רמת הליגה הישראלית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י shmulikwe, ‏1/2/04.

1. shmulikwe Member

נכון באמת יש משחקים בקאנטים ומשחקים שאפילו בלוב היו מתבישים בהם אבל יש משחקים מעולים השנה ונמאס לי שכל הזמן אנשים משמיצים את הליגה, לדעתי היא לא באמת כזאת גרועה!!

מה דעתכם?

2. אורן04 Member

הליגה גרועה לא כי כל הליגה נחלשה אלא כי כל קבוצות הצמרת נחלשו. מכבי חיפה, מכבי ת"א, הפועל ת"א ובית"ר לא נותנות את ההצגות אליהן הורגלנו בשנים קודמות. אלה קבוצות שהיו ברמה באמת גבוהה, ועכשיו הן לא יותר טובות מהאחרות. רק מכבי חיפה קצת מתבלטת.

3. Diego Maradona Member

לשופטים בישראל יש תרומה נכדבת לכך שהליגה נראית כך

4. DaMaGe Member

בזה אתה צודק...http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/happy.Xxx

5. Kiko Member

מה קשורים לזה השופטים?!?!?! האם השופטים אשמים שאף קבוצה לא מעבירה 3 מסירות רצופות? האם השופטים אשמים בכך שהשוערים פה הם ברמה של ילדים ב'? האם השפטים אשמים בכך שהמשחק כל כך איטי ומשעמם עד שגם אחרי 7 כוסות קפה אפשר להירדם מצפייה בו?
    נכון הרמה של השופטים פה היא בקאנטים (חוץ מאלון יפת), אבל זו הרמה של הליגה כולה.

אני חושב שהרמה בהחלט ירדה אבל יש עוד סיבה לכך שאנשים חושבים שהיא ירדה והיא ה-PPV.
    לא, אני לא אומר שזה בגלל האנשים שלא יכולים לראות את המשחקים, להיפך, זה בגלל האנשים שכן רואים את המשחקים.
    אני אסביר, עד עכשיו הצופים היו רואים רק שני משחקים במחזור, ואלו היו בד"כ משחקים של הגדולות (דוגמא משנה שעברה - מכבי ת"א, מכבי חיפה, והפועל ת"א) שהיו מציגות כדורגל די סביר. + תקצירים של שאר המשחקים (שעל ידם אין שום סיכוי לאמוד את הרמה של המשחקים). לעומת זאת עכשיו, הצופה רואה גם את משחקיהן של הקבוצות הפחות טובות שהם בהחלט מציגות כדורגל גרוע.
    עוד דבר, ושוב בגלל ה-PPV, אם תירצו ואם לא, התשלום עבור הצפייה במשחקים מגדילה את הציפיות (וכגדול הציפיות כך גם גודל האכזבות).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/2/04
  6. burning soil Member

רמת הליגה ירדה זה בטוח,רק להסתכל על הזרים ששיחקו
    במכבי חיפה,בית"ר ירושלים,והפועל ת"א בשנים האחרונות
    גורם להבין שמשהו השתנה ולא לטובה.
    גם איכות השחקנים הישראליים ירדה,ותוסיפו לזה,
    שלעיתים קרובות לא נכבשים הרבה שערים וקבוצות
    מרבות לשחק באופן טקטי ויותר הגנתי.

לעומת זאת,לדעתי הליגה לא כ"כ נוראית,ואני לא חושב
    שהרמה עד כדי כך גרועה כמו שזה נראה לכאורה.

7. Thierry Henry Member

איך אתם אוהבים את זה...
    להשמיץ את הרמה של הליגה שלנו...
    הרמה של הזרים ירדה?
    אני חושב שרוסו השנה ושנה שעברה בעונות שיא, מרוסלבץ' זר תותח..! קלדיירה מצויין, אינדיו בלם שמתאים למכבי חיפה של הצ'מפיונז, מרכוס אלבס לבינתיים עושה עבודה מצויינת, בלסינג קאקו אתמול גילה יכולות של שחקן מצויין, כמו שנה שעברה, ברונו רייס מתחיל להתייצב...
    ויש גם המון כשרונות.... ראובן עובד, שי בירוק (למה לעזאזל לא שמים אותו בתור חלוץ?!!?), ברוכיאן,מליקסון,דנין,ארבייטמן - ארבעתם יהיו בנבחרת...
    ויש עוד המון

אבל גם יש אנשים שתרמו לזה שהרמה ירדה, שניים מהם - רוני לוי וניר קלינגר..
    ניר קלינגר הולך פרנציפים עם השחקנים שלו, ורוני לוי לא יודע מי משחק איפה.....3 פעמים הוא מעלה את שי בירוק בתור מחליף של חלוץ, שי בירוק מביא גול בשלושת הפעמים האלה, פתאום הוא שם את שי בירוק קשר... מה קרה??
    חורחה בריטס קשר אחורי? ממתי?
    וגם הוא לא ידע למצות את הפוטנציאל של דנטה לופז.

אבל בכל זאת, הרמה עדיין גבוהה יחסית.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בירוק הוא קשר..הוא תמיד היה קשר וכרגע זה תפקיד שהוא מבצע בצורה טובה..הוא יכול להיות חלוץ לא רע אבל חיפה מחפשת חלוץ טוב ולא חלוץ לא רע...כי אם זה היה ככה הם היו מסתפקים רק בברדה ולא מנסים להביא את זאקיץ'.

הזרים בליגה לפחות לפי מה שאתה מתאר הם לא משהו העונה.
    קלדיירה ואלבס הגיעו רק עכשיו[לא לשכוח שגם בריטס היה טוב ב-5 משחקים הראשונים שלו]
    קאקו זה לא קאקו של שנה שעברה,הייס זה בטח לא הייס של שנה שעברה וזה שעכשיו הוא קצת מתייצב[ואני לא בטוח בזה] לא אומר הרבה

ותאמת..הפיי פר ויו באמת הרס הכל..זה לא מעניין יותר מדי מה הרמה..כבר ממזמן לא ראיתי שערים בליגה הזאת או משחק שהוא לא מכבי חיפה[וגם את חיפה לא ראית יותר מדי רק מול בני יהודה ומכבי פתח תקווה].