13:הפסד לסביליה , תיקו לבארסה, נצחון לריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/12/06.

1. Raulito Madridista

המחזור ה-13 בליגה הספרדית יוצא לדרך!!!

http://www.liga.co.il/leaguespic/1043424336league.Xxx

הליגה הספרדית מתחילה להיכנס להילוך גבוה ורציני לאחר שכמעט שליש עונה עבר. כבר ניתן לראות את המטרות העונה של כמעט כל הקבוצה, ולהנות מהליגה הנפלאה והתחרותית שיש לנו השנה, פרט לפציעות הקשות שפוקדות העונה את הלה ליגה, לא צריך לספר אילו שחקנים גדולים פצועים, אפילו במארקה הרכיבו הרכב שיכול לנצח כל קבוצה בעולם, עם רשימת הפצועים הגדולה.

הפעם אין לנו ממש משחק מרכזי, כל המשחקים הם בין קבוצות ממיקום שונה בטבלה. ריאל מדריד שניצחה את וולנסיה במאסטייה עם הברקה של ראול ולא מעט מזל, תארח את בילבאו שהחליפה מאמן. הבכורה של המאמן מאנה תיהיה כבר נגד ריאל מדריד בברנבאו, משחק קשה מאוד אך בילבאו צריכה נקודות לאור מצבה העגום בטבלה, ניצחון אחד בלבד שלה ב12 המחזורים. בילבאו מתחת לקו האדום עם 8 נקודות בלבד. טיקו הקשר המרכזי פצוע וייעדר כמו אוסטריץ הצעיר הלא רע בכלל שנפצע בהפסד לסביליה במחזור הקודם. אצל ריאל מדריד, דיווחים במארקה טוענים שרונאלדו תורגל בהרכב הראשון. בקהאם בסגל. רוביניו או רייס יפנו את מקומם ככל הנראה(גוטי מורחק גם ככה ולא יישחק), וראול יוסט אחורה יותר. קנבארו חצי פצוע וגם ספג חמישה צהובים, הוא בחוץ. ראמוס ימשיך כבלם כנראה, אם הלגרה לא יוכל לשחק אז מחייה יחליפו.

http://www.realmadrid.co.il/spaw/photos/valencia6.Xxx

חוגגים אחרי הסיום ניצחון על וולנסיה. ריאל תמשיך בקצב?

ברצלונה תתארח בלאנטה. העולה החדשה שאותה מאמן קארו, אקס ריאל מדריד, נמצאת במצב לא רע בכלל, היא 4 נקודות מחוף מבטחים והמטרה שלה היא רק לשרוד בליגה. בשבוע שעבר היא חילצה נקודה נגד חטאפה בקולוסיאום. אצל ברצלונה שנמצאת בכושר מצויין ייתכנו שינויים, כאשר אולי חלק משחקני ההרכב ייזכו למנוחה עקב המשחק הגורלי נגד ברמן באלופות כמה ימים לאחר מכן. ברצלונה מוליכה את הליגה והיא מגיעה בכושר מצויין.

http://www.marca.com/marcador/rfsh/liga0607/1a/jornada12/fotos/barcelona-villarreal/04.Xxx

מנוחה? הוא רוצה לנוח בכלל? - רונאלדיניו, הפיצ'יצי של הליגה בינתיים

סביליה, השנייה בטבלה, שניצחה בקלות את בילבאו במחזור הקודם 3-1 והביסה אתמול בגביע אופ"א את גראסהופר 4-0 בחוץ(שבאנטון , צמד של אלאבס וקאפה), נמצאת בכושר מצויין והיא פייבוריטית גם במשחק החוץ נגד אספניול הבינונית מאוד.
    אתלטיקו מדריד שפישלה נגד סוסיאדד בבית וסיימה רק בתיקו 1-1, תתארח אצל בטיס של אירורטה שרחוקה רק נקודה מהקו האדום. המאמן אגירה ימשיך כנראה לתת ללופז את תפקיד הקשר התוקף באגף.
    ולנסיה שנמצאת בכושר רע מאוד והפסידה שבוע שעבר 1-0 לריאל ואיבדה עוד פצוע – רגיירו, תקווה להתאושש נגד רקראטיבו, הפתעת העונה עד עתה, בחוץ. מוריינטס לא שיחק נגד ריאל אפילו דקה למרות פציעה ויאה, מעניין מה ייקרה איתו.
    לה קורוניה שקיבלה בראש מאוססונה רוצה להתאושש על חשבון סנטאנדר בבית.

לוח המשחקים המלא:

שבת:

רקרטיאבו – ולנסיה, נואבו קולומבינו ( 21-00)

לבאנטה – ברצלונה, סויודאד דה ולנסיה(21-00)

בטיס – אתלטיקו מדריד, הרואיז דה לופרה(23-00)

ראשון:

ריאל סוסיאדד – חטאפה, האנונטה(18-00)

ויאריאל – חימנסטיק, האל מדריגל(18-00)

לה קורוניה – סנטאנדר, הריאזור(18-00)

אספניול – סביליה, המונז'ואיק(18-00)

מאיורקה – סלטה ויגו, אונו אסטאדי(18-00)

ריאל מדריד – אתלטיק בילבאו, הסנטיאגו ברנבאו(20-00)

סראגוסה – אוססונה, הלה רומארדה(22-00)

פרוואים בהמשך כמובן... שיהיה מחזור מהנה לכולנו... :aaa21:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/12/06
  2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפעם האחרונה שברצלונה שיחקה בלבאנטה , זה היה במשחק האליפות לפני שנתיים.

3. Engel Del Madrid Member

לא ישכח את זה. ריאל שיחקה נגד סביליה של סרחיו ראמוס ובפטיסטה , סרחיו ראמוס בבעיטה חופשית אדירה מכניע את קסיאס, ריאל עושה מהפך ל2-1 , דקה 89 בפטיסטה מבקיע ולברצלונה מספיק רק תיקו בשביל האליפות, התוצאה הייתה 1-1 וחגיגות בברצלונה.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק ההוא היה באסה , עד הגול של אטו הכל מותח ומלחיץ ואז אחרי הגול פויול מתמסר עם יתר שחקני ההגנה בלי שלבאנטה אפילו ילחצו.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_188399_CAS.Xxx

אוי רייקארד איזו טעות , איזה הימור.
    רונאלדיניו לא בסגל ללבאנטה , וגם מארקז .

הסגל :

ואלדס, ז'ורקרה.
    בלאטי, זאמברוטה, אולגר, תוראם, פויול, ג'יו, סילביניו
    מוטה, אדמילסון, אינייסטה, דקו, צ'אבי
    ג'ולי, גודיונסן, אסקרו

רייקארד נשאר בלי מחליף לשליישיה הקידמית , אפילו אף שחקן ברצלונה ב' לא ננכנס לרשימה הזו.
    אזקרו היחיד שנראה כמו אחד שיכול לתת גול מהשלישייה הזו.

רייקארד לפחות היה צריך לשים את רונאלדיניו בספסל במקרה של מבוכה להכניס אותו , זה הימור יותר מדי גדול , אליפות מאבדים במשחקים כאלה ולא במשחקים מול ריאל/ולנסיה/אתלטיקו.

6. Raulito Madridista

הימור מבחינת רייקארד השארת רונאלדיניו בחוץ, אני חושב שזה לא ייפגע בברצלונה והקבוצה תנצח בכל מקרה, רונאלדיניו צריך להיות הכי מרוכז בעולם במשחק נגד וורדר ברמן שזה משחק "על החיים ועל המוות" מסכים שהיה מקום להשאירו בסגל, אבל אני מאמין ברייקארד, הראל, מה יש לך לפחד מלבנאטה? זה לא שהיא איזה אימפרייה בלי לזלזל, קבוצת תחתית שמצבה בליגה לא רע, זה הכל, אבל באמת שלא אכפת לי אם קארו יעשה לנו טובה, למדרידאים וישאיר חלק מהנקודות אצלו.
    גם שחקנים כמו ג'ולי וגודיונסן יכולים לנצח את לבאנטה, אני חושב שלצ'אבי מגיע צ'אנס בהרכב, הגיע הזמן שיחזור ליכולת הפנומנלית שלו מהעבר הממש ממש לא רחוק. גם דקו יכול לנצח משחק.

ריאל תנצח את בילבאו בין אם זה יהיה משחק יפה ובין אם לא, אני מהמר על 2-0 או 3-0. בילבאו בעיקר בנוייה על מצבי הרוח של ייסטה, הוא לא מספיק לנצח אותנו. אני בטוח שריאל תיהיה אדישה במשחק ותזלזל, לא אכפת לי אם נקבל גול מבילבאו בהתחלה וזה יעיר את השחקנים כי אין מה לעשות אנחנו יותר טובים. אני בעד החזרת רונאלדו להרכב רק אם הוא באמת לא חלוד וזה לא נראה לי הזירוז הזה, מדהים כמה שקאפלו מזלזל בקאסנו, הגזים המאמן, הוא לא שם עליו בכלל!. אני בעד שרונאלדו ייפתח רק אם זה במקום ואן ניסטלרוי לדוגמא כי על ראול שחזר להיות ווינר אני לא מוותר. אין טעם שרונאלדו יחליף את רוביניו לדוגמא ואז ראול יוסט אחורה... שוב בלם שלישי...מקווה שנישאר במערך של 4-4-2 צריך לתרגל את העניין הזה כמובן. רוביניו ורייס יישתפרו מתישהו בעיקר הראשון, לא מתאים לו לאבד המון כדורים. מקווה שמיצ'ל לא ייפתח ושהלגרה יתאושש, מחייה היה טוב מאוד נגד וולנסיה מגיע לו מקום בהרכב הוא הגן מצויין במשך המחצית ששיחק.

ניצחון של וולנסיה יכול לתת לה ביטחון גדול להמשך, רקראטיבו עלתה ליגה אולי אבל היא הפתעת העונה והיא משחקת טוב מאוד וכדורגל יפה עד עתה, הגיע הזמן שוולנסיה תחזור לתלם, העונה לא נגמרה, גם אם לא אליפות, מקום שני, מקום שלישי, רביעי, לא חסרות מטרות, גם שום דבר עוד לא הלך סופית לאיבוד. הפציעות אויי הפציעות... חואקין... חייב להיכנס לכושר!

7. saviola Member

מן הסתם, אני לא חושב שאזקרו יפתח. קרוב לודאי שרייקארד ינסה את מה שהוא ניסה באחד המשחקים האחרונים, לשים את אינייסטה בחוליה הקדמית. נראה מה יהיה בסוף...

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור אני יודע כמה לבאנטה גרועה אבל הבעיה פה שאתה מכיר טוב שהקבוצות הקטנות פוגשות בבביתם את הקבוצות הגדולות הם פותחות את המשחק בסערה ,התלהבות ונוקשות יתר (ראה משחקה של ריאל בנסטיק) .
    הבעיה פה שאם לבאנטה תעלה ל1-0 מהיר , קשה לי לראות את ברסה רודפת ומשווה מולם במיוחד שבחוד יש לך שחקנים כאלה .

9. Pipe Member

רקרטיאבו הואלבה נגד ולנסיה
    http://www.liga.co.il/leaguespic/1041966789recr.Xxx http://www.liga.co.il/leaguespic/1041967030val.Xxx
    תאריך:שבת,2.12.06
    איצטדיון:נואבו קולומבינו

אחרי הפסד ביתי 1-0 לריאל מדריד בשבוע שעבר, שחיסל כמעט סופית את הסיכוים של הצ'ה לזכות באליפות השנה,מגיעה ולנסיה לנואבו קולומבינו למפגש מול רקראטיבו המפתיעה. אם בתחילת העונה היה נדמה כי המשחק הזה יהיה משחק קצוות לכל דבר, המציאות העגומה שולנסיה יצרה לעצמה היא הפוכה לגמרי.
    רקראטיבו נמצאת בפורמה טובה, משחקת ללא לחץ יחסית לקבוצה שרק עלתה מהליגה שניה,מדורגת מקום אחד מעל ולנסיה בטבלה,ו זו לא תהיה הגזמה לומר שרקראטיבו מגיעה למשחק כפייבוריטית.

נאחס.זוהי המילה היחידה שבה אפשר לתאר את ולנסיה של השנה. העונה התחילה כל כך טוב מבחינת הצ'ה- הקבוצה הציגה יכולות פנטסטית, שיחקה כדורגל סוחף, הייתה במקום הראשון בטבלה, הכל תקתק כמו שעון שוויצרי, ואז הגיעה ההתרסקות. מכת פציעות חסרת תקדים ,שכמותה לא זכורה לנו בכדורגל העולמי כבר הרבה זמן פקדה את הקבוצה ובלמה את ההתקדמות הנהדרת שלה, ובמקביל בעיות התחילו לצוץ גם מחוץ למגרש, כשקיקה התסכסך עם המנהל המקצועי אמדאו קארבוני. התחושה בולנסיה כרגע היא שבקצב הזה ימיו של סנצ'ז ספורים ושמשהו עומד להתפוצץ במסטאייה, והמאמן הצעיר ישלם את המחיר.
    למשחק מחר קיקה מגיע רק עם 14 שחקנים כשירים בלבד,כשאל הפצועים הותיקים של ולנסיה (אלבלדה,דל הורנו,אדו,גאבילאן,מרצ'נה ומורטי)הצטרפו השבוע מיגל, שיעדר כ3 שבועות,וייה ומורו שיעדרו כשבוע, ומריו רגיירו שגמר את העונה, דבר שהצריך את פלורס לזמן 4 שחקני קנטראנה לסגל.
    כאמור,לקיקה אין הרבה מקום לתמרון בסגל, ואותו הרכב שפתח מול ריאל יפתח גם מחר, פרט לדויד וייה שלא כשיר לשחק. במפגש היחיד בין הקבוצות בקולומבינו בליגה הבכירה בעונת 02/03,נפרדו הקבוצות בתיקו 1-1.
    עובדה שיכולה לעודד את ולנסיה היא שביום רביעי מצפה להם משחק חסר חשיבות בצ'מפיונס מול רומא, שכן הם כבר הבטיחו את המקום הראשון בבית.
    הרכב משוער:סנטי,קורו טורס,אז'אלה,אלביול,סרה,חואקין,בראחה,פאז'ארדו,ויסנטה,אנגולו,סילבה.
    http://www.notasdefutbol.com/images/quiqueflores.Xxx
    קיקה-חייב למצוא פיתרון בדחיפות, או שהוא עשוי למצוא עצמו במהרה מחוץ למועדון.

מנגד רקרה מגיעה למשחק במצב רוח מצוין. למרות ההפסד בסרדינרו בשבוע שעבר, שבלם ריצה לא רעה בכלל של הקבוצה של גארסיה טורל,הקבוצה מדורגת בחלק העליון של הטבלה עם 19 נק', ובהחלט עולה על הציפיות שהיו ממנה בתחילת העונה.
    בקבוצה אף מאמינים שיוכלו לקחת את הנקודות במשחק מחר, והמאמן אמר לקראת המשחק:"זה משחק חשוב מאוד עבורנו כי יש לנו הזדמנות פז לנצח.ולנסיה מגיעה למשחק במצב לא טוב ועם הראש בליגת האלופות וואנחנו צריכים לנצל את זה".
    על המגרש, לטורל אין הרבה בעיות של נעדרים. פרט לאדו מויה,שנפצע באימון האחרון השבוע ויחמיץ את המשחק ולפורטוגלי בטו, כולם כשירים.
    הרכב משוער:לופז ולחו,מרינו,פאבלו אמו,מאריו,דני באוטיסטה,סאנטי קסורלה,חסוס ואסקז,ויגיירה,אייטור,חאבי גררו,סינאמה פונגול.
    http://www.marca.com/recreativo/recreativo.Xxx
    שחקני רקראטיבו-יחגגו מחר מול הכתומים המתפוררים מולנסיה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/12/06
  10. Pipe Member

בטיס נגד אתלטיקו מדריד
    http://www.liga.co.il/leaguespic/1041966137betis.Xxx http://www.liga.co.il/leaguespic/1041966029amadrid.Xxx
    תאריך:2.12.06, שבת, 23:00
    איצטדיון:מנואל לואיז דה לופרה

אחרי התיקו הביתי המביך מול סוסיאדד האחרונה בשבוע שעבר,ששוב גרם לאנשים לתהות האם לאתלטיקו יש את היכולת להתמודד בצמרת הגבוה, מגיעה אתלטי למנואל לואיז דה לופרה למפגש מול בטיס,שגם לה לא חסרות בעיות משלה.
    אתלטי נראית הרבה יותר טוב כשהיא מחוץ לבית, כשבמשחק החוץ האחרון היא דורסת 3-0 את לבאנטה בולנסיה. לקראת המשחק בטוח פאבלו, שחוזר השבוע לסגל אחרי פציעה, שאתלטי יכולה להמשיך בריצה הטובה שלה."בטיס לא בתקופה טובה,והלחץ בו הם נמצאים יכול לפעול לטובתנו" אמר הבלם.
    על המגרש למאמן חאבייר אגירה אין הרבה התלבטויות, ואותו הרכב מהמחזור הקודם יפתח גם השבוע, פרט לזה קאסטרו.הבלם הפורטוגלי, שהחליף את פאבלו בצורה משכנעת למדי במרכז ההגנה, נמצא בספק גדול למשחק וככל הנראה לא יפתח.
    אתלטי כאמור מקבלת חזרה להרכב את פאבלו שחוזר מהפציעה שספג במשחק מול מאיורקה ושמנעה ממנו לשחק בשבועות האחרונים, והוא יצטרף לפראה במרכז ההגנה.גם לוקסן שפצוע בצוואר נמצא בספק אך אמור להיות כשיר.מקסי,פטרוב ומיגל ימשיכו להיעדר גם השבוע.
    לאתלטי יש מאזן נהדר מול בטיס,כשהיא מנצחת 21 מ41 המפגשים ביניהם, והיא הפסידה לה רק 3 פעמים ב10 המפגשים האחרונים.
    הרכב משוער:לאו פראנקו,סייטרידיס,פאבלו,פראה,פרניה,גאלטי,לוקסן,מאניש,אנטוניו לופז, טורס,קון.
    http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/pablo150706_ES.Xxx
    פאבלו איבאנייז-חוזר אחרי פציעה.

מנגד בטיס מגיעה אחרי תיקו 1-1 ביתי מתסכל מול אספניול כשהיא רק 2 נקודות מעל הקו האדום, וכשכסאו של המאמן חאבייר אירורטה נראה רועד מתמיד.הקבוצה ניצחה רק פעמיים העונה, ועם רשימת פצועים גדולה, ומצב מנטאלי שנמצא בקרשים, לא יהיה קל לבטיקוס לחזור לדרך המלך דווקא מול אתלטי.
    בנוסף לאודונקור שנותח בגרמניה ויעדר תקופה ארוכה, יעדרו גם השוער טוני דובלאס,דאמיה,נאנו,סיסקו,רוברט ומיגל אנחל. מנגד יוהאן ווגל השוויצרי, שהגיע ממילאן הקיץ התאושש מפציעה ועשוי לחזור להרכב, כמו גם שחקן הקנטראנה האורוגאוי אלכסנדר למבו.עוד שחקן קנטראנה,דויד ריבאס, גם כן נמצא בתמונת ההרכב.
    בטיס לא ניצחה את אתלטי ב4 המפגשים האחרונים בין הקבוצות, כשהפעם האחרונה שהורדיקוס ניצחו את הקול'צונרס הייתה ב03/04.
    בטיס חייבת בדחיפות את הנקודות, ועוד הפסד מחר בהחלט יוכל לסמן את סיום דרכו של המאמן חאבייר אירורטה בקבוצה.
    הרכב משוער:קונטררס,מלי,חואניטו,למבו(ריבאס),רומרו,ארזו,ריברה,אסונסאו,קאפי,אדו,סוביס.
    http://www.sportmagister.com/Uploads/imgs/entrevistes/irureta2.Xxx
    אירורטה-ישרוד את סוף השבוע הזה כמאמן הקבוצה?

11. Raulito Madridista

בקשר לרקראטיבו - וולנסיה, בהחלט יש לרקראטיבו הזדמנות פז לנצח את וולנסיה שעולה ללא שני החלוצים המעולים שלה, דויד ויאה ופרננדו מוריינטס. דויד ויאה לא משחק כי הוא פצוע, אבל לא מובן לי מה קרה עם מוריינטס, הוא היה נפלא עד עכשיו בעונה בוולנסיה, אם זה סיכסוך עם המאמן זה חבל. לוולנסיה יש קישור מספיק יצירתי על מנת לייצר מצבים, אבל אם אנגולו יהיה עקום כמו נגד ריאל שהחמיץ פעמיים החמצות מזעזעות, יהיה רע מאוד לוולנסיה. הקשרים של וולנסיה חייבים לתת גולים. כמה יש לחואקין? 0? כמה יש לויסנטה? הוא מצא את הרשת בכלל? קשה מאוד להתמודד על אליפות גם עם מכת פציעות רצינית, אבל גם שכל הגולים באים מהחלוצים.
    רקראטיבו קבוצה חביבה מאוד ואני בעד הצלחתה, פשוט כי אני לא רוצה לראות את הקבוצה יורדת ליגה, למרות שכרגע היא מקום שביעי אני חושב, ברור לכולם שהיא תגמור מתחת לעשר.

בטיס נגד אתלטיקו זה משחק לא רע בכלל, שתי קבוצות "מוכות" ממכת הפציעות האדירה השנה בספרד(Wazza, כל הכבוד על ה"פריויו", אבל מתחילים עם מידע על הקבוצה המארחת ולא עם הקבוצה הטובה יותר על הנייר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ). אצל בטיס מכת הפציעות יותר רצינית כי אין שחקנים נורמלים שאפשר להכניסם להרכב במקום אודונקור לדוגמא, חבל, הייתי בטוח שהוא יעשה דברים יפים בבטיס, לא כמו חואקין אבל דברים יפים. אדו חלוץ לא רע בשביל בטיס, ואני בטוח שסוביס המוכשר יעשה את העבודה אם הקישור ייתפקד. אסוסנאו לא ראו אותו שנה בליגה, חלש מאוד אשתקד, הגיע הזמן שיחזור לעשות את מה שעשה בבטיס בעונה שהובילה למקום רביעי, אסוסנאו שחקן שיש לו כדורגל. אירורטה חייב להתחיל לקחת נקודות, הוא לא ייגמור ככה את העונה, הליגה השנה חזקה מאוד.
    מגאלטי שפותח בכנף ימין של אתלטיקו אני לא מחזיק בגרוש. לדעתי לופז הוא זה שייצר את המצבים לאתלטיקו או בעיטות מרחוק של מאניש. יהיה קשה מאוד להגנה האיטית של בטיס להתמודד עם טורס ואגווארו. השאלה מה יהיה ניצול המצבים שלהם, כי הם יגיעו. אתלטיקו לא יכולה להרשות לעצמה עוד מעידה כמו שבוע שעבר.

סראגוסה לדעתי תנצח את אוססונה ותחזיר אותה לקרקע - קבוצת בינונית ולא כל-כך מוכשרת(אולי פונאל וסולדאדו ומילוסביץ). דפורטיבו השנה לא אותה קבוצה והיא שומטת הרבה נקודות, היא לא תגמור מעל מקום שביעי את העונה עם כל הכבוד לאוואט http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx . סראגוסה עם חלק התקפי נפלא, אוססונה לא תצליח לשמור על שער נקי. אוססונה תבוא לכסח כמו תמיד ואנו מקווים שאף אחד מסראגוסה לא ייפצע, גם לא איימאר שהוא שחקן שאוהב להיפצע.

12. Puyol5 Member

אני לא מבין את ריקארד בכלל. אבל יהיה מחליף לשלישייה הקידמית אם יהיה צריך. אולגר יכנס במקום ג'ולי, אולגר יתפוס את עמדת המגן הימני וזאמברוטה ישחק כקיצוני. אבל אני לא כל כך בונה על האפשרות הזאת. זה סוג המשחקים שצריך לתת לצעירים..

13. Pipe Member

בד"כ כן, אבל בגדול זה לא משנה כל כך.

עדכונים לקראת משחקי סוף השבוע:
    *בסביליה המאמן חואנדה ראמוס יחסר את פאולסן הדני בביקור בהר היהודים, ומי שיחליפו יהיה ברונו. כמו כן פרדי קאנוטה צפוי לחזור להרכב אחרי שנח מול גראסהופרס בניצחון 4-0 בגביע אופ"א.

*בויאריאל, קיקה אלבארז שהתאושש מפציעה יחזור לסגל למשחק מול נאסטיק, כמו גם חוזה מנואל פנייה שהחלים מפציעה בשריר. מי שיחמיצו את המשחק הם חוסה מארי וחאבי ונטה הפצועים.

*אוסאסונה מגיעה למשחק מול סראגוסה עם מאזן איום ורונא שכולל 7 הפסדים מתוך 8 המשחקים האחרונים שלה ברומרדה. ב25 המפגשים בין הקבוצות, סראגוסה ניצחה ב17 והפסידה רק ב4, כשבמהכלם יחס השערים הוא 45-21 לטולטובתה.

*סראגוסה מגיעה למשחק מול הקבוצה מפמפלונה עם סגל חסר בגלל פציעות והשעיות למיניהן. פיקה,ארנאזבל,סלאדס ואברטון כולם צפוים להיעדר, כשגם פאבלו זאפאטר עשוי להחמיץ את המשחק אחרי שועדת הערעורים של הליגה עדין לא הכריעה באשר לכרטיס האדום שפסג מול סלטה בשבוע שעבר. במידה וזאפאטר לא יוכל לשחק, פונזיו ומוביז'ה יפתחו במרכז הקישור.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ברצלונה נראית כמו מכבי נתניה... מה זה??
    לבאנטה שוטפת את המגרש ושולטת ללא עוררין.

אטיין הזה חתיכת שחקן.. סוס אמיתי, כוח פריצה יוצא מן הכלל ולברצלונה אין תשובה אליו..
    אם יש צדק לבאנטה צריכים להשוות... אבל אנחנו יודעים מה יהיה.. 2-0.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב דקו מוכיח מי צריך לבעוט את הבעיטות החופשיות בברצלונה.
    כשדקו הסטאר היחיד על המגרש מבין כולם הוא פנטסטי .

לירן בארסה שומרת על הרגליים גם תיקו לא היה מאכזב מישהו בהרכב שכזה.

נ.ב
    מישהו ראה את ג'ולי ? בושה וחרפה של שחקן שיתקפל בחזרה למונאקו יעזור להם להשאר בליגה.