שאלה לאוהדי שאר הקבוצות (לא ההפועלמכבי ת"א ומ.חיפה):

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Ilan, ‏14/5/03.

1. Ilan Member

בעד מי אתם תומכים במאבק המשולש בצמרת? כמובן שאני מדבר רק אל האוהדים שלא אוהדים את אחת מקבוצות משולש הצמרת. זהו, אין הרבה מה לפרט.

2. גיורא הזקן ! Member

אני אוהד שתי קבוצות: הפועל חיפה וכל אחת שמשחקת נגד הצפרדעים.
    בין הפועל ומכבי ת"א - ממש לא משנה לי. באופן טבעי אני עם האדומים אבל השנה אני חושב שמגיעה לקלינגר אליפות על המעשה האמיץ שבסיפסולו של הנימנימון.

3. יוגב אסולין Guest

אמממ שאלה טובה..

אני אישית אוהד הפועל אשקלון. ובקשר לכל אחת מיתר הקבוצות בליגה אני די אוביקטיבי. אני תמיד בעד זאת שמציגה את הכדורגל הכי יפה. זאת שהקהל שלה מעודד הכי טוב וכו'... אז השנה יש לי בעיה הקהל של מכבי היה מצויין הקהל של חיפה היה קהל די טוב הקהל של הפועל ת"א ממשך במגמת הירידה שלו. לעומת זאת הפועל ת"א מציגה כדורגל לא מבריק אבל עם הרבה נשמה. למכבי ת"א היתה תקופה טובה שבא הציגה כדורגל מעולה אבל כמו שזה בא זה גם הלך. ומכבי חיפה מאז שעפה מליגת האלופות לא מצליחה להראות את מה שיש לה (לפחות מבחינת שמות).

ובכל זאת אני נאלץ להחליט אז הפועל ת"א לפי דעתי מגיע לה. כי כל הקבוצות לא הראו יכולת גבוה אבל הפועל ת"א לא נשברה עוד מתחילת העונה ושומרת על יכולת קבועה היא לא קבוצה של כוכבים אלה קבוצה של שחקנים שרוצים להצליח תמיד ונותנים כל משחק 100 אחוז נשמה.

לפי דעתי מגיע להם האליפות.

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אופן אישי דיי שונא את שלושת הקבוצות... אבל אני אגיד שאני בעד הפועל ת"א כי ליהי ביקשה ממני...

5. Fernando Cavenaghi Member

יוגב ממש לא הבנתי אותך, אתה אומר שאתה רוצה את מי שמשחקת הכי יפה עם הקהל הכי טוב, והולך על הפועל תל אביב? שמת לב איך הם משחקים? או איך ברגע שהיו שני משחקים לא טובים כבר היו קריאות להחליף את קשטן? ממש לא הבנתי למה כבת את הפיסקה הראשונה אם אתה אומר הפועל.

6. יוגב אסולין Guest

אני יודע שיש סתירה בדברים שלי. אבל זה יוצא בגלל שאם הפועל ת"א אפסים אז חיפה ומכבי ת"א סופר אפסים.

פשוט לפי דעתי הם נתנו הכי הרבה נשמה והוציאו מהסגל שלהם העונה הרבה יותר ממה שהם יכלו. לעומת זאת מכבי חיפה ומכבי ת"א אכזבו הם יש להם סגלים טובים יותר מהפועל ת"א ובכל זאת זה לא בא לידי ביטוי.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל הקשור לאנשי באר שבע,90% רוצים שהפועל תל אביב תקח אליפות(ואני בינהם),מהרבה סיבות:
    השינאה למכבי תל אביב על שחגגו כאן אליפות לפני כמה שנים,העניין שאנחנו פשוט מתעבים את אבי נימני,ההתנשאות,אבי נימני,ועל ההפסדים הרבים בשנים האחרונות שספגנו מהם,אהה והזכרתי את נמני?
    השינאה למכבי חיפה נוצרה בעקבות תקרית שהיה בין האוהדים שלנו לאוהדים שלהם השנה אחרי משחק בקריית אליעזר,וכמובן בעקבות לקיחת ברדה,וקנייה כל מה שזז.
    נשארה הפועל תל אביב,הייתה נחמדה מספיק בגביע,שם עברנו אותה,משחק שהציל לנו עונה שלמה.
    בנוסף יש קשר מסוים בין הפועל להפועל,ואדומים לאדומים.

8. ליהי Member

יונתן כשזה יוצא מאוהד בית"ר זה אשכרה מרגש אותי...

בקשר אליך משה-את התירוצים שלך למה אתה רוצה שהפועל תקח אליפות תשמור לעצמך, אם היית טיפ טיפה יותר חכם שזה לא מעשה קשה לכל הדיעות היית מבין שהפ' ב"ש והפ' ר"ג שתי קבוצות שנבנו בצילמה של הפ' ת"א, כמו הבייביז הקטנות של הקבוצה הזאץ,ובגלל זה אפילו אם אתה אוהד ב"ש אתה באופן עקיף למדי אוהד גם הפ' ת"א.

למה?-כובע. ככה זה.

אני חושבת אגב שרוב הציבור הניטרלי רוצה לראות את מכבי ת"א אלופה השנה משום מה.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאמיני לי שלא.
    ושוב אנחנו לא בייביז של אף אחד,אנחנו בהחלט נקראים קבוצה גדולה.
    ואני לא מבין למה את קוראת לנו בייביז שלכם,כי עם כל הכבוד,אנחנו קבוצה בדיוק כמוכם,העפנו אותכם מהגביע ואני מבין שזה כאב,ואני מבין שקשה לכם לשמוע שהסיבה היחידה שבאר שבע מאחוריכם זה השינאה הרבה למכבי תל אביב ומכבי חיפה,אבל ככה זה.
    נשאר רק לאחל להפועל תל אביב הצלחה במאבק האליפות,או כפי שאוהד הפועל תל אביב אמר לי אחרי שהעפנו אותכם בגביע:
    " בעזרת השם שהשנה,גם הגביע יהיה אדום,וגם האליפות תהיה אדומה".

10. ליהי Member

אני מבינה את הרצון של כל אוהדי ב"ש שיתייחסו אליה כאל קבוצה גדולה לכל דבר. הפועל ב"ש היא הכל חוץ מקבוצה קטנה אבל קבוצה גדולה היא לא. אבל זה לא בושה שהיא קבוצה לא גדולה כל עוד היא מגיעה להישגים טובים כמו שהצליחה השנה גם בעשור הקודם הפ' פ"ת התחילה מכלום ותראו איפה היא היום(טוב לא דוגמא טובה). אבל עם עובדה אחת אי אפשר להתווכח- הפועל ב"ש נבנתה בצלם הפועל תל-אביב ולא רק בגלל שלהפועל תל-אביב יש שלוחות בכל הארץ ובב"ש יש את אחת הגדולות מהן וגם לא בגלל ההסטוריה של השתיים ביחד (לא רק ז"א), גם אם נסתכל על הכדורגל עצמו ועל המאמנים שבחרו לקבוצות (וזה לא מקרי) וגם האופי של המועדון עצמו אין ספק שהיא הפועל תל אביב יותר מכל קבוצה אחרת.

המועדון של הפועל ת"א ממש ישב וטיפח את הפ' ב"ש במשך שני עשורים לפחות ולכן מגיע לו קרדיט עליו, אז אולי ב"ש היום היא קבוצה בפני עצמה אבל מה שבטוח זה שהיא הגיעה לאן שהגיעה רק בזכות הפועל (בלי להגזים) ולכן כל האוהדים שלה גם מרגישים זיקה מיוחדת לתל אביבית. (שום קשר לא ישיר ולא עקיף לשנאה לאבי נמני,שד"א, חתם בהפועל תל אביב לעונה הבאה אז תתכונן).

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה לעזאזל את מדברת?
    משנת 85 עד לשנת 99 לא לקחתם אליפות.
    בסוף שנות ה80 ולכל אורך שנות ה90(עד שהוקמה קבוצת הניהול של תאומים)נחשבתם קבוצה קטנה.
    בעונת הגביע שלנו 97,ניצלתם רק בגלל ניצחון 6-2 על הפועל פתח תיקווה במחזור הסיום הייתם זקוקים לניצחון בהפרש של למעלה מ3שערים).
    בזמן שבשנות ה90 אנחנו זכינו בגביע הטוטו,כל עונה סימנו בין 4 הראשונות,אתם הייתם קבוצה אמצע טבלה/תחתית לכל דבר.
    אז שבי בשקט ואל תדברי שטויות,אז מ98 אתם רצים גבוהה ואנחנו ירדנו ליגה,וחזרנו,בסדר,זהו,שוונו לתפוס את מקומנו כאחת מהקבוצות הגדולות של הליגה.
    אף אחד לא יופתע עם שנה הבאה נסיים מעליכם בטבלה,לא קבוצה קטנה ולא קבוצה גדולה? עשית אותנו אשכרה מכבי פתח תיקווה.
    זה באה מאוהדת של הפועל תל אביב,שכמות הקהל של הקבוצה שלה קטנה בהרבה מכמות הקהל שלנו(של באר שבע).
    אז הינו כמה שנים בליגה השנייה,אז מה?
    ובקשר לזה שאנחנו הגענו למה שאנחנו היום בגללכם?
    הקטע הזה נשמע כמו בדיחה גרועה.
    אנחנו הגענו לאיפה שהגענו משתי סיבות:
    1.הנשמה- יש לנו קבוצה שמוכרת רובה ככולה משחקני בית,שכל משחק מתאבדים על כד כדור.
    2.הקהל- כמות אדירה של קהל שמגיעה לכל מקום(מי אמר יותר מ20 אלף באר שבעים בגמר?),תמיכה בלתי פוסקת,ואהבה בלי תנאי.
    אז אל תזבלי לי את השכל על דברים שאת לא יודעת?
    עוד מאת תגידי לי שבגלל הפועל תל אביב הצבע של הקבוצה אדום.

12. ליהי Member

משה שתהיה לי בריא
    אם טיפשות היתה כסף הייתי מציעה לך היום נישואים

בגלל הנשמה והקהל? זה נשמע כמו סיבות שהיו מקבלים מילד בן 4 אולי. עם נשמה לא מגיעים לשום מקום,עם קהל אולי. ואם כבר מדברים על קהל- אתה מוזמן לפתוח את דפי זהב של גוש דן ובהזדמנות אחרת את של ב"ש ולהגיד לי איפה יש יותר אנשים- כי לפי מה שאני זוכרת בדן יש הרבה יותר תושבים. יותר תושבים= יותר אוהדים. להפועל יש בערך חצי מיליון יותר אוהדים מאשר הפועל ב"ש, אז התירוץ הזה באמת היה אחד העלובים.

אתם קבוצה גדולה, מה שתגיד, ענקית!!! אתם א י מ פ ר י ה , מה חשבתי לי?! כשמכבי חיפה משחקת כמו בלרינה עם נקע בשתי הרגליים מדברים בגביע על זה שאולי תצליחו להיכנס להארכה ולנצח בפנדלים, אתה מדבר על אותה קבוצה שתאלץ למכור את כל הזרים שלה שנה הבאה בשביל לממן לעצמה מאמן שהועף מהפ' חיפה לפני חודש. צודק,אימפריה בהתהוות, רק שלא תגנבו לנו את האליפות!!

הפועל ת"א תמיד היתה קבוצה גדולה, גם כשירדה בשנת 89 ללאומית זה נחשב אסון לליגת העל. זה לא משנה אם לקחנו/לא לקחנו אליפות בשנים האלה (כאילו,מה לעזאזל הפאקינג קשר?! אתה עושה צחוק או מה?!) תמכנו בהפ' ב"ש ור"ג מבחינת:

טיפוח מחלקות הנוער, מאמני מחלקות הנוער ומבחינה ספירטואלית כל שחקני הפ' ב"ש והפ' ר"ג היו מתים לשחק עבור הפ' ת"א כי היא כמו האמא שלהם אשכרה. ואל תתווכח עם זה,פשוט תשתוק לפני שתוציא עוד כמה שטויות מהפה שיעלו לך ביוקר.

(מחכה שתכחיש שאנחנו מטפחים לכם את המחלקת נוער...)

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם היית מציעה לי נישואים לא הייתי מסכים,לא עד שתתחילי לטפל בבעיות הקשות של "אנחנו הכי טובים בעולם" ו "כל הצלחה של קבוצה אחרת,שנושאת את השם "הפועל" והצבע שלה הוא אדום הוא בזכות הפועל תל אביב.
    בטח שאתם מטפחים את מחלקת הנוער שלנו.
    6שחקנים ממחלקת הנוער שלנו עברו למחלקת הנוער שלכם לפני שנתיים(השם דודו פלס אומר לך משהו?לא,תבדקי בקבוצת נערים ב' שלכם).
    אז רגע מי מטפח את מי?
    ותזכירי לי כמה שחקנים של הפועל תל אביב יש לנו בסגל?
    כמה?0,אהה ממש,הסגל שלנו בנוי על שחקנים מהפועל תל אביב.
    ורואים שלא היית בחצי הגמר,אחרת היית רואה ושומעת מי שלט ביציעים,וכן אנחנו בנוים על 11 שחקני נשמה שנלחמים על כל כדור,מיושן?שכיח? טוב,שכחתי איך הפועל תל אביב משחקת השנה(כל משחק שישיה).
    ומה זה קשור יותר תושבים=יותר אוהדים?
    בזה הראת את הידע שלך בכדורגל,אחרת איך תסבירי שראשון שהיא העיר הרביעית בגודלה בישראל מביאה פחות קהל מבני יהודה(שהאוהדים של הם רק משכונת התקווה).
    ובדבר תושבי גוש דן,פעם אחרונה שבדקתי מתוקה הרוב שם אוהדי מכבי,אז גם עם היה לכם יתרון כלשהו הוא הרגע נופץ,אז דיי לדבר שטויות.
    ובדבר גוטמן,שוב את טועה,אנחנו לא משחררים את הזרים כדי לממן לגוטמן משכורת,אלא כי הוא רוצה להביא זרים משלו.
    ושוב,איפה הייתם במשך כל התקופה שצינתי?
    איפה הקהל האדיר שלכם?
    דיי לדבר שטויות,השנה אנחנו לוקחים גביע,וזה יחזיר אותנו באופן סופי לאחת מ4 הקבוצות הגדולות בישראל.

נ.ב
    תמשיכו לזלזל בנו,כניראה שתצטרכו ללמוד בדרך הקשה.

14. ליהי Member

הנה לך סדר:
    1.מכבי חיפה.
    2.מכבי ת"א
    3.בית"ר ירושלים
    4.הפועל ת"א

חכה בתור לפחות עוד עשור
    נו מה הקשר לראשון ראבאק?!!?!!?!?!?! אמרתי עובדה - להפועל ת"א יש יותר אוהדים מהפ' ב"ש תתחיל להתווכח עם זה?!?!?!
    בחצי גמר ישבו אוהדי הפ' ב"ש מול אוהדי מכבי חיפה, בטח שרואים שלא הייתי בחצי גמר,למה לי להיות לעזאזל מה אתה עושה צחוק?

ואף פעם לא אמרתי שיש לכם בבוגרים שחקני הפ' ת"א,איפה אתה חי?
    ועוד משהו- כן, לקחנו את השם שהזכרת לנערים ב' שלנו והוא יגדל להיות משהו שיכול להיות שהוא לא היה גודל אליו אם היה נשאר בב"ש,כי מה לעשות? אנחנו יותר גדולים ויותר טובים ( :twisted: ) או שגם עם זה תתווכח משה?

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמעי,מבחינת תנאים,למחלקת נוער שלכם אכן יש תנאים יותר טובים,וכן אנחנו כועסים נגד זה שאין תנאים איכותים לנוער אצלנו בבאר שבע.
    בדבר קבוצות גדולות הנה בשבילך הסדר:
    1.מכבי תל אביב
    2.מכבי חיפה
    3.בית"ר ירושלים
    4.הפועל באר שבע
    5.הפועל תל אביב
    ושוב,לנו יש יותר אוהדים מהפועל תל אביב.
    ובדבר הגדילה שלו?
    תזכירו לי כמה שחקנים כמו בניון הפועל תל אביב גידלו? כמה?
    טוב נתראה בשנה הבאה,ונראה למי יש יותר קהל,ומי קבוצה גדולה ומי לא.
    אני עדיין מאחל לכם שתקחו אליפות השנה.
    אווו אלוהים אדום!!!!!!!!