ריאל מדריד :: מה משובש?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י ראול 666, ‏23/1/04.

1. ראול 666 Member

מאזז שמקללה, היירו, ומורינטס עזבו ודיויד בקאהם הגיע נראה שריאל הפכה להיות קבוצה משעממת ואני אומר את זה לפי הנותנים שנראים עד עכשיו הניצחון המגעיל על מורסיה ההפסד לסוסיאדד התיקו בבטיס ההופעות הלא מרשימות בסיבוב הבתים השני בליגת האלופות ,ראול המלך הבלתי מעורר של ריאל השחקן הגדול ביותר בספרד אי פעם!!! ובין הגדולים ביותר בעולם בכול הזמנים, נראה השנה מדוכא ,חסר חשק לשחק
    זה לא ראול שאני מכיר משנים קודמות!!עושה רושם שפיגו כבר חושב על איטליה..... זידאן עוד מעט פורש וכבר כמעט ואין שיתוף פעולה מועיל בין זידאן לפיגו,רוברטו קרלוס נראה על הפנים בזמן האחרון !הלגרה חייב לחזור להיות בלם כי בתור קשר הוא פשוט גרוע.קרלוס קיירוש עדיין בתפקיד בזכות 2 דברים!!
    1.איקר קסיאס
    2.רונלדו
    ריאל הפכה השנה להיות קבוצה ממוסחרת בצורה מפחידה ,פרז חושב שריאל מדריד זה צעצוע שלו וכול שנה הוא משחק את אותו משחק עם העיתונות הספרדית משחק שקוראים לו ...."נחשו איזה עוד שחקן התקפה אני יביא בשנה הבא "במקום לתת לפורטילו ושאר שחקני הנוער הכשרונים של ריאל לפרוח הוא הורס אותם.בשביל מה הוא הביא את בקאהם והעיף את מקללה? ,מקללה שחקן הרבה יותר טוב מבקאהם כמעט בכול קנה מידה קירוש חיפש שחקן שיכניס כדורים לראול ורונלדו ?? מה עם זידאן ו פיגו או אולי גוטי גם זה לא מספיק לו ??? .
    איפה הזמנים שראול ומוריאנטס חוררו רשתות בליגת האלופות?
    איפה הזמנים שהיו רואים חיוך על הפנים של ראול ???
    איפה הזמנים שפיגו וזידאן הראו לכול העולם מי הצמד הטוב ביותר ב עולם ב20 שנה האחרונות?????????
    איפה הזמנים שרוברטו קרלוס היה נלחם בכול משחק כאילו זה גמר ליגת האלופות ולא מזלזל כמעט בכול קבוצה בליגה הספרדית?????
    איפה הזמנים שלא היו רואים את פולרנטינו פרז יושב כמו אידיוט ביציע המכובדים באיצטדיון סנטיגו ברנבאו??

איפה??????? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_puppy_dog_eyes.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_puppy_dog_eyes.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/04
  2. נדב Member

אתה צודק, נראה שריאל רואים את עצמם כקבוצה מעל כולם וזה אומר שהם: מזלזלים, לא נלחמים וכו'... באמת חבל. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שאתה צודק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_puppy_dog_eyes.Xxx איך שאהבתי את ראול ומוריינטס כצמד!!! הם היו מופלאים- לא היו משחקים שבהם אף אחד מהם לא כובש והם פירגנו ובשלו אחד לשני ואהבו אחד את השני, אני חושב שראול מבואס מזה שהוא מבין שמוריינטס לא יחזור לקבוצה.
    כמה שרונלדו מבקיע הרבה אני הייתי מעדיף להחליף ביניהם ולדעתי אני לא האוהד היחיד, לא רק של ריאל שהיה חפץ בכך.
    גם את ג'רמי ומקללה אהבתי מאוד ולא רציתי את ההעברה של בקהאם, זה הורס את האהבה של האוהדים לקבוצה ואת זה פרז לא מבין. אז יקנו יותר חולצות ביפאן אבל לטווח ארוך זה לא מה שחשוב. מה שחשוב זה שחקנים שמזוהים עם הקבוצה כמו ראול, היירו קסיאס מקללה וג'רמי שלמרות שלא היו שחקני בית נקשרו לאוהדים כי הם נלחמו ולא היו בובות יפות שמסדרות את השיער ולא נלחמות כמו בקהאם.
    חבל שהימים היפים (1998 ו-2000 למשל) לא ישובו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

4. Barcik Member

אני חושב שהזלזול של ריאל מדריד הוא תופעה מובנת. אין מה לעשות, ריאל מדריד היא קבוצה בכמה רמות מעל כמעט כל השאר. לכן, הם יכולים להרשות לעצמם לנצח את קבוצות כמו מורסיה בלי להבריק. בגלל הגישה הזו ישנם מדי פעם תאקלים מזדמנים, כמו מול בטיס וריאל סוסיאדאד, אבל בדרך כלל מישהו מהכוכבים של הלבנים כבר יעשה את שלו. למעשה, אותי זה פשוט מגעיל באיזה קלות ריאל מדריד העונה קוטפת נקודות. בכל אופן, כאשר ריאל מדריד צריכה לתת הצגה, הם נותנים אותה, כמו מול ולנסיה בגביע. בכל משחק אחר הם פשוט ישמרו כוחות לבאיירן.

5. Max Member

הבעיה של ריאל השנה היא שהיא צריכה לספוג שער כדי להתחיל לשחק וזה לא אמור להיות ככה, כשריאל רוצה ומשחקת ב 80% מהיכולת שיא שלה אני לא רואה שום קבוצה בעולם כרגע שמסוגלת לעצור אותם אבל היא פשוט לא ממש מתאמצת, זה חבל אבל אני בטוח שבמשחקים הבאמת חשובים היא תראה את הכדורגל האמיתי שלה, עוד בעיה שלא ממש שמים לב אליה היא ניצול המצבים הגרוע של ריאל העונה (במשחקים מסויימים הניצול הוא גרוע, במשחקים אחרים משתי התקפות יש 3 שערים), כשריאל באמת משחקת רציני ותוקפת ולוחצת היא עדיין כמעט ולא מגיעה למצבים מסוכנים וכשהיא מגיעה היא מחמיצה אותם (ראול למשל העונה נראה לי החמיץ הזדמנויות שהוא לא החמיץ בכל הקריירה המפוארת שלו) וצריך לעבוד על זה.
    אני לא יודע עד כמה ידו של קירוש בדבר למרות שאני חושב שיש לו יד בדבר אבל השחקנים באמת קצת איבדו את שמחת החיים מתקופתו של דל בוסקה אבל לריאל יש גם בעיה של עומק בספסל שלהפתעתי לא נפטרה בינואר הזה ולכן זה מאלץ את קיירוש לשמור כוחות בגלל שאין לו אפשרות לעשות רוטציה נורמאלית...

וד"א הלגרה בתור קשר מצויין והוא לא צריך לחזור להיות בלם, הלגרה הוא שחקן שמתאים מאוד לעמדת הקשר הדפנסיבי והוא פשוט משחק נפלא בעמדה הזו, חבל שאתם לא רואים את זה..

6. ראול 666 Member

????
    השמות גוטי ,סולרי,קמבייסו,פורטייו, אומרים לך משהו ואני לא מדבר על השחקנים הצעירים שהוכיחו שהם יכולים לתרום כמו נונז ,מיינימברס,וברוחה.

7. נדב Member

זה הדבר אולי הכי לא בעייתי. עומק הספסל. לריאל יש שחקני ספסל שכל מאמן היה רוצה ב-11 הפותחים שלו!!.

8. Max Member

יש עומק בספסל לריאל?
    נו באמת, חלוצים יש את גוטי ואת פורטיו, פה אין ממש בעיה למרות שגוטי משחק לרוב בקישור.
    קשרים יש את נונייז, סולארי, עוד פעם גוטי וקמביאסו.
    בלמים מחליפים יש את בורחה ואת רובן (שלפעמים משחק גם כקשר אחורי) ואת מיניאמברס שלפי מה שאני זוכר פצוע מתחילת העונה. אין לך מחליפים לרובטרו קרלוס או לסלגאדו ואם אחד מהם יעדר אתה צריך להסיט את ראול בראבו למגן שמאלי, לשים את הלגרה בלם ואת גוטי\קמביאסו קשר אחורי, בקיצור להפוך את כל הסגל, כנ"ל עם סלגאדו רק אני מקווה שמיניאמברס יחזור. קירוש גם מצא פיתרון זמני להסיט את סולארי למגן שמאלי אבל זה לא פיתרון שיכול להמשך להרבה זמן.
    לריאל יש 21 שחקני סגל בכלל שלפי מה שאני יודע מינאמברס וקרלוס סאנצ'ז פצועים הרבה זמן ולכן זה 19 שחקני סגל, רק לשם השוואה שנה שעברה היו 25 שחקנים אז אל תזבלו לי בשכל שיש לריאל עומק בספסל.
    כל פציעה שהיא לא בחלק ההתקפי (למרות שריאל הספיקה להראות שבלי זידאן לרוב היא לא שווה הרבה העונה) פשוט מפרקת את הקבוצה על כל הרכבה וגורמת לסידור מערך אחר לגמרי, מערך שהשחקנים לא רגילים אליו ולכן הוא יוצר בעיות.
    לריאל אין אפילו מחליף לכל עמדה על המגרש כמו שקיירוש תכנן וזו היתה טעות להשאיל את קונססאו אם הם אכן ידעו שמקללה לא ימשיך בריאל כי זה דפק אותנו די חזק, פציעה של שני שחקני הגנה משאירה את ריאל עם הרכב נוער בהגנה.
    ולריאל היו שחקני ספספל שכל מאמן היה רוצה ב 11 הראשונים שלו, עכשיו רובם עזבו, בואו נשווה לספסל של שנה שעברה את הספסל של היום, היה את מוריינטס, פורטיו, קונססאו, פאבון (היירו שיחק), ראול בראבו (שהיה יחק מהעונה מושאל ללידס), מקמנמן, סזאר, גוטי, סולארי, קמביאסו (דל בוסקה עשה רוטציה בינו לבין קונססאו בעמדת הקשר הדפנסיבי), זהו ספסל שכל מאמן היה רוצה, לא את הספסל שיש לריאל כיום, אני לא אומר שזה לא ניתן לפיתרון, לדעתי לקנות 2 בלמים, אחד די ותיק והשני צעיר, להבטיח להלגרה את המקום בעמדת הקשר האחורי ולא שכל פציעה של פאבון הוא יחזור לעמדת הבלם והכל יהיה טוב...

9. ראול 666 Member

הבעיה של ריאל השנה לא קשורה ל עומק או לא עומק בספסל! להפך דווקא הספסל של ריאל זה הדבר הטוב ביותר שריאל עשו השנה במקום לבזבז כסף על שחקני ספסל זרים ברמה בינונית כמו מקמנמן וקונססאו שבקושי שיחקו יש להם שחקנים צעירים על הספסל שפה ושם מקבלים דקות משחק וזה דבר חיובי!!!

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/04
  10. Max Member

כן, ראינו איך רובן קיבל דקות משחק, שיחק 25 דקות בסביליה, ריאל חטפה שלישיה (בלי רוברטו קרלוס וסלגאדו, אני לא אומר שזו אשמתו של רובן אבל עם כל הכבוד הוא עדיין לא ברמה של ההרכב הראשון של ריאל, בשביל זה יש את ריאל מדריד ב') והוא ירד לספסל בוכה, זה העומק ספסל שיש לריאל?

11. נדב Member

מה זה קשור. הוא שחקן צעיר ואל תדאג. הוא עוד ירכוש את הניסיון שלו. יש מספיק שחקנים אחרים שיכולים לשחק מהספסל.
    חוץ מזה, איזה שחקנים אתה כבר רוצה לראות על הספסל של ריאל??

לדעתי, היום ריאל הציגה משחק קצת פחות מזלזל ביריבה שאולי ריאל הייתה צריכה באמת לזלזל... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_2gunsfiring_v1.Xxx
    אולי קצת בדקות הסיום הם כבר היו שאננים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/04
  12. Max Member

אני לא אומר דבר על היכולת של רובן, הוא שחקן צעיר, חסר ניסיון ולכן הוא לא יספיק לריאל כמחליף, במשחקי גביע הוא יכול לצבור ניסיון אבל אם ריאל תצטרך לשחק נגד קובצה מהדרג הראשון באירופה הוא פשוט לא יספיק, פאבון וראול בראבו מההרכב הראשון נחשבים להגנה בינונית מינוס ורובן ובורחה וגם מחיה (שנתן משחק טוב מאוד היום, אולי יש לו עתיד) נחשבים לפחות טובים מראול בראבו ופאבון.
    שבוע הבא יש משחק חוץ נגד ויאדוליד כאשר ראול בראבו לא יוכל לשחק בגלל צהובים, פאבון והלגרה בינתיים פצועים, מי יהיו הבלמים?
    ואני גם לא מסכים עם הכותרת של הטופיק, שנה קשה בריאל? אין לי כוח לבדוק עכשיו נתונים מעונות קודמות אבל נראה לי ריאל נותנת מבחינת נקודות וגם הגנה את אחת העונות היותר טובות שלה בחמש שנים האחרונות, אז ריאל במשבר? נכון שאיכות המשחק ירדה ואני מאוד מאוכזב מכך אבל אני חושב שעוד נזכה העונה לראות משחקים גדולים מריאל.
    ומי הייתי רוצה לראות על הספסל של ריאל? אני חושב שקניית בלם ראשון והורדת פאבון או ראול בראבו לספסל יהיה מעשה נבון, גם קניית בלם צעיר שיצבור ניסיון כמו מקסס, בומסונג או אלכס יכול להועיל לקבוצה, ככה יתאפשר ללהלגרה לשחק כקשר דפנסיבי תמיד ויהיה עומק בהגנה.
    גם מגנים לא יפריעו אבל אם יהיה בלם יהיה אפשר לתפקד את ראול בראבו במגן שמאלי ומיניאמברס כאשר הוא יחזור יהיה מגן ימני.
    והיה צריך לזלזל בויאריאל? ובמורסיה ובבטיס לא? מה זה השטויות האלו? ויאריאל קבוצה מצויינת העונה שממש לא צריכים לזלזל בה.
    לדעתי אף פעם לא צריך לזלזל אבל ת'אמת גם שנה שעברה זלזלנו לא מעט, גם בעונת האליפות של ולנסיה הפסדנו את האליפות בהפסדים לקבוצות קטנות כמו אספניול ומלאגה, אסור לזלזל אבל קשה מאוד לא לזלזל, כי באמת ריאל היא רמה אחת מעל רוב קבוצות הליגה כשהיא במיטבה וכשאתה רואה משחק כמו ריאל נגד אלבסטה אתה לא יכול להחדיר בשחקנים שלך הרבה מוטיבציה, מה שכן לדעתי רוטציה נבונה לא תזיק לריאל, יש לה כישרון בנוער וצריך לפתח אותו אבל צריך לעשות את זה בנקודות לא קריטיות בשביל ריאל כמו מרכז ההגנה.
    סולארי לדגומא שחקן נפלא אבל בגלל חיסרון בבלם והעובדה שראול בראבו חייב לשחק בלם אז סולארי הרבה פעמים משחק כמגן שמאלי, עמדה שהוא לא בא לידי ביטוי בה.
    ומשהו לא קשור, זה רק אני או שפורטיו העונה פשוט לא פוגע? נראה לי אין לו אפילו שער אחד העונה בליגה...

13. ראול 666 Member

איך בדיוק אתה רוצה שהוא יפגע שהוא משחק בממוצע 5 דקות למשחק????

14. Max Member

שמע, ראיתי אותו משחק 30 דקות והוא פשוט לא תורם כמו שהוא תרם עונה שעברה, אני מודע שהוא צריך לשחק יותר ואולי השאלה שלו לקבוצה כלשהי תתרום לו ולריאל אבל בשביל זה צריך להחזיר את מוריינטס.

15. רונאלדיניו Member

ככה זה כשבונים מפעל לייצור חולצות ולא קבוצת כדורגל.

ואני לא מסכים על ראול - יחסית לסגל המצומצם כרגע ריאל עושה חייל גם בליגה וגם בליגת האלופות.

נכון שיש סדקים קטנים פה ושם ובעיות בהגנה, אבל התמונה הכללית נראית טוב - ריאל במקום הראשון בליגה ועברה בקלות שלב הליגת האלופות. ריאל גם הפסיקה לספוג הרבה וההגנה פחות או יותר התייצבה לאחרונה. אבל זה עוד כלום לעומת מה שמצפה לגלקטים..

הבעיות האמיתיות יתחילו עוד חודש-חודשיים, כשהשלבים המכרעים באמת יגיעו.

הכוכבים של ריאל יהיו שחוקים מעונה מתישה במיוחד שהתחילה כזכור במסע מתיש למזרח הרחוק.
    אני יכול לחשוב על תסריט ריאלי שלפני המשחקים נגד ביירן מינכן שלושה משחקני המפתח, נניח לרגע זידאן, הלגרה ורונאלדו - יפצעו. מה קירוש יעשה אז? יעלה שחקנים שלא שיחקו כל עונה שלמה למשחק מכריע? יעלה בלם במקום הלגרה שירד בדמעות המגרש מרוב לחץ? יעלה את פורטילו שיובש כל העונה במקום רונאלדו? ימצא מישהו דומיננטי במרכז השדה במקום זידאן? בקיצור בדיחה. קבוצת כדורגל רצינית עם שאיפות לא יכולה להתנהל ככה.

אי אפשר לבנות קבוצה על מספר כ"כ מצומם של כוכבים בלבד גדולים ככל שיהיו. אין לזה תקדים באף קבוצה בעולם. כדי לזכות בליגה ובליגת האלופות ביחד צריך לפחות 2 שחקנים ברמה גבוהה על כל עמדה. יכול להיות בגלל המצב שנוצר קירוש יעשה בשכל ויוותר על אחד המפעלים, ואז ריאל תוכל לזכות או בליגה או בליגת האלופות. אבל בשניהם ביחד זה חסר סיכויי לחלוטין והעתיד יוכיח את זה.