ר"ג או בלומפילד?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י burning soil, ‏18/2/03.

1. burning soil Member

כידוע הדרבי התל אביבי הגדול שיהפוך כנראה לקרב על המקום הראשון,יתקיים בעוד שבוע וחצי בערך,מכבי והפועל צפויות להגיע בכושר טוב,אבל העניין הוא שמכבי רוצה להעביר את
    הדרבי מבלומפילד לר"ג,אז מה דעתכם?

מכבי השיגה תוצאות והישגים מאד מרשימים באצט' ר"ג בשנים האחרונות:
    מכבי זכתה בשני גביעים בר"ג,עם נצחונות על מכבי חיפה,ומכבי פ"ת
    שתי הנצחונות האחרונים על הפועל ת"א,היו באצט' ר"ג,כשאנדז'י קוביקה הבקיע אז,ולפני שנתיים בחצי גמר גביע המדינה,נצחה מכבי את הפועל 2-0 משערים של ברוך דגו.
    אפשר להזכיר שלפני כמה שנים זכתה מכבי בגביע הטוטו,כשנצחה את בית"ר ירושלים.
    וגם השנה כשמכבי אירחה את מכבי נתניה בר"ג,מכבי ת"א יצאה כשידה על העליונה,כשמכבי מרשיתה 5 פעמים לרשת נתניה.

אז מה עדיף לדעתכם?

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לדעתי עדיף לה להשאר לה בבלומפילד, בעיקר בשביל האוהדים.
    אולי החלטה של לוני ללכת בכיוון האוהדים תעזור לו בתדמית שלו בפני האוהדים והיחסים שלו איתם.

3. שגיא Guest

אני מאמין שאם הייתי אוהד מכבי ת"א היה לי יותר קל לענות...

בכל אופן...
    ההנהלה של מכבי, ודי בצדק, חושבת על הצד הכלכלי, משמע - משחק באצטדיון רמת גן יכול להביא הכנסה כפולה ממשחק שיערך בבלומפילד.
    מצד שני כמובן אסור לשכוח שבלומפילד הוא עדיין הבית של מכבי ת"א, ואולי ברמת גן יהיו יותר צופים, אבל הריקנות תיראה בגלל גודל היציעים.

בהחלט דילמה קשה, שכמעט כל נשיא או יו"ר עוברים...
    הכסף או הקהל?
    שאלה טובה...

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לדעתי דווקא לא תהיה רייקנות כי האיצטדיון בהחלט יהיה מלא.

5. שגיא Guest

רמת גן לא יהיה מלא, בזה אתה יכול להיות בטוח...
    נראה לך ש45 אלף אוהדים יבואו?
    אולי בסביבות ה30-35 אלף אוהדים, מקסימום מקסימום.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם מכבי והפועל ינצחו שבוע הבא אני חושב שיש סיכוי לראות אפילו יותר.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמעו אם תחברו את שני מחנות האוהדים במיוחד בתקופה זו ששתיהם מצליחות תקבלו בין 30-35 אלף צופים.
    אם זאת יש כ5 אלף איש,כן מספר כזה,של אוהדי כדורגל,או אנשים שבדרך כלל לא יוצאים מהבית, שיבואו למשחק כדי לראות כדורגל קיצבי וטוב,מילחמה,וכמובן בעקבות ההצגה ביציעים דרבי שעבר, להיות חלק מהאווירה.
    אני למשל מכיר הרבה באר שבעים אוהדי מכבי תל אביב ועוד אוהדים של הפועל תל אביב שמתים ללכת למשחק,ובנוסף עוד הרבה מבאר שבע,אוהבי כדורגל, שהולכים כדי לראות משחק טוב,אם אווירה טובה.
    ניחשתם נכון,אני הולך כי המשחק ביום שבת,והמשחק של הפועל באר שבע מול מכבי חיפה ביום שני,ככה שאני הולך לדרבי וביום שני נוסע לחיפה.
    ולכן לדעתי בשביל האוהדים הרבים המשחק חייב להיות ברמת גן.
    למרות שאני מבין את בעלי המנוים שרוצים לראות משחק בבלומפילד.
    אם יעשו באיצטדיון רמת גן חיבים למקם את יציעי האוהדים אחד ליד השני כמו בית"ר י"ם ומכבי תל אביב בחצי גמר גביע המדינה שנה שעברה.
    ככה תהיה אווירה מדהימה.........

8. ג'רי בית הלוי Member

איזה מזל שזה לא הפורום של מכבי, כי כבר היו חונקים אותי על מה שאני ארשום פה.
    רק ר"ג.
    למה?
    1. מכבי כבר למעלה מ-6 לא מנצחת את הפועל בבלומפילד. לעומת זאת, בפעמיים האחרונות שניצחנו אותם, זה היה בר"ג.
    2. מכבי משחקת פתוח, הפועל סגור. לא צריך להיות בני בן-שלום כדי להבין שמגרש גדול כמו ר"ג עדיף למכבי בהרבה מאשר בלומפילד הקטן(מול הפועל).
    3. לא יעזור לנו כלום, בלומפילד זה הבית של הפועל. אני חולה על האיצטדיון הזה, הוא הכי ביתי שיש בארץ, הוא נפלא, הוא אדיר, אבל הוא הרבה יותר הבית של הפועל מאשר שלנו. הם מרגישים שם יותר בנוח, וגם 6,000 אוהדים שלהם יקנו לשחקנים שלהם תחושה של בית, אין מה לעשות.
    4. אני לא יודע מה עם שאר האוהדים של מכבי, אבל במשחק הזה אני מעדיף ביציאה מהאיצטדיון להגיד "סוף סוף ניצחנו" מאשר "טוב, נו, לא ניצחנו, אבל לפחות זיינו אותם בעידוד".
    5. צריך להתחשב בזה שהמון אנשים רוצים להגיע למשחק הזה, ובלומפילד הוא איצטדיון יחסית קטן, רק 17,000 מקומות. צריך להקצות להפועל שניים וחצי שערים(חצי מ-2, 4-5 ו-7), ככה שנשאר למכבי בערך 11,000 אוהדים. זה כלום, ויש הרבה אוהדים שיצטרכו להשאר מבואסים בבית.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום שיקולים!
    אוהד אמיתי יודע שיש רק תשובה אחת!
    בלומפילד!

10. david Member

אם הם רוצים כסף אז ר"ג אם הם רוצים בבית בלומפילד

11. burning soil Member

תראו זה לא רק עניין של כסף,אני למשל אמור ללכת אבל אני בספק אם ישארו כרטיסים,כי הם ממש נחטפים משני מחנות האוהדים,אני מאמין שאם מכבי תארח בר"ג הוא יתמלא כמעט עד הסוף,ודרך אגב צריך לזכור שר"ג הרבה פחות ביתי להפועל ומכבי הצליחה שם יותר,בכל מקרה
    אני מעדיף ר"ג בעיקר בגלל שאני ממש רוצה ללכת למשחק.

12. אבי נימני Member

אני מעדיף את בלומפיד כי לא יעזור זה הבית של מכבי ת"א ולפעמים למרות שהפיתוי הכספי הוא גדול לוני צריך ללכת לפחות בפעם הזאת עם האוהדים.

13. Ronaldo Member

ברור שבלומפילד!, לוני הוא היור"ש הכי מניאק בליגה כוס אמא שלו!, אפילו לא אכפת לו שהאוהדים של מכבי מבקשים ממנו להשאיר את זה בבלומפילד!
    ר"ג זה חרא איצטדיון ולא תהיה שם אווירה של דרבי בגלל שיהיו הרבה יציעם ריקים והיציעים רחוקים מהדשא!

(עריכה של ניצן: רונאלדו, זה מעבר לתקנון. תיזהר ממני, אף אחד לא יקרא לאף אחד גרמני בפורום הזה, במיוחד לא למכבי)

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיבלתי כרטיס למשחק מישהו רוצה לקנות ממני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx :wink:

http://images.maariv.co.il/images//sport1/spo2002034.Xxx

15. Emil Member

עכשיו זה סופי, לאחר ש10 ימים לפני המשחק נמכרו -כל- הכרטיסים הוחלט סופית על העברת המשחק לר"ג, ויופצו עוד עשרות אלפי כרטיסים למכירה.