וושינגטון זכתה בוורלד סיריס 2019

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏4/10/07.

1. shlomydavid מנהלים

2. The_Arsenal Member

אתה כמובן צודק. מולינה הוא מנהיג ענק והוא הלב של הקבוצה והפרנצ?ייז האדירים האלה. אחת מדמויות הספורט שהכי קל לאהוב, בנוסף על זה שהוא שחקן עם יכולות היסטוריות באספקטים מסויימים של המשחק. וואקה הוא רק חלק מסוללת כוכבים צעירים שיש לקרדינלס. רובם פיצ?רים, אבל חלקם גם שחקני שדה כמו אוסקר טבארז שיכנס שנה הבאה לעניינים וצפוי להיות אולסטאר תוך כמה שנים, או כמו אדאמס וקולטן וונג. רד סוקס ימשיכו לשפוך כספים ולהיות נדנדה בין אליפויות לבזיונות. הייתה לי עונה מדהימה, אם שנה הבאה לא יהיה פיצוץ באף עיר של קבוצה אני מאמן שאנחנו יכולים לקחת את הוורלד סירייס. באוקטובר נהיה בטוח.

3. Armstrong Member

תודה לך, בוסטון.

4. shlomydavid מנהלים

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://thumbs4.ebaystatic.com/d/l225/m/m8edssP_vhkeXGFkEjyftBQ.Xxx

אני לצערי שוב הייתי מחוץ לעניינים בגלל שהאקרים גרמו לבעיות בסרבר (רק לתושבים מחוץ לישראל). היה קשה לא להיות אתכם פה במהלך ה'וורלד סיריס', אבל קראתי כבר קצת תגובות...

מצטער חבר'ה, אבל האליפות נחתה בקבוצה שלי :aaa025:
    קיבלנו סדרה עם הרבה מאד דרמה, אבל אני כבר עם הראש לעונה הבאה...האלופה תצטרך לראות אם היא תוכל להחתים מחדש כמה שחקנים: אלסברי, נאפולי, דרו וסאלטלמאקייה. כולי תקווה שלפחות נוכל להחתים מחדש את הצמד הראשונים, אבל הזמן כבר יגיד מה יקרה.

גם בסנט לואיס יש שחקן אחד מצויין שהוא כרגע פרי אייג'נט: קרלוס בלטראן. גם הפיצר כריס קרפנטר ללא חוזה.

מבדיקה חפוזה ראיתי עוד קבוצה שאוהדיה יקבלו אוף סיזן נחמד. אצל היאנקיס אנחנו מוצאים את רובינסון קאנו, קרטיס גרנדרסון, ג'בה צ'יימברליין, הירוקי קורודה ואנדי פטיט כשחקנים חופשיים.

בסה"כ ראיתי עוד כמה שמות נחמדים שעלולים למצוא לעצמם קבוצה חדשה:
    קורי הארט, מאט גארזה, פול מאהולם, נייט מקלאוט, נלסון קרוז, ג'יימס לוני, בראיין מק'קאן, אובלדו חימנז,
    סין סו צ'ו, מרלון בירד ואפילו חברי הטוב קווין יוקוליס...

לחזור לעונה האחרונה.
    מבחינתי ג'ון פארל עשה הישג אדיר. הוא לקח קבוצה שבורה עם חדר הלבשה מפולגת שהיתה לפני עונה בושה אחת גדולה. שחקן כבוי כמו ביג פאפי חזר לכושרו הנהדר והוביל את החבורה לאליפות נהדרת. ללא ספק שיהיה קשה לחזור על אותו ההישג בעונה הבאה, אבל כרגע זה לא ממש מעניין אותי.

FEAR THE BEARD

http://baseballhotcorner.com/wp-content/uploads/2013/10/Beards.Xxx

6. The_Arsenal Member

כריס קארפנטר הוא לא סתם פרי אייג'נט, הוא עומד לפרוש מבייסבול אחרי קריירה מדהימה.

לגבי בלטראן, להפתעתי מוזליאק הציע לו חוזה חדש, ואפילו משודרג של 14.1 מליון דולר לעונה אחת. מאמין שזה ישאיר אותו.
    בקרדינלס מתפנים 45 מליון דולר בפיירול הקיץ. זה אומר שאפשר להחתים את בלטראן מחדש, ועוד לחזק לפחות אחת מהעדמות שצריכות שיפור, בסדר יורד- שורטסטופ, סנטרפילדר, ת'רד בייסמן.
    עונה הבאה תהיה בסימן הפיצ'רים הצעירים שלנו (בעיקר בזכותם מפתנה המון כסף), וגם בסימן אוסקר טאבארז שהולך להגיח אל העולם מהטריפל A ולתת משחקים משמעותיים באאוטפילד. חוזים לו עתיד כאולסטאר ואני לא יכול לחכות לראות אותו במייג'ורס (אלמלא נפצע היינו רואים אותו כבר השנה).

לגבי בוסטון, אז את סאלטי הם בכלל לא מנסים להחתים נכון לעכשיו, לשאר הוצע חוזה.

פורסמו 3 המועמדים הסופיים לפרסיים אישיים בכל קטגורייה.

אני אהמר על ה-NL:

MVP- בזיון אם יאדי לא יקבל. אולי האידיוטים ילכו עם מקאצ'ן שזאת הבחירה הכי סקסית.
    רוקי השנה- חוזה פרננדס בהליכה.
    סיי יאנג- קארשו בהליכה.
    מאמן השנה- הארדל מפיטסבורג.

השינויים היחידם שיכולים להיות זה אם מאטינגלי יקבל את מאמן השנה במקום הארדל בגלל המהפך המדהים בדוג'רס, ואם ילכו על מקאצ'ן. סיכוי קטן גם לפויג מול פרננדס, אבל אם פרננדס לא יקבל זה יהיה מביך.

נהמר בכל זאת על על ה-AL:
    MVP- קאבררה. טראוטי יחכה עוד שנה או שתיים.
    רוקי- מאיירס מהרייז.
    מאמן- פראנקונה מהאינדיאנז.
    סיי יאנג- מקס שרזר.

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/13
  7. shlomydavid מנהלים

8. shlomydavid מנהלים

9. shlomydavid מנהלים

10. shlomydavid מנהלים

11. shlomydavid מנהלים

12. shlomydavid מנהלים

13. shlomydavid מנהלים

14. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית