שוב ביזיון בנבחרת!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏25/12/02.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב דופקים את הדרום.
    שוב לא מוזמן שחקן מהפועל ב"ש,לא אסי רחמים לא רמי אליהו ואפילו לא שחקן ההגנה שמצוי בכושר הכי טוב כרגע,שחקן הגנה נהדר בשם יניב אלול.
    למרות שהלגיונרים לא באים למחנה עדיין הקיפוח נמשך.
    תגובת גרנט:ארבעה קריטריונים עמדו לנגד עיניי בעת ההחלטה
    על הזימונים: יכולת השחקן, אופיו, התנהגות אנושית מצידו בנבחרת
    ומחוצה לה, והרצון להיות גאה וללבוש את המדים הלאומיים.
    אימרה מטופשת,כי הזמנת את באדיר שבמשחק הקודם של הנבחרת לא היה כי הוא העדיף לשחק עם חיפה נגד הפועל ת"א,ושחקן שמתנהג כך אין לו הרבה רצון ללבוש את המדים הלאומים,לעומת יניב אלול שמצטיין מתחילת השנה,שמצפה בקוצר רוח ליצג את המדינה בכבוד ולא מקבל את הצאנס.
    מופתע אני לא,כי מאמן שלא בא למשחק של הפועל ב"ש מול מכבי ת"א,ולא בא למשחק של הפועל ב"ש מול אשדוד,ולא בא למשחק של הפועל ב"ש מול בית"ר י"ם למרות שהוזמן(היה בא לפחות לאחד מהם) ובמקום הולך לראות משחקים של ליגה שנייה הוא לא מאמן בישבלי,הוא שלח את העוזר מיזרחי לרגל אחרי שלושה שחקנים:אסי רחמים,רמי אליהו,ויניב אלול,בשלושת המשחקים באר שבע ניצחה והם הרשימו,שלושתם שחקני הגנה ובשלושת המשחקים באר שבע לא ספגה,מול מכבי ת"א ניצחה 1-0 מול אשדוד 3-0(שער של רמי אליהו/עמר)ומול בית"ר י"ם
    2-0 הם הרשימו את מיזרחי שאמר להזמינם לנבחרת,ואף שבמשחק ידידות באר שבע הייתה במקום הראשון בטבלה מעל למכבי ת"א(שאותה ניצחה שבוע לפני)ואף ששחקני מכבי היו בכושר גרוע(שלוש הפסדים רצופים,שכוללים השפלה בבואשיטה)הוזמנו שישה מהם,אבי סטרול אפילו הועדף על פניו של אלול.
    והנה היום גרנט מעדיף לזמן שחקנים פצועים,בעלי כושר לא טוב(בנין)שחקנים שלא מקבלים דקות בבוצות שלהם(ג'אנו)או שחקנים שעדיין לא עשו כלום(אלברמן)על שחקנים מהקבוצה הטובה בליגה עם ההגנה הטובה בליגה,יותר מדופקים את הדרום אין מה לומר,יותר ממעציב מאשר מכעיס כי אז מתפלאים למה הנבחרת לא מגיעה למשהו,אם היו מזמנים לנבחרת שחקנים בעלי הכושר הטוב ביותר,השחקנים הטובים באמת, ולא בגלל שהם משחקים בצפון בת"א ובחיפה אז הנבחרת הייתה נראת הרבה יותר טוב,פשוט ביזיון.

2. Emil Member

אין לי הרבה מה להגיד על זה חוץ מזה שאתם סתם פרנואידים, לא דופקים אף אחד, תרגע...

אגב חלאס עם המיליארד סימני קריאה האלה בבקשה...

3. Don p1 Member

אני לא חושב שדפקו את הדרום.
    אסי רחמים לא יזכה להיות יותר שוער נבחרת, אם כל הכבוד לכושר הטוב שהוא נותן יש עדיפות לאוואט ולשטראבור, וגרנט לא מתכוון לעשות מהפכה בצד הזה.

אני חושב שיש לחכות, אתה לא יכול בבת אחת לעשות שינוי ולהביא את השחקנים האלה.
    זה גם לא יהיה טוב בשבילם לקבל את חולצת הנבחרת כל כך מוקדם.
    מה שאני יכול להבטיח לך שיניב אלול יגיע בסופו של דבר לנבחרת, בקשר לרמי אליהו אני ממש לא בטוח, כי במשחק שאני ראיתי אותו הגנה שלו לא משהו.

4. burning soil Member

יוו למה נראה לך שקיפחו את ב"ש??
    זה ההחלטות של המאמן,ואני לא חושב שדווקא יניב אלול,אסי רחמים,ורמי אליהו יעלו את הרמה של הנבחרת ויביאו אותה להישגים.
    לא צריך להתערב בשיקולים של המאמן,וגם לא צריך להגיד שהוא לא מאמן בשבילך,כי אם הוא יצליח מה תגיד אחר כך..?
    ועוד משהו באמת לא דופקים אותכם..

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים אתכם שאסי רחמים ורמי אליהו(מה בכלל מחזיקים מהשחקן הזה?) לא מתאים לנבחרת יש שחקנים הרבה יותר טובים מהם בליגה.

אבל לגבי יניב אלול בלם מצויין אומנם לא הכי טוב בליגה אבל מה יהיה רע להזמין אותו למחנה אימונים הזה ? זה בסך הכל מחנה אימונים ולא איזה משחק רישמי חשוב וגורלי להעפלה למונדיאל. בסך הכל מחנה אימונים של כמה ימים ובסופו משחק מול הנבחרת האולימפית,מה יהיה רע לבחון שחקנים(במקרה הזה שחקן) חדשים שמוכיחים את עצמם ?

6. burning soil Member

מסכים אתך שאפשר היה לזמן אותו
    אבל אלו השיקולים של המאמן,חוצמזה ששחקנים אחרים קבלו הזדמנות הפעם-ארז אליאב,שביט אלימלך,ברוך דגו..

7. StAtIk TzHoV Member

תיראה אני בטוח שאסי רחמים שוער באר שבע לא יהיה בנבחרת כי תשמע אני לא אומר שהוא לא שוער טוב אבל יש לנבחרת את שטראובר והוואט וגם דוידוביץ מתאמן ועוד מעט חוזר וגם יש את קורנפיין
    ואני בטוח בטוח ששחקן כמו רמי אליהו לא יגיע לנבחרת הוא לא מספיק טוב להיות בנבחרת ויש הרבה יותר טובים ממנו בהרבה
    אבל דווקא ליניב אלול מגיע להיות בנבחרת כי מתחילת העונה הוא מראה יכולת טובה ואולי הוא זה שמייצב לכם את ההגנה הוא נילחם על כל כדור
    תיראה אני גר בבאר שבע אבל אני לא אוהד את הקבוצה הפעול באר שבע אני אוהד של מכבי ת"א ואני עוד בטוח שיניב אלול עוד יגיע לנבחרת כי זה שאני גר בבאר שבע עוזר לי לדעת על הקבוצה קצת יותר אז אל תידאג הדרום עוד יגיע לנבחרת

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדרך היחידה שהדרום מגיע לנבחרת זה שהוא הולך לאחת התלאביביות או חיפה ויש לו נבחרת.

9. אבי נימני Member

למה איזה ישראלים יש בבאר שבע ישלהם מבוגרים בגיל העמידה וצעירים שמספיקים לאולימפית אז אל תעשו מכל דבר רעש.!!

10. ZeElias Member

אתה לא צריך להרגיש שקיפחו אותכם....
    להפועל ב"ש יש שחקנים מצויינים אבל לא כולם מתאימים לנבחרת....
    המאמן החליט וזהו... אבל זה רק מחנה אימונים מסכן ויהיו עוד זימונים

11. StAtIk TzHoV Member

אני עדיין מאמין שיניב אלול יכול וצריך להיות בנבחרת כי מגיע לו לפי איך שהוא משחק ואולי שחקן כמו ארז אליאב לא צריך להיות.....בנבחרת.
    אני גם מאמין שצריך לשים לב לתומר חליבה המגן קשר שיכול להיות בימין וגם בשמאל שחקן מצויין ממחלקת הנוער של באר שבע הושאל לצפרירים חולון ושם הוא עשה פריצה גדולה אם 7 שערים ... למרות שהם ירדו ועלו שוב ביגלל שהיה להם מזל
    ו.... אני יכול להגיד שינבי אלול צריך להיות בנבחרת

12. burning soil Member

שאלה,בני כמה רחמים ואלול?
    אני חושב שלאלול יש מקום בסגל הרחב בלבד,יש בלמים עדיפים ממנו כמו שכבר טענתי..
    בכל מקרה הוא יגיע לנבחרת..
    וארז אליאב שחקן מצוין לדעתי,יש לו כח פריצה ומהירות מדהימים..!

13. burning soil Member

אה ועוד משהו,אף אחד לא שם איקס על הפועל ב"ש,עובדה שזומנו שחקנים מקבוצות כמו ראשון לציון,הפועל פ"ת,מכבי פ"ת,שהן פחות או יותר כמו ב"ש..
    ואלעד בונפלד הרשים אותי,אולי דווקא לו יש מקום,חליבה אולי לסגל הרחב..

14. לירן-ביתר Member

מה זה משנה בני כמה הם??
    זה לא נראה הגיוני שב"ש קיבלה רק 8 גולים, הכי פחות בליגה, ואף שחקן לא מודמן לנבחרת.
    יניב אלול משחק טוב מתחילת העונה, והוא לא בנבחרת רק בגלל שהוא לא משחק במכבי ת"א, חיפה או הפועל ת"א.
    אברם גרנט חרא מאמן והביזיון הכי גדול זה שדודו אוואט בנבחרת. מזעזע לדעת שהוא יהיה שם.
    השוער הזה נוראי, הכי גרוע בליגה, עדיף כבר שהנבחרת תשחק עם שער ריק, אבל הוא במכבי
    חיפה אז הוא גם בנבחרת.

15. שגיא Guest

חחחחחחח
    ענק!

שמת לב מה אמרת?
    אתה לא חושב ששמו עליהם איקס, כי הזמינו שחקנים מכל הקבוצות האחרות, אבל מב"ש לא......
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח