תגובות, הצעות, שיפורים תיקונים וכו'

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏12/6/05.

1. יוגב אסולין Guest

סיככמנו הרבה דברים מהשנה החולפת.. את כל הליגות בערך את כל המשחקים המעניינים וכו'..
    אבל דבר אחד שעוד לא סיכמנו זה את העונה שלנו את העבודה שביצענו

אני לא יעריך פה במילים. ורק יבקש מכל אחד פה לכתוב.. תגובה הכי מלאה שהוא יכול.
    מאיזה דברים הוא נהנה באייסוקר.. מאיזה דברים הוא לא הננה. מה לשפר מה להוריד מה להוסיף. וכו'..
    תכתבו תגוובת שאלות מענות דרישות וכו'. על כל נושא.

על מנהלים ראשים
    על מנהלים רגילים
    על המשתמשים
    על האורחים
    כותבים שצרייכם להיות מנהלים
    מנהלים שצריכים להיות כותבים
    על כל הפורומי כדורגל
    על פורום אוף טופיק, הימורים משחקים
    על האירוחים
    על העיצוב

בקיצור כל מה שעולה לכם בראש לטוב ולרע.. חשוב לנו מאוד לדעת כדי להשתפר

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/6/05
  2. Melixon 15 Member

יאריך*
    לעשות פורום אירוח נוסף..
    למנות יחצנים שיפרסמו את הפורום בקהילות ספורט ופורמים באינטרנט ככה הפורום יתרחב בפול אנשים.. (אם זה רצוי)

(ירחיב בהמשך)

3. יוגב אסולין Guest

אירוחים זה דבר שאנחנו תמיד מנסים לעבוד עליו.. קצת קשה להשיג מספרים לא כולם גם מסכימים ומוצאים זמן.אנחנו עובדים על זה מאוד קשה.. אבל מבטיחים שיהיו בקרוב עוד.
    על הדרך.. עם מישהו רואה פוגש מכיר יודע וכו'.. על מישהו שמתאים לאירוח ויש לו יכולת לדבר איתו שלא התבייש לעשות את זה..

באשר ליחצנות.. אוקי צודק.. יודעים.. ניראה מה נעשה עם זה. רשמנו

4. robson Member

קודם כל, ברכות למנהלי ומתפעלי האתר על העבודה הטובה שהם עושים. לפני שהגעתי לפורום הזה כתבתי בעיקר ב"ספורטאנטר" {מותר לי לכתוב את השם שלהם?.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx }
    והפורום הזה הרבה יותר מושקע עם מנהלים וכותבים הרבה יותר מענינים ודיונים מרתקים..אז שאפו.

מה שאני הייתי מבקש הוא רק להוסיף לכל כותב את האפשרות למחוק הודעות שהוא כתב, לפעמים אתה לא שם לב לפרטים ואז יוצאים לך תגובות ש"הוצאו מהקשרם"..

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/05
  5. יוגב אסולין Guest

לכל אחד יש אפשרות של ביצוע עריכה..

בעבר ממש בהקמת הפורום כותב היה יכול למחוק הודעות של עצמו. אבל אז מתחרים ואתרים מציקים היו נותנים תגובה מקבלים עלייה כמה תגוובת ואז מוחקים.. לבד ועושים בלאגן שלם. מאז העניין הזה בוטל..

אני חושב שיש את האפשרות של עריכה שזה מספיק טוב

6. robson Member

תראה, לא שזה עיניין עקרוני במיוחד רק חשבתי שיהיה עדיף אם לפעמים כל כותב יוכל למחוק הודעות שהוא מצטער שהוא כתב אותם..

לא יצא לך לפעמים לכתוב הודעה "בעידנה דריתחא" ואח"כ הצטערת עליה?..
    ואחרי שאתה עורך לא תמיד יש לך מה לכתוב במקום...בכל אופן זה לא עיניין של "יהרג ובל יעבור אצלי"...פשוט רק רציתי להסביר למה לפעמים זה חסר..

7. יוגב אסולין Guest

אני מעדיף להשאיר את זה ככה.. הכי גרוע

אתה יכול או לערוך את ההודעה למשהו אחר
    או לערוך ולירשום "טעות, מנהלים תמחקו בבקשה" וזהו...

8. Paolo Maldini שחקן ותיקים

לדעתי צריך פשוט להשאיר את הפורום כמו שהוא. לא לעשות פירסום מסיבי, כי אז באים ילדים קטנים שסתם באים לכתוב מה שהם ראו ב-ONE, ואומרים שהקבוצה שלהם היא הכי טובה.
    כי סך הכל הרמה פה בפורום היא מעולה, ניכר ידע רחב בכדורגל בחלק גדול מאוד של המשתמשים פה.

אממ אני לא יכול לחוות דעה על כל הפורומים פה, כי לא בכולם אני כותב קבוע.
    אבל בכל זאת.
    הפורום הישראלי לדעתי בזמן האחרון עלה ברמה, אולי בגלל ההתרחשויות הרבות בכדורגל שלנו, אולי בגלל המשתמשים שהתווספו.
    פורום עולמי מייצג בעצם את אוהדי הבונדסליגה בעיקר עם דיונים של מפעלים בינלאומיים. הפורום הזה חשוב, כי הוא בעצם פורום כדורגל כללי, מרכז את כולם, בו כותבים על דבריים הקשורים לכדורגל אבל לא קשורים לליגה מסוימת עיקרית.
    לפורום האיטלקי יש פוטנציאל גדול, בדיוק כמו האנגלי או הספרדי, אבל לפורום האיטלקי לדעתי יש מעט כותבים, וזה חיסרון גדול.
    פורום האוף טופיק עלה מדרגה רצינית, ארתור צריך להתמנות למנהל בפורום הזה.
    פורום טריוויה והימורים הוא אחלה, נחמד להמר ולדבר על הימורים מחוץ לפורום.
    פורום משחקי מחשב לדעתי הוא טיפשי. פעם היה בו דיון אחד שמגיבים בו, דיון המנג'ר. עכשיו במנג'ר כמעט ולא מגיבים, דיון ההאטריק מקבל כמה הודעות בשבוע, וכל שאר דפי הפורום מלאים בעשרות דיונים מציפים של ילדים שבאו לשחק פיפא ולארגן את הטורנירים על חשבון הפורום. לדעתי צריך לאסור פתיחת דיונים כאלה, אולי רק אחד שירכז את הכל. כל שלב בטורניר הם פותחים דיון חדש של כמה הודעות, מצטרפים ילדים שלא מעניין אותם הכדורגל ורק באים לשחק פיפא. תחשבו על זה מנהלים.
    והאירוח, גם אני מקווה לראות פה יותר אנשי כדורגל, יותר פרשנים/מאמנים/שחקנים, אפילו לנסות להשאיר אנשי כדורגל אצלנו, כמו ברק רום שכותב קבוע.

שוב, סך הכל, אייסוקר פורום הכדורגל הכי טוב בארץ, ומבחינת רצינות וידע, זה הפורום הכי טוב בארץ.

9. ראול Member

לא צריך להוסיף. פשוט להעיף מבט בתגובות בכל אתר גדול ולראות מה יכול להיות פה. כמו כל תורה זה צריך לעבור מפה לאוזן. כל משתמש צריך להביא אנשים שהוא חושב שהם ראויים לאייסוקר.

-להחליף את המסיילים בצד. הם מתיישנים. להשאיר את הברורים מאליו ולהוסיף המון חדשים. בעיקר את ההוא שדופק את הראש בקירhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    -להוסיף עוד סקינים לפורום.

בנימה יותר אישית, הפורום הוא הדבר הכי טוב שקרה לי מאז שאני זוכר את עצמי. לא כמו השיחות המצחיקות עד דמעות, הדיונים על הכדורגל והביקורות והויכוחים... אלא יותר מכל האינדיבידואלים. האנשים שהכרתי מפה, חברים טובים... בוריס, גל, יוני, עופר, מישה, מקס, איתי ומעל לכל ומעבר לכולם, אור שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

בנימה עוד יותר אישית. הפסקתי לכתוב פה בשבוע האחרון עקב סיבות אישיות בלבד שמכניסות אותי למלנכוליה מאעפנה וחסרת שליטה כרגע. אז כשאני סתדר עם עצמי, אני אחזור ובגדול. עד אז אני קורא הכל, מפנים וזוכר.

ארתור, איש הסיומות.

10. burning soil Member

במסגרת הפורום של הכדורגל הישראלי,היה נחמד אם היה מגוון גדול יותר של משתמשים שאוהדים
    קבוצות מליגת העל שהן לא מכבי והבועל ת"א,מכבי חיפה,ובית"ר ירושלים..

11. Zizou10 Member

אל תשכח את אוהדי הפועל ב''ש. יש גם אוהדי נתניה וכפר סבא.
    חוץ מזה אני נייטרלי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. MUFC - 1878 Member

האנשים שהכרתי מפה, חברים טובים... בוריס, גל, יוני, עופר, מישה, מקס, איתי ומעל לכל ומעבר לכולם, אור שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

*מסמיק*
    אוהבתך אחי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אממ מה לשפר? לא לתת לי באנים יותר וכול השאר לא ממש איכפת לי...
    הרמה פה מצויינת בספורטאנטר זה אנשים עים פוזה שמשחקים אותה פרופסורים חשים שם תואר ראשון פה זה אווירה הרבה יותר נינוחה מלווה בצחוקים, ציניות טובה בנוסף לידע העצום שרוכשים פה ומשתפים...

אני אומר, שום שיפור, שום פירסום רק ארתור מנהל פורום ככלי, איגור מנהל ראשי (שיהיה נציג ברית המועצות לשעבר בהנהלהhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx)

אין, באמת שאין הרבה מה לשפר.

--------
    איתי האדום תענה לי מה בדיוק צריך לשפר באנגלי? כול הפוטנציאל ממומש שם כבר,הפורום הכי טוב פה שם במיוחד לא צריך לשפר כלום וספרדי ובאיטלקי אולי כי חסרים שם כותבים באמת.
    בספרדי לדעתי גיא ודניאל צריכים להיצתרף לבוריס לצוות הניהול הקיים שם כי כמה שאני לא מסכים עים הדעות שלהם, הם כתבים מעולים שתורמים המון.

13. Paolo Maldini שחקן ותיקים

לא אמרתי שצריך לשפר בפורום האנגלי, אני לא כותב בו לכן אני לא יודע אם צריך לשפר או לא, בגלל זה לא כתבתי עליו כלום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/6/05
  14. MUFC - 1878 Member

הפוטנציאל מומש באנגלי כמו שאמרתי.

:aaa12:

15. יוגב אסולין Guest

אואה אה.. איזה כיף. יש פה הרבה להגיב.. רק לפני זה.. התגובות שלי מתבססות לרוב על מה שאני חושב אפשר להעיר לי עם אתם חושבים שאני לא צודק במשהו (דבר שעד כה לא עשיתם).

איתי האדום - באשר לפירסום.. אני מסכים איתך שמצד אחד להיות עם המון ילדים קטניםש לא מבינים ומורידים את הרמה זה הורס.. אבל מצד שני כולם פה רוצים זרימה רוצים רצף וגם תחלופה... אין מה לעשות פירסום מסיבי ופיתוח זה דברים שחייבים לעשות. בנוסף אני אספר לך משהו קטן.. בהתחלה הקמנו את הפורום היינו 10-15 איש אמרנו איזה כיף. קהילה קטנה ואיכותית.. אחרי זה היינו 40-50 איש אמרנו אותו דבר..היום אנחנו משהו בסביבות ה200 כותבים שונים ביום..ואתה אומר שיש קהילה איכותית ומצומצמת יחסית. בקיצור מה שאני רוצה להגיד בזה.. שהכל יחסי אולי אתה מכיר ממקומות אחירם שיש הרבה אנשים הרמה יורדת. אצלנו יש מעל 150 איש חסומים בגלל איכות הודעות או כל מיני סיבות כאלו. יש הרבה עבודה של מהנלים לשמור על רמה.. ואני חושב שברגע שיהיו פה עוד אנשים נוכל לעלות את הרמה ולא להוריד..

תודה רבה על המחמאות על הפורומים השונים.. ובאשר לפורום משחקים אז ככה..
    האמת שהרבה זמן אנחנו גם חושבים מה לעשות איך לעשות וכו'. לפי דעתי לפחלות פורום שיש לו פונטציאל להיות משהו טוב מאוד. לרכז הרבה חברים בעיקר לימים כאלו של פגרות וכו'. לחבר בין הגולשים וכן אלה.. כניראה בזמן הקרוב הוא יעבור שידרוג די רציני בכמה תחומים (אתם כבר תשמעו על זה במידה וזה אכן יהיה ) ואז ניראה מה יהיה איתו. במצבו הנוכחי אני מסכים איתך שהוא די פורום נגרר בזרם..

----------------

ראול -
    באשר למה שאמרת בהתחלה לעבור מפה לאוזן. אין ספק הדרך הטובה ביותר. אבל קשה להתקדם ככה..ואולי זה הזמן להגיד באמת לכל מי שאכפת לו מהפורום.. תתחילו לדחוף את העניין הזה כל אחד שיביא מישהו מהעיר, בית ספר, קבוצה או לא יודע מאיפה.. לפחו אחד שהוא ממש מבין טוב בכדורגל.. ואנחנו גם נגדיל את הקהילה פי 2 וגם נקפיץ את האיכות.

באשר לסמיילים. זה נחמד זה טוב ויפה אבל יש דברים חשובים יותר וזה סתם גוזל הרבה מאוד זמן.. למצוא לעדכן וכו'.. בגלל זה אנחנו משאירים את זה לימים שיהיה לנו יותר זמן פנוי. כנ"ל לגבי כל העניין של הסקינים.

ברומינג סויל - זיזו די ענה לך.. קודם כל אני חושב שיש פה מגוון של אוהדים. אולי מלבד 2-3 קבוצות לכולם יש אוהדים. ואתה יכול ליראות את זה דווקא לפי הדיונים המאוד מוצלחים של הליגה לאומית וליגה ארצית. יש פה אוהדים של מרמורק ועמידר ואשדוד ונתניה ופ"ת ורמת השרון.. וכו'.. יכול להית שהם לא מספיק פעילים יסחית לאחרים אבל זה כי היחס של האוהדים קבוצה וכו' הוא יחס כזה. בכל מיקרה ננסה לשפר..