שאלה בקשר לטיול לקטלוניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Ilan, ‏23/6/03.

1. Ilan Member

כנראה שאני טס בסוף אוגוסט לספרד. כיאלו הכל תלוי בי, אם אני רוצה אז אני טס. בנוסף, אני בוחר תיעד, כאשר יש לי אפשרות לנסוע לקטלוניה וברצלונה בראשה או למדריד והסביבה. בכל אופן החלטתי שאם אני טס זה לברצלונה- יש שם הרבה יותר מה לעשות ככה הבנתי. הקיצר השאלה שלי- זה עוד מוקדם, אני יודע- אבל האם בארסה משחקת בסוף אוגוסט? כי במוקדמות ליגת האלופות הם לא יהיו, וגם הבנתי שהליגה הספרדית מתחילה מאוחר, אז אין שום משחק בסוף אוגוסט? כיאלו אני מאמין שאני יסע ככה באמצע אוגוסט ויחזור ממש לפני שיתחילו הלימודים. אז אם מישהו יודע האם בארסה משחקת שם, או אולי איזה טורניר שיש שם (כמו טורניר אמסטרדאם שהייתי שנה שעברה למשל) אז שיגיד לי.

תודה מראש.

2. Reyes Member

אילן, הליגה נפתחת בראשון לספטמבר.
    כמובן שיהיו משחקי אימון בחודש אוגוסט, אבל כרגע אין לי מידע מתי ונגד מי.
    מתי שיהיה לי, אעדכן אותך.

אם תרצה מידע, כדי לדעת קצת על ברצלונה בכלליות לפני שתטוס, וכדי לדעת איפה כדאי לבקר, פנה אליי באייסיקיו. יש לי לינקים אתרים שיוכלו לעזור לך.

3. Ilan Member

מידע על העיר ברצלונה?
    וזהו, שאני לא סגור על הטיסה. החלטתי שאני יטוס אבל אני מעדיף לטוס ולבקר במשחק בקאמפ-נאו, ולכן אם לא יהיה משחקים אני יטוס בספטמבר.
    אבל לערכתך, יהיה משחקי ידידות משהו? כמו למשל טורניר אייאקס.
    ועוד משהו, ברצלונה בגביע אופ"א, מתי היא מתחילה את המשחקים שלה? מאיזה שלב? כי נראה לי שהיא מתחילה משלב מאוחר יחסית ולכן היא תתחיל את המשחקים בספטמבר באירופה, אני טועה ?

4. Shishlik Member

אחי כמעט בטוח שבארסה תקיים טורניר אימון...
    אבל השאלה היא האם היא תקיים את המשחק בספרד....
    את זה תוכל לדעת עוד שבועיים - חודש...

5. Reyes Member

אילן,
    יהיו בוודאות משחקי ידידות באוגוסט. לדוגמה, באוגוסט שעבר, ברצלונה ערכה שישה משחקי ידידות, אבל... מתוכם רק 2 בקאמפ נואו, בברצלונה.

בעניין גביע אופ"א, בארסה מתחילה לשחק בסיבוב הראשון בתור קבוצה מדורגת (ולכן תקבל קבוצה חלשה), משחקי הפתיחה של הסיבוב הראשון באופ"א ישוחקו רק ב-24 לספטמבר, הגומלין יערך ב-15 לאוקטובר ויכול להיות מצב שבארסה דווקא תארח את הגומלין, באוקטובר, ולא את המשחק הראשון, בספטמבר. אל תבנה על גביע אופ"א.

אגב, אם אתה יכול להחליט מתי לטוס, באוגוסט או בספטמבר, הייתי ממליץ לך על ספטמבר - גם תפסיד את תחילת הלימודים וגם הליגה תיפתח ותהיה אווירה. תלך לאיזה משחק ליגה. עדיף מאשר משחק אימון, לא?

6. Ilan Member

ניב, הבנתי שב22 לאוגוסט בארסה משחקת במשחק האחרון לפני תחילת העונה בגביע גאמפר המסורתי. השנה לפי מה שהבנתי זה נגד בוקה. אם תוכל לבדוק ולאשר לי את זה אני אשמח.

7. Reyes Member

מאשר.
    בארסה תשחק ב-22 לאגוסוט נגד בוקה בקאמפ נואו.
    בעונה שעברה המשחק נערך ב24 לאוגוסט נגד הכוכב האדום בלגארד, ב2001 המשחק נערך ב17 לאגוסוט נגד פארמה, וב2000 המשחק נערך ב22 לאוגוסט נגד פ.ס.וו.

8. Ilan Member

אחי, זה סופי ובטוח?
    אתה יכול לתת לי איזשהו לינק שיוכיח לי. כי זה חשוב אני בעצם קובע תתאריך של הטיול עפ"י זה.
    כי אם זה סופי בתאריך הזה, אני יהיה שם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

9. Reyes Member

אילן, מה קורה עם זה? אתה טס בסוף?

אגב, יש מצב שבסוכות אני טס למדריד וברצלונה.