14:ואלדז מונע מבוכה; מספרת של צ'בנטון בנצחון סבילה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י EL Capitan, ‏8/12/06.

1. EL Capitan Member

משחקי המחזור:

שבת-

ברצלונה נגד ריאל סוסיאדד (21:00, קאמפ נאו, ישיר ב5+)

סביליה נגד ריאל מדריד (23:00, סנצ'ס פיחואן, ישיר ב5+)

ראשון-

חטאפה נגד בטיס (18:00, אלפונסו פרז)

נאסטיק נגד לבאנטה (18:00, -------!!!! מרוב חודש וחצי של טירוף ללא אינטרנט אני מתחיל לשכוח שמות!)

סלטה ויגו נגד ויאריאל (18:00, בלאידוס)

אוסאסונה נגד מאיורקה (18:00, ריינו דה נבארה)

ראסינג סאנטאנדר נגד סארגוסה (18:00, אל סארדינרו)

אתלטיק בילבאו נגד רקראטיבו (18:00, סאן ממס)

אתלטיקו מדריד נגד אספניול (20:00, ויסנטה קלדרון)

ולנסיה נגד דפורטיבו לה קורוניה (22:00, מסטאיה)

הקדמה:

בארסה שוב תזכה לפתוח את המחזור (דבר שלא ברור, וזה פשוט נותן לה יתרון על פני יריבותיה בצמרת) עם מה שאמור להיות משחק ביתי קליל נגד ריאל סוסיאדד. מיד לאחר מכן, סביליה וריאל יפגשו למשחק.. נקווה רק שקאפלו לא יילך על בטוח ויסתגר (אם אמרסון לא יהיה כשיר, האפשרות הזאת תרד מהפרק). ונקווה שאם זה יקרה, סביליה תוכיח שהיא באמת מספיק טובה לא רק כדי לתת פייט, אלא גם לזכות באליפות (לא בגלל שום שנאה לריאל, בגלל רצון לראות כדורגל טוב. כבר מזמן הבנתם, שאני לא ממש אוהד בארסה).

עוד במוקד: בראשון, אתלטי תנסה להמשיך עם הפורמה הטובה שלה, אחרי שגנבה ניצחון במחזור האחרון. והיא לא צריכה לבוא ברגשי נחיתות בגלל הפציעות, כי יריבותיה לא פחות פגועות ממנה. אבל יריבה ממש לא קלה מצפה לה, אחרי שאספניול נמצאת פשוט בתקופה מעולה. אחרי פתיחת העונה המאכזבת, חשבו שם כבר על העונה הבאה, אבל באספניול בהחלט יכולים להמשיך עם תהליך הבניה שלהם. ובמשחק שינעל את המחזור, ולנסיה תנסה, עם וייה ואלבלדה, להתחיל ולנסות לצאת מהבור אליו נקלעו, והיא תצטרך לעשות זאת על חשבון הקבוצה המוזרה של דפור.

פריוויו ינתנו בהמשך הדיון כתגובות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/12/06
  2. Raulito Madridista

על פי אתר ONE, קוראים לאיצטדיונה הביתי של נאסטיק "נואו". באתר האס רשום: "Nou Estadi ".

אתייחס כרגע למשחקים, לא של הקבוצות הגדולות:

חטאפה מארחת את בטיס של אירורטה. בטיס חייבת נקודות לאחר שהיא לא מספיקה להפסיד, הקבוצה מקדימה בקו אחד בלבד את המקום ה-17, לבאנטה. בטיס עם התקפה חלשה מאוד השנה, שער אחד בלבד בממוצע למשחק וההגנה שלה סופגת בערך שער וחצי למשחק, זה נתונים של קבוצת תחתית שבדרך לליגה השנייה, יש לבטיס מזל שיש לה מאמן חכם ויש קבוצות שהן יותר חלשות ממנה כמו סוסיאדד ובילבאו, שהאיצטדיון הביתי של כל אחת מהם כבר לא המשוכה הקשה שהייתה פעם. חטאפה גם חוסכת בגולים ויש לה את אחת ההתקפות הגרועות בליגה, אבל ההגנה שלה הטובה בספרד, הגנה נפלאה שספגה רק 8 שערים. חטאפה במקום השביעי, אם ההתקפה שלה הייתה יותר חזקה(ריקי עזב לדפור ורואים שהוא חסר), אולי היא הייתה מפתיעה ומתברגת גבוהה יותר.

סנטאנדר בבית הצליחה כבר לנצח קבוצה כמו וולנסיה ולסחוט נקודה מסביליה, סראגוסה ידועה בתור היותה קבוצה לא יציבה והיא הפסידה לאוססונה בבית, כך שהמשחק שלה נגד סנטאנדר בחוץ אמור להיות לא רע בכלל. סנטאנדר 7 נקודות מהקו האדום והמצב שלה לא רע בכלל, קבוצה מוכשרת וצעירה שמטרתה רק להישאר בליגה. אני עדיין חושב שסראגוסה לה יש חלק התקפי נהדר, תכריע את ההתמודדות, גם אם זה יהיה בגול אחד. סראגוסה קבוצה ששווה שני גולים במשחק בינתיים, שני גולים יספיקו לה לניצחון אני חושב.

סלטה - ויאריאל הוא משחק לא רע בכלל, למרות שויאריאל ללא ריקלמה ועם הפציעות קבוצה בינונית ומטה. סלטה למרות היותה קבוצה מוכשרת(ניצחה בברנבאו ואת וולנסיה בבית), לא מספיק יציבה והיא רחוקה ממהלך העניינים בצמרת, היא חייבת לנצח בבית ולשפר את אחוזי ההצלחה שלה בבית, קבוצה שרוצה להיות בצמרת חייבים לאגור הרבה נקודות בבית, לא יכול להיות שהיא תפסיד 4 משחקים מ6! לאוססונה ורקראטיבו לדוגמא, כי הפסד ביתי לבארסה מתקבל על הדעת. נמה אמור לשגע את הגנת ויאריאל, ספק אם לקישור של ויאריאל יהיה תשובות גם לקאנוביו, הרבה תלוי בסנה. למרות הפציעות הרבות ויאריאל מרחק ניצחון ממקום בליגת האלופות.

נאסטיק - לבאנטה, תיהיה מלחמת עולם, לבאנטה צריכה לקוות ששחקנים שלה לא ייפצעו, נאסטיק קבוצה מאוד כסחנית בבית, יש לה קהל חם למרות שהיא לא אגרה יותר מדיי נקודות בבית. לבאנטה במרחק 6 נקודות מהקו האדום וניצחון ייסדר לה עוד שבוע רגוע. אני בעדה בכל מקרה, קארו עושה בה עבודה טובה והקבוצה משחקת התקפי.

בילבאו הובילה בברנבאו אך לא הצליחה לנצח למרות שהייתה יותר טובה מריאל בדקות מסויימות במשחק, יש לה על הראש את הפתעת העונה בספרד, רקראטיבו, במקום השישי עם 22 נקודות(המטרה שלה בסה"כ להישאר בליגה!!!), אבל הגיע הזמן שהיא תתחיל לנצח משחקים כדי לאגור את הנקודות הרצויית, בבילבאו כמובן לא הרימו ידיים, המון תלוי בייסטה שהקבוצה היא בעיקר הוא. לא אתפלא אם בילבאו תפשל שוב.

אוססונה - מאיורקה, מעניין אם אוססונה תנצח עוד פעם אחרי נצחונות מרשימים 4-1 על דפור ובחוץ על סראגוסה. אצל אוססונה הרבה תלוי בפונאל סולדאדו ומילוסביץ ואצל מאיורקה זה בעיקר אראנגו. אני לא צופה למשחק מעניין, שער אחד לכאן או לכאן אבל אל תתפסו אותי במילה.

3. EL Capitan Member

כן, נזכרתי כמה דקות אחרי שרשמתי את התגובה, רק לא היה לי כח לערוך. לא נאו, נאו אסטאדי.

והמשחק בין סלטה לויאריאל הוא משחק של הקבוצות, שנושבות לפי משב הרוח. :aaa031:

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/06
  4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסוסידאד לא עוסקים בכלל במשחק שיערך מחר בקאמפ נואו , החבר'ה שם מדברים על חיזוק בינואר שעונים לשם איבן קאמפו אקס ריאל וגאיזקה מנדייטה אקס בארסה וולנסיה.

http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20061208a/60_archivo55_graphic_10_1_2_20061208_Y08PORTB.Xxx.Xxx

הכותרת פשוט ברורה , פייבוריטים !

רונאלדיניו החולה בשפעת נכנס לסגל למרות שלא התאמן אתמול , מארקז שנח בלבאנטה ינוח גם השבוע , האם רייקארד מפתח חיבה חדשה לתוראם או שמה אולגר יקבל את המקום בהרכב.

ואלדס, ז'ורקרה
    פויול, סילביניו, ג'יו, אולגר, תוראם, בלאטי, זאמברוטה
    צ'אבי, אינייסטה, דקו, אדמילסון, מוטה
    ג'יולי, גודיונסן, רונאלדיניו, אזקרו

בריב שהיה השבוע בין המגן הבריזלאי רוסאטו לבין חואניטו ,יעדר רוסאטו כחודש . כנראה שיה שם מכות רציניות.
    הצרות לא נגמרות פה ודה סריו יעדר חודשיים בגלל פציעה במיניסקוס. קובאצ'ביץ' השם המפחיד היחיד שנשאר בקבוצה הזו.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאנאברו התאושש מפציעתו ולעומתו הלגרה לא ,וכמובן גם דיארה המושעה.
    http://www.realmadrid.com/addon/img/7bee96288canavarop.Xxx

הסגל של ריאל

איקר, דייגו לופז.
    קרלוס, קאנאברו, מחייה, פאבון, ראמוס, מיצ'ל.
    רוביניו, רייס, גוטי, אמרסון, דה לה רד, בקהאם.
    קסאנו, רונאלדו, רוד ואן ניסטלרוי, ראול.

היו תקוות בסביליה שחסוס נאבאס יהיה כשיר למשחק הזה , אבל הוא עדיין זקוק לנוח קצת גם חסר לו כושר משחק. גם הסרבי דראגוטינוביץ' נעדר בגלל פציעה

הסגל של סביליה

פאלופ, קובניו.
    אלבס, נאבארו, אסקודה, אוסיו, דויד.
    פאולסן, מארטי, מארסקה, רנאטו, נאבאס, דודה, אדריאנו, פאורטה.
    צ'בנטון, קנוטה, קפה, לואיס פביאנו.

6. Raulito Madridista

ממש לא כוחות המשחק בין ברצלונה לסוסיאדד, לא אתפלא בכלל אם בארסה תשחיל לה חמישייה כמו פעם קודמת, למרות שסוסיאדד של השנה נראית אף יותר חלשה מהקבוצה של שנה שעברה, שלה לפחות היה את ניהאט, גם אם זה היה פצוע בחלק מהמשחקים ולא סיפק את אותה יכולות משאר עונותיו שם. סוסיאדד עדיין לא ניצחה העונה והשמיטה נקודות בכל מקום אפשרי, אז כמובן שהיא לא תיקח נקודות במגרש הביתי והקשה ביותר בעולם. סוסיאדד צריכה לקוות להפסד מינמלי ולזלזול של בארסה, מה שייקרה אם בארסה תכבוש שער מהיר, אבל זה שבארסה תשחק בהילוך שני זה לא אומר שלא ייכבשו עוד שערים. קובאצ'ביץ הוא האיש שאמור לעשות משהו בסוסיאדד אבל יהיה לו קשה, ההתקפה של סוסיאדד נותנת חצי גול במשחק וזה עלוב. פרייטו השחקן המסוכן שלה בקישור, אבל בארסה תצליח לעצור אותו הוא לא יכול לבד. אוראנגה עם שני שערים והוא הפיצ'יצי של סוסיאדד, כמה עצוב עלייה.
    אני בעד המנוחה שקיבל דקו מהמשחק הזה ובעד צ'אבי שיחזור לשחק ולהפיק יכולת.

המאזן "המדהים" של סוסיאדד בקאמפ נואו

בעשור האחרון, כשסוסיאדאד מגיעה לקאמפ נואו, היא מקבלת בראש. באחד עשר הביקורים האחרונים שלה, היא הפסידה 11 פעמים,
    במהלכם ספגה 26 שערים והשיבה רק ב-5.
    62 פעמים נפגשו בארסה וסוסיאדאד בקאמפ נואו מתחילת הליגה הספרדית,
    המאזן: 52 ניצחונות לבארסה, 7 מפגשים הסתיימו בחלוקת נקודות, 3 ניצחונות בלבד לבאסקים. יחס השערים מדהים: 157-35 לזכות בארסה.

אני חושב שחזרתו של דויד ויאה וגם של דויד אלבלדה תעורר את וולנסיה והיא תנצח את דפורטיבו של אוואט שהיא קבוצה חלשה מאוד במשחקי החוץ. התקופה הרעה של וולנסיה תיגמר סוף סוף, גם אם לא במשחק גדול, כך אני חושב, למרות שנכון, הרבה תלוי בדויד ויאה, אבל נגד ריאל לדוגמא וולנסיה הגיעה למצבים בזכות חואקין שהיה לא רע, אבל אנגולו לא הפסיק להחמיץ. וולנסיה אולי במרחק של 12 נקודות מהפיסגה אבל יש לה על מה לשחק.

אתלטיקו מדריד פייבוריטית נגד אספניול בבית אבל זה היה ככה גם נגד סוסיאדד לדוגמא ואתלטיקו סיימה בתיקו 1-1 בלבד נגד אחת הקבוצות החלשות בליגה. אספניול הפתיעה את סביליה בשבוע שעבר ומחקה פיגור של 1-0 בדרך לקאמק אדיר והניצחון הטוב ביותר שלה העונה. אני חושב שאספניול לא קבוצה יציבה והיא תפסיד לאתלטיקו. דה לה פנייה, טאמודו הקשיש וגארסיה הם השחקנים שאמורים להוות איום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/12/06
  7. Barcik Member

אל תדאג קים, בסוף העונה כבר ידאגו לשבץ את ברצלונה אחרי ריאל מדריד, כרגיל.

ריאל מדריד תנצח. זה יהיה משחק דומה לזה שראינו מול ולנסיה, רק באופן קיצוני יותר. סביליה תשחק הרבה יותר טוב, קסיאס יתעופף מקורה לקורה, ורוד ואן-ניסטלרוי ידחוק איזה כדור מעבר לקו. החלטות שופט תמוהות לטובת מדריד יתקבלו בשמחה.

בארסה תנצח את סוסידאד העצובה, מן הסתם.
    אתלטיקו אמורים להמשיך לנצח מול אספניול, שלעתים רחוקות בלבד מצילחה לחבר זוג נצחונות רצופים.
    ולנסיה דפור יהיה מעניין. לה קורוניה היא קבוצה אפורה ומשעממת, ומול ולנסיה מוכה היא בהחלט יכולה לגרום למשחק לדעוך. העטלפים ירצו מאוד פתיחה חזקה.

8. SkiMan Member

פרטידאזו? שכחו מזה. בשנים אחרות עם מאמנים שאינם עוכרי כדורגל במקצועם הייתי אומר ניחא, אבל עם קאפלו כל משחק גדול בחוץ הופך לגועל נפש. צפו לניצחון 1-0 של ריאל על פי התיאור המדויק של בוריס.

9. EL Capitan Member

[B/]סביליה נגד ריאל מדריד

(שעה: 23:00,? אצטדיון: רמון סנצ'ס פיחואן, שופט: טוריינסו אלוורז- קסטיליה)

בצל הרעש התקשורתי הגדול מפרשת אפמוליאנו פואנטס, התקשורת פחות התמקדה בפרטידאזו הענק,? מה שגרם לירידה של המתח והציפיה למשחק הגדול הזה. התקשורת לא לחצה על אף שחקן או מאמן לתת לנו ציטוטים מעניינים, במיוחד מהכיוון של סביליה ודל נידו. האמת, סביליה אולי גם לא צריכה כבר לצאת בהצהרות, בטח אחרי שבתקשורת הספרדית מדגישים את החשיבות של המשחק הזה, כשאומרים שהוא לא פחות חשוב וקשה מהסופר קלאסיקו.

ובכן, קשה להאשים את התקשורת הספרדית, שלוקחת את סביליה כמועמדת רצינית לאליפות. אחרי החצי השני המצוין בעונה שעברה, שחתם עונת 100 חלומית, העונה היא באה עם יומרות גדולות, הביסה את בארסה, ולמרות שספגה ממנה לאחר מכן הפסד עם טעם של נקמה משהו, היא לא נלחצה כמו שמצפים מקבוצת חסרת ניסיון במאבקים מהסוג הזה (מאבק על האליפות!), חזרה למסלול הנכון, ונשארה צמודה צמודה לריאל ובארסה. למרות זאת ולמרות שכולם כבר סופרים אותה, לסביליה יש בהחלט מה להוכיח, ובמגרשה הביתי, אם היא באמת שואפת לזכות בתואר, ובטח שאחרי ההפסד 3-1 לבארסה, היא צריכה לנצח, אולי גם כדי שאף אחד לא יעז להגיד את המילה מקריות ליד הניצחון הגדול ביותר בתולדותיה.

בריאל מודעים ליכולת של סביליה, וממש לא מקלים בה ראש. קאפלו דיבר על סיכויים של 50-50, ובריאל נערכים למשחק מול יריבה לתואר. אחרי חזרתם של גוטי וקנבארו מהשעיה ופציעה (בהתאמה), ומלבד החילוף המאולץ של בקהאם בדיארה המושהה, ההרכב שצפוי לפתוח יהיה כמעט זהה שפתח גם בהפסד היחיד של האלופה העונה, בקלאסיקו. רונאלדו, שכבש 3 שערים ב2 המשחקים האחרונים (כשבמשחק השני הוא נכנס כמחליף), לא יפתח ככל הנראה, וקאפלו ילך על ה4-5-1, שעבד מצוין בקלאסיקו. אמנם מעט מבוקר, אבל יותר בטוח, כשראול יעזור בסגירה באגף ימין.

גם הקהל הלוהט והחם של סביליה נערך טוב טוב למשחק. הפיחואן יהיה מלא בשבת, ויאכלס 45,500 צופים. שתי הקבוצות יעלו בידיעה של התוצאה של המשחק המוקדם של בארסה נגד סוסיאדד, עם אפשרות שבסיום המשחק אחת מהן תעלה למקום הראשון. אבל סביליה המקומית, למרות הכל, לא באה מוכנה ב100 אחוז למשחק הזה, אחרי שתופעת הפציעות הסדרתית פקדה גם אותה. אמנם בצורה יותר מינורית, אבל לא פחות מ7 שחקנים בסגל, אם להוציא את דראגוטינוביץ' הפצוע שמחוץ לסגל, סוחבים פציעות קלות, או שהחלימו מפציעותיהם בדיוק למשחק. חסוס נבאס חוזר אחרי חודש של העדרות, גם פאולסן, דודה ומרסקה חוזרים אחרי החלמה מפציעות, וגם אייטור אוסיו וג'וליאן אסקודה לא היו לרשות חואנדה בכל אחד ואחד מהאימונים השבוע, מה שהקשה כמובן על ההכנה למשחק. בכל מקרה, סביליה תעלה למשחק להוטה לא פחות מהגמר של גביע אופ"א אשתקד, ומול ריאל זהירה משהו צפוי לנו משחק גדול. יהיה חם. סמכו על האוהדים של סביליה.

הרכבים משוערים:

סביליה- פאלופ; אלבס, חאבי נבארו, אסקודה, פוארטה; פאולסן, רנאטו, חסוס נבאס, אדריאנו; לואיס פביאנו וקאנוטה.

ריאל מדריד- קסיאס; מיצ'ל, ראמוס, קנבארו, ר. קרלוס; אמרסון, בקהאם, ראול, גוטי, רוביניו; ו-ואן ניסטלרוי.

:aaa21:

------------------------------------------

עריכה: בוריס וסקימן (סורי שאני תמיד שוכח תשם), ממש לא מסכים איתכם. ריאל אמנם תשחק זהיר, אבל המשחק יהיה סיפור אחר לגמרי מהמשחק נגד ולנסיה. סביליה היא קבוצה יותר דורסנית מבארסה, וגם קאפלו דיבר על זה. הוא מתכוון מהבחינה של ניצול הזדמנויות, וסביליה הוכיחה את זה לא מעט פעמים. אם סביליה תגיע להזדמנויות שולנסיה נטולת וייה ומורו הגיעה אליהן (ועוד ולנסיה היתה חלשה נגד ריאל במשחק די משעמם), הפעם לא יהיה את אנגולו שיחמיץ. יש את קאנוטה, שמגלה בינתים העונה הזאת יכולת של חלוץ פשוט ענק (יכולת של חלוץ לא פחות טוב מאטו או כל חלוץ אחר בעולם), לואיס פביאנו, שסוף סוף פורח לאחרונה ונמצא בפורמה מעולה, וגם את חסוס נבאס, אדריאנו ורנאטו, שיגיחו ויסכנו את השער מאחור (ואנחנו מגיעים ל5 שחקנים מאד מאד מסוכנים). סביליה של חואנדה היא פשוט קבוצה מעולה, ויעילה לא פחות, לטעמי, מכל קבוצה של קאפלו. ההבדל בין סביליה לריאל היא שהיא קבוצה יותר מלהיבה, וזה בעיקר בזכות איכות השחקנים (מפאולסן יש לסביליה 5 שחקנים עם אורונטציה יותר התקפית ואיכויות טובות יותר מבחינה התקפית מאלה שבריאל), שממש לא נופלת מאלו של ריאל (אני היתי מרשה לעצמי להשתמש בטון פחות זהיר, אבל אני לא רוצה לגרור השוואות כאן).

נערך לאחרונה ב: ‏9/12/06
  10. פלג Member

המשחק בין ריאל לסביליה מחר יהיה מאוד חם זה בטוח. שני קבוצות צמרת: ריאל הקאפלואית מול סביליה המרהיבה. בניגוד למשחקים קודמים, הפעם המשחק יהיה יותר טוב מבחינת קצב ויכולת בזכות היריבה ולא בזכות ריאל. אם היריבה לא היתה סביליה, היינו בוודאי רואים עוד משחק משעמם, אבל בזכות סביליה יהיה מעניין. בנוגע להרכב, היו לי ציפיות שאולי רונאלדו יפתח עם רוד בחוד ורייס בספסל. קאפלו כל כך מדבר על זה אבל מלבד ניסיונות פה ושם, הדבר לא קורה וחבל(לפחות לדעתי) בשביל רונאלדו, כי לא לוקח לו הרבה זמן לצאת ממשבר כפי שראינו והוא יכול להשתלב יפה.

11. Engel Del Madrid Member

הימור שלי..... 3:1 לסביליה.

אלבס, וצמד של קאנוטה. רונאלדו יצמק בסיום.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מ ה נסגר עם קנאברו הוא בספק או שבאתר ספורט 5 עוסקים בידיעה של שלשום ומפרסמים אותה רק היום

13. Raulito Madridista

אני לא יודע מה אני מעדיף בקשר להתלבטות של קאפלו בהרכב. אני חושב שרונאלדו חייב לפתוח בהרכב מצד אחד, לא צריך להסביר מיזה רונאלדו, הוא נמצא בכושר טוב, והוא היחיד שיכול לעבור שחקני סביליה ולפלס לעצמו דרך ולהשתחרר תחת לחץ כבד, את זה רוביניו עדיין לא מסוגל(כדאי מאוד שיהיה טוב! אחרת אנחנו בצרות בקישור!), אבל הנקודה שלי היא שסביליה לדעתי תשלוט בקישור בטוח, אולי ללא דיארה אמרסון יראה סימני חיים ויכולת טובה.
    אני חושב שאם ראול ייעבה את מרכז הקישור זו שטות, יש מקום לספסל את רוד, ושבקהאם ייפתח בקישור. אני חושב שבקהאם יכול לספק אולי איזה כדור ארוך שיפתיע את ההגנה או משהו כזה.

ההרכב של סביליה מאוד חזק והם קבוצה נהדרת, הפיחואן הוא מגרש קשה מאוד. כמובן שלקסיאס תיהיה המון עבודה ואני לא רגוע מהעובדה שנאבאס חזר לשחק ושאדריאנו המצויין יהיה מול סאלגדו. קנבארו צריך לתת משחק טוב כמו נגד ברצלונה, על ראמוס אני סומך.

רוביניו לא היה טוב במשחקים האחרונים ויש מולו מגן מעולה, דניאל אלאבס, הוא גם יכול לשחק כקשר אלאבס, צריך לשמור אותו שלא יעלה למעלה גם ככה קשה עם הקישור של סביליה. רוביניו חייב לעשות משהו חכם עם הפעמים שהוא יעבור את אלאבס כי זה לא ייקרה הרבה(אבל בטוח שלפחות פעם אחת זה ייקרה).

סביליה תעלה עם המון מוטיבצייה לקראת המשחק, בגלל זה אולי הייתי מכניס את בקהאם. בקהאם גוטי ואמרסון זה קישור לא רע, רוביניו בשמאל, ראול בימין ורונאלדו. כך אפשר גם לנצל את המהירות של רונאלדו - עדיין נשאר משהו ולצאת להתקפה מהירה.

דיי תחסר לי באופן אישית הפיזיות המדהימה של דיארה, הקבוצה תצטרך להניע כדור ומהר, אני מקווה שהשחקנים ירוצו הברבה ויעשו תנועה.
    יהיה יותר קשר מאשר במאסטייה נגד וולנסיה(היא הגיעה למספיק מצבים אבל לא כבשה אחד למזלינו), השאלה איך איקר יהיה, כמה בן אדם יכול להציל?
    קאנוטה חם מאוד ואני מקווה שייסגרו אותו כמו שצריך.

אין לי בעייה גם שראול יסופסל אם רוד ורוני פותחים בחוד ורייס ורוביניו באגפים לדוגמא, אבל יהיה קשה לשחק עם שני קשרים ואני מתעקש גם על בקהאם וגם על גוטי שאולי ייספק מסירה מסויימת, וגם אני לא מחזיק מרייס.
    יהיה קשה מאוד, אני חושב שגם תיקו ייספק אותי, אני דיי חושש מהמשחק, אבל אנחנו ריאל מדריד ואנחנו קבוצה יותר טובה עדיין.

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלה המשחקים שבארסה אוהבת לזלזל בדיוק כמו מקרה לבאנטה , הפעם צריך כמו מול ברמן לתת 2 מהירים ולנוח , אחד לא יספיק .

15. Pipe Member

על פניו אנחנו אמורים לקבל משחק כדורגל נהדר. כל כך הרבה כישרון יהיה היום על המגרש, שהצגת כדורגל היא פשוט בלתי נמנעת.אבל... פאביו קאפלו יהיה היום על הקווים,מה שגורם לציפיות שלי לרדת קצת.
    נכון ששיחזור של המשחק מול ולנסיה לא נקבל כי סביליה פשוט מאוד קבוצה יותר טובה, וקאנוטה ופאביאנו לא יחמיצו כמו אנגולו, והכוח ההתקפי של סביליה הוא פשוט פנטסטי ומגוון יותר, אבל יש לי תחושה שאומרת שההר בסופו של דבר יוליד עכבר.
    כמובן שסביליה תשחק בשביל לנצח, ותשלוט בקצב המשחק, אבל לדעתי ריאל תשחק משחק מבוקר מאוד,תצופף באמצע, ותתסכל את הסביליאנים(ואת הקהל) פעם אחרי פעם. אם המשחק יוכרע, זה יהיה על חודו של שער אחד.
    הדבר שיכול "להציל" את המשחק הוא שער מוקדם של סביליה, מה שיכריח את ריאל לשבור את המערך, ליזום, ואנחנו נקבל משחק כדורגל מצוין.

על פי המארקה רונאלדו לא יפתח השבוע למרות 3 השערים שלו השבוע, ושוב נקבל את השלישית של גוטי-ראול-רובסון מאחורי רוד. לדעתי זו החלטה נכונה של הדון.זה גם יאפשר לריאל גיבוי רציני מהספסל לשעת הצורך,וגם משחקים מהסוג הזה הם הלחם והחמאה של ההולנדי, ואני לא יופתע אם הוא יהיה זה שבמתפרצת אחת ידחוק את הכדור פנימה מ5 מטר כמו שהוא יודע לעשות כל כך טוב. לרונאלדו יהיה קשה להפגין את היכולות הטכניות שלו מול ההגנה הפנטסטי של סביליה, ולטעמי הוא יהיה הרבה יותר אפקטיבי מהספסל.
    אגב, אני מאוד מקווה שרייס יקבל כמה דקות במשחק. יהיה מאוד נחמד ופיקאנטי לראות אותו משחק בפיחואן.
    והראל, ספורט 5 הביאו את הידיעה באיחור של יומיים. על פי המארקה קנאבארו יהיה כשיר ויפתח בהרכב.

בקשר לשאר המשחקים, על משחק האימון של בארסה חבל להרחיב במילים.דווקא השבוע אני לא מבין למה רייקארד לא השאיר את רונאלדו בבית. אפילו בארסה ב' מנצחים את סוסיאדד בקאמפ נואו כמו שהבאסקים נראים כרגע.
    המשחק במסטאייה יכול להיות נקודת המפנה של העונה של ולנסיה. נכון שאליפות כבר לא תהיה לצ'ה, אבל הם צריכים להתעורר לפני שגם המקום בצ'מפיונס יתחיל לברוח להם. עם וייה ואלבלדה שחוזרים,המוראל של השחקנים יעלה, ועם הקהל הביתי הנהדר, ולה קורוניה, שעם כל הכבוד לא הקבוצה הכי מבריקה והתקפית, אני מאמין שולנסיה תצא מהמשחק עם 3 הנקודות, ואני לא יתפלא אם ולנסיה תתפוצץ על דפור ותוציא עליה את כל התסכול כל החודשיים האחרונים.