דיון הטניס 2023

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Roma, ‏26/5/16.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כן. כמו שנאלבדיאן הורחק, ושפובלוב הורחק על מקרים דומים. אין שיקול דעת בפגיעה בקוון\שופט וכו'.

2. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

דווקא לי לא מפריע בכלל ששחקנים צועקים או שוברים לעצמם את המחבט. הם לא גורמים נזק לאף אחד. אני לא מצפה מבני אדם להיות רובוטים חסרי רגשות ואמוציות ואני אפילו מעדיף אותם אמוציונלים ואוטנטים. בעיקר לספורטים אוטנטים אני מתחבר. נולה כמובן חצה את הגבול, זה כבר לא שם.

3. golding מנהלים

זו הייתה חציית גבול קטנה ואי אפשר להתעלם מתחושת ה-entitlement שלו, אבל זה נראה לי קצת harsh.

מצד שני, אולי זו קארמה בגלל העמדות שלו ביחס לחיסונים ולתאוריית הקונספירציה של ה-5G.

4. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

גם קארמה זו סוג של תיאורית קונספרציה :D

golding אוהב/ת את זה.
  5. צ. שיף Member

6. צ. שיף Member

7. VAR Member

עד עכשיו זה נראה כמו בלאק אאוט של נולה, לא חושב שיש טעות שלא עשה בשתי המערכות ההזויות האלה.

8. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

חמוד, הוא באמת חשב שיש לו סיכוי.

9. VAR Member

כמעט שעתיים וחצי לקח לו להגיע למשחק, זה כנראה מאוחר מידי.

ועדיין, אם מישהו מסוגל לנצח אחרי פיגוע הדריסה שעבר בשתי המערכות הראשונות, זה רק הוא.

אגב, אני מדמיין או שרוב הקהל שבכל זאת הגיע מעודד את נולה?

נערך לאחרונה ב: ‏11/10/20
  10. DUGRI Member

נובאק לא שיחק כ״כ גרוע, גם לא ב-2 המערכות הראשונות.
    נדאל היה unplayable לגמרי.

11. VAR Member

שפת גוף אחרת לגמרי במערכה השלישית. ראו טוב מאוד שהוא נלחם על החיים שלו. בכלל זו לא פעם ראשונה שאני שם לב לזה במשחקים של נולה נגד שני הGOAT האחרים. כשהוא נשבר ראשון הוא פשוט זורק את המערכה ושומר כוחות למערכה הבאה. עד היום הטקטיקה הזו עבדה לו נהדר, ברגע שמשחק מתארך מעבר ל3 שעות הוא מעביר להילוך חמישי כשהיריב שלו כבר סחוט ומשם זה לא כוחות. הבעיה שהוא נתן לנדאל כל כך הרבה מתנות שהוא סיים 2 מערכות בתוך 100 דקות, וכשנולה העביר סוף סוף להילוך חמישי היה לנדאל עדיין מספיק דלק במיכל כדי להתחרות.

ביום כזה של נדאל, על חימר, אפשר לקפל. זה ברור. ועדיין ציפיתי ל3 מערכות שנראות כמו השלישית - טניס ברמה הכי גבוהה שיש כשבסוף נדאל מנצח על שבירה/שובר שיוויון כי הוא בגלקסיה אחרת על חימר. 2 המערכות הראשונות נראו כאילו נולה רוצה לעשות fast forward למערכה הבאה.

כשאני חושב על זה, יש מצב שזו הסיבה למה הוא כל כך שנוא בעולם הטניס. האוהדים משלמים סכומים פסיכיים על כרטיס לגמר של גרנד סלאם ובסוף מקבלים משחק עם יותר מידי רגעים מתים. זה חלק מטקטיקה שעובדת אבל מובן למה הקהל כל כך סולד מזה. אלה לא דברים שקורים כשפדרר ונדאל נפגשים.

ירוק ירוק אוהב/ת את זה.
  12. DUGRI Member

אני באמת לא חושב שנובאק נתן לרפא יותר מדי מתנות, פשוט כשרפא מביא את ה-A גיים שלו בחימר אפשר לקחת נקודות רק בטניס מושלם, וגם אז זה לא בא ברגל. וככה נראו 2 הסטים הראשונים: נובאק לקח נקודות רק כשהוא שיחק *מושלם*, המשחק לא היה תלוי בו בשום צורה.
    בסט השלישי נדאל ירד קצת ברמה וזה הכניס את נובאק למשחק (נראה היה בעיקר שהוא מנסה לשכנע את עצמו שיש לו סיכוי).
    כן נובאק זורק לפעמים מערכות, אבל תכל׳ס חוץ מרפא, מי לא?
    לא חושב שזו ה-סיבה שהוא שנוא בעולם הטניס, הוא פשוט arrogant prick שחירבן על רפא ורוג׳ר (כמובן 2 השחקנים האהודים ביותר) יותר מדי פעמים בעשור האחרון.

13. VAR Member

לי זה נראה שהווייב של נולה בסט השלישי היה שונה לגמרי. לא זיהיתי שום שינוי ברמה של נדאל לאורך כל המשחק. בסט השני אני זוכר נקודה שנולה במקום לתת לכדור לקפוץ ואז להנחית, העיף כדור מהאוויר בחצי גובה שנדאל בקלות הפך לווינר. טעות שהיא נטו חוסר סבלנות שממש לא מאפיינת אותו. זה מעבר לטניס פנומנלי של נדאל - הוא נכנס לו לראש היום.

ברור שאתה צריך לשחק מושלם כדי לנצח את נדאל על חימר, נובאק מסוגל לזה. לא היה קרוב בשני הסטים הראשונים.

14. צ. שיף Member

מכון וינגייט עומד לחתום על הסכם עם איגוד הטניס להפיכתו של המכון למרכז האימונים האולימפי של הנבחרת ובהתאם לכך להשקיע 8 מיליון שקלים בהכשרת 8 מגרשי טניס במתחם, מהם 2 יהיו מגרשי חימר ו2 יהיו מקורים לאימונים גם בתנאים חורפיים יותר.
    ????? ???? ?? ??????? ??????? ?? ???????
    הושק פרויקט של מכון וינגייט בהיקף של 218 מ' שקל - וואלה! ספורט

חלק ממגרשי הטניס במכון, כיום יש במכון 7 מגרשים
    https://www.wingate.org.il/_Uploads/783tenisasfald1.Xxx

הדמיית מתחם הטניס לאחר שישודרג

נערך לאחרונה ב: ‏9/12/20
  15. צ. שיף Member