שוב זה השיפוט שמכריע משחק , דפור מנצחת את ריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י RMCF, ‏24/10/05.

1. RMCF Member

באמצע השבוע יתקיים המחזור ה-11 שהוקדם, עקב משחקיה של נבחרת ספרד בהצלבה.

מחזור מאד מעניין מצפה לנו, עם הרבה משחקים גדולים.

לה קורוניה - ריאל מדריד : רביעי 22:00

שתי הקבוצות מגיעות אחרי הפסד, לה קרוניה שלא ניצחה כבר 6 משחקים הפסידה בחוץ 2-0 לסוסיאדד, וריאל הפסידה לולנסיה 2-1 בבית.
    ריאל לא ניצחה בריאזור 15 שנים. האחרון היה בעונת 91/92, אז ניצחה ריאל 3-0. השנה לא נראה כי זה הולך להשתנות, עם קבוצה חלשה ועם שחקנים פצועים ומורחקים - רונאלדו, בפטיסטה, סלגאדו, גראבסן ובקהאם.
    גם המצב אצל דפור לא טוב, הבלם המצוין ז'ורז'ה אנדרדה וכנראה גם החלוץ טאבורדה ייעדרו עקב פציעות.

ברצלונה - מלאגה : רביעי 20:30 שידורי ישיר ב5פלוס

ברצלונה עם משחק, או יותר נכון מחצית משכנעת חזרה לנצח, 3-0 מול אוסאסונה, תארח את מלאגה שמגיעה לאחר ניצחון מדהים, 5-0 על בטיס. הסיכויים הם כמובן לטובתה של בארסה, אך ללא דקו ובלטי הפצועים זה יהיה לא קל, ומלאגה יכולה להפתיע בקאמפ-נואו.

בטיס - ויאריאל : רביעי 20:00

בטיס מגיעה למשחק לאחר שבוע נורא, בו הפסידה 4-0 לצ'לסי ו5-0 למלאגה. ויאריאל שניצחה 3-0 את מאיורקה, תתארח במנואל רואיז דה לופרה למשחק מעניין בין שתי הקבוצות המשתתפות בליגת האלופות.
    בטיס תנסה לשים קץ לפתיחת העונה העגומה שלה, ואילו ויאריאל תנסה להמשיך להתקדם במעלה הטבלה.

שאר משחקי המחזור:

ולנסיה - סביליה :חמישי 21:00

אתלטיקו מדריד - קאדיס : חמישי 20:00

ריאל סוסיאדד - חטאפה : חמישי 20:00

סראגוסה - סנטאנדר : חמישי 20:00

אלאבס - אספניול : חמישי 20:00

מאיורקה - סלטה ויגו : רביעי 20:00

אוסאסונה - אתלטיק בילבאו : רביעי 20:00

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/05
  2. Jose Mourinho Member

אני ארצה לראות את ההרכבים למשחק (אל תדאגו, אני יודע שהם עוד לא נקבעו, יש עוד יומיים) בשביל לראות למי יש עדיפות.

אין הרבה קבוצות ש"הפתיעו" בקאמפ-נואו, אבל אם סאראגוסה הצליחה, אז למה לא מאלאגה?
    אבל ברצינות, בארסה בפורמה, לדעתי הם ינצחו.

לדעתי הסיבה העיקרית לנפילה של בטיס היא שהקבוצה כבר לא משחקת כדורגל שמח כמו בעונה שעברה (מקום רביעי וגביע ספרדי - שמח מאוד). זה לדעתי המפתח - חדוות משחק. סגל טוב כבר יש.

יהיה מעניין גם לראות אם חטאפה, סלטה, אתלטיקו ו-ולנסיה ישמרו סופסוף על יציבות.

אוואט - שיהיה לו בהצלחה, אבל למה לשדר משחקים של ראסינג?!?!

3. RMCF Member

אני יכול להגיד לך כמעט בוודאות שריאל הולכת להפסיד. אמנם הפעם ראול בראבו לא יפתח אצלנו בהגנה, וגם פאבון לא, אבל ריאל עדיין נראית חלשה מכדי לנצח בריאזור. היא לא ניצחה בעונות האליפות הגדולות שלה, אני לא מאמין שזה יקרה השנה.
    הלוואי שאני טועה.

חטאפה וסלטה שומרות פחות או יותר על יציבות, וכך גם ולנסיה. אתלטי שפתחה רע מאד את העונה יכולה עכשיו לעלות על מסלול הנצחונות, ואולי נראה ממנה את מה שציפינו בתחילת העונה.

לגבי השאלה האחרונה, אז לך תדע. חבל שכנראה שוב נצטרך לראות את ראסינג, גם לאחר שבניון עזב, כשהליגה כ"כ מעניינת ומפתיעה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/05
  4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

במחזור הזה (ה11 שיתקיים באמצע השבוע) יש רק שידור אחד , וזה של ברצלונה .

5. Jose Mourinho Member

בעונות האליפות של ריאל היה לדפורטיבו קבוצת צמרת ומאמן טוב. גם בשנה שעברה אמנם הם לא היו בצמרת, אבל היה להם את אנדראדה ולוקה. עכשיו אנדראדה פצוע ולוקה בניוקאסל. אני חושב שאתה טועה וריאל תנצח.

6. daniel_haifa Member

מאמנה של מאלגה, אנטוניו טאפיה, סיפר בעת הכרזת הסגל לקראת ברצלונה, על השיטה שלו לקראת ברצלונה:
    "לא אשנה את תוכנית המשחק שלי מול ברצלונה, אינני מתכוון להתבצר מאחור, בכדי לנצח את ברצלונה יש לכבוש לפחות 2 שערים, ועלינו לקחת את הסיכונים הכורכים כך, ולתקוף אם תהיה לנו האפשרות"
    לא שאני חושב שהוא יעמוד במילה שלו, אבל זה יהיה שינוי מרענן, וישחק לידי ברצלונה.

רשימת המוזמנים של מאלגה:
    שוערים: ארנאו 1, גואיטייה 13.
    הגנה: אלקסיס 6, סזאר נאבאס 5, פרננדו סאנז 19, ולקארסה 12, ליטוס 4.
    קישור: חרארדו 7, אנטוניו הידאלגו 8, נאצ'ו 11, חואן רודריגז 22, אנדרסון 20, פאקו אסטבן 9, חסוס גאמס.
    חלוצים: סאלבה 17, פאבלו קאוניאגו 18, מוראלס 16, אדגר 10.

מכך אפשר להסיק, שההרכב של מלאגה יהיה זהה לזה שניצח את בטיס 5-0 במחזור הקודם:
    ארנאו .
    אלקסיס, סזאר נאבאס, פרננדו סאנז, ולקארסה .
    אדגר, חואן רודריגז, חרארדו(אנדרסון), נאצ'ו(פאקו אסטבן).
    סאלבה, פאבלו קאוניאגו.

ארנאו זכור כמובן לברצלונה, מימיו כשוער שני בברצלונה.
    הוא מספר בראיון לאתר של מלאגה על יחסיו החמים עם אוהדי ברצלונה, ואף מפתיע ומגלה אופטימיות לגבי סיכויי קבוצתו לנצחון על בארסה.
    במלאגה דודה הפצוע ימשיך להיעדר.

בברצלונה ההרכב המשוער, לאחר דבריו של רייקארד:"אני מאמין שואן בומל ואולגר ימלאו את מקומם של דקו ובלטי בצורה מצוינת" יהיה להלן:
    ולדז.
    אולגר, מארקז, פויול, סילביניו (ג'יו).
    אדמילסון (מוטה).
    צ'אבי, ון-בומל.
    מסי, אטו, רונלדיניו.

שיתופו של מארקז לא בטוח, מכיוון ששומר-ראשה של אשתו נרצח בעת נסיון לשדוד אותו בדרום מקסיקו.
    נקווה שזה לא יערער את בטחונו של מארקז.

7. RMCF Member

טוב, האדום של בקהאם בוטל, זידאן ומיצ'ל פצועים.
    אלה יהיו ההרכב במשחק כנראה:

ריאל מדריד: קסיאס, ראמוס, וודגייט, RC, דיוגו, הלגרה וגארסיה במרכז הקישור, גוטי, בקהאם, רוביניו וראול.

דפורטיבו: מולינה, קולוצ'יני, חואנמה, קפדבילה, מנואל פבלו, דושר (חברו הטוב של בקהאם), סרחיו, רובן, מוניטיס, ולרון ודייגו טריסטאן.

8. השחקן ה-13 Member

תודה..
    סביליה למרות התוצאות האחרונות הדיי טובות שלה מגיעה למאסטייה של ולנסיה והולך ליהיות לה קשה. אני ראיתי את ולנסיה בברנביאו נגד ריאל ביום ראשון והם שיחקו מעולה. בכלל ולנסיה בבית קבוצה טובה מאוד.. לדעתי היא תנצח..

בקשר לריאל.. דפו עם כל הכבוד לה קבוצה דיי חלשה, וריאל למרות החיסורים בהחלט מסוגלת לנצח בריאזור!

9. Bensh Member

מה? מאיזו סיבה??

10. Zizou10 Member

לפי ONE :

הוועדה שדנה בעניין טענה: "השחקן מחא כפיים כשגבו היה מופנה לשופט והוא חזר לעמדתו במגרש. למרות שיש לבקר את הפעולה, היא לא נעשתה בעימות ישיר ואנחנו רואים אותה כחלק מהמחאה המקורית. הפעולות או דו"ח השופט אינם מראים שהיתה כוונה להעליב את השופט".

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

את הסיבה האמיתית אתה רוצה?

12. Bensh Member

אני לא חושב.

13. Barcik Member

לפי כל החוקים של הליגה הספרדית, בטיס תנצח את ויאריאל במשחק מרובה שערים, אתלטיקו מדריד תגמור בתיקו מול קאדיז ומיורקה תנצח את סלטה. יהיה מאוד מעניין במפגש בין ולנסיה לסביליה ובדרבי הבאסקי.

14. RMCF Member

חחח, כ"כ נכון.

אני זוכר איך נגמר הדרבי הבאסקי האחרון, איזה משחק זה היה. טוב, דרבים באסקים זה תמיד מעניין.
    ובכלל המחזור הזה מאד מעניין. חבל שיש רק שידור אחד (וגם הוא לא של משחק המחזור). http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

15. dkaro Member

טוב, השידור של בארסה לא קשור לריאל, זה שעות שונות. אבל באמת מוזר שאין שידור של ריאל נגד דפור.
    בקשר למשחק אני לא רואה סיבה שיובקעו יותר משתי שערים במשחק הזה. דפור קבוצה חלשה העונה, ולריאל חצי סגל לא משחק, חלק פצועים וגראבסן מורחק. מה שכן אני מאמין שהשילוב בין הלגארה לגארסיה אם באמת יתקיים, יהיה טוב. אם אכן ריאל יפתחו עם שני קשרים אחוריים אני לא רואה את דפור שולטת במשחק, וגם קשה לראות אותה מבקיעה, במיוחד לאור העובדה שההגנה השנה של ריאל מאוד התחזקה. דיוגו פותח וזה מצוין, אני מעדיף אותו על מיצ'ל. וודגייט אני מקווה שבאמת יפתח ליד ראמוס, ואז הלגארה וגארסיה באמצע. הלגארה למעשה יתפקד כקשר 50/50, ואני חושב שהוא יכול להצליח ככה. בקהאם מימין יעזור להגנה שנראית בלתי חדירה, ויעזור(?) התקפי אפשר לתאר עם 50 הרמות לרחבה, נקווה שהם שוב יניבו משהו כמו שקרה השנה המון פעמים. בשמאל נראה את גוטי, שאני חושב שדווקא במשחק הזה הוא יהיה טוב, כשאין לידו את זידאן הפצוע. בחוד נראה את ראול ורוביניו, ששניהם בתקופה טובה יחסית.
    אם אכן זה יהיה ההרכב, אני לא רואה את ריאל מפסידה. קשה יהיה להפסיד ככה.
    אם זה יהיה ההרכב... כי לא נראה לי שלושה יעשה את זה, מתאים לו יותר לפתוח עם סולדאדו או אפילו דה לה רד.
    הלוואי שלא! ככה צריך:
    --------קאסיאס---------
    קרלוס--וודי--ראמוס--דיוגו
    ----הלגארה--גארסיה----
    גוטי---------------בקהאם
    -----רוביניו----ראול------

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/05