שלום, אתה חדש, כנס...

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏15/2/03.

1. יוגב אסולין Guest

אוקי למען הסדר של הפורום וכדי שלא יפתחו הרבה דיונים של "היי אני חדש פה ומידע על כל אחד" נעשה את הדיון הזה כדיון מרכזי שבו כל משתמש שרוצה להציג את עצמו יכתוב פה את:
    השם שלו
    קבוצה שהוא אוהב איפה גר וכמה שורות נוספות עליו..

וככה גם נוכל להכיר את כולם גם לא יהיה בלאגן...

2. «::מאור מליקסון::» Member

קוראים לי ישראל אני אוהד ביתר ירושלים
    אני גר בירושלים בגילה
    אני בן 17 וחצי
    אוהב לשחק כדורגל אוהב בנות ואוהב לישון..
    זהו..

3. AFC Member

שילוב קטלני...
    אשכרה ג'ורג' בסט... :wink:

4. EladLR Member

אני חדש ישן

אני מתכוון לחזור לפה יותר...

מקווה שתבלו ממני

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטוח שכן..
    ברוך שובך אחי..

6. נושמת ראול Member

אמ..... למי ששאל אני בת 16 עולה ליא ואני חיפאית בלב ובנשמה ז"א מחיפה........... פשוט אין על חיפה העיר היפה בעולם!!!!!!!!!!11
    ואמ.... אם תתנו לי להבעי דיעה..... לדעתי פאבלו איימאר שחקן טוב אבל ממש טוב יצא לי לראות אותו כמה פעמים משחק והבנאדם תותח! שריאל יביאו אותו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתם סתם מספיק לי בקאהם על הראש עכשיו לדעתי הוא ממש מיותר מי צריך אותו יש את פיגו המלך! עזבו ריאל האלה רק עושים רכישות ורכישות עד שבסוף יפשטו רגל סתם אל תגידו את זה אפילו לא בצחוק ! אבל בקאהם מה הוא מתחיל לריב לי על חולצה ראול היה ויישאר מספר 7 אהובי אל תוותר לבקאהם ואם בקאהם לא מרוצה שיחזור למנצ'סטר יאללה צ'או ואל תשכחו ראול המלך הווינר היפיוף ואין עליו
    RAUL EL CAMPIONֱ

7. נושמת ראול Member

היי קוראים לי סיון! ואני מאוהבת נואשות בראול!
    כן כן בחלוץ המוכשר הזה בן ה-25 שמככב בשורות האלופה ריאל מדריד!
    עכשיו שמעו למה התחלתי לאהוב אותו....... סיפור מרגש ביותר :
    אז ככה! ביורו 2000 היה משחק רבע גמר בין צרפת לספרד..... אני כמובן רציתי את ספרד! אני מתה על הליגה הספרדית ועל ריאל מדריד! אז כמו שידוע לכם סמוך לדקות הסיום נקבע פנדל לזכות ספרד..... פנדל שיכל להעלות אותם לשלב הבא......אני מתארת לעצמ ישכולכם יודעים איך זה נגמר....... ראול אהובי ניגש לבעוט את הבעיטה והחטיא...... מצד אחד זה עשה לי רק טוב........ ההחטאה הזו הביאה אותי לאהוב את השחקן הנהדר הזה....... יום למחרת....... אני קראתי בעיתון כמה ראול בכה....... עד לפני המשחק הזה לא ידעתי מי זה ראול ומי זו ריאל מדריד..... כשקראתי שראול הנשמה בכה זה פשוט שבה את ליבי ומאז אני משוגעת על השחקן הזה ויחד עם זאת על הקובצה שהוא משחק בה ריאל מדריד...... אבל יותר ממה שאני אוהבת את ריאל מדריד אני אוהתב את ראול..... ואם ראול יעזוב לקבוצה אחרת..... אני יחד איתו..... ככה שאם הוא יעזוב לקבוצה השנואה עליי מנצ'סטר יונייטד אני יתחיל לאהוד את מנצ'סטר ז הסיפור שלי! רק שתדעו יש לי חולצה של ריאל מדריד היישר מספרד חולצה מקורית שקנהו לי מספר 7 כמובן ובקאהם רק יכול לחלום על לקחת מראול את המספר!

8. ליהי Member

סיוון את נשמעת וואן הל אוף א גיי
    נתקעה לך האצבע על הסימן קריאה? את לא נושמת בין משפט למשפט? להרגיע נרווים אחות.
    אני שמחה שאת אשתו של ראול (מה שלומו באמת?) ומקווה שההודעה סוחטת הדמעות הזאת תשלח אליו במהרה (בקהאם וואטצ' אאוט, סיוונוש אחריך).

אשקלון,בגלל שאתה משתמש מכובד אני יציג גם את עצמי אם לא הספקת להכיר (למזלך)
    אני ליהי,17 (בספטמבר) ואני גם פולדאש ועופר וכל מיני ששכחתי.

9. ofer16 Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ליהי... לא יפה...

ברצינות, סיוון, את בכיתה י', לא? הייתה לך היום בגרות בלשון, לא?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מדמיין את הסיכום שהיא כתבה במבחן חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

10. Ilan Member

דאייר! יא אני- אתה מבין למה אנחנו כ"כ לא ליהי? היא פולדש! בושה. אנחנו לא היא ומי שהיא לא אני, פשוט מאוד!

11. AFC Member

ליהי - אני את!!

12. נושמת ראול Member

סה"כ הבעתי את אהבתי לראול אז אתם צוחקים? אז אני שמה סימני קריאה.... מה לעשות אני רגילה!
    ולא לידיעתך עופר לא היה לי בגרות בלשון למה בבית ספר שלנו נבחנים על לשון רק ביא! אני חדשה פה ככה מקבלים חדשים? צוחקים עליהם? חחחחחחחחח לא משנה כפרה על ראול היפה והנשמה והמלך ופשוט אין עליו!!1 מי יכול להכין לי חתימה כזו שיהיה לי למטה תמונה של ראול? בבקשה תעזרו לי צ'או

13. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני, מתי את בדיוק?

14. ofer16 Member

ליהי נולדה ב24 בספטמבר 1986.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

15. שגיא Guest

יום אחרי לילך, אבל שנתיים לפני.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx