שידורי הכדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Thierry Henry, ‏10/6/03.

1. Thierry Henry Member

תאמינו או לא - רוב הסיכויים ששידורי הכדורגל של ליגת העל יועברו בערוץ 11!
    מה דעתכם?

2. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נראה לי שערוץ 2 ו10 ו5+ יוותרו כל כך מהר על שידורי הכדורגל שמכניסים המון רייטינג(אלא אם כן סכנין תשחק מול בני יהודה),
    ויש עוד הרבה זמן עד תחילת הליגה וכבר לבוא עכשיו ולהגיד שכנראה זה ישודר בערוץ 11(הכוונה רוץ הראשון, כן?) די מוגזם.
    עכשיו בקשר לשידור עצמו אם יהיה בערוץ 11, תראה זה ממש לא משנה באיזה ערוץ משדרים, זה תלוי מיהם השדרנים והפרשנים, למרות שמה שבאמת חשוב זה המשחק עצמו,
    אם כל השידורים(אין סיכוי) יהיו בערוץ 11, אז בטח יביאו את יורם ארבל או מישהו אחר כדי שיהיה שידור נורמלי.

3. Thierry Henry Member

בעיתון כתוב שיש איזה מפגש התאחדות או משהו כזה, ובין המטרות השונות יש את המטרה שמשחקי ליגת העל ישודרו בערוץ 11.

4. Ilan Member

ברור שזה משנה! גם אם יביאו את ארבל זה עדיין יהיה חרא! לערוץ 11 יש אמצעים דלים והמצלמות שלהם ברמה של שנות ה80, כל הזמן פשלות, הם לא יכינו לפני משחק כתבות מעניינות ויראו רק את המשחק בלי קצת רקע וכו'- וחוץ מזה, ארבל בחיים לא יעזוב את ערוץ 22, בטח שלא ל11 שאין להם כסף למצלמה. גם וייץ לא יעזוב את ספורט חמש אז אם זה יהיה שם נצטרך לסבול את ניר לוין (בתקווה שהוא לא יבוא לחיפה). ערוץ 11 הזה ביזיון וכל הקטע שהם לא לומדים מטעויות! דיי! אם אתם לא יודעים לשדר ספורט אז אל תשדרו- פשוט מאוד!

5. Fernando Cavenaghi Member

אני כל העונה הזאת התגעגתי לסיכומי המחזור הפלאים של מודי ושפיגלר, נכון אחד טיפה איטי ואומר שטויות, אבל סיכום רציני עם מידע על משחקים באירופה באותו שבוע, וקפיצה קטנה למלר או יעקובי שעמדו לשדר את המשחק מספרד.

לפחות בערוץ 11 יש את בוני...

6. AFC Member

אני אומר לכם זאת רשמית - אם באמת ערוץ 1 יממש את המזימה שלו להמשיך להתעלל בכדורגל שלנו - אני לא צופה במשחקים. אפילו לא של בית"ר ירושלים. אני לא אראה "ראשון בשער", ואני לא אראה כלום!!

זה מדהים. פשוט מדהים. ערוץ 5 הוא ערוץ הספורט. הוא אמור להעביר לנו את משחקי הכדורגל של קבוצותינו בארץ, ובמקום זה אנחנו מקבלים בערוץ הרגיל כל מני אטרקציות כמו כדורעף נשים ומירוץ טרקטורונים. אולי ערוץ 5 יוותר על אחת התוכניות החסרות ערך הללו ויכניס לשם את שידורי הכדורגל שלנו?

בעניין ערוץ 1 - באמת עדיף שאף אחד לא ישדר את המשחקים מאשר שהערוץ האיום והנורא הזה ישדר את המשחקים. די כבר, סבלנו אתכם ביורו, סבלנו אתכם במונדיאל - אבל תנו לנו ליהנות מהקבוצות שלנו!!

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כבר עכשיו לא רואה את ראשון בשער..זה הורס לי את כל היופי בכדורגל..בקשר לשידורים..חוץ מחיפה..אני לא אראה כלום..
    במקום שישקיעו על השידורים את הכסף..שישקיעו בראשון בשער קצת יותר..

8. ליהי Member

אני לא חושבת שיש הרבה סיכויים ששידורי ליגת העל יועברו לערוץ 1, במיוחד לאור העובדה ש22 ו10 נאבקים עליהם על בסיס יומיומי. אבל אם זה כן יקרה, מישהו אחד יהיה מרווח מכל העניין- הקבוצות. כי אוהדים יתחילו לבוא למגרשים. זה פשוט יהיה עוול לכדורגל הישראלי אם יתחילו לשדר אותו בכזאת חובבנות, גם ככה אנחנו סובלים (בשקט,יש לציין) כשיש משחקי נבחרת. עכשיו גם את נקודת האור היחידה שיש לנו לוקחים? לא יפה.

9. קופירוק Member

אני לא חושב שזה כל כך רע כל עוד סיכום המחזור עובר למקום אחר...

10. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתה יודע את זה, ואני יודעת את זה, וכל אחד אחר בארץ(חוץ מבוני גינצבורג) יודע את זה, תאמין לי שגם ההתאחדות יודעת את זה, ונראה לך שאם אין להם אמצעים למצלמות ושדרנים נורמליים יהיה להם כסף לקנות את שידורי הכדורגל? נראה לך שההתאחדות תרצה למכור להם בכלל?

11. ליהי Member

נראה לי.
    א) כי ההתאחדות הם חבורה של אפסים.
    ב)בגלל שזה יפתור להם הרבה בעיות,בין היתר את בעיית שעות המשחקים שכל העונה לא הפסיקו לרדת עליהם בגלל זה ולקבל תלונות מקבוצות הצמרת.
    ג) במילה אחת: גברי לוי.

12. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שתי מילים, ולמקרה שלא שמת לב דיברת על גברי לוי, שבטוח יעדיף הצעה עם הרבה כסף מערוץ 5+ או 2 מאשר מערוץ 1 הדל והחסר אמצעים, אבל מצד שני זה יכול להביא יותר אנשים למגרשים אם יהיו פחות שידורים ולא יהיו שידורים נורמליים.
    בכל מקרה אני חושבת שגברי מעדיף יותר כסף מאשר פחות כסף, כמו כל אדם נורמלי אחר.

13. סביולה Member

אתם כנראה לא קולטים את המצב של הכדורגל שלנו.
    השנה הזכויות שידור היו בסביבות ה - 20 מליון דולר מכל הערוצים, בערך מליון דולר לכל קבוצה בליגת העל (לא הכל הולך לקבוצות), רבע מתקציב ממוצע בליגה.
    בשנה הבאה, בגלל המצב הכלכלי הגרוע, בגלל שאין יותר ערוץ 10 למעשה, בגלל שערוץ הספורט בקרשים, בגלל שלהתאחדות אסור לתת את המשחק הראשי ל - 5+ (לא משודר במספיק בתים בארץ) ובגלל שערוץ 2 לא פראייר ויודע ש - 20% רייטינג אפשר להביא גם עם סדרת רכש טובה שעולה פי 100 פחות, בגלל כל הסיבות האלה אני לא מאמין שהזכויות שידור יגיעו ל - 10 מליון דולר... בכלל, אני לא רואה שום ערוץ חוץ מערוץ 1 קונה את הזכויות במחיר סביר.
    חוץ מזה, בלי השידורים, גם שאר ההכנסות יורדות. הפרסומות של הקבוצות (מסביב למגרש, בראיונות) לא יכניסו כסף, הספונסרים לא יגיעו (כי הם לא יקבלו פרסום) וכו'. שלא נדבר על זה שבלי הטלויזיה, רוב האוהדים הפוטנציאלים של הקבוצות לא יחשפו אליהן.
    הקבוצות הולכות לאבד מקור הכנסה עצום והכדורגל הולך להתדרדר. אם ההתאדות לא תגיד תודה רבה לערוץ 1 שמסכים לקנות את הזכויות ולשלם כסף טוב, לא יהיה פה כדורגל.
    אז נכון, גם אני שונא את ערוץ 1, אבל אין ממש ברירה.
    אתם מדברים על מותרות. שידור איכותי זה מותרות. עד לפני 10 שנים לא שמעו על דבר כזה בארץ... אתם צריכים להתחיל להבין שהמצב רגיש, וצריך קודם לשרוד לפני שמתפתחים ומדברים על מותרות.