תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. סיונרה Member

איפה חתמת על מסמך שמחייב אותך להיות אוטומטית בעד אנשים שבסך הכל מצביעים פעם בכמה חודשים לאותה מפלגה כמוך?
    עיתונאי לא אמור לפרסם כתובות של עדים במשפט.

2. italiano Member

איפה חתמת על מסך שאתה צריך להיות שמאלן מצוי כל הזמן?מתישהו נזכה לניצוץ העלק דמוקרטי שלך גם כלפי אנשים שלא נמנים על המחנה הפוליטי שלך?
    הלוואי היו עוד כמה ציפורי על חשבון עלק עיתונאים בערוצים הגדולים. אולי היינו חיים במדינה מוצלחת יותר ועם הרבה פחות שחיתויות.

תראה לי בבקשה היכן ציפורי פרסם כתובת של קליין.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  3. קשר שמאלי Member

קול שפוי בשמאל
    הזומבים: בן דרור בביביסט

Roma אוהב/ת את זה.
  4. סיונרה Member

הו וואו קראת לי שמאלן מצוי, איזה גבר אתה.
    אני אישית לא משייך את עצמי לאף מחנה ובטח לא מבזבז את הזמן שלי על לריב בשביל כל מני אנשים שצריכים כנראה עזרה מקצועית כמו ציפורי.

מה גורם לבנאדם כמוך וכמו הבחור שעשה לך לייק להשקיע כל כך הרבה אנרגיות בפאקינג אלי ציפורי ובכל מני אנשים אפרוריים זה משהו שאני לא יכול להבין כנראה.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי קשר למה שצריך לעשות לציפורי, להערכתי הפרסום שלו לא נבע מרצון להטיל אימה בעדה (גם כך היא כבר שפכה הרבה) אלא כדי לצעוק "תראו, הנה ציפור". כלומר, ניסיון להטיח בוץ בה ובעדות המזיקה שלה על בסיס זה ש"יש לה בית יקר". איך הבית רלוונטי לאמינות של העדות שלה? לא רלוונטי, אבל על הביביסטים הכל עובד.

6. italiano Member

אני ממתין לכתובת שאמרת שציפורי פרסם. יש לך או שאתה כרגיל מקשקש ומבלבל את הביצים?

אתה לא צריך לשייך את עצמך. כל מי שסובל מההודעות שלך כאן יודע מי ומה אתה.
    אם אתה כבר מרשה לעצמך לקרוא לציפורי אפרורי אז אולי תחשוף לנו מי אתה שנזכה לראות כמה אתה ההפך הגמור.
    יש לי תחושה שלא תצליח להפתיע אותי ואני כנראה אמות מצחוק.

zivmay, abcd, Roma ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. סיונרה Member

פרסם תמונה של הבית, את הבית ניתן לזהות על בסיס התמונה. מה זה בדיוק ומה הערך העיתונאי לש זה?
    טוב חביבי תמשיך להשקיע את מאמציך בלריב על אלי ציפורי. אחלה שימוש בזמן.

מי אני חביבי? בוא תספר לי ובלי שימוש בשפה של ילד בכתה ג' אלא בעברית של אנשים בוגרים.

8. italiano Member

אז הוא לא פרסם כתובת. תודה רבה.

שורה תחתונה אין שום דבר מאיים בפוסט של ציפורי.
    לעומת זאת - רק לא מזמן עיתונאי בכיר ומקושר לפרקליטות שיגר מסר מאוד ברור ומאוד מאיים כלפי עד אחר.
    מי יזומן לחקירה?זה שלא איים אבל נמצא בצד הלא נכון ורוצים להשתיק אותו, כמובן.

מי אתה?עזוב, חינכו אותי לא לרדת על אנשים מסכנים.

Roma ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  9. סיונרה Member

בגלל שאתה כ"כ מושקע בעניין כאילו זה כדורגל, אז אתה אפילו לא מסוגל להבין שיש אנשים שזה לא באמת מעניין אותם ולא לוקחים צדדים בויכוחים בין עיתונאים. אז לא, זה לא כדורגל ומעניין לי את הביצה מה יעשו או לא יעשו לעיתונאי אחר.
    אני רק יודע שאם אני מעיד במשפט כנגד מישהו שיש לו חבורת מעריצים פסיכופטים שחלקם גם נכנסים לפורום כדורגל ומתנהגים כאילו הם אולטראס, אז לא הייתי רוצה שיפרסמו בפומבי את הבית שלי. ובטח שאם הייתי בצד השני ומפרסם את הבית, אז הייתי יודע מה יכולות להיות ההשלכות של זה. ככה שציפורי הוא כנראה או ממש מטומטם, שזה אפשרי, או ממש מרושע, שזה גם אפשרי.

מסתבר שהכי טוב שלך זה העלבות ברמה של מתמודד באח הגדול. פעם הבאה תקח כמה דקות אקסטרה תחשוב על זה.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ציפורי לא פרסם את הכתובת.

הוא פרסם תמונה של הבית, כשבתמונה רואים את הכתובת בחזית הבית.

מה ההבדל?

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

היא גרה ברחוב השח"ל 5 בהרצליה.
    איך אני יודע את זה? כי ציפורי פירסם ציוץ על זה שהיא גרה בהרצליה, עם תמונה של הבית שרואים שהכתובת היא שח"ל 5.

12. yonmu Member

קלמן תוקף את הביביזם בעוד טור פופולרי, וכמובן סופג תגובות משני הצדדים -
    השמאל תוקף בגישת 'כשהם השמיצו שמאלנים לא היה אכפת לכם, עכשיו כשהם משמיצים אתכם אתם מתעוררים'.
    הביביזם תוקף בגישת 'ראינו את הימין האידאולוגי שלכם בוגד במחנה' (טענה מעולה נגד קלמן שאמנם לא תמך בבנט אבל סלד מהממשלה היוצאת).

הניסיון של קלמן להציג איזו עמדת ימין אידאולוגית בלי לשייך אותה למחנה פוליטי מובהק קצת מגוחך.
    אפשר לדבר על רעיונות תאורטיים של ארץ ישראל השלמה ומשילות ומדינה יהודית דמוקרטית, ואפשר לדבר על פוליטיקה מעשית.
    ברור שקלמן מצביע סמוטריץ', אבל בנקודה הזו בדיוק קלמן מפספס. סמוטריץ' בסופו של דבר במחנה ביבי אול-אין, וקלמן מנסה ללכת עם ולהרגיש בלי. מצד אחד להיות נגד בנט ומצד שני לא להיות ביביסט. בספר פילוסופי זה יכול לעבוד, בפוליטיקה של היום זה לא קיים.

13. avicii Member

התגובות לטור של קלמן הן דוגמה נהדרת למה שקרה לפוליטיקה של היום. אם אתה מבקר את הימין אתה מתוייג כשמאלן, אם אתה מבקר את השמאל אתה מתוייג כביביסט.
    אני מציע להתנתק מהפוליטיקה, כי אנחנו לקראת ארבעה חודשי גועל של מערכת בחירות, והדף הנוכחי בדיון הזה ממחיש זאת.

prica9, LFC-Gerrard1 ו-שי אוהבים את זה.
  14. קשר שמאלי Member

15. yonmu Member

ארז תדמור מבקר את קלמן ליבסקינד על השגת ג'ובים בעקבות ייחצון עמדה פוליטית.

בשלב הבא פפה יעביר ביקורת על מסי שמתקל באגרסיביות מדי.

prica9, אמיר ע ו-Lebron אוהבים את זה.