ריאל מדריד 2017/18:: הסטוריה! ריאל זוכה בצ'מפיונס בפעם השלישית ברציפות! המלכים של אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/8/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

יש לנו את המגן השמאלי הכי טוב בעולם ומביאים לו מחליף. יש לנו את החלוץ הפותח הגרוע ברמות הללו ליג ואין לו מחליף. אחלה חשיבה.
    שוקל ללכת להפגין בפאריז מול הבית של התובע כדי שיעשה משהו עם בנזמה.

2. orelh94 Member

זה לא סותר אחד את השני. גיבוי למגן השמאלי היה צריך להגיע גם בקיץ שעבר ולא הגיע. היו שם הרבה חלטורות העונות לשם דנילו וקואנטראו ולעיתים ראינו שם גם את נאצ'ו.
    עם העזיבות של פפה, דנילו וקואנטראו, גם החלטורות ירדו מהפרק ומגן שמאלי היה בגדר חובה. אני מתפלא שאין דיבור בעמדה מהצד הנגדי, אבל כנראה שסומכים שם על נאצ'ו ועל אשרף הצעיר.

בגזרת החלוץ זה אחד המחדלים הכי גדולים שראיתי בשנים האחרונות בקבוצה גדולה. קארים בנזמה זה השקר הכי גדול שיש היום בכדורגל העולמי ועושה רושם שכולם חוץ מצוות האימון שלנו מבין את זה. אבל יחד עם זאת, צריך לקחת דברים בפרופורציות. עם כל העצבים על בנזמה, צריכים לזכור באותה נשימה שהקבוצה זכתה פעמיים בצ'מפיונס ברצף והעונה גם קטפנו את הליגה.
    נוסף על כך, כנראה שזידאן בונה על ה4-4-2 לעונה הקרובה כשרונאלדו ישלים את ההסבה לחלוץ ובייל ישחק כנראה כחלוץ שני או משהו בסגנון. אני לא בטוח שנראה יותר את הB-B-C. זידאן לא כזה טמבל ומשהו שהוא עושה טוב לדעתי זה ללמוד מטעויות.

3. סיונרה Member

אין לי בעיה עם ההבאה של תיאו, להיפך. אבל הרבה יותר דחוף זה מחליף לבנזמה. להפטר ממנו כבר הבנו שזה לא יקרה, אבל שנה שעברה מוראטה היה שם כשהוא לא תפקד (כל משחק חוץ מנגד אייבאר ואתלטיקו בצ'מפיונס), מי יעשה את זה השנה?
    לבנות על בייל, שגם הוא גרוע מאוד זה לא חכם בכלל.

לגביי הצ'מפיונס, זכינו, אבל החולשה של ההתקפה בולטת בכל משחק. הקישור שולט במשחק ופשוט לא מצליחים להגיע למספיק מצבים טובים. יש בקבוצה מספיק כישרון כדי לכבוש בכל משחק, אבל זה לחלוטין לא מספיק לאורך זמן.
    עם הסגל הזה אנחנו לא זוכים בשום תואר העונה, ואשמח מאוד אם תצטט אותי.

4. orelh94 Member

תשמע, קודם כל הקיץ עוד לא נגמר, יש עוד סיכוי שאמבפה ינחת כאן. על זה שבנזמה חייב מחליף ראוי אין אוהד שלא יסכים איתך.
    אבל תשים לב שמאז שעברנו ל4-4-2 והפכנו את הקישור לכלי המרכזי והיותר יעיל שלנו העונה שלנו נראתה אחרת. בשלבים המאוחרים של הצ'מפיונס מוראטה כמעט ולא ראה דקות. בליגה אמנם הוא כן יחד עם כל הילדודס שלקחו פיקוד במשחקים כאלו ואחרים והיה כלי משמעותי.
    אבל תכל'ס? ממוראטה אני לא מחזיק חלוץ על, בטח שלא רמה מעל בנזמה, נכון שהוא גולר אבל הוא גם מוגבל נורא. כמחליף הוא היה טוב, אבל הוא רצה יותר ולדעתי הוא לא טוב מספיק.

גם בעונה שעברה היו המון חלקים שהיו חרא ובסוף סיימנו את העונה כקבוצה הכי טובה באירופה. את הכסף סופרים במדרגות ובסוף מאי. לי אין תחזיות, בטח שלא מריאל מדריד. יותר מדי אמוציות משפיעות על הקבוצה.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם חושבים על זה..איזה חלוצים יש עכשיו בשוק שאפשר להביא ?

6. Raulito Madridista

ההפגזה של מריאנו בליון גורמת לי קצת להתאכזב שהוא זה שהלך ובורחה מאיורל נשאר. לא ששניהם מספיק טובים לדעתי להיות מחליפים בריאל מדריד, בואו לא נתבלבל, ובכל-זאת. מאיורל לא התקדם בגרמניה בעוד מריאנו עולה כל פעם בטירוף עצום וקשה לשפוט שחקן שבקושי שיחק אשתקד. במצב העניינים הנוכחי קשה לחשוב על חלוץ. או מישהו מאוד-מאוד צעיר, או שחקן שבשלהי הקריירה, נניח ואן-פרסי אם היה מסכים. בפועל זידאן יזגזג בין ה-4-4-2 עם איסקו(רוצה להאמין שאין ל-B-B-C טאבו בהרכב, בדגש על בייל) לבין ה-4-3-3 הידוע, כך שכביכול לעתים הסגל לא כזה נורא.
    בשנה שעברה המחלוקת לגבי ריאל מדריד הייתה קשורה אך ורק לכדורגל, היא הסריחה את דשא כהוגן בין ינואר עד מרץ, בין היתר כי שחקני המפתח הופיעו מאוד מאוחר, מודריץ' וכריסטיאנו בין היתר ושלא נדבר על בייל הפצוע או בנזמה בעונת חושך. הסגל לעומת זאת - לאף-אחד לא היה ספק שזה הסגל העמוק ביותר באירופה. בפועל חאמס עזב ומוראטה גם כן ומי הגיע, סאביוס שהוא בכלל לא בעמדה כה התקפית?

תיאו הרננדס עלה בידיוק כמו פאביו קונטראו שבזמנו היה רכש נכון אבל אחרי עונת הדסימה הפסיק להיות שחקן כדורגל. קונטראו היה גרוע מאוד. אני דווקא אוהב את הרכש הזה.

7. orelh94 Member

זה פחות שאלה של איזה חלוצים אפשר להביא, זו שאלה של איזה חלוץ אתה יכול להביא שיתאים לקבוצה.
    מה זאת אומרת יתאים לקבוצה? בשנים האחרונות יש את המודל רכש שאומר שמביאים שחקנים צעירים יחסית, שיש להם פוטנציאל עצום ובמקום שהם יעשו את הקפיצה במקום אחר ונשלם עליו פי 3 אנחנו מעדיפים לטפח אותם פה ושיעשו אצלנו את הקפיצה. אה, ואם אפשר, שיהיו ספרדים.
    יחד עם זאת, צריך לדאוג לחלוץ ברמה מספיק גבוהה כדי להוות גיבוי ולעיתים לפתוח בהרכב כשיש רוטציות, אבל שיקח בחשבון שבנזמה זה הפייבוריט לא משנה כמה טוב הוא יהיה, תחרות שהמנצח בה ידוע מראש.

לא יודע איזה חלוץ אפשר למצוא בגיל הנכון, ביכולת המקצועית ושיגיע בידיעה שדשא הוא לא יראה הרבה כל עוד בנזמה כשיר. ושעוד יתן סוג של שדרוג. בעייתי.

8. yonmu Member

אובמיאנג.

מעבר לזה שריאל מדריד לא מחפשת דווקא שחקנים שנמצאים בשוק.
    אם פרז היה רוצה את אגוארו או לבנדובסקי - לא חושב שמשהו היה עוצר אותו.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לבנדובסקי זה חלום רטוב.
    אבל באיירן לא ימכרו.

10. Drama2 הסמל מעל הכל

פפה עושה רונאלדו במדי בשיקטאש
    (דוחק עם הראש מקו השער לאחר מספר דקות)

11. yonmu Member

אם רונאלדו יקבל עונש על הדחיפה זה יהיה רק למשחקי הסופרקאפ (כמו ההרחקה של מודריץ') או גם לליגה?

12. Raulito Madridista

המספרים מהמשחק הראשון בסופר-קופה
    המספרים מהמשחק::

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/08/14/15026617990771.Xxx

* ריאל מדריד מנצחת את ברצלונה בקאמפ-נואו בפעם השנייה בלבד במסגרת משחקי הסופר-קופה הספרדי, הפעם הראשונה הייתה ב-1990. כמוכן זה ניצחון החוץ השני שלה בלבד בסופר-קופה הספרדי מאז ומעולם.

* כמוכן היא לא כבשה שלישייה במגרש הזה מאז הניצחון 3:1 בגומלין חצי גמר גביע המלך ב-2012/13, אז כריסטיאנו כבש צמד ו-ואראן הבקיע אף הוא בנגיחה.

* הספירה נמשכת, ריאל מדריד כובשת במשחק ה-67 ברציפות. הפעם האחרונה שלא: נגד מנצ'סטר סיטי באנגליה במשחק הראשון בחצי גמר הצ'מפיונס.

* מרקו אסנסיו המחליף המשיך לעשות היסטוריה. כמו בסופר-קופה האירופי, כמו בליגה הספרדית, כמו בליגת האלופות וכמו בגביע המלך - גם בסופר-קופה הספרדי הוא כבש שער במשחק הבכורה שלו במפעל, שאפו.

* כריסטיאנו רונאלדו כבש את השער ה-17 שלו במשחקי הקלאסיקוס נגד ברצלונה, רחוק שער אחד בלבד מהדון די-סטפאנו. החלוקה: 8 שערי ליגה, 5 שערים בגביע המלך ועוד 4 שערים בסופר-קופה הספרדי.

* עדיין כריסטיאנו - הערב הוא השתווה לפאקו חנטו עם מס' השערים הגבוה ביותר לשחקן ריאל מדריד בקלאסיקוס בחוץ - 11 שערים.

* הפעם האחרונה בה כריסטיאנו עלה מהספסל בקלאסיקו הייתה במרץ 2013 במשחק חסר החשיבות בברנבאו אז ניצחה ריאל מדריד 2:1.

* זו הפעם השנייה בהיסטוריה בה שני שחקנים מחליפים כובשים לזכות ריאל מדריד בקלאסיקו, הפעם הקודמת הייתה בפאסיו וה-4:1 על בארסה ב-2007/08 ואז עשו זאת היגואין ורוד בפנדל.

* זהו ביקורו השלישי של המאמן זידאן בקאמפ-נואו בכל המסגרות. הוא ניצח 2:1 בליגה ב-2016, סיים בתיקו דרמטי בעונה שעברה בזכות ראמוס(1:1) וניצח בסופר-קופה הספרדי הערב 3:1. הוא לא הפסיד באף אחד משלושת המשחקים, בקיצור, ואין רקורד כזה לאף מאמן ריאל מדריד אחר.

המועדון יערער על האדום. התגובות של ראמוס וזידאן::
    סרחיו ראמוס: "המשחק הזה תמיד כולל בתוכו את השחקנים הטובים ביותר והיה ברור שמשהו ישתחרר עם הדקות. אנחנו שמחים על משחק גדול ועשינו צעד משמעותי לעבר הזכייה בתואר אבל יש עוד גומלין. עשינו משחק איכותי ברמה הקבוצתית".

על האדום - "הוא נפל בגלל חוסר איזון, הוא בטח לא העמיד פנים. שיחקנו בעשרה שחקנים במשך כמה דקות והסתדרנו טוב וצריך להעריך את הצוות על כך אבל הוא שחקן חשוב. אני מאמין שהמועדון יערער על ההחלטה". על סוארס - "השופט לא רצה לעשות בכוונה אבל אין פאול, הוא יבין זאת כשייצפה באירוע שוב".

על אסנסיו. "אני מאוד שמח, הייתי הראשון שהגיע אליו אחרי ריצה ארוכה, בירכתי אותו וחיבקתי אותו. יש לו כישרון ענק. אני מקווה שימשיך לשמור על הניצוץ. אבל בואו נתמקד בקבוצה ולא בבודיים. קובאצ'יץ' היה נפלא ונתן לנו אות חיים, הוא עקב אחרי מסי נהדר והקשה עליו".

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/08/14/15026633307401.Xxx

המאמן זידאן: "כמו תמיד, אני לא הולך להיכנס לעבודה של השופט ומיותר להתעצבן. עשינו משחק גדול. זה כן מטריד אותי הגירוש של כריסטיאנו. אולי זה לא היה פנדל ברור אבל הכרטיס הצהוב הוא מוגזם. אנחנו נערער על האדום לקראת יום רביעי".

"נלחמנו נהדר בעשרה שחקנים, האמנו מההתחלה שננצח את המשחק הזה, אבל זה רק משחק אחד, יש עוד את יום רביעי". לגבי רוטציות - "אין קבוצה A או B, יש צוות. כולם עובדים באותו אופן. צריך לעשות רוטציות ולחלק את הדקות כי יש שחקנים שמגיע להם לשחק. זה תענוג שכולם מרוכזים ויש לנו כזו איכות בקבוצה. כל שחקן משקיע המון בין אם הוא משחק 30 דק', 60 דק' או משחק שלם".

אסנסיו. "הוא לא מפתיע אותנו. הוא שחקן פנומנלי. יש לו איכות אדירה, להט ותשוקה. אני מאוד מרוצה. זה לא קל עבורו לשחק רק רבע שעה או 20 דק' והוא נותן המון. הוא תמיד עושה את ההבדל עבורינו". זידאן אמר שהוא רוצה לדבר גם על איסקו("כשהוא הגיע למדריד כן חשבתי שהוא יכול להגיע לרמה הזאת. הייתי במועדון כשהוא הצטרף. הוא היה צריך קצת זמן ולשחק יותר בעקביות. הוא לא עושה את ההבדל רק בשערים. קשה מאוד להוציא לו את הכדור מהרגל. אני שמח בשבילו, הוא מתפתח"), או קובא("עשה משחק גדול, חטף כדורים") ושאפשר לציין באמת כל אחד מהשחקנים אבל מה שחשוב זו התוצאה.

ומה מרקו אסנסיו עצמו אמר? "רק הסופר-קופה של ספרד היה חסר לי והנה המשכתי לעשות היסטוריה. עשינו תוצאה טובה מאוד ועזבנו את המגרש מאושרים, אבל אנחנו לא יכולים להיות שאננים. נתכונן ונרצה לעשות עוד משחק נהדר גם בגומלין. אני שמח מאוד על השער והניצחון של הקבוצה. בברנבאו חייבים לשחק עם רצון והתלהבות. זה נראה טוב ביחס לשלב הזה של העונה, הקבוצה מחוברת ומגיבה היטב. לוקאס מסר לי כדור נהדר וידעתי מראש שאני בועט חזק".

כותרות העיתונים הבוקר:: אפטר פארטי בקאמפ-נואו

שער המארקה::

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2017/08/14/portada/marca_papel/g1408.0f1a12bf85678ed1a83a8b219bef8f12.Xxx

הלילה בו מדריד כבשה את הקאמפ-נואו| על רקע תמונה של כריסטיאנו 'עושה מסי'(כמו בברנבאו בסיבוב הקודם)| ריאל מדריד החריבה את בארסה. גולאסוס של CR7 ואסנסיו ושער עצמי של פיקה. עוד נכתב על שיפוט קטסטרופה ועל רונאלדו הבלתי-ניתן לעצירה שדחף את השופט אחרי האדום.

באתר המארקה כתבו בסיקור המשחק: מדריד הזו לעד. הקבוצה של זידאן ניצחה בקאמפ-נואו בקלות עם שני גולאסוס נפלאים למרות טעויות שיפוט נוראיות. 'כזו היא ריאל מדריד של זידאן. מרהיבה, מרגשת, חזקה, בכל סיטואציה. יש לה נק' תורפה ובעיות אבל היא נראית בלתי-מנוצחת, לא עבירה אפילו עבור היריבה המרה ביותר, במשחק חוץ, אפילו בעשרה שחקנים. ארבעה ימים אחרי הזכייה בסופר-קאפ האירופי, ריאל מדריד הסתערה על הקאמפ-נואו ועל התואר השני של העונה וחתכה את בארסה עם 3:1. עוד נכתב שעכשיו ההגמוניה במדריד, ועל השליטה שלנו במחצית השנייה והגולים של כריסטיאנו שהורחק ולא בצדק, ואסנסיו הקראק.

במארקה 'מצאו' כוכב כדורגל חדש. חוסה פליקס דיאס כתב שאסנסיו הצעיר והערמומי עושה את ההבדל הגדול בין ריאל מדריד וברצלונה. הוא נרכש ב-4 מיליון יורו בלבד, בגיל כה צעיר, וזידאן הבין אחרי אימון אחד בפרה-טמפורדה הקודם שזהו, הוא מוכן לשחק בקבוצה הבוגרת. וההמשך, אתם יודעים - גולאסו בסופר-קופה האירופי נגד סביליה, והשאר היסטוריה. ריאל מדריד רוכשת שחקנים ספרדים צעירים ומבטיחים במעט כסף וזוכה בתארים בעוד ברצלונה מבזבזת הון ומפסידה כסף ותארים. בבלוג של פראן וילאנובס נכתב שהילד שוב ושוב 'מכה על הכתף' של זידאן ומראה לו שנגמר הזמן של ה-B-B-C.

שער ה-AS::

https://as01.epimg.net/portada/imagenes/2016/07/08/portada/1467970161_642308_1502681480_portadadelperiodico_grande.Xxx

בארסה לא יכולה להתלונן על השיפוט הקסטרופלי אתמול. נכתב שוב על השתלשלות האירועים במשחק על רקע התמונה של כריסטיאנו מאתר את החיבורים של טר-שטגן וכובש גולאסו לפני שהורחק.

בסיקור באתר נכתב: שום דבר לא עוצר את מדריד הזו| הקבוצה של זידאן עשתה את שלה ובגדול. המשחק החל מנומנם עם שער עצמי של פיקה ובהמשך התפתח. דה בורגרוס הציג שיפוט מצער עם פנדל שלא היה אדום לא נכון לכריסטיאנו, אבל הוא הותיר את החותם עם גולאסו, כמו גם מחליף אחר - אסנסיו. מרסלו, איסקו וקובא קיבלו את הציון הגבוה של 3 כוכבים כמו גם המחליף אסנסיו. כריסטיאנו קיבל 2 כוכבים כמו הרוב בעוד בייל קיבל כוכב אחד ובנזמה לא קיבל אפילו את זה.

טורי דיעה: אלפרדו רלאניו - הממלכה של כריסטיאנו בקאמפ-נואו. נכתב על ניצחון אדיר על הפרצוף של בארסה, בטח בדרך בה הושג. ריאל מדריד עמדה גאה וזקופה למרות הכל. אסנסיו כבש שער שלישי שהוא סטירת לחי. למדריד יש את הסופר-קופה בכיס ולברצלונה יש הרבה בעיות. נכתב שוב על הגאונות של זידאן בטיימינג ובשילוב של כריסטיאנו. ועכשיו צריך לראות מה הוועדה תחליט. טורי דיעה נוספים: חאבייר סילס - איסקו עושה את הקסמים בכל מקום| חואן קרוס - קובאצ'יץ' הצליח להרדים את מסי'| השופט בדימוס איטורלדה גונזאלס - אין טעם להוריד חולצות| גיאם בלגה - קרוס ותחושת הכדורגל המשובח שלו|

13. Ohad_Glr Member

לפי מה שאני הבנתי (אם מישהו הבין אחרת אז מוזמנים לתקן אותי) אם העונש הוא הרחקה ל-3 משחקים או פחות אז זה תקף רק לסופרקאפ. אם מדובר ביותר אז העונש תקף גם למשחקי הליגה והגביע.

14. cmon city Member

הורחק מחמישה. ארבעה על הדחיפה... לא הגזימו שם?

15. optimus Member

נאמר כבר שע"פ החוקה 4 משחקים בחוץ זה המינימום, אז לא נראה לי שהחמירו איתו.

מצב נושא:
הנושא נעול.