תיקו לבארסה בדרבי , ריאל מנצלת ומצמצמת ל6 נק'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏27/2/05.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלישי

ברצלונה - אספניול 23:00 (5) :aaatv:

רביעי

ויאריאל - מאיורקה 21:00

ריאל סוסידאד - סארגוסה 21:00

סביליה - ולנסיה 21:00

סנטאנדר - אתלטיקו מדריד 21:00 (5+) :aaatv:

מאלגה - אתלטיק בילבאו 21:00

לבאנטה - נומנסיה 21:00

חטאפה - לה קורוניה 21:00

אלבסטה - אוסאסונה 21:00

ריאל מדריד - בטיס 22:00

24 שנים לא ניצחה אספניול את ברצלונה בקאמפ נואו וביום שלישי הקרוב אין שום סיבה שהנתון הזה ישתנה במיוחד כשאיבן דה לה פניה , כוכב אספניול , ככל הנראה יעדר בגלל פציעה. לדה לה פניה יצטרפו הפצועים שלא ישחקו פוצ'טינו,פוסה וטוני ולמזאן .
    בצד של ברצלונה,ג'ולי שנפגע במשחק בנומנסיה ישחק , לעומתו באלטי בספק למשחק , ואילו רונאלדיניו ואטו לא התאמנו היום .

2. Bensh Member

אין לזלזל באספניול של העונה
    במיוחד כשיש להם את קרלוס קמאני, השוער המעולה, מקסי רודריגז הקטלני וראול טאמודו הוותיק והמעולה. גם בלי דל לה פנייה אני עדיין לא בטוח בינצחון שלנו.

3. רונלדאיתי Member

שלום אני חדש כאן ואני שרוףףףףף על הליגה בספרדית באיחוד על בארסה!!!!
    בהצלחה לברסה היום!!

4. Yeste Member

:-(

.....

בהנחה שטמודו אכן ישחק,ההתקפה של הקבוצה הקטנה מקטלוניה מסוגלת לעשות הרבה מאוד צרות להגנה של ברצלונה,במיוחד עכשיו,שאולגור הבינוני חוזר. השילוב בין מקסי -טמודו-סראנו ודני הוכיח את עצמו השנה לא מעט פעמים. הבעיה של הקבוצה היא בעיקר בקישור,בלי איוון דל פנייה הקישור של אספניול כמעט ולא מתפקד.הסגל שלהם לא מספיק רחב וחבל מאוד שאין מחליף הולם ל"בודהה". פרדסון הברזילאי הוא שחקן סופר מוכשר,אבל הוא לא מסוגל לעשות את מה שדל פנייה עושה השנה. גם בהגנה יש לא מעט בעיות,מאז שפוצ'טינו נפצע,זה כבר לא ממש הגנת ברזל כמו בתחילת השנה. קאמני ירד בכושר, ולופו לבד ממש לא מסוגל להחזיק את ההגנה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/05
  5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שהתברר שדה לה פנייה לא ישחק סופית אתמול גם לא ברור עם החלוץ ראול טאמודו ישחק(ו99 אחוז שהוא לא ישחק). החלוץ הספרדי נעדר מהאימון אתמול בגלל מתיחה בשריר והוא בספק למשחק.
    http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20050301a/_archivo55_photo_10_1_1_20050301_YBA04F2.Xxx.Xxx
    רונאלדיניו ובלאטי שהיו בספק למשחק בסופו של דבר יהיו בסגל ויתכן שרק רונאלדיניו יפתח , לעומתם לודביק ג'ולי שנפצע מול נומנסיה לא נמצא בסגל למשחק.

ברצלונה אתמול הייתה ספוגה בשלג,כמעט כמו בנומנסיה רק שהיום לא ירד שלג וגם בזמן המשחק לא צפוי שלג או גשם , רק רק , אבל קר מאוד , משהו כמו מעלה או שניים בזמן המשחק.
    http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20050301a/olimpiconevado.Xxx

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריאל מדריד כמו בריאזור תמשיך לעלות בהרכב הלא חזק שלה

http://www.as.com/portada/imgs/portadas/luxemburgo_010305.Xxx

רונאלדו יחזור להרכב במקום פורטיו,רוברטו קרלוס יחזור מהשעיה וסולארי יפתח במקום זידאן שנפצע בריאזור.

7. SUPER-INTER Member

זידאן עדיין פצוע? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    יש לך מושג אם יוכל לשחק בגומלין מול יובנטוס

8. Barcik Member

בבארסה, ג'יולי לא ישחק. מקסי לופז או אינייסטה יחליפו אותו בהרכב. דאמיה יפתח במקומו של בלטי.

אספניול תסבול מאוד בגלל חסרונם של איבן דה לה פנייה וראול טאמודו, ולמען האמת קשה לי לראות אותם יוצאים עם נקודות, אולי רק עם קאמני יתפוס יום חלומי. בארסה תרצה להציג חזות יותר איכותית מאשר זו שראינו בנומנסיה. במיוחד, כדי לשים לב לצד ימין שיורכב משני מחליפים עם משהו להוכיח.

המשחק בין סביליה לולנסיה צריך להיות מאוד מעניין. על פי התקציר לפחות ולנסיה נראתה טוב מאוד מול הקבוצה השנייה של סביליה, למרות הפיגור המוקדם. נדמה שהשחקנים השתחררו מהעול. גם ההרכב נראה הרבה יותר רציונלי, עם איימאר ומיסטה בפנים. יהיה מעניין מאוד.

בטיס לא תפסיד לריאל מדריד.

9. Waters Member

אני מהמר על תיקו (0-0 לדעתי) בין בארסה לאספניול בגלל (כן, סיבה אולי מוזרה ואולי לא) מזג האויר. צפויה תחזית של שלג ו0 מעלות צלזיוס כזכור לי (או אפילו פחות) כך שאני לא רואה איך הולך להתפתח כאן משחק חם (יהיה קר במובן המילה).

10. Yeste Member

לא שהיו לי ציפיות מאספניול... אבל אם כבר הם שיחקו עם הבלם ז'ורקה כקשר ועמדו בלחץ של בארסה בניגוד לקבוצות גדולות מהן אז מגיעות להן כל המחמאות. אפשר לראות למה אספניול מתמודדת השנה על מקומות לגביע אוו"פא. למרות שבלי דל פנייה הקישור שלהם לא תיפקד. בעיקרון ,הם שיחקו אתמול בלי שום קשר בונה,ג'ורקה כאמור הוא בכלל בלם,איטו הוא קשר אחורי קלאסי שלא מסוגל להחזיק בכדור ולבנות התקפות ופרדסון שמאוד הרשים אותי אתמול הוא בכלל חצי חלוץ,ככה שאפשר להבין מדוע הקישור של אספניול נראה אתמול כ"כ רע. גם מקסי רודריגז הוכיח אתמול למה הוא נימצא היום בנבחרת ארגנטינה,רואים בברור שהשנה זו שנת הפריצה שלו מאז שהוא הגיע מארגנטינה על תקן כשרון גדול.
    וחבל רק שבצד שמאל,אוסקר סראנו ממשיך לאכזב. בדומה לבעיה בקישור,גם בהתקפה היה חסר באספניול שחקן דומננטי,דני בסה"כ שחקן יחסית בינוני שמצויין בתור מחליף או חלוץ שני במקרה הצורך,אבל אי אפשר לסמוך עליו להתמודד בחוד לבד מול פויול.החיסרון של ראול טמודו היה לא פחות גורלי מזה של דל פנייה. בסה"כ זהו התיקו ה-5 השנה של ברצלונה. 3 הפסדים -5 תוצאות תיקו עד עכשיו זה מאזן סביר.

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/05
  11. מרדונה Member

יסטה חח מתגובה לתגובה אתה נראה לי באמת אחד שלא מבין...
    למה לושמברוגו סם את פיגו כעושה משחק ממתי פיגו עושה משחק ?ריאל מדריד איך שזה נראה הולכת להתפרק,ברצלונה אתמול הפסידה 2 נקודות חשובות אבל ריאל גם יפסידו.חואקין ובטיס יעשו תעבודה כבר.

12. Yeste Member

http://www.as.com/futbol/imagenes/betis/benjamin.Xxx בנחמין זרנדונה(בנג'ה),קשר בן -29 ,בוגר מחלקת הנוער של ויאדוליד ביחד עם רובן בארחה.
    זה יהיה השחקן שיצטרך למלא את מקומו של מרקוס אסונסאו המושע בקישור של בטיס. בנוסף לאסונסאו,גם הפליימיקר שלהם- פרננדו פצוע והוא לא נכלל בסגל למשחק. בהגנה, דויד ריבס,הבלם המצויין מחוץ לסגל.אבל,למזלם של בטיס,חואניטו חוזר בדיוק בזמן ,והוא הפעם יהיה זה שינסה לשמור על החורים שלמבו האורגואי ישאיר.
    ההרכב ההגיוני:
    דובלס
    לואיס פרננדז'-ריבס-למבו :\ -מיילי
    בנחמין-כ'נאס-ארזאו
    אדו-אוליבירה-חואקין

הדבר שיותר מדאיג אותי: בדיוק כמו באספניול- לבטיס אין ממש מחליף ברמה של אסונסאו. סביר להניח שמרכז המגרש יהיה בשליטה מוחלטת של ריאל,כ'אנס הוותיק וארזאו הבינוני יתקשו להתמודד מול זיזו והחבר'ה. OT בבטיס מודעים לבעיה שלהם בקישור ולכן בקיץ הם הולכים על קשר ברמה עולמית,דיברו על אסיין מליון,בזמן האחרון עלה גם שמו של מיגל אנחל ממאלגה...
    בכול אופן,בטיס ,גם בלי אסונסאו וריבס,היא אחת מהקבוצות שריאל תצרך לירוק טונות של דם בשביל לנצח.
    ריאל בלי ראול (חולה) הלגרה וסלגדו.
    .......................
    וראסינג תארך היום את פרננדו טורס ואתלטיקו שתגיעה למשחק בהרכב מלא עם המון מוטיווציה במטרה לנצל את המעידות של ויריאל ,סביליה ,בטיס ושאר קבוצות מרכז הטבלה בזמן האחרון.

13. Waters Member

הופתעתי מריאל (לטובה, לשם שינוי). 3-1 נגד בטיס? זה מעולה ועוד הם היו בלי שחקני המפתח.
    מעניין לראות מה יהיה בשבת במסטאייה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/3/05
  14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה עוצמה ברגל יש לרוברטו קרלוס , אבל הוא קיבל את הכדור החופשי הזה במתנה מהשופט.

ופה אפשר להוריד את הטיל של קרלוס , 144 קמ"ש !

15. Yeste Member

ריאל שוב קיבלה מתנות מהשופט. קודם כול,לא הייתה החזרת כדור לשוער,רונלדו היה עם הגב לשער ומיילי חטף לו את הכדור שהגיע לשוער... ובשער של הלגרה אני בטוח ב-100 אחוז שהיה נבדל של הלגרה.
    בכול מקרה,לפי התקציר היה אפשר לראות שבטיס שיחקה מצויין בהתחשב בעובדה ששלושה שחקני הרכב שלה לא שיחקו.

צריך לשים לב למאלגה,מאז שאנטוניו טפיה הגיע ,מאלגה משחקת כדורגל משובח .וזה ממש לא מפתיע, יש להם מחלקת נוער משובחת ,וסוף סוף הגיע מאמן שמצליח לשלב בין הכוכבים שהגיעו ממאלגה ב' שאגב משחקת בליגה השנייה,לשחקנים הזרים.הוא ייצב את הקישור מחדש עם חואינטו ,הקשר האחורי הצעיר והמבטיח ,רומרו האורגואי ומיגל אנחל . ובהתקפה,דודה הפורטוגלי שחייב לקבל זימון לנבחרת,חואן רודריגז ובאיאנו נראים מצויין.גם בהגנה ,ססאר נאבס הצעיר שהגיע ממאלגה ב' מראה ניצוצות של בלם גדול.

חבל שסראגוסה יצאה סופית מהקרב על אירופה. אחת הקבוצות הכישרוניות בליגה,וחבל מאוד שויקטור מונייוז לא מצליח להוציא מהם את המיטב. הם חייבים שוייה יחזור לעצמו,כי בלעדיו ,ההתקפה שלהם כמעט ולא מתפקדת. בנוסף לסארגוסה,גם בילבאו ודפור' טיפה מתרחקות מבטיס,סביליה,ולנסיה,ויאריאל ואספניול.
    גם לסוסיאדד ,בלי ניהאט.אוססונה ,אכזבת העונה מבחנתי,ולאבנטה שנהרסה אחרי פתיחת העונה הרבה בזכות המאמן הטיפש שלה,אין יותר מה למכור בליגה.
    אני מהמר שהמקומות לאירופה יוכרעו עד למחזור האחרון. הליגה הטובה בעולם! :aaa21: