תודה על כל מה שנתת ! !

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י rivaldo, ‏16/4/03.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שתי פרישות, שש אליפויות ו-32,277 נקודות יקלע הלילה אלוהים את הסל האחרון שלו וירד מהפרקט בפעם האחרונה כשחקן פעיל. מייקל ג'ורדן, גדול שחקני הכדורסל בכל הזמנים, הולך הביתה

זה אומנם קרה כבר פעמיים, אבל הפעם זה סופי - מייקל ג'ורדן, הספורטאי המפורסם ביותר בעולם וגדול שחקני הכדורסל בכל הזמנים, פורש ממשחק פעיל בגיל 40 אחרי קריירה ארוכה שכנראה אף אחד לא יצליח לשחזר, לפחות לא בשנים הקרובות.

ב-20 באפריל 1986 צלף ג'ורדן 63 נקודות במשחק פלייאוף בבוסטון נגד הסלטיקס. "היום ראיתם את אלוהים מחופש למייקל ג'ורדן", אמר לארי בירד אחרי המשחק והצמיד למספר 23 את הכינוי שאף אחד בעולם לא התווכח איתו - אלוהים.

אולי הדבר היחידי שמייקל לא הצליח להשיג במהלך הקריירה שלו הוא להצעיד את וושינגטון וויזארדס לפלייאוף, אבל חוץ מזה ל-MJ יש הכל - שש אליפויות, חמש תארי MVP של העונה הסדירה, 10 פעמים נבחר לחמישיה הפותחת באול-סטאר, שתי מדליות זהב באולימפיאדה, אליפות ליגת המכללות ו-32,277 נקודות שמציבות אותו במקום השלישי בטבלת הקלעים של כל הזמנים (וראשון יחד עם צ'מבליין בממוצע נק' למשחק).

לקוח מספורטליין ומומלץ להמשיך לקרוא בכתבה שם
    http://www.sportline.co.il/snews.asp?id=6220

הלילה,2:00 לפנות בוקר משחקו האחרון בהחלט בקרירה של מייקל ג'ורדן המשחק הזה ישודר בספורט 5 פלוס

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

את האמת שנאתי את שיקאגו בולס בימיה היפים אבל תמיד תמיד אהבתי את אלוהים.

הוא פשוט פלא עולם, הוא נס, הוא תופעה, הוא הכל יכול של הכדורסל, הוא דבר של פעם בהיסטוריה, הוא פשוט אדיר, עצום ומדהים.

הוא הדבר שהפך את האנביאיי מהופעת כדורסל לשואו של פעם בחיים. פשוט אין מספיק מילים שיספיקו לתאר את הדבר המדהים הסה שנקרא מייקל ג'ורדן.

אני ישב היום בלילה יהנה מהופעה אחרונה של הגדול מכולם ויזיל דמעה בסיום, כי כמוהו לא היה וכמוהו לא יהיה.

3. שגיא Guest

איזה ליל סדר, אה?

את המשחק בין מנצ'סטר לארסנל אני בטח לא אספיק לראות, אולי רק את סופו, אבל משחק אחרון של ג'ורדן תמיד מצויין אחרי ארוחת החג.

גדול השחקנים, לא היה, ולא יהיה כמותו, בחיים!
    עם כל ההשוואות שיעשו, ולא משנה מה יגידו - היום זה המשחק האחרון של הכדורסלן הטוב ביותר בהסטוריה (וגם בעתיד) של הNBA.

אין הרבה מה לומר, נתגעגע, כמו שהתגעגנו בפרישות הקודמות שלו. בפעמים הקודמות הוא נענה לדרישות וחזר בו מהפרישות.
    היום אין שום דבר שימנע ממנו לפרוש, ולנו רק נותר להנות ממשחק אחרון שלו.

מייקל ג'ורדן במשחק אחרון בהחלט
    http://www.nba.com/media/wizards/jordan_200_layup030414.Xxx

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפעם באופן חד פעמי אני מסכים עם פרסומת,והפרסומת שאני מדבר עליה:
    להיות שם כשזה קורה,ספורט 5+,איזה ערב,קודם משחק העונה באנגליה,ואז המשחק של ג'ורדן,שמגיל אפס הייתי מתעורר לפנות בוקר כדי לראות אותו במדי הבולס.
    האהבה לא חדלה גם מפרישתו,ואז כמובן להתעורר מתי שיש משחק של ושינגטון כדי לראות אותו.
    עד עכשיו לא סלחתי לקובי שלא החטיא את הזריקות באולסטאר ונתן לו להיות גיבור האולסטאר בפעם האחרונה שלו.
    המלך של הכדורסל,היום בפעם האחרונה,חובה לראות!!!!!!!!!!!!!

5. Kgt1 Member

אף פעם לא הייתי אוהד של וושינגטון. אף פעם לא אהבתי במיוחד את ג'ורדן. אבל איכשהו נגררתי לגל ששטף את העולם בשבועות האחרונים וקיוויתי שהוא והוויזארדס יעלו לפלייאוף ולא מילווקי, אפילו בשביל לזכות ולראות עוד כמה דקות משחק של הגדול מכולם.
    הלילה אלוהי הכדורסל יישחק את משחקו האחרון בקריירה והאמת היא שאני די מתרגש (כמובן שאני לא אחמיץ את האירוע).
    אני מקווה שהפרידה שלו תהיה בסטייל (ותעיף את פילדלפיה למקום החמישי במזרח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ).

6. Reyes Member

כן, איזה ערב מושלם.

גם אני לא חושב שאני אראה את כל המשחק של יונייטד-ארסנל... :?

7. Julian Joachim Member

יש!
    ג'ורדן לא בפלייאוף!

זה לא שאני שונא את ג'ורדן, אבל אתם בכלל משווים??
    השחקן הכי אדיר באנביאיי או ג'ורדן, מה אתם הייתם מעדיפים?

או במילים אחרות...

http://images.google.com/images?q=tbn:18j_eVIMibIC:espn.go.com/media/pg2/2001/0530/photo/s_cassell_m.Xxx http://images.google.com/images?q=tbn:sIdRvSDBm50C:www.eurobasket.com/photos/Cassell_Sam.Xxx :arrow: אני אתה!!!!!!!!!!!

8. Ilan Member

לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אתה לא סם- קאסל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! פויה!

ובאמת משחק גדול, וגם יש לו משעמות בשביל פילי, ככה שג'ורדן יכול להרוס לפילי, כי אם הם מנצחים הם עולים למקום שני במזרח.

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שאני אשאר ער למשחק.... באמת זה רגע שאני אוכל עוד הרבה שנים לומר שראיתי בשידור ישיר את המשחק האחרון של ג'ורדן....

ובכל מקרה גם ראיתי את המשחק האחרון שלו במדי הבולס, מול יוטה, כשהבולס ניצחו 4-2 ולקחו את האליפות. אני עד היום זוכר את הסל האדיר הזה שלו...

"Jordan, open, Chicago with the lead!"

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה אירוע.
    לאף אחד לא היה אכפת מהמשחק רק מג'ורדון,ושינגטון כבר פיגרה ב25 נקודות,ולקהל אכפת רק מדבר אחד - מייקל -.
    הם מתעלמים מהמשחק,נעמדים,ואומרים אנחנו רוצים את מייק,אנחנו רוצים את מייק,בסוף הוא נכנע,ושלוש דקות לסיום עלה לשחק דקה בקושי(כדאי שלא יהרגו את המאמן שלו).
    בדקה הזאת הוא קלע שני קליעות עונשין מהקו,הקליעות האחרונות שלו,דבר שמלמד יותר מכל דבר על מייקל.
    כל הקהל מעודד,הבזקי המצלמות,הלחץ,העניין שזה משחק אחרון שלו,ומייקל,כמו מייקל,קולע את שניהם באופן מושלם,ונפרד במסיבת עיתונאים לתמיד,כשחקן.
    היה שלט בקהל שלדעתי אומר הכל:
    - 16/4/2003 מעכשיו המשחק לא יהיה אותו הדבר -

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נשארתי ער בשביל לראות את המשחק...

כשהוא התחיל לא האמנתי. 5+ אירגנו לי "הפעתה" בדמות פרשן נהדר - פיני גרשון... מיד העברתי לערוץ NBA שלמזלי גם הם שידרו את המשחק...

חוץ מזה ראיתם כמה הבזקים היו כל פעם שהוא זרק עונשין? מדהים.

12. Ilan Member

כן... גרשון אפילו לא יודע איך קוראים למאמן הוושינגטון, אין לו מושג ב-N.B.A.

13. Kgt1 Member

גם אני כמובן. אבל עכשיו ביאסת אותי... הנ.ב.א שידרו אתמול גם את זה?? פאק!!! ואני הקשבתי לבירבורים שלו במשך יותר משעתיים...

14. ג'רי בית הלוי Member

תגידו, אני היחידי שבטוח שכל הפסטיבל הזה הוא שיקרי לחלוטין ובעונת 04/5 מייקל חוזר להציל את שיקגו?

15. Ilan Member

אז אתה טיפש, בעונה הזאת מייקל יהיה בן 43.