11:ריאל מפסידה בוידוליד,בארסה וסבילה מנצחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/11/08.

1. Raulito Madridista

הליגה הספרדית - המחזור ה-11

http://www.liga.co.il/leaguespic/1043424336league.Xxx

במחזור הקודם ניצחו כל קבוצות הצמרת פרט לאתלטיקו מדריד, אולם בגביע המלך היו הפתעות.
    המרכזית שבהן היא הדחתה של ריאל מדריד על ידי ריאל אוניון מהליגה השלישית, שהיווה המשך לתקופה הרעה שבה נמצאת ריאל מדריד. המשחק שייפתח את המחזור עלול להיות המשחק האחרון של שוסטר על פי התקשורת, והוא יגיע אליו מאוד לחוץ ללא שורה ארוכה של פצועים, לפחות כרגע. תוסיפו לזה יריבה שהושפלה בשבוע שעבר ורוצה לשחק על הכבוד אל מול הקהל הביתי, ותקבלו מוקש גדול. שעתיים אחר-כך תארח וולנסיה שחזרה לעצמה בשבוע שעבר עם ניצחון יפה בקולוסיאום משערים נפלאים, את ספורטינג גיחון שנעצרה בשבוע שעבר על ידי סנטאנדר, לאחר ארבעה נצחונות רצופים, והוכיחה שיש לה מה למכור בליגה שלנו.
    ביום ראשון מצפים עוד שמונה משחקים. רוב העיניים יהיו נשואות לעבר המשחק שיינעל את המחזור, כאשר ברצלונה שמחצה גם את ויאדוליד, תתארח אצל רקראטיבו שעושה קולות של שיפור יכולת לאחרונה. לפניכן, ויאריאל, עוד אחת שהודחה בצורה שערורייתית מגביע המלך לאחר תבוסה כואבת בפולו אחידו מהליגה השלישית, תנסה להמשיך את הכושר הטוב שלה בליגה, אצל מאלגה שעשתה הרבה בעיות לריאל מדריד אך יצאה ללא נקודות מהברנבאו. אתלטיקו מדריד שסיימה בתיקו ביתי מאכזב מאוד נגד אוססונה ורחוקה מהצמרת, תנסה לחזור למסלול נגד לה קורוניה שנמצאת מעליה בטבלה, במקום השישי. סביליה שחזרה לנצח בשבוע שעבר, ניצחון מינימלי על רקראטיבו, תתארח אצל חטאפה שאיכזבה מאוד במשחק נגד וולנסיה, ונמצאת במקום דיי גבוה על אף חוסר היציבות שהיא מפגינה לאחרונה. אוססונה של חוזה אנטוניו קמצא'ו תחפש סוף סוף ניצחון ליגה ראשון העונה, כאשר תארח את אתלטיק בילבאו שסיימה בתיקו רב שערים עם מאיורקה בשבוע שעבר.

משחקי המחזור:

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/vangol_suelo101108_ES.Xxx
    מה יהיה עם ריאל מדריד?

יום שבת –
    ויאדוליד – ריאל מדריד(21:00, שידור ישיר בספורט 5);
    וולנסיה – ספורטינג גיחון(23:00, שידור ישיר ב5+ LIVE);

יום ראשון –
    חטאפה – סביליה(18:00);
    מאלגה – ויאריאל(18:00);
    אלמרייה – מאיורקה(18:00);
    אתלטיקו מדריד – דפורטיבו לה קורוניה(18:00);
    אספניול – נומנסיה(18:00);
    בטיס – ראסינג סנטאנדר(18:00);
    אתלטיק בילבאו – אוססונה(20:00);
    רקראטיבו הואלבה – ברצלונה(22:00, שידור ישיר בספורט 5);

נערך לאחרונה ב: ‏14/11/08
  2. Raulito Madridista

http://realmadrid-futbol.com/L-valladolid.Xxx ויאדוליד - ריאל מדריד http://realmadrid-futbol.com/L-realmadrid.Xxx

שבת, 21:00, ה'זורייה', שידור ישיר בספורט 5

הטיול של ויאדוליד לקאמפ נואו אומנם הסתיים בצורה לא נעימה – שישה כדורים לרשת ללא מענה, אך בקבוצה לא לקחו את התבוסה בצורה קשה מידי, ועושה רושם שההפסד כבר נשכח. אמש האריך המאמן חוסה לואיס מנדיליבאר את חוזהו בקבוצה עד 2010, ומעמדו של האיש שהעלה את הקבוצה מהסגונדה לליגה הראשונה, יציב מאוד על אף התחתית הבוערת. לפניכן, באמצע השבוע העפילה הקבוצה לשלב הבא בגביע המלך אחרי תיקו ביתי עם הרקולס כאשר במשחק הראשון ויאדוליד ניצחה 5-1, ושחקני ההרכב הראשון זכו למנוחה, כך שהקבוצה תגיע למשחק נגד ריאל מדריד דיי רעננה וכמובן חדורת מוטיבציה להוכיח שהתבוסה לברצלונה הייתה מעידה חד פעמית ולא מצביעה על היכולת הכללית של הקבוצה. ויאדוליד כבר הראתה שהיא מסוגלת להתמודד עם קבוצות הצמרת, כאשר הקבוצה הצליחה לנצח את סביליה לפני שני מחזורים תוך מחיקת פיגור כפול, ובמחזור השלישי ניצחה גם את אתלטיקו מדריד. הקבוצה מגיעה למשחק עם חשיבה אופטימית, ומי שמדגיש זאת הוא המגן הימני פדרו לופז, שזוכר טוב מאוד את המשחק מול ריאל מדריד בשנה שעברה, אז בעט כדור נהדר לחיבורים של קסיאס מ-30 מטר במהלך המחצית השנייה, אחד משערי העונה היוצאת ללא שום צל של ספק. "ההבדלים בין התקציבים וההילה ברורים, וגם מובן שריאל מדריד קבוצה טובה מאיתנו, אבל במשחקי הבית יש לנו הרבה מה להציע, אנחנו חזקים מאוד וכבר הוכחנו זאת. בשנה שעברה שיחקנו נגדם טקטי בצורה נהדרת וזה עבד", אמר המגן הימני, שגם תיאר את השער שלו במשחק הקודם:"קיבלתי כדור בצד ימין, רציתי למסור לאלברו רוביו אבל הוא נסגר אז בעטתי לשער ומאוד שמחתי ממה שיצא, הכדור יצא מהרגל בידיוק בצורה שבה רציתי. אני מאוד אוהב לתרום לחלק הקדמי למרות שקודם כל תפקידי הוא להגן". כמובן שהמאמן דיבר בצורה פחות מתלהבת ואמר:"אני מקווה שהפרס על החתימה על חוזה חדש יהיה ניצחון על ריאל מדריד, למרות שהיא קבוצה נהדרת, אנחנו מסוגלים לכך. נצטרך לנצל את התקופה הפחות טובה שלה, יש גם אצלה נקודות תורפה. אני מבטיח שנעשה את המקסימום". בשבוע שעבר התקשורת העריכה שמנדיליבאר יישחק במערך התקפי, כאשר יכלול את הפליימקר האורגוואי המחונן קאנוביו ב11 הפותחים, אלא שמנדיליבאר החליט בסופו של דבר לפתוח עם שלישייה הגנתית במרכז השדה, עם אלברו רוביו, ויוואר דוראדו ומדונחאין. הפעם נראה שבאמת נראה שינוי מגמה אצל ויאדוליד שמתקשה במקצת להבקיע בינתיים(עשרה שערי ליגה בלבד בעשרת המשחקים הראשונים) ומדונחאין יורד הספסלה. בויאדוליד רוצים לפתוח חזק את המשחק כדי לערער את הביטחון של שחקני ריאל מדריד, מה שיעניק להם את הניצחון לפי מחשבתם. פרט לכך לא צפויים שינויים אצל ויאדוליד.

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/mendilibar_354_090808_ES.Xxx
    חוסה לואיס מנדיליבאר. המאמן האריך את חוזהו בקבוצה

ויאדוליד – הרכב משוער: סרחיו אסנחו; פדרו לופז, גארסיה קאלבו, נאנו, מרקוס; אלברו רוביו, ויוואר דוראדו, פדרו לאון, ג'ונתן ססמה; קאנוביו וגויטום

השבוע האחרון היה שבוע בלהות עבור ריאל מדריד, חלום רע, פשוט ככה, יש מן תחושה באוויר שהעונה הזו הולכת להתרסק. הדחה מוקדמת של ריאל מדריד בגביע המלך, גם על ידי קבוצות מליגות נמוכות, מעולם לא התקבלה בכל-כך הרבה רעש תקשורתי, אבל הפעם המצב היה שונה, בעיקר בגלל הטיימינג והדרך. "אחת מהבושות הגדולות שנראו בברנבאו", בישרו כל כותרות העיתונים השבוע, והשקט היחסי(הרי אף פעם לא באמת שקט לגמריי בריאל מדריד) שכל-כך אפיין את הקבוצה מאז הגעתו של שוסטר, אט אט נעלם לו. המאמן הגרמני מתחיל להרגיש את הלחץ על פי התקשורת, ויממה לאחר ההדחה פורסם שההנהלה הציבה לשוסטר אולטימטום, לפיו אם הקבוצה תיכשל בויאדוליד הוא מסיים את עבודתו. גם ההתבטאות של שוסטר לאחר המשחק – "אני מבין שיש לאנשים ספקות לגבי עבודתי", הוסיפה שמן למדורה. ראמון קאלדרון נפגש יממה לאחר מכן עם שוסטר והביע את תמיכתו בו, אבל ברור שעדיין מעמדו של הגרמני נמצא בסיכון. אך השבוע הרע של ריאל מדריד לא נעצר כאן. הבדיקות הרפואיות של ואן ניסטלרוי הדהימו את אנשי ריאל מדריד – החלוץ שינותח ייאלץ להיעדר כשמונה חודשים מן המגרשים ולמעשה סיים את העונה. ואלו לא הבעיות היחידות שימו לב באיזה מצב מגיע שוסטר למשחק מחר: מעבר לואן ניסטלרוי ורובן שייעדרו לתקופות ארוכות, גם פפה, דיארה ומצלדר(נפצע במשחק הגביע נגד ריאל אוניון) הפצועים לא יכולים לעזור, כמו גם דה לה רד שעדיין לא נלקח בחשבון. לפחות סרחיו ראמוס שריצה את עונש ההשעייה שלו במשחק גביע המלך ופאביו קנבארו כשירים, ושוסטר יוכל לייצר קו הגנה נורמאלי(גם מיגל טורס חוזר לסגל אחרי פציעה של כמעט חודש, אך הוא לא נמצא בתוכניות ההרכב), או שלא?; ריאל מדריד ספגה עד עתה לא פחות מ-32 שערים בכל המסגרות, דבר שלא זכור בקבוצה כבר הרבה שנים. אפילו ראול שבדר"כ לא נוהג לבקר את חבריו לתקשורת, שלח תמרור אזהרה לאחר ההדחה מהגביע, כאשר אמר:"המשחק נגד ריאל אוניון לא היה חד פעמי, זה כל הזמן קורה לנו, צריכים ללמוד מהטעויות ולא לחזור עליהן". ראול אגב כבש שלושער במשחק גביע המלך נגד ריאל אוניון ובכך העלה את מאזנו ל-300 שערים במדי ריאל מדריד בכל המסגרות, אבל אירוע משמח זה נדחק הצידה בצל כל השבוע הקשה שעבר על הקבוצה. השחקנים מודעים לסיטואציה הלא פשוטה בה נמצא הגרמני ואיקר קסיאס יצא אמש להגנתו כשאמר:"כולנו עומדים מאחורי ברנד שוסטר. עמדנו מאחוריו מאז שהגיע לכאן ונמשיך לתמוך בו גם ברגעים הקשים, אנחנו אוהבים אותו". השבוע אגב נערכה פגישה בין הנשיא, המאמן והשחקנים, ואותה הגדירו במועדון כידידותית. שוסטר צפוי לעשות שינוי מעניין בהרכב, כאשר ואן דר וארט יישחק כחצי קיצוני שמאלי במקומו של דרנטה. אולי נראה את חאבי גארסיה פותח בהרכב על חשבונו של סניידר כדי ליצור איזון במרכז השדה ולמנוע עוד משחק פרוץ. ראול שסופסל במשחק הליגה האחרון חוזר להרכב כמובן, ופוגש את הקבוצה נגדה הוא הכי פורה - 14 שערים כבש ראול נגד ויאדוליד ב-21 משחקים, כאשר בשנה שעברה ראול כבש צמד ולפני חמש שנים שלושער, היחיד שלו בליגה.

http://img76.imageshack.us/img76/5347/schustermiraaruud354x21ze5.Xxx
    שוסטר וואן ניסטלרוי. כל אחד מסיבותיו השליליות הוא כיכב בכותרות התקשורת השבוע

ריאל מדריד – הרכב משוער: קסיאס; ראמוס, קנבארו, היינצה, מרסלו; גאגו, סניידר(חאבי גארסיה), גוטי; ואן דר וארט, היגואין וראול

נערך לאחרונה ב: ‏15/11/08
  3. Raulito Madridista

אני חושב ששוסטר עשה הרבה טעויות מאז הגיע לריאל מדריד, אבל לא הייתי רוצה שהקבוצה תיפרד ממנו במידה ולא ננצח את המשחק היום, שזו בהחלט אפשרות. התקשורת הכניס ההרבה פלפל הזה במהלך כל השבוע, וגם אם נראה שההנהלה שלנו הפכה לשפויה בתקופה האחרונה, אז עדיין אי-אפשר לדעת מה ייקרה, העתיד לוטה בערפל, כי אנחנו ריאל מדריד, ובריאל מדריד, כמו בריאל מדריד, Never say never. הקבוצה בהחלט מסוגלת לנצח את המשחק היום עם הסגל שזומן, על אף מכת הפציעות וחרף העובדה שויאדוליד בבית ניצחה כבר את אתלטיקו מדריד וסביליה, ולהזכירכם בשנה שעברה הוצאנו שם נקודה דיי במזל, עם הברקה מדהימה של גוטי. אלא שנראה שיש משבר גדול בקבוצה, לא קל עבור השחקנים לקבל הודעה כזו כמו שרוד גמר את העונה, סימן השאלה לגבי שוסטר מחלחל גם להם והקבוצה איבדה את הצפון במשחקים האחרונים, כולם חסרי ביטחון וכמובן שאין הגנה. הקישור עם גאגו מאחורה לא מבטיח רבות, בכלל לא, האמצע יהיה פרוץ, ולכן נצטרך את ההגנה ביום קצת יותר טוב(קנבארו נראה כמי שלקח חופשה מאז ההפסד בטורינו), וגם רצוי שקסיאס יחזור להיות בכושר הטוב שלו. עד עכשיו בהחלט אפשר לומר שמספר הספיגות הרב הוא גם בגללו, אנחנו רק בתחילת העונה והוא שגה המון. בכל-אופן, עליו אני כן סומך, ותמיד. על ראמוס לעומת זאת קשה לי להגיד את הדבר הזה, הוא פשוט ממשיך בכושר השלילי שלו ועצוב לראות אותו ככה. ואן דר וארט עדיין לא שיחק מעולם כחצי קיצוני בצד שמאל(בריאל מדריד) והשילוב שלו בהתקפה נראה מעניין. במשחק הזה צריך קצת חוכמה ולא את דרנטה שאולי מהיר ועושה או דברים, אבל אנחנו לא מרוויחים כלום מהעבודה שהוא מנסה לעשות. ראול כבש שלושער במשחק הגביע נגד ריאל אוניון(חבל שבמקום לחגוג את השער ה-300 במדי ריאל אז הוא נאלץ להיות מודח מהגביע ולראות את הקבוצה בהלם) וגורם לי לאופטימיות זהירה לגבי היכולת שלו היום. אבל האיש שממנו אני מצפה ליותר זהו היגואין. זריז, חכם, סקורר, זה מה שמראה היגואין בחודש האחרון. שימשיך ככה. האללה מדריד!

וולנסיה תנצח את ספורטינג בלי יותר מידי מאמצים. ספורטינג עדיין לא הצליחה לנצח קבוצה ברמה של וולנסיה, היא השיגה את הנקודות שלה מול קבוצות יותר חלשות. וולנסיה תפעיל לחץ על ההגנה החלשה של ספורטינג וזה יהיה יום טוב עבור דויד ויאה כדי לשפר את מאזנו בליגה ולהתקרב לסמואל אטו בתקווה שזה ייעצר. וולנסיה כבשה שערים יפים מאוד נגד חטאפה בשבוע שעבר, כאשר השלושה הגיעו מחוליית הקישור. ויסנטה תורם את שלו מהספסל וחואקין צריך להמשיך להבקיע בקצב נורמאלי.

סביליה לא תלקט דבש בקולוסיאום, ואני חושב שהיא לא תצליח לנצח, על אף שלפי התקשורת, המאמן מנולו חימנז מתכנן לשנות מערך ולשחק עם שני חלוצים וגם אולי דייגו קאפל ייפתח בהרכב. חטאפה תעצור את התקופה הרעה בשלב מסויים ויש לי תחושה שזה ייקרה מחר, אולי תחושה קצת מנוגדת מהמציאות. חטאפה נראתה רע מאוד בשבוע שעבר נגד וולנסיה, אבל צריך לזכור את הכרטיס האדום שספג סולדאדו, לפניכן היא פיגרה רק 1-0. לחטאפה יש את הכוחות להרוס משחק ואני בתחושה שהיא תעלה בצורה הגנתית יותר. גראנרו, קאסקרו וסלסטיני יפעילו לחץ כבד על האמצע של סביליה, שגם יהיה קצת יותר חשוף אם אכן חימנז יישחק עם שני חלוצים. אני חושב שחטאפה צריכה להתחיל לבעוט מרחוק, יש לה כמה בועטים לא רעים.

מאלגה אולי נראתה לחלק כקבוצה מעניינת, תוססת ועוד שלל תארים כאלו על פי המשחק של בברנבאו, אבל האמת שאני בעיקר חושב שראינו יותר חולשה והתבטלות מצד ריאל מדריד מאשר משחק של מאלגה. ברור שבמשחק ביתי היא תילחם ותשקיע, ויש לה מספר שחקנים מוכשרים, אבל נגד ויאריאל היציבה זה לא יספיק. האמצע של הצוללת הרבה יותר חזק ולמאלגה לא יהיו כל-כך הרבה שטחים. בנוסף, ליורנטה ורוסי לא מפסיקים להבקיע ולהגנה החלשה של מאלגה יהיה קשה להתמודד עם זה.

אוי ואבוי לאתלטיקו אם היא לא תעשה את העבודה מול לה קורוניה בבית. התיקו באוססונה הרחיק את אתלטיקו מהצמרת וכרגע אפילו לה קורוניה עוברת אותה. יש כישרון רב בקבוצה של מיגל אנחל לוטינה, אבל משום מה הוא מדכא את הכישרון הזה. ואלרון-לאפיטה-גווארדאו, ככה צריך להיראות הקישור ההתקפי של הקבוצה ובחוד עומר בראבו, אבל מערך כזה כמעט ולא ראינו השנה. אתלטקו תחזור לשחק עם שני חלוצים הפעם והיא תיראה יותר טוב.

ברצלונה תעשה את העבודה אצל רקראטיבו, למרות שזו בהחלט משתפרת והצליחה לסיים בתיקו עם וולנסיה בבית לפני שלושה מחזורים. אני לא חושב שנראה הפעם פתיחה כזו רצחנית מברצלונה. לדעתי גוארדיולה כן צריך לשחק עם ההרכב החזק שלו ולא לתת לשחקנים מנוחה הפעם. גוארדיולה יכול לנסות להציב את בוז'אן בצד שמאל על חשבונו של הנרי, לדעתי זה יהיה מהלך מעניין, הילד הצעיר יכול לשחק גם באגף והוא עשה זאת מספר פעמים בשנה שעברה. הכל תלוי ביחס לחלב. הנרי עצמו מבקיע בשבועות האחרונים, אבל הוא לא מספיק תורם למשחק, זו דעתי. עוד שבוע של בארסה במקום הראשון, בקיצור.

4. Sergio Ramos Member

ולנסיה - ספורטינג גיחון

מסטאייה(שבת, 23:00, שידור בספורט 5 לייב)

עבור ולנסיה זה עוד משחק ליגה ביתי ורגיל, אבל עבור הכוכב הראשי והבלתי מעורער שלה, דוד וויאה, זהו לא סתם משחק - וויאה יישחק לראשונה בקריירה שלו מול הקבוצה שבה גדל ופרץ לתודעה, ספורטינג גיחון. הבחור הנרגש אמר:"ידעתי וקיוויתי שמתישהו אני אפגוש אותה, וזה משחק מרגש מאוד עבורי. עברתי המון שם ותמיד תהיה לו פינה קטנה אצלי בלב." אז לוויאה כבר יש סיבה להגיע נמרץ, ומבחינת ולנסיה שלושת הנקודות הם בגדר חובה ותו לא. בשבוע שעבר היא השכילה לחזור לעצמה יפה עם ניצחון קליל על חטאפה אחרי התבוסה לראסינג ועוד ניצחון על פורטוגאלטה בגביע המלך. בהרכב לא צפויים שינוים מיוחדים, מלבד שינוי אחד ומאולץ: אנגולו שפציעתו נבדקה ונמצא כי לא יהיה כשיר לחודש וחצי הקרובים ישהה בחות כמובן, ואת מקומו בהררכב יפתוס ויסנטה בעמדת הקיצוני הימני, כאשר מאטה יעבור לשחק מאחורי וויאה כחלוץ נסוג; דויד סילבה שנעדר כבר תקופה ארוכה החל בתהליכים הראשוניים של חזרתו, ורק בעוד שבועיים-שלושה שבועות ייתכן כי יחזור לכר הדשא.

הרכב משוער: רנאן; מוראטי, אלביאול, אלכסיס, מיגל; ויסנטה, פרננדס, אלבלדה, חואקין; מאטה, וויאה.

ספורטינג גיחון בעננים. האם מישהו האמין שאחרי מפולת תחילת העונה הקבוצה תמצא את עצמה 3 נקודות בלבד מהצמרת הגבוהה? ובכן, ספורטינג מתמקדת לעת עתה במקום ה14 כשברשותה 12 נקודות, אותם היא השיגה ב'צב רצחני של 5 משחקי ליגה שהסתיימו בניצחונות, ועוד שתי ניצחנות בגביע המלך. אין ספק שפרסיאדו וקבצתו יכולים להיות מרוצים מעצמם ואופטימיות ובמוטיבציה לפחות לעת עתה משגשגת במועדון. קבוצת הצמרת האחרונה שהיא פגשה הייתה ויאריאל, שכמו שאר קבוצות הצמרת האחרות, גם אותה היא לא הצליחה להפתיע במה שהסתיים ב1-0 קליל לצוללת.- נראו הבלם חולה וייתכן כי לא ייפתח היום בהרכב ואת מקומו יתפוס איבן פרננדז; בהתקפה, קארמלו הקשר ההתפי נמצא פצוע ומטאו צפוי להחליף אותו. שאר ההרכב ישאר כרגיל, כאשר בחוד ישחק ביליץ' החלות המצוין ומלך השערים של הקבוצה.

הרכב משוער: קואייר; קאנייה, נרו\פרננדס, חרארד, ססטרה; קאמצ'ו, מאטבואנה, קסטרו, מטאו, לוריין; ביליץ'

5. Sergio Ramos Member

רק ניצחון משכנע עשוי במידה מה להוריד לשחרר את הלחץ בדרך לדרך חדשה ולהוריד משוסטר קוף גדול מהגב. עוד ניצחון דחוק ולא משכנע(שלא לאמר הפסד)ימשיך את האווירה המתוחה במועדון וישיאר ספק לגבי מעמדו של שוסטר. הפסד אף עשוי להוביל לפיטורים, ואני מקווה שלא כך יהיה.

זאת רק ויאדוליד, קבוצה שחטפה מאיתנו שבעייה בעונה הקודמת, אבל זה כל-כך גורלי וההתרגשות שלי בעיצומה. נקווה לטוב...

6. Pipe Member

זו "רק" ויאדוליד שריאל של העונה שעברה כשלה לנצח במשחק החוץ.
    אני לא אופטימי לקראת המשחק הזה.

7. Raulito Madridista

לא ספגנו שער עדיין! אבל מעבר לכך אין שום דבר חיובי מהמשחק הזה. אני מעדיף ששוסטר ייקח סיכון ויכניס שחקן התקפי, מאשר להמשיך לראות את הקבוצה לא עושה שום דבר מעניין בחצי של ויאדוליד. אני הייתי מוציא את גאגו ומשאיר את חאבי גארסיה באמצע, הוא נראה לי הרבה יותר אגרסיבי וזריז. בהנעת כדור הוא פחות טוב, אבל גם גאגו לא תורם לנו הרבה בקטע הזה. ואן דר וארט מתבזבז בינתיים בצד שמאל וחשבתי שנראה ממנו קצת יותר. גוטי ישן ומתחיל לאבד את קור הרוח שגם ככה אין לו, אבל בצדק הייתי אומר, השופט מתעלם מהעבירות עליו. אני מרוצה בינתיים בעיקר מראול שכן מנסה לעשות דברים וגם לא היה רחוק מכיבוש, אחרי שניסה לעשות מבצע נאה ולהשאיר את הבלם מאחורה, אבל המהירות והזריזות מהעבר קצת נעלמו...איך שהקבוצה נראית כרגע, חסרת ביטחון, אני אפילו חותם על תיקו. ואם ראול יבקיע אז אין לי בעייה שגם נספוג, שלפחות ייתקרב עוד ועוד לדי-סטפאנו וייצור שרשרת של משחקים רצופים עם הבקעות. ראול אוהב לפגוש את ויאדוליד, לא?; ויאדוליד צפויה לשחק יותר התקפי במחצית השנייה כי 'היא ראתה שהשד לא נורא כל-כך', ואולי נוכל לצאת ככה למתפרצת אחת נורמאלית ומהירה? נקווה.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק גדול של ויאדוליד..

תמיד כיף לראות מנדירילים עצובים...

מקווה שתפטרו את שוסטר כי טוב לא יצא לכם מזה,

עכשיו נראה מה קלדרון שווה, אם הוא רציני מספיק הוא נותן לשוסטר עד סוף השנה לפחות

9. XabiAlonso Member

יותר כיף לראות אתכם באים מלאי תקווה לעוד דרבי של מדריד ואז לראות אתכם בוכים כשהבועה שלכם מתפוצצת...

-יש לי רק דבר אחד להגיד: אם שוסטר הולך הביתה, לפחות שיעיפו את מיאטוביץ' ביחד איתו.

10. Raulito Madridista

לא הייתי אומר...

לא משנה כמה אנחנו ניהיה עצובים, אתם תיהיו עצובים יותר...

http://origin-www.marca.com/marcador/futbol/2008_09/primera/jornada_11/vad_rma/9.Xxxhttp://www.marca.com/marcador/futbol/2008_09/primera/jornada_11/vad_rma/8.Xxx
    תמונה שווה אלף מילים.

(אבל בכל זאת -)....

אני מאוד מקווה שזה לא המשחק האחרון של שוסטר על הקווים. המשחק נגד רקראטיבו בברצלונה בשבוע הבא יהיה משחק הליגה ה-50 שלו בריאל מדריד אם וכאשר יישאר. אני חושב ששוסטר עשה הרבה טעויות בריאל מדריד, גם שנה שעברה, גם אשתקד וגם במשחק הזה עם חילופים קצת מאוחרים ואני מאלו שדווקא כן אוהבים אקשן כאשר שום דבר לא הולך, אבל אני מתנגד לפיטורים כרגע, אני לא חושב שזה יכול להועיל יותר מידי, גם ככה אין מאמנים בעלי שיעור קומה שיכולים להגיע.
    לא רק שוסטר אשם במה שקורה לנו.
    קנבארו היום ביזה את הסמל. הרגשתי שהוא משחק עם רקראטיבו, פשוט ככה. אם הוא רוצה להמשיך ככה אז הוא יכול לפרוש כבר עכשיו...חחח ועכשיו ברצינות, הוא ממשיך את התקופה הרעה שלו. שחקני ההתקפה של ויאדוליד עברו אותו בקלות מידי. גאגו כרגיל, השקיע אבל בתאכלס השחקנים של ויאדוליד לא ספרו אותו כל-כך, היינצה היה חייב את הוויכוח המטופש עם השופט גם במשחק יציב שלו יחסית, גוטי לא סיפק מסירה אחת באמת טובה היום, ונעצור כאן פחות או יותר(אני לא בא בטענות להיגואין כי הוא שיחק כמעט לבד בהתקפה, אבל היום הוא היה קצת אגאוסיט). התפלאתי שראול החמיץ ברשלנות את המצב הנהדר שבורחה סידר לו, הוא באמת שיחק בצורה מוזרה.
    בחלק האחרון של המשחק התחלנו להפעיל קצת לחץ, בעיקר בגלל סניידר שהיה מאוד פעלתן, אבל זה היה מעט מידי ומאוחר מידי. תמיד יש לי תחושה רעה כפליים כשאנחנו לא מבקיעים, זה מאכזב מאוד. איפה האופי שהשחקנים הפגינו במשחק החוץ נגד בטיס? בדרבי?;
    אציין רק את ראמוס שהראה שיפור(הכל יחסי, הוא עדיין רחוק שנות אור מהיכולת שאנחנו דורשים).
    ואני חייב לציין שתמיד אנחנו מקבלים את הגולים המדהימים האלו. אני זוכר כל-כך הרבה בעיטות מדהימות שנבעטו לעבר איקר... דל-פיירו בדלה-אלפי, הבעיטה של השחקן של נומנסיה לחיבור בברנבאו, השער של קאנוביו היום, פדרו לופז לפני שנה...אפשר להמשיך.
    נקווה שהפער מברצלונה לא ייגדל מחר לחמש נקודות, וכרגיל נחכה למשחק הבא ונקווה לטוב.
    האללה מדריד.

ואיך לא -

http://origin-www.marca.com/marcador/futbol/2008_09/primera/jornada_11/vad_rma/4.Xxx

34 נצחונות, 6 תיקו, 9 הפסדים.
    זהו?

11. REAL MADRID Member

אדישים. אין לי שום מילה אחרת בה אני יכול לתאר את המשחק הזה, מלבד שוסטר עושה רושם שכל השחקנים היו אדישים לחלוטין למשחק הזה. האמת, גם אני אדיש. בוודאי שאני לא שמח, אבל אני יוצא מהמשחק הזה אדיש למדיי. לא מעוניין להתייחס למה שהיה בו ורק מחכה לראות לאן הקבוצה שלי הולכת. איבדתי היום את האמון בברנד שוסטר, אני לא בעד פיטורי מאמנים והתקשורת אמנם מתארת את המצב של ריאל מדריד כהרבה יותר קשה ממה שהוא. אם מקאפלו נפרדו אחרי שהביא אליפות בטענה שסגנון המשחק לא מרהיב ולא משכנע, אז מה נגיד על ריאל של שוסטר. במשך כל העונה שעברה ובתחילת העונה החולפת אל כל ניצחון שלנו נוספו 3 המילים שקיבלו כ"כ הרבה משמעות - "האופי של קאפלו", גם האופי הזה, היכולת לצאת מפיגור ולהפוך את המשחק נעלמת..

אני לא ארגיש רע עם עצמי כשאני אראה את הקבוצה נפרדת מברנד שוסטר. למדתי להעריך אותו ולחבב אותו אבל כשרציתי להסתכל לעתיד וחשבתי על שוסטר בריאל מדריד גם בעוד 5 או 10 שנים - אף פעם לא הרגשתי שלם, בדיוק כמו שלא הרגשתי שלם עם פיטורי קאפלו ובדיוק כמו שאני לא ארגיש שלם עם פיטוריו של שוסטר. שוסטר לא מאמן רע ואני לא מסוגל להצביע על טעויות קריטיות שהוא עשה (מלבד המערך שמההתחלה נועד להיכשל), אבל עושה לי הרושם שכבר ראינו ממנו הכל. ריאל נראית רע ומנקודת מבטי אני לא בטוח שהשחקנים מבינים את זה, להחליף חצי מהסגל זה בלתי אפשרי (לפחות לא עכשיו) ולכן בשביל ליצור שינוי הפיתרון היחיד הוא להגיד לשוסטר יפה שלום וביי ביי. אם זה יעלה לנו באליפות אז שיעלה.

אני יוצא אדיש מהמשחק הזה וזה מה שמעצבן אותי. זה ילדותי ומטופש לצאת עם דברים כאלה אחרי הפסד - אבל איבדתי את האמון שלי בהרבה שחקנים בקבוצה.

אני רוצה להאמין ששוסטר יישאר לפחות עד סוף העונה. קשה לי לראות את זה קורה ואני לא בטוח שאני רוצה בכך.

נערך לאחרונה ב: ‏16/11/08
  12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אצלנו לא תראו אחרי הפסד אחד בליגה והדחה מהגביע בגלל שערי חוץ את כל ה"אוהדים" קוראים למאמן להתפטר...

מה בארסה לא יאבדו יותר מ 5 נק' עד סוף העונה???

נמאס כבר מהגועל הזה שאחרי כל תיקו והפסד קוראים למאמן להתפטר

13. XabiAlonso Member

התקשורת אשמה מאוד במצבה של ריאל מדריד.
    למרות שני ההפסדים ליובנטוס וההדחה ממפעל הגביע הזניח, ריאל עדיין בתמונה של כל המפעלים החשובים וין שום סיבה לפטר את שוסטר, בנוסף לכך שקבוצתו סובלת ממכת פציעות רצינית.
    כמו שאמרתי כבר, אפשר להעיף את מיאטוביץ' שהשחקן היחיד שהנחית במדריד הוא את רפאל ואן דר וארט, למרות ששוסטר ביקש להתחזק בקיץ גם בחלוץ ועוד קיצוני.

14. REAL MADRID Member

תראה לי הודעה אחת פה שנרשמה ע"י אוהד של ריאל מדריד שקורא לשוסטר להתפטר.

אנחנו פה ריאליים ומעמדו של שוסטר בריאל מדריד ספג בשבועות האחרונית מכות כ"כ קשות שאני לא בטוח שהוא יקום מהם. האוהדים של ריאל מדריד פה לא מיוצגים ע"י האוהדים בספרד, לכל אוהד מותר להביע את דעותיו האישיות, אל תכליל את בין הדעות.

תאמין לי שברצלונה זה הדבר האחרון שמדאיג אותי עכשיו. לא אכפת לי כרגע איך נראית ריאל מדריד ביחס לברצלונה - אכפת לי איך תראה ריאל מדריד ביחס לאיך שאני נראתה היום.

אתה פטתי.

15. REAL MADRID Member

אתה רואה את קלדרון מפיל את האשמה על פדג'ה ומפטר אותו? אני לא.

לא מגיע לשוסטר שיפטרו אותו. קלדרון ופדג'ה שהביאו לקבוצה 2 אליפויות הם האשמים במצבה של הקבוצה. אם מישהו יפוטר בשבוע הקרוב, עם כל הצער שבדבר זה יהיה שוסטר.