ריאל ובארסה לא מתאמצות,אבל מנצחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Barcik, ‏4/11/05.

1. Barcik Member

המחזור ה- 11 בפרימרה ליגה יצא לדרך מחר. במוקד, החזרות הגנרליות של ריאל מדריד וברצלונה לקראת הסופר-קלאסיקו ב- 19 לחודש, דרבי ולנסיאני בין ולנסיה לויאריאל, משחק המאכזבות בין אספניול ובילבאו, וגם מפרש מסקרן בו סביליה תארח את אתלטיקו מדריד.

שבת

ריאל סוסיאדאד - אוסאסונה, 19:00
    אספניול - אתלטיק בילבאו, 21:00
    ויאריאל - ולנסיה, 23:00

ראשון

מלאגה - דפורטיבו לה קורוניה, 18:00
    ראסינג סנטאנדר - בטיס, 18:00
    קאדיז - מיורקה, 18:00
    סביליה - אתלטיקו מדריד, 18:00
    סלטה - אלאבס, 18:00
    ריאל מדריד - סראגוסה, 20:00
    חטאפה - ברצלונה, 22:00

לבארסה מצפה משחק קשה הרבה יותר מאשר ארבעת האחרונים. צריך לבוא טוב לקלאסיקו. ובמדריד, לא הייתי פוסל הפתעה מצד סראגוסה.

יהיה מעניין במשחק בין בילבאו לאספניול. שתי הקבוצות המאכזבות נמצאות במקומות האחרונים בליגה, ויש לי הרגשה שאחת מהן תבנה מומנטום חיובי מהמשחק. אני מהמר על אספניול (תחושת בטן).
    האם השער הראשון של סביולה באירופה אומר שהברז עומד להפתח דווקא על אתלטיקו מדריד?

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

טמודו בספק למשחק.

3. puyol#5 Member

הפתעה יכולה להיות,לריאל אין התקפה,ובקושי יש לה הגנה,אפשר לנצל את זה.
    ברצלונה אחרי 4 משחקים,4 נצחונות,יחס שערים של 15:0 פשוט מושלם,קבוצה מושלמת שתנצח את חאטפה.
    ויאריאל קיבלה בשורה קשה מאוד ודייגו פורלאן נפצע ויעדר מהמשחקן,ולנסיה תנצל את זה ותנצח.

4. Riki Member

כזכור לי, גם לכם הם לא עשו בדיוק חיים קלים.
    נכון בהתקפה יש לנו כמה ליקויים, כי הסקורר הראשי שלנו חסר.
    ריאל מגיעה למשחק כשהיא חסרה כמה וכמה מהשחקנים החשובים שלה - רונאלדו, בפטיסטה, גראבסן והלגרה הפצועים וגארסייה שלא יטול חלק במשחק בגלל צהובים מרובים. הולך להיות לא קל, אבל יש לנו הגנה טובה ויציבה השנה, (יחסית לעונות קודמות) שחקנים כמו, ראמוס שהוא פשוט פנטסטי, וודי שמשתלב יופי ,גראבסן שהוא שחקן מצוין וכמובן דיגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx . בהגנה אנחנו די מסודרים, הצד ההתקפי הוא הבעיה הגדולה שלנו כרגע, מבחינת הספק שערים. מאמינה שיהיה טוב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    שבת שלום.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחק הזה מלבד שצריך לנצח , צריך גם לא לעשות שטויות , לא לקבל צהוב מיותר (אני לא מאמין שיש למישהו בבארסה ארבעה צהובים כבר) או אדום טיפשי שימנע מפגש מול ריאל.

6. Barcik Member

צודק בנתון הזה. לריאל דווקא יש בעיות - ראמוס וווגייט כבר הספיקו לצבור 4 צהובים.

7. Yeste Member

מחזור מעניין ביותר מצפה לנו.
    חאטפה כבר הוכיחה השנה שהיא קבוצה טובה מאוד ,במיוחד בבית ,שם היא איבדה ארבע נק' בלבד מתחילת העונה (דווקא לבילבאו ומיורקה).
    שוסטר מדבר בתקשורת על הקסם שיש לברצלונה בהתקפה ,אבל מצד שני מצהיר שחאטפה לא מפחדת מבארסה ולא מתכוונת להתגונן מולה.
    בשביל לתת פייט לקבוצה המפחידה של רייקרד ,חאטפה תצטרך להנות ממשחק טוב של שני החודאים שלה ,ריקי ,אחד השחקנים הטובים השנה בספרד ,ודניאל גוייזה ,הסקורר המעולה שהגיע מסיוטאד דה מורסיה. כמו כן ,צפו להרבה מאוד בעיות בצד שמאל בארסה,חיימה גווילן ,כוכב הנבחרת הצעירה המושאל מולנסיה ,נותן עד כה עונה פנטאסטית והוא צפוי לעשות הרבה נזק לג'יו או סילבניו .הוא גם המוציא לפועל של הקבוצה בכול מה שקשור לכדורי עונשין וקרנות.
    בקישור דויד ריבס הפעלתן צריך להיות בשיאו בשביל לנסות ולהפריע לקישור האימתני של בארסה.
    ההגנה של חאטפה סבירה ומפתיעה עד עכשיו לטובה ,בעיקר בזכות צמד הארגנטיאים -מתלאיין ופרניה ,והבלם הספרדי הוותיק בלוגנר.

בסופו של דבר ,המשחק ,כמו כול משחק שבו בארסה משחקת ,תלוי איך ורק בחניכים של רייקראד . את רונלדיניו,מסי,אטו,אייניסטה ,שאבי וואן בומל אף אחד לא יכול לעצור ,רק הם יכולים לעצור את עצמם.
    יהיה מעניין.

לגבי ריאל-סארגוסה .
    סארגוסה מגיעה בכושר בינוני למשחק לאחר הפסד 5-2 לחאטפה ושתי תוצאות תיקו ביתיים מול ראסינג ומאלגה ,שתי קבוצות חוץ חלשות.
    למרות זאת ,יש לה הרבה כוכבים בחלק ההתקפי -מדובר בחלוץ נבחרת ארגנטינה דיגו מיליטו ,צמד הקשרים הברזילאים סאביו ואוורטון ,והקשר המוכשר קאני.
    זאפטר ,קשר הנבחרת הצעירה ,ישלם את מחיר הכישלון במחזורים האחרונים וירד לספסל ,את המשבצת שלו צפויים לתפוס סלאדס או חנרלו.

ולנסיה ו-ויאריאל זה באנקר לתיקו .
    אתלטיקו מדריד לדעתי תחזור עם הפסד מהפיחואן.

-----------------
    http://www.marca.com/futbol/laprevia/2005_...mera/index.html

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/05
  8. puyol#5 Member

חאטפה עוד כמה מחזורים תחזור להיות קבוצת אמצע טבלה,אני חושב שברצלונה לא תנצח בקלות כמו נגד סוסיודד ופנא',אני מאוד מקווה שסארגוסה תיצא מהברנאבאו עם נקודה לפחות,וזה מאוד אפשרי,צריך להכניס את אברטון למשחק ואז הוא יעשה הרבה בעיות להגנה של ריאל..
    אני מסכים איתך שונסיה וויאריאל זה תקו,אבל באנקר אני לא חושב לפי דעתי זה יהיה תקו רב שערים.
    ואם סביולה מתחיל להיכנס לכושר, אז ההגנה של אתלטיקו תעבוד שעות נוספות,אבל עדיין אני מהמר שזה יהיה תקו עם שערים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/11/05
  9. Riki Member

אחת הבעיות המרכזיות שלנו. עכשיו תוסיפו לרשימת הפצועים גם את סלגאדו וזיזו, שהסיכויים שלהם לפתוח אפסיים.
    במילה אחת.....הצילו.

10. daniel_haifa Member

רשימת המוזמנים למשחק מול חטאפה:
    שוערים:חוקרה, ואלדס.
    שחקני הגנה::אולגר, מארקס, אדמילסון, פויול, ג'יו וסילביניו.
    קשרים:מוטה, אנייסטה, ואן בומל, דקו, צ'אבי, ג'ולי, רונאלדיניו ומסי.
    חלוצים : אטו ולארסון.
    השחקנים מחוץ לסגל הם:גאברי, אזקרו, בלטי(פצוע), ומקסי לופז.
    מה שאפשר להבין מהשחקנים שרייקארד משאיר בחוץ היא ששניים מהם כנראה באמת בדרך החוצה:
    מקסי בהשאלה לבטיס-רייקארד לא נותן לו דקות משחק, לא מעריך אותו יותר מדי, וכנראה הוא יחפש מעבר בהשאלה.
    אזקרו-שותף ב-3 משחקים במדי ברצלונה בליגה העונה, עוד משחק אחד ואסור יהיה לו לעבור למועדון אחר בליגה הספרדית.
    השמועות מדברות על חזרתו לבילבאו, ועכשיו הן נראות מעט יותר מבוססות.
    חוזהו של גאברי עומד לפוג, אך בקבוצה עדיין לא דיברו איתו על הארכת חוזה.
    נחכה להתפתחויות במקרה הזה.

11. Barcik Member

מה אנחנו, בני יהודה? פה זה אירופה. אזקרו לא הובא כדי לשחררו מיד. מה לעשות, אין מקום בסגל.

12. daniel_haifa Member

לא אומר שהוא יעזוב בטוח, אמרתי שהשמועות מדברות על כך שבילבאו רוצה אותו חזרה.
    ההחלטה להוציא אותו מהסגל נותנת חיזוק קל לשמועה.
    אני לא מבין את ההחלטה להוציאו מהסגל.
    אנחנו צריכים חלוץ על הספסל בנוסף ללארסון, מה גם שהוא יודע לשחק כקיצוני.
    יחסית לשאר השחקנים, הוא בכושר משחק סביר ומעלה.

13. EL Capitan Member

קודם כל, למי שלא מבין למה אני מגיב כאן, כי אמרתי שאני מנהל אתר אחר, אז אתם מבינים כבר שאני יותר לא יהיה באתר ההוא, וככל הנראה העדיפות שלי הולכת לפורום הזה.

אז לתגובה- בינתיים לפני הסופר קלאסיקו, נראה שהכל הולך לקראת בארסה. היא נמצאת בכושר מצוין, שבארסה בכושר הזה, יכולה כאמור לדרוס כל קבוצה באירופה. לא צריך יותר מדי להרחיב, כי ברור שהקבוצה שנבנית בבארסה כרגע היא אחת הקבוצות האטרקטיביות שידע הכדורגל העולמי, והיא יכולה להכנס לספרי ההיסטוריה של הכדורגל האירופאי כאחת הקובצות הטובות שהיו אי פעם. וכרגע, שהיא בכושר כזה, ובמיוחד שרונאלדיניו בכושר כזה, וריאל לא בדיוק מלהיבה בוא נגיד ככה, לפני הסופר קלאסיקו נראה שהכל הולך לקראת בארסה.

במחזור הזה, בארסה צריכה לעבור בשלום את חטאפה, וזה אומר עם ניצחון ולהמנע מפציעות, כרטיס צהוב\אדום מיותר שימנע משחקן כזה או אחר לשחק במשחק הבא, ובארסה מגיעה מוכנה ב110 אחוז לסופר קלאסיקו.

אבל בברנבאו הכל יכול לקרות. גם אם ריאל ימעדו מול סארגוסה שדווקא נמצאת בתקופה לא טובה, הטירוף בברנבאו שיהיה אם יכנס גול מוקדם לריאל, או לחץ עצום של ריאל ישר על השער של בארסה, וריאל יכולה לנצח את המשחק בניגוד גמור למה שכולם חושבים. אז אל תספידו את ריאל, גם אם נראה שהכל הולך לטובת בארסה.

עוד על המחזור- ויאריאל, שנראת בתקופה נפלאה, ואני שחשבתי בתחילת העונה שהיא הקבוצה עם הסיכויים הכי טובים להתמודד עם בארסה וריאל שווה בשווה ועד הסוף, וזה אומר גם אליפות. עכשיו, אחרי ניצחון ראשון אי פעם בצ'מפיונסליג, היא מארחת באל מדריגל את ולנסיה החזקה. מפגש על השליטה במחוז ולנסיה. כאמור, פרננדו רויג כבר אמר לפני תחילת העונה, שקבוצתו, שמייצגת רק עיר קטנה של 40 אלף תושבים מתוך מחוז ולנסיה, היא הקבוצה הבכירה מהמחוז. אז הולך להיות לנו מעניין, וגם נוכל לראות את זה בשידור חי בספורט 5+ היום ב22:55.

לפני זה, שני משחקים מאד מעניינים, ששניהם באים בטיימינג מצוין לנו, הצופים. סוסיאדד שחזרה לחיים עם חזרתו של ניהאט, ירדה לקרקע עם 5-0 כואב לבארסה במחזור הקודם, תארח באנואטה את אוסאסונה המפתיעה והאפורה, חייב לומר. בצד השני, שני המאכזבות ביותר של העונה- אספניול ובילבאו, שעושה רושם ששניהם הולכות עם הפנים כלפי התחתית. בילבאו ביצעה את השינוי המצטרך- מנדיליביאר פוטר, קלמנטה על הקווים. באספניול לא ברור מה יהיה, טאמודו בספק למשחק, והמצב לא ברור. אפילו קאמני התחיל לזייף במשחק האחרון. לא ברור מה יהיה בשני המשחקים הללו, אבל מה שבטוח- יהיה מעניין.

בראשון, המשחק שאותי הכי יסקרן, כמין אוהד בטיס (תתרגלו לזה שאני הולך לדבר עליהם הרבה הרבה), יהיה באל סארדינרו, שראסינג תארח את בטיס. אחרי ה1-0 הגדול על צ'לסי, בטיס תרצה להמשיך את המומנטום ולנצל את הניצחון הגדול, כדי לצאת מהתקופה הנוראית שלה בליגה. למרות הניצחון על צ'לסי, בטיס יודעת שאם כאן היא לא תנצח, כאילו היא לא עשתה כלום, כי הסיכויים שלה לעלות מליגת האלופות הם עדיין קלושים.

עוד משחק צמרת יהיה לנו במחזור המצוין הזה בין סביליה לאתלטיקו מדריד. אתלטי תרצה להדבר לצמרת, אחרי שהפסידה 3 נקודות יקרות וחשובות להמשך הדרך מול ויאריאל במחזור שעבר, עם שיוויון בתוספת הזמן.

שאר המשחקים: דפור תצא ללה רוסאלדה, קאדיז החביבה תארח את מאיורקה, ואלאבס, שאני סימנתי אותה כבר כיורדת בטוחה, תתארח בבאלידוס אצל סלטה.

מחזור מצוין יהיה לנו. הכנה מצוינת לקראת המנה העיקרית שתבוא אלינו במחזור הבא.

14. Yeste Member

ויאריאל ,שמגיעה למשחק לאחר ניצחון חוץ ענק בבנפיקה משער של מרקוס סנה ,תחסר היום שלושה שחקני הרכב משמעותיים מאוד : חואן פאבלו סורין ,גונזלו,ויירה ודייגו פורלאן.סורין ופורלאן פצועים,גונזלו מושעה בעקבות ההרחקה במחזור הקודם מול אתלטיקו.

פלגריני צפויי לתת היום את הבמה לפיגרואה ,החלוץ הארגנטינאי הבילאומי שבינתיים לא ממש מספק את הסחורה כפי שציפו ממנו ,הוא גם איבד את המקום בהרכב לחוסה מארי ,אבל היום הוא אמור לפתוח לצידו של הספרדי בהתקפה של הצוללת הצהובה.
    בקישור צפוי לקבל הזדמנות סנטי כזורלה במקום סורין ,ופנייה הבוליביאני ישחק לצידו של אלברז במקום גונזלו המושעה.
    ברבוסה ,השוער המחליף ,ימשיך לעמוד בין הקורות על חשבונו של ויירה הפצוע.

אצל ולנסיה אין פצועים למעט אדו שגמר את העונה ,וגם היום ,פלורס אמור לעלות בהרכב הרגיל שלו כאשר ויאה ואיימר ישחקו בחוד מלפני הקשרים ויסנטה ,בארחה,אלבלדה ורופטה .כמו כן ,מיגל הפורטוגלי אמור לפתוח על חשבונו של קניירה המאכזב. מרצ'נה ,שבצוותה עם קניירה איבד את המקום בהרכב בתיקו מול סנטנדר בגלל יכולת רעה מול סביליה לפני שני מחזורים,צפויי לחזור להרכב ולשתף פעולה עם אז'אלה באמצע ההגנה של ולנסיה.

ההרכבים הצפויים-
    ולנסיה.
    קנירזרס;מוראטי,אז'אלה,מרצ'נה,מיגל;ויסנטה,בארחה,אלבלדה,רופטה;איימר וויאה.
    ויאריאל.
    ברבוסה;ארואברנה,פנייה,אלברז,ונטה(קרומקאמפ);כזורלה(רוג'ר),סנה,טקינרדי,ריקלמה;חוסה מארי ופיגרואה.
    http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/ap_photo/20050628/all/l1474399.Xxx

במשחקים נוספים שייערכו היום ,סוסיאדד תצטרך לפוצץ את הבלון המנופח של חאבייר אגירה ואוססונה בסן סאבסטיין ,ובילבאו ,עם מאמנה החדש חאבי קלמטה תפגוש את אספניול, עוד קבוצה במשבר עם מאמן מתנדד שהחליט לשים סוף למשחק ההגנתי עם 5 שחקני הגנה בו שיחקה קבוצתו מתחילת העונה .
    אספניול תעלה היום במערך של 4-4-2 .החדשות הטריות מגיעות מחואנפרן ואלברט ריירה ,שישחקו באגפים ביחד ,בפעם הראשונה העונה . קוסטה הברזילאי יישלם את מחיר שינוי המערך ויירד לספסל.

AUPA ATHLETIC! :aaarse:

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/05
  15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוסאסונה ממשיכה לנצח והערב היא עשתה את זה אצל סוסידאד.

גארסיה עשה את זה בדקה ה34
    http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2005/noviembre/5/1.Xxxhttp://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2005/noviembre/5/2.Xxx

חביאר פריטו השווה בפנדל עשר דק' לאחר מכן
    http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2005/noviembre/5/4.Xxx

דקה ה67 קולאר העלה כבר את שער הנצחון
    http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2005/noviembre/5/5.Xxxhttp://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2005/noviembre/5/6.Xxx