שנה הבאה;

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Thierry Henry, ‏29/5/03.

1. Thierry Henry Member

תחשבו לעצמכם שניה, איזה קטעים יהיו עם אחי נצרת שנה הבאה..
    כשהם יגיעו לטדי (נגד בית"ר), אוהדי נצרת יזרקו אבנים ואוהדי בית"ר ירביצו ויקללו.

כשהם יגיעו לשכונת התקווה, תהיינה זריקות אבנים מ-2 הצדדים.

כל שבוע תהיה תלונה בהתאחדות על גזענות, יהיו איזה 2-3 שחקנים שיקראו לשחקן של נצרת "ערבי מלוכלך", "ערבוש" וכו'..

יהיו קטעיים!!!!

2. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, זה יהיה ממש קטע שהכדורגל שלנו יגיע לבזיון חדש כשכל שבוע תיהיה עונש רדיוס או הורדת נקודות, ממש יתן דחיפה קדימה לכדורגל שלנו.

3. יוגב אסולין Guest

הפועליסט ידידי.... פתחת דיון שבכללי נוגע על קבוצות ערביות בליגת על... אבל (בכוונה או לא) עשית את הודעת הפתיחה ברמה שכונתית... אז פעם הבאה שאתה פותח נושא.. נסה לכתוב בצורה יותר נעימה ויותר כיף לקרוא..

ובכל זאת אני יגיב....

אחי נצרת תיהיה כאמור הנציגה של המגזר הערבי בליגת העל. מצד אחד בעקבות המצב בשטחים יהיה בעיה לקבוצות ישראליות להגיע לנצרת וכו'. אבל אולי נצרת יצטרכו לקחת על עצמם את חובת ההוכחה שפוליטקה לחוד וכדורגל לחוד. לא חייבים לערב את זה ביחד.

בעניין הגזענות ישנה גזענוןת וכל עוד המצב די חם היא תימשך. גזענות במשחקים נגד הערבים (שמביאים הרבה צופים למשחקי חוץ) עלולה להוביל אותנו להרבה מיקרים לא נעימים לצערנו.

בעבר שיחה הפועל טייבה בליגת העל ואותה עונה עברה יחסית בצורה שקטה.

רוב הבלאגן עם קבוצות ערביות הוא דווקא במפגשים בינהם לבין עצמם. יש הרבה כבוד ויוקרה במשחקים האלה וזה בלידי ביטוי בצורה בולטת גם ביציעים.

אחי נצרת תירצה לייצג בכבוד את המגזר הערבי ואני מאמין שהקבוצה והאוהדים יעשו הכל כדי לעשות את העונה הזאת בצורה הכי מכובדת על מנת לא לספוק קנסות ודברים שיהרסו להם את ההישג הגדול שהם עשו השנה בכך שעלו לליגת העל.

4. ליהי Member

תהרגו אותי אבל אני אופטימית...
    :?
    אני חושבת שהכדורגל שלנו יגיע שנה הבאה למבחן המכריע שלו מבחינה מנטאלית. אני יודעת שמצד אחי נצרת לפחות לא יהיו שום הערות גזעניות או אלימות, וזאת ע"פ הצורה הפשוט מעוררת הערצה שהקהל שלה מתנהג (למי שמכיר אותו),אפילו כשהעפילו הסטורית לליגת העל מחזור שעבר הקהל לא התפרץ למגרש וזאת למרות שהיה יכול.
    אני מאמינה שלקבוצות כמו בית"ר י-ם ובני יהודה יהיה קשה להסתגל למצב החדש אבל אני גם חושבת שהן יקבלו אותו די במהרה (במיוחד בני יהודה,שהם לא קהל כל כך נורא תתפלאו או לא).

5. יוגב אסולין Guest

טוב עכשיו אני ידבר עם קצת ניסיון... הקהל הערבי בדרך כלל קהל טוב אבל מידי פעם גם להם יש את היציאות שלהם.. לא פעם ולא פעמיים היו קטטות עם ערבים. אני אישית הייתי מעורבב בסכנין במכות וגם באשקלון נגד אחי נצרת.

הפולטיקה לצערנו כן נכנסת לכדורגל.. לפחות בכל מה שקשור לליגות נמוכות.

קבוצות כמו בני יהודה ובית"ר לפי דעתי לא רק שיעשו בעיות. הם מחכים למשחקים נגד הקבוצות הערביות כדי לפרוק את כל מה שיש להם. תאמת? את הקהל של בית"ר שרובו ירושלמי אפשר להבין.

בכל מיקרה זה יהיה חם הרבה פעמים. ונקווה שלא יגמר ביותר מידי צרות.

המשטרה תצטרך להערך מאוד והתאחדות תיצטרך לנקות ביד הכי קשה שאפשר כבר מהתחלה על מנת לא להרוס את העונה. לא לנו ולא לאחי נצרת. כי אחרי הכל ליגת על היא ליגה לאומית של כל המדינה. וכל עוד לא הוחלט אחרת אנחנו והערבים משתתפים באותה ליגה של ישראל.

6. AFC Member

בטדי מתכוננים לדרבי וגם לאחי נצרת. בקשר לנצרת, הרבה אוהדים לא מוכנים לקבל הפסד בטדי - ברצינות, אוחנה צריך לשים את המשחק הזה בראש סדר העדיפויות שלו, אוהדי בית"ר יעשו מהומה אם יפסידו לנצרת.

7. ליהי Member

מדהים. יש איזה סיכוי שהשירי נאצה על הפועל ישמרו בצד וסוף כל סוף תעזבו אותנו במנוחה ותטפלו לקבוצה אחרת?

8. AFC Member

אה כן, וברכות להפועל ת"א על עוד דרבי, בעקבות עליה של אחי נצרת לליגת העל.

ותשכחי מזה.

9. ליהי Member

הא הבנתי אותך 8)
    טיפשים.

בכל מקרה
    אני חושבת שתקרה לפחות פעם אחת עונה הבאה שאחי נצרת תנצח את ביתר
    מעניין איך זה יגמר

ואגב
    אסור אסור אסור
    להשוות את הקהל של ביתר לזה של בני יהודה
    של בני יהודה סתם לא תרבותי במיוחד, של ביתר? אל תתנו לי בכלל להתחיל...

10. Ilan Member

בית"ר מועמדים לירידה לטעמי, לפחות על-פי מה שפני-ג'ל מתכנן:
    קודם כל מינוי אוחנה, שזה יתברר כטעות ענקית- זה נמשך בכך שאין חיזוק לקבוצה החלשה מירושלים- ואפילו יש חילוש, אני חושב שבית"ר תמשיך להיות אותה בית"ר שמועמדת לירידה לפחות עפ"י מצב העיניינים כיום.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אחי נצרת להזכירכם עוד לא עלתה באופן סופי אחרישהחקירה נגדה נמשכת והיא תמשך בימים הקרובים ככה ששום דבר עוד לא גמור..

12. ליהי Member

אי אפשר לדעת עדיין אילן.
    אני חושבת שאוחנה יביא לשינוי מהותי בבית"ר, והוא מתכנף מיני מהפכה בדמותו בבית"ר שיש סיכוי שתפעל,אמנם לא על העונה הראשונה אבל ברבות הימים.

למרות שהתסריט החביב עליי הוא לראות את בית"ר נאבקת על מקום אמצע טבלה בלאומית,לא נראה לי שהיא תהיה בסכנת ירידה ממשית שנה הבאה (מצד שני גם מקום רביעי לה יהיה לה,בזה תהיה בטוח).

13. Ilan Member

ואיזה מסכנים האוהדים... :twisted:

14. ליהי Member

הווו כן...האוהדים
    נשמות טובות
    עליהם הכי חבל

ובחייך נסטה, זה פינאטס, זה לא ימנע מאחי נצרת את הליגה הבכירה.

15. AFC Member

מועמדת לירידה?

תוך שלוש שנים אתה תראה את בית"ר בצמרת. עם כל הצעירים הנפלאים האלה, ביחד עם עוד מספר שחקנים עם ניסיון, אפשר להשיג מקום טוב באמצע הטבלה. כשהצעירים הללו יתבגרו ב-3 שנים, החובות ימחקו, יהיה חיזוק טוב - בית"ר תיאבק בצמרת. תצחקו עכשיו, אבל אל תשכחו שגם צחקתם כשאמרתי שבית"ר תנצח את חיפה.

האלימות במשחק של בית"ר מול אחי נצרת זה כלום לעומת הפועל מול נצרת. אתם יודעים איך זה כשקבוצות מהמגזר נפגשות.