

משחק לא רע מצפה במדריגל בין ויאריאל לסביליה, אני הולך על תיקו משום מה, סביליה לא אותה קבוצה בחוץ, יש גבול כמה ויאריאל יכולה לבזות את עצמה ואני הולך עם תיקו שלא יועיל לאף אחד. אם סביליה מפשלת גם במדריגל הקבוצה תתחיל להיכנס ללחץ כי הציפיות ממנה עלו, אני כבר אמרתי את דעתי, סביליה גומרת במקום השלישי גג. ריאל תיכנס לכושר טוב לטעמי אבל אני חושב שברצלונה תזכה באליפות בכל זאת. במאבק על שאר המקומות יש את וולנסיה, סראגוסה ואתלטיקו מדריד בייחד עם סביליה.

וולנסיה תרצה להשכיח את הבושות בגביע והיא יוצאת למשחק לא קל נגד סוסיאדד, שנלחמת על חייה וחייבת כל נקודה ונקודה. סוסיאדד ניצחה את אוססונה לפני שני מחזורים, אותה אוססונה שנמצאת בכושר מעולה אבל בחוץ חזרה לפשל והפסידה לראסינג. אני מאמין בוולנסיה בכל זאת, הכל תלוי בדויד ויאה, הוא האיש המרכזי של וולנסיה. אני מקווה שמוריינטס יחזור להרכב של העטלפים, ושחואקין יגיע לעונת 07\2006 כבר. להגיד במשחקים שחואקין חלש שכל הקבוצה חלשה זה נכון מצד אחד, מצד שני הוא חלק מהקבוצה, וכמעט כל המשחקים שלו בוולנסיה הם חלשים. יש עליו המון לחץ אבל שחקן ברמה שלו התמודד עם המון לחצים בקריירה, בעיקר בשנה האחרונה בבטיס שהייתה קבוצת תחתית וכל משחק היה מלחמת עולם.

לה קורוניה נגד אספניול מריח לי משחק טוב, משחק של תיקו עם שערים. אספניול נתנה הצגה גדולה נגד ברצלונה, בהחלט אחד המשחקים הכי טובים שלה בשנים האחרונות. אם אספניול מנצחת היא יכולה להיכנס לקרב על אינטרטוטו או אפילו גביע אופ"א במידה וחלק מקבוצות הצמרת שמעליה יפסידו. דפור משחק טוב יותר בבית, ואני לא מאמין שאספניול תשמור על יציבות, אבל יהיה קשה לדפורטיבו לשתק את דה לה פנייה. הדרבי נגד ברצלונה היה מסוג המשחקים שהכל הולך, הכוונה לאספניול.

סלטה יוצאת למשחק חוץ קשה בחטאפה אך למרות הכל אני מאמין בהם, בעיקר בננה וקאנוביו, הם יפתיעו לדעתי. המצב של סלטה יכול להיות מאוד לא נעים אם הם יפסידו שוב, בהחלט קבוצה לא יציבה.
    בטיס חייבת לנצח את ראסינג בביתה.

לבאנטה - בילבאו משחק מעניין לדעתי, לבאנטה של קארו(בהצלחה להם), פתחו את העונה טוב מאוד יחסית אבל איבדו גובה. בילבאו בכושר טוב למרות ההפסד שלה לויאריאל, יהיה מעניין. קרב תחתית חשוב מאוד.

9. Pipe Member

השבוע לא תראו ממני פריוויום שכן מתכונת למתמטיקה עומדת בדרך.
    כמו שקים אמר מצפה לנו מחזור נהדר, למרות שהייתי מתיחס גם למשחק בברנבאו כבאנקר. אני לא חושב שהמעידה בקופה תזיז למישהו בריאל, שפשוט חייבת לגלוש על הגל של הניצחון על סראגוסה, ביחוד כשמאיורקה היא היריבה.למרות שההגנה של ריאל מסוגלת לתת כמה מתנות לחלוצים האורחים, אני לא רואה צורה בה הם מפתיעים. לא כל יום פורים, והמשחק מול סביליה לדעתי היה fluke.

ודור,לבאנטה כבר לא של קארו.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה מה שיש לכם להגיב...? לתקן על אות פה אות שם? דברו כדורגל במקום להוציא הודעות מיותרות.
    כל כך דחוף לך לתקן את דור? שלח לו הודעה פרטית עם התיקונים.
    זה נקרא ספאם.

11. Riki Member

אני לא יודעת לגבי באנקר, אבל בלי ספק ריאל חייבת את הנקודות. גם בשביל הטבלה, וגם בשביל המשכיות.
    הישג המשחק שעבר יקבר עם תוצאה גרועה במשחק המחזור הזה.
    חייבים להמשיך את המומנטום.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם בארסה ניצחה שם 1-4 עם גודיונסן וג'ולי אז ריאל חייבים לנצח שם , אם לא באותה תוצאה אז לפחות בחצי מזה .

13. Quique_Flores Member

דור, חשבתי שאתה בניגוד להרבה אוהדי ריאל אחרים שאני מכיר מפה ומספורטאנטר, פחות גאוותן. איך אתה יכול לומר שסביליה, שהיא קבוצה יותר טובה מכם, תסיים במקום ה-3 גג? איך אתה אומר שולנסיה תיאבק על המקום ה-4? מאיפה הבטחון הזה שריאל תהיה בין 2 הראשונות. אני מבין שהנצחון על סראגוסה (בטח תגיד לי שזה לא רק הנצחון אלא גם היכולת) הכניס אתכם לוואחד אופוריה

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לראשונה מאז פציעתו של סמואל אטו , סנטיאגו אזקרו מחוץ לסגל של ברצלונה ! !
    גם רייקארד מבין שהגולים לא יבואו מהבאסקים , אחרי 57 שנה דרבי רישמי בליגה בין נסטיק לבארסה .

ואלדס, ג'ורקרה.
    באלטי,אולגר,זאמברוטה, פויול, תוראם, מארקס, ג'יו.
    אדמילסון, מוטה, צ'אבי, דקו, אינייסטה.
    ג'יולי, גודיונסן, סביולה, רונאלדיניו.
    http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_196291_CAS.Xxx
    תוראם ודקו חוזרים לסגל . סילביניו מצטרף ליציע

גם קאפלו פרסם אחה"צ את הסגל שלו למשחק שאמור להיות טיול בפאלמה דה מאיורקה.

איקר, לופז;
    סלגאדו, ראמוס, קנבארו, בראבו, הלגרה, פאבון, מחייה, טורס;
    רוביניו,דיארה, גאגו, רייס, דה לה רד, נייטו;
    RVN, היגוואין.
    http://i11.tinypic.com/2dtpw5i.Xxx
    רונאלדו מסיבות מקצועיות נשאר מחוץ לסגל למרות שלאחורנה נשמעו דיבורים בהנהלה שרוצים לראות אותו חוזר .
    ראול בראבו שהיה בספק למשחק ערך אימון מלא היום ונראה כשיר למשחק .
    מעניין שקאפלו נוסע עם סגל שהוא בלי חילופים לחלוצים שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/07
  15. Riki Member

נו הראל, חס וחלילה קורה משהו לחלוץ, הוא חוזר לשיטה האהובה שלו... סופר באנקררררר