תודה רבה לשגיא כהן

הנושא בפורום 'פורום אירוח - שגיא כהן' פורסם ע"י Reyes, ‏27/10/05.

1. מילאנזי בנשמה Member

העניין הוא שברגע שראיתם שהוא לא עונה לשאלות מסויימות באשכול מסויים שכולל 2-3 שאלות, הייתם צריכים לאפשר לשאול את השאלות הללו בנפרד במידה והן לא חוזרות על עצמן, ולא עשיתם זאת.

2. אדם ברקוביץ Member

אני יודע כפרה...וגם כל הכבוד לכם שהבאתם אותו.....אז כנראה שבאמת היו הרבה שאלות...ואני שאלתי אתמול ובאתי בדקתי אם הוא ענה והלכתי

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/10/05
  3. Igi Member

תודה לשגיא כהן ולאנשים שהשקיעו מאמצים בלהביא פרשן מכובד ביותר לפורום שלנו.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה להתלונן אין לו את כל הזמן שבעולם הוא בנאדם עסוק.פרשן מעולה שהתארח פה למעלה משעתיים וחצי ובאמת השקיע בתשובות גם אני התאכזבתי שלא קיבלתי תשובה(שאלה שניה בדיון על יובה) אבל אני מבין למה לא קיבלתי,לא היה זמן היה צריך לעשות כמה שיותר ושגיא עשה מה שהוא יכול.מקווה לראות אותו שוב,ככותב.ושוב תודה רבה על השקעתך שגיא.

5. נדב מיכאלי Member

תודה לשגיא ולכל מי שפעל כדי שהוא יבוא. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

6. burning soil Member

תודה רבה לשגיא כהן שהשקיע מזמנו הפרטי,באמת כל הכבוד.

7. Sir Alex Las' Killa

למרות שלא קיבלתי תשובה על השאלה שלי, עדיין כל הכבוד לשגיא שתרם מזמנו בשבילנו.

המנהלים לדעתי היו צריכים להעביר, או למחוק את כל האשכולות ששגיא ענה עליהם, בשביל שירדו לתחתית...

8. 9_Zlatan Member

תודה רבה לשגיא נהניתי לקרוא כול הודעה שרשם. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

9. הפיצ'יצ'י Member

תודה לשגיא שהגיע. אני מאוכזב מהאירוח. רשמתי אתמול שאלה, לא ראיתי אותה היום אז החלטתי לרשום אותה מחדש, היה רשום שזה היה מועבר למנהל והיא עוד פעם לא הופיעה, גם בפעם השנייה, השלישית והרביעית. שלחתי לו הודעה פרטית, אבל הוא בטח לא שם לב. ראיתי את הסיבות שבגללן יכול להיות שהשאלה לא תופיע, השאלה שלי לא ענתה על אף קריטריון ועדמה בתקנים. לא מבין למה השאלה שלי לא הופיעה. לא מבין.

10. M_T_A Member

ראו שהוא השתדל לענות על כמה שיותר שאלות וחבל שהוא לא ענה על כמה שאלות מעניינות.
    סה"כ זה היה האירוח הכי טוב מבחינת הכל: הרמה, מספר השאלות שקיבלו תשובה וכמות המשתמשים המחוברים.
    תודה לשגיא ולמי שהביאו אותו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיצ'יצ'י הוא ביקש שאלות על כדורגל, והבהרנו את זה.

אני מאוכזב, לא משגיא כהן שהיה מצויין לדעתי אלא מחלק התגובות שרואים פה, מילא אם זה היה מאנשים שמשקיעים בשביל הפורום או אפילו מגיבים ברמה, אבל אני רואה פה משתמשים שרק הגיעו וכבר מטיחים האשמות כאילו שגיא או אחד המנהלים חייב להם משהו. זה לא מה שניסינו להשיג באירוח הזה, ותגובות כאלה רק מוציאות רוח מהמפרשים שתדעו לכם.

ובנימה מעודדת יותר, תודה ענקית לשגיא כהן שתרם מזמנו, עברתי על רוב התגובות עוד בביתספר ואני אעבור על השאר בהמשך היום - תענוג לקרוא!

12. RMCF Member

חבל שלא קיבלתי תשובה, אבל לא נורא.
    תודה לך שגיא כהן, נהניתי לקרוא את התשובות שלך.

13. eastlands Member

תודה לשגיא איש נפלא ופרשן נפלא , טוב את ההודעה הזאת לא ימחקו כי הכל היה נפלא , כמו רוב השאלות הנפלאות ששאלתם אותו , או שהיה מותר לשאול אותו , או שהוא ענה להם , בקיצור אסור לשאול אותו כיצד הוא מזהה מגמות בדקה ראשונה , ואך באולפן האלופות הוא יודע את כל התרחישים בכל 16 המשחקים עוד לפני שהוא יודע תוצאה .
    העיקר שהוא יודע - כדורגל מודרני מהו? ערב הסגידה לפרשן הלאומי הסתיים - כל הכבוד .

14. הפיצ'יצ'י Member

היו שאלות על עבודתו כפרשן, אז למה שלא יהיו שאלות על עבודתו כעיתונאי?
    דרך אגב, אני לא ממש חדש כמו שאתה חושב, השתתפתי עוד באירוח של אבי מלר, ושאלתי שאלה והוא ענה לי. אני די מאוכזב מהרמה של הדיון, אני אומר שזה יפה מאוד שהתאמצתם והבאתם אותו ויפה מאוד שהוא הגיע ותרם, אבל תשמע אני לא יכול לשקר, די התאכזבתי מהדיון.

15. N כמוני Member

תדה רבה לשגיא כהן שהקדיש מזמנו לענות לנו על שאלות