ריאל מנצחת בשיניים את חטאפה ; בארסה מנצחת במדריגאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏2/12/05.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבת

סלטה ויגו - בטיס 19:00

ריאל מדריד - חטאפה 21:00 (שידור ישיר ב5 )

אתלטיק בילבאו - אתלטיקו מדריד 23:00

ראשון

קאדיז - סארגוסה 18:00

אספניול - ולנסיה 18:00

אלאבס - מאיורקה 18:00

ראסינג סנטאנדר - ריאל סוסידאד 18:00

מאלגה - אוסאסונה 20:00

ויאריאל - ברצלונה 20:00 (שידור ישיר בספורט5פלוס)

סביליה - דפורטיבו 22:00

בארסה הולכת למשחק קשה באל מאדריגאל של ויאריאל שנמצאת בכושר טוב בתקופה האחרונה , ובברצלונה עדיין בהלם מפציעתו של צ'אבי הרננדז האיש שמניע את הקבוצה שמתחיל את כל ההתקפות שלה מאחור .
    ולעומת צ'אבי שיעדר בטוח , פרנק רייקארד עדיין מושבת למיטתו עקב שפעת עוד מיום שלישי ובספק לנסיעה לויאריאל. ובהחלט יהיה קשה מאוד לבארסה אם גם המאמן לא יהיה על הקווים.
    http://www.realmadrid.com/addon/img/206115288entrenop.Xxx
    בריאל מדריד היו חששות לגבי שיתופם של זינאדין זידאן ופאבון . וודגייט וראול יעדרו בגלל פציעות בראיל , סרחיו ראמוס בגלל אדום שספג בשבוע שעבר באנואטה. גם רונאלדו חוזר לסגל , ובריאל מקווים להראות טוב בשבת מול חטאפה שלא עשוייה להוות בעיות אם ריאל תשחק כמו במחצית הראשונה באנואטה.

2. Barcik Member

המשחק של אתלטיק בילבאו מאוד מסקרן אותי. במחזור האחרון הם סוף סוף הצליחו לנצח, ועכשיו הם מקבלים את אתלטיקו המאכזבת בסאן מאמס. הבאסקים (בלי יורנטה המאכזב, אבל עם ג'ולן גררו קשישא בסגל) ינסו ליצור מומנטום חיובי מול אתלטיקו מדריד בלי אנטוניו לופז. אני חושב שהם יצליחו. עם רוח גבית של 2 נצחונות רצופים, אולי בילבאו תברח סוף סוף מהתחתית.

עוד משחק מסקרן יהיה בפיחואן. סביליה, שכבר ממוקמת 5 נקודות בלבד מהפסגה, לא הפסידה כבר 12 משחקים רצופים בכל המסגרות. אפילו סביולה, שכבר רואה בעיני רוחו את החזרה לקאמפ נואו, פתח את החשבון שלו באנדלוסיה, והרשית 3 פעמים בשבוע האחרון. שבוע לפני בארסה, סביליה צריכה להמשיך ביכולת הטובה מול דפורטיבו שלא מסוגלת לשמור על יציבות.

במשחק של בארסה, הרבה מאוד תלוי באיש אשר יהיה הצלע ההגנתית בשלישיית הקישור של האלופה. אני מאמין ומקווה ששחקן זה יהיה טיאגו מוטה. אם הברזילאי איטלקי ילחץ ללא הרף על ריקלמה כמו שהוא יודע, בארסה צריכה לסגור עניינים מהר ולבנות על כך שויאריאל תוותר (ביום רביעי יש להם משחק גורלי בליגת האלופות).

3. daniel_haifa Member

עוד משחק מעניין הוא בין סלטה לבטיס.
    סלטה הלא כ"כ יציבה רוצה לתקוע יתד בחלק העליון של הטבלה, ויש לה את הרגעים הסוחפים שלה, ומנגד בטיס, שבצל כל הפציעות והבעיות, ובצל כל השמועות שמלוות את הקבוצה, תרצה לעשות את העבודה ולקבל טיפת אוויר לנשימה.
    עוד מעניין אותי המשחק של אוסאסונה, האם היא תצליח לשמור על הכושר המצוין שלה??
    בקשר למשחק בל בארסה מול ויאריאל, הפציעה של צ'אבי, איך שלא נסתכל עליה, היא מכה קשה.
    אבל, ויש אבל גדול, זוהי ההזדמנות של אנדרס להראות שהוא קורץ מהחומר הנכון, ושהוא יכול ללכת יד ביד עם השמות הגדולים בבארסה, ועם החוליה ההתקפית הנהדרת.
    המון לחץ עכשיו על דקו, לאור הפציעה של צ'אבי, הרבה יותר אחריות יש עליו.
    אני מקווה שמוטה יפתח בהרכב, וינטרל את האמצע של ויאריאל כמו שהוא יודע, הוא יהיה חשוב מאוד במשחק הזה.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה מצב הצהובים בקבוצה הקאטלונית :

דקו - 4
    רונלדיניו ,בלאטי ואדמילסון - 3
    מרקז - 2

דקו צריך להשמר מצהוב בליגה בכמה וכמה משחקים בעקבות הפציעה של צ'אבי , שלפחות יחזיק מעמד בלי צהוב עד הפגרה בתקווה שואן בומל כבר יהיה בסגל

5. EL Capitan Member

מחזור ע-נ-ק (!!!) הולך להיות לנו.

במוקד, המשחק המרכזי הוא כשבארסה תתארח באל מדריגל. ויאריאל המצוינת, שאחרי המשחק הזה, יצפה לה עוד משחק גורלי באל מדריגל, שיקבע אם תעלה לשמינית הגמר בליגת האלופות. אז כן, ויאריאל עומדת בפני שבוע מאד מאד חשוב. המשחק נגד בארסה יכול להביא תפנית מאד מאד מעניית העונה, כאשר ניצחון של הצוללת הצהובה, שהכינוי כבר לא הולם אותה, יכול להכניס אותה למאבק על האליפות.

גם ריקלמה, אקס בארסה, שחתם בקבוצה בקיץ, אחרי ש80 אחוז מכרטיסו נרכשו ע"י ויאריאל מבארסה, אמר בקיץ האחרון, אמר בקיץ שהוא רוצה להצעיד את ויאריאל לתארים. אחרי היכולת המצוינת שהציגה ויאריאל החל מהעונה שעברה, זאת לא אמירה מוגזמת בכלל. גם מרקוס סנה אמר לפני מס' ימים, שהגיע הזמן שויאריאל תזכה בתארים. בארסה צריכה לחשוש?

בהחלט כן. בלי צ'אבי שייעדר חצי שנה (מכה קשה לבארסה), במדריגל (למרות שהמדריגל לא ממש מגרש עם אווירה ביתית מובהקת), מול ויאריאל המצוינת, הולך להיות לבארסה קשה מאד. כמו תמיד, היא תצטרך את רונאלדיניו ברגעי המאני טיים ואת אטו ללא החמצות. בנוסף, זהו מפגש בין מסי לריקלמה. למרות שברור שרונאלדיניו הוא האיש שעושה את ההבדל בבארסה, יכול להיות שדווקא מסי, שכבש במחזור האחרון את שערו הראשון העונה בפרימרה, הוא זה שיסחף את בארסה לניצחון ונגד חברו מנבחרת ארגנטינה, ריקלמה, שחזר בשבוע שעבר מפציעה.

אני מאד מאד מעריך את ויאריאל, ואני מקווה שבארסה תעבור את המשחק הזה. למרות זאת, אין לי תחושה ממש טובה לקראת המשחק. נקווה לראות את רונאלדיניו שוב בגדולתו במשחק ענק, שכולנו כצופים נטרלים או לא נטרלים נהנה ממנו.

עוד במחזור, אחרי שאמרו כבר כמעט הכל על ריאל, השיא היה בשבוע שעבר. למרות שזה לא נגמר בהפסד (וגם זה בקושי מאד מאד גדול), ריאל נראיתה פשוט גרוע. בשבוע שעבר באנואטה, זה היה משחק שגרם לכל אוהדי ריאל להשפיל ראש ולהתבייש בקבוצה שלהם, אני בטוח בזה. למרות הכל, העונה רחוקה מלהסתיים ולמרוחת שהמצב הולך באופן ברור לקראתה של בארסה, ריאל תנסה להתאושש ולושה יודע שזה משחק קריטי בשביל עתידו.

גם בטיס יוצאת למשחק קריטי מאד בבלאידוס. עם מכת פציעות ארוכה ובלי חלוץ עד ינואר, בטיס תצטרך למרות כל הקשיים, לנסות לקחת כמה שיותר נקודות שאפשר, עד שיפתח חלון ההעברות של החורף. בצד השני, סלטה שממשיכה לצעוד בצמרת באופן מפתיע, תנסה להמשיך את השהות שלה בצמרת.

בילבאו אחרי ניצחון בשבוע שעבר, תנסה לחבר שני ניצחונות רצופים בסאן ממש, כדי להמשיך את ההתאוששות. זה לא יהיה קל, אבל גם לא יותר מדי קשה, כי גם אתלטיקו מדריד לחוצה מאד ואולי אפילו יותר מהבאסקים. הולך להיות מאד מעניין בסאן ממש, בין שתי קבוצות בלי אוויר כמעט, שנואשות לנקודות. מה יהיה? תיקו?

שאר המשחקים- ויקטור מוניוז בלחץ אדיר ועם תקופה נוראית בסארגוסה, שחייבת להתאושש בחוץ נגד קאדיז. סביליה תנסה להמשיך את התקופה הטובה נגד דפור. ולנסיה יוצאת למונז'ואיק למשחק מרתק. ההפתעה הכי גדולה העונה, אוסאסונה רוצה אולי לנצל את המשחק הקשה שמצפה לבארסה ולעקוף אותה בטבלה. אלאבס נגד מאיורקה בקרב תחתית, וראסינג נואשת לנקודות ושערים תארח את סוסיאדד.

פשוט מחזור ענק!

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מה, אצל אתלטיק לא ישחק יורנטה? לא נורא, נביא את שלנו: ראול יורנטה, מגן שמאלי של קבוצת המילואים.

7. cazzo Il Capocuoco

רייקארד חולה בדלקת ריאות ולא סתם שפעת. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

8. Waters Member

אז זה אומר שהוא ייעדר קצת יותר זמן ממה שחשבו...

מעניין יהיה לראות את ברסה ללא מאמן.

9. אלי מתחן Member

לא נראה לי שזה כזה הבדל.

10. Raulito Madridista

באמת מחזור נפלא מצפה לנו. הרבה משחקים צמודים, ואני מצפה גם להרבה שערים כמו תמיד בליגה הספרדית.

במשחק של ברצלונה נגד ויאריאל ייפלו לדעתי 4-6 שערים. ההגנה של ויאריאל לא תצליח לשמור על רונאלדיניו ואטו, אך הקישור האחורי של ברצלונה יהיה טיפה פחות טוב בגלל הפציעה של צ'אבי. מעניין מאוד האם ברצלונה תצנלחי לנצח באחד המגרשים הקשים בספרד. ריקלמה ייתן את כל כולו, ואני בטוח שהוא יהיה טוב. מעניין אם תרומתו של פורלהאן תיהיה כמו בעונה שעברה(העונה הוא לא הרשים אותי כמו בעונה שעברה).
    אצל ברצלונה, דקו ייצטרך להישמר מצהוב כמו שאמרו פה, כי אם הוא ייקבל צהוב לפני הפגרה, גם הוא וגם צ'אבי לא ישחקו, ולא יהיה מחליף כי ואן בומל פצוע. אינייסטה שיקבל מקום בהכרכב, ייתן משחק טוב לדעתי.

בקשר למשחק של ריאל נגד חטאפה, טעות של לושמבורגו שרוביניו ישחק כחלוץ. למה לא להציב אותו באגפים(אגף ימין במקום בקהאם!), את זיזו בשמאל ובפטיסטה כחלוץ?. לדעתי פאבלו גארסיה לבד לא יתמודד כמו שצריך עם הקישור של חטאפה, ולא צריך את בקהאם שחצי קשר אחורי חצי קשר ימני. עדיף את רוביניו וזיזו באגפים, ולא לשחק עם אחד מתחת לחלוצים. חסרונו של ראמוס לא ישפיע כי פאבון יישחק. מעניין לראות אם רונאלדו חזר באמת מהפציעה ונראה אותו מעורב או כמו נגד ברצלונה, לא יודע מה איתו. עוד דבר מעניין, האם זיזו ימשיך להציג יכולת טובה או ייכנס לתרדמת שמאפיינת אותו מהחצי השני של עונת 04\2003.

11. El Conejito Member

זה לא שלבארסה לא יהיה מאמן , העוזר מאמן הנק טן קאטה - יד ימינו של רייקארד והעוזר השלישי יוזביו.
    לפי מה שידוע לי טן קאטה הוא טקטיקן לא קטן :) . בכל אופן אני לא חושב שהשיטה תשתנה.
    עוד סיבה לדאגה , וויאריאל היא קבוצה תוקפת מאוד ודקו יחסר השתמשות באגרסיביות בעקבות הצהוב ה-4 שלו.

12. רובסון דה סוזה Member

זאת ההזדמנות של ריאל לצמצם את הפער. ברצלונה ללא המנוע שלה ומאמן על הקווים, נחותה מויאריאל קבוצה התקפית מצויינת. לדעתי ויאריאל לא תפסיד את המשחק הזה, כך שאם ריאל תנצח היא תצמק את הפער.

ריאל מארחת קבוצה חזקה מאוד עם מאמן מצויין, שיידע להציב את חטאפה בצורה הטובה ביותר. בשנה שעברה שהגיע עם לבאנטה לברנבאו הוא קיבל חמישה שערים. הפעם אני מאמין שהוא לא יישחק עם שלושה בלמים, הוא ייעבה את הקישור וייפתח עם חלוץ אחד בלבד.

לריאל ייחזרו רוב הפצועים פרט לראול ולוודגייט, כך שללושה לא יהיו תירוצים הפעם - או שהוא מנצח את המשחק הזה, או שהוא מפסיד והפיטורים שלו קרובים מתמיד.

ההרכב הצפוי של ריאל הוא כזה:

קסיאס

רוברטו קרלוס, פאבון, הלגרה, מיצ'ל

פאבלו גארסיה.

זידאן, בפטיסטה, בקהאם.

רוביניו רונאלדו.

מבחינתי זאת ההתקפה הטובה ביותר שריאל יכולה להציב. למרות שאני הייתי מעדיף שבפטיסטה יישחק לצידו של רונאלדו, אבל זה לא כל כך משנה. רוביניו ישוטט בכל המיגרש, באגפים, במרכז, כך שבפטי יוכל לשחק יותר קרוב לרוני. שניהם יכולים ליצור חוד מאיים מאוד, לדעתי מאיים יותר מראול את רונאלדו. אם שניהם לא ייכנסו אחד לשני ברגליים, הצמד הזה יוכל להפיק המון.

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/05
  13. EL Capitan Member

קודם כל, החלמה מהירה לרייקארד. זה הרבה יותר חשוב מלראות איך בארסה תצליח להתמודד בלי המאמן שלה.

דור (ראוליטו), אמרת לא מעט שטויות פה. נכון שההתקפה של בארסה היא כמעט חלומית, בעיקר בזכות איש אחד, רונאלדיניו, אבל ההגנה של ויאריאל היא הגנה פשוט מצוינת. דבר שני, כמו שאמרתי, האל מדריגל לא מגרש עם אווירה בייתית מובהקת וזה ידוע. 20 אלף וקצת, שילמאו את האצטדיון, לא ירעישו יותר מדי, ככה זה באל מדריגל, שחצי מתושבי העיר מגיעים למשחקים. ופורלאן בכלל לא ישחק במשחק ולא יכלל בסגל, בגלל שהוא עדיין לא חזר לכושר מספיק טוב אחרי הפציעה.

והבהרה, רוביניו לא שחקן אגף. אם הוא יכול לשחק באגף, אז זה רק בצד שמאל, שם הוא אוהב לשחק. למה? כי רוביניו צנום מאד, לא אגרסיבי ובאגף לשחקן טכני כמוהו יותר קל להתבלט. למה בצד שמאל? כי הוא יכול לפרוץ עם רגלו החזקה, ימין, לאמצע לכיוון הרחבה.

ואתה מתלונן על זה שבקהאם חצי קשר ימני-חצי קשר אמצע? אז למה אתה אומר לשים את זיזו באגף שמאל? זיזו אף פעם לא היה שחקן אגף ולא יהיה. לעומתו, בקהאם עוד הבריק ששיחק במנצ'סטר כקשר ימני.

14. Barcik Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_wall.Xxx

נראה לי דווקא שבארסה תעבור את המשחק מול ויאריאל די בקלות. הצהובים יכולים לדבר כמה שבא להם על תארים, אבל מה שבאמת חשוב עבורם הכסף של שמינית גמר הצ'מפיונס. במידה ובארסה עולה ליתרון מהיר וטיאגו מוטה עושה סיכול נקודתי לריקלמה, אני מאמין שויאריאל תכנע במהרה ותתחיל לחשוב על יום רביעי.

למה ריאל מדריד מתעללת בבאפטיסטה ככה? שימו אותו כבר בהתקפה!

15. Mourinho Member

רועי, התגובה הזאת יותר מתאימה לפורום הקודם שהיית בו, בארסה נחותה מויאריאל בגלל שצ'אבי לא משחק? תקשיב לעצמך, אתה כלל וכלל לא אובקיטיבי, והתגובה שלך אומרת שברלונה תעבד נקודות וריאל תנצח והפער יהיה קטן יותר, אז אני צריך להבהיר לך משהו: פה זה לא פורום של ריאל מדריד, אתה צריך כל הזמן להראות את השנאה שלך לברצלונה, כמו שאף אוהד בארסה לא רשם פה שהוא מקווה שריאל יפסידו, אז חאלס, תכבד את הפורום שאתה נמצא בו, ותפסיק לפלוט שטויות.