רוסו קיבל הזמנה לסגל קורטיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏17/10/02.

1. יוגב אסולין Guest

עם רוסו יאשר את הגעתו למשחק הוא כניראה יאבד את הסיכוי הקלוש שנותר לו לקלב אזרחות אצלנו. כי אחרי משחק אחד בנבחרת קוראטיה הוא לא יוכל לשחק בנבחרת ישראל.. שזה הסיבה העיקרית שלו על מנת שיקבל אזרחות מוקדמת..

לפי דעתי מבחינתו אישית.. ששיחק בנבחרת של הארץ שממנה הוא הגיע הוא יוכל להשתפר למה נבחר קוראטיה היא ברמה מאוד גבוה וזה יוכל לתרום לו להתקדמות גדולה יותר מבחינה מקוצעית וגם חשיפה גדולה

2. שגיא Guest

יוגב, קצת לא מדוייק.

רוסו אכן קיבל את הזימון, אבל הוא שוקל אותו רק מכיוון שהשר אלי ישי נוטה לא לתת לו את האזרחות, אלא רק תעודת תושב ארעי, וזה לא מקנה לא אזרחות ולא יכול לשחק בנבחרת ישראל.

רוסו בעצמו אמר שהוא צריך להחליט מהר, הוא יודע שהסיכויים שיקבל אזרחות נמוכים, ולכן הוא אמר שהוא "לא רוצה להישאר קירח"

3. Emil Member

נו זה הרי צפוי שהוא ילך
    הדו-פרצופי הבוגדני הזה
    איך אומרים, אחד בפה אחד בלב?
    הוא מדבר שהוא רוצה כל החיים לחיות פה, שהוא אוהב את המדינה, חולה על חומוס שהוא מרגיש ישראלי, וכל מה שצריך כדי לשנות את כל זה - טלפון אחד מה**** הזה אוטו באריץ'

שלא יהיו לכם אשליות - ג'ובאני רוסו ילך לשחק בנבחרת קרואטיה. והכי עצוב זה שהוא לא יקבל מעל ל5 דקות...

--

"הילד בן שלושים..."
    איזה התקדמות ואיזה בטיח אין לא לאן להתקדם מבחינת יכולת, מהגיל שלו זה כיוון אחד - למטה
    חשיפה? אתה לא מצפה באמת לקבוצה מליגה בכירה לנסות לרכוש שחקן בן 30 מליגה קיקיונית??

אגב נבחרת קרואטיה כבר לא מה שהיתה פעם...נבחרת קטנה עם שחקנים מזדקנים ודור צעיר ששווה לתחת

4. שגיא Guest

ריקלמה, הוא כבר דחה זימון אחד מאוטו באריץ'......

5. Ariel Member

רוסו יעשה טעות ענקית אם ילך לקרואטיה
    זה כנראה יהיה המשחק היחיד שלו וגם בו הוא לא ישחק
    וזה יחסל את הסיכוי שלו לשחק בכלל בנבחרות
    עדיף לו לדחות את ההזמנה להמתין קצת ולקוות שיקבל אזרחות
    כי אם הוא יצליח הוא ישחק כמעט כל משחק

חוצמזה לקרואטיה יש שחקנים מספיק טובים ומוכשרים מאשר ג'ובאני רוסו
    אז שלא יפתח ציפיות

6. ג'רי בית הלוי Member

בן ז-ונה.. מניאק...
    העיקר, הוא רוצה לחיות פה בלי קשר לנבחרת, הוא מאוהב במדינה, הוא רוצה לגור פה והכל, אב ברגע שאבדו לו הסיכוים לשחק בנבחרת?
    שיתבייש

7. Kgt1 Member

למה לקלל אותו??? אתה דפוקים ובאמת חשבתם שהרצון לאזרחות הוא בגלל ה"אהבה לישראל"??? נו באמת. אין מה לכעוס על רוסו שפשוט משתמש בכל האמצעים לקבל אזרחות רק בשביל לשחק בנבחרת - וכאשר רואה שלא יוצא קופץ על ההזדמנות והולך לשחק בנבחרת קרואטיה.

8. קופירוק Member

כחה הוא עוד לא הגיב ולא אמר כלום...
    אני לא מאמין...הוא עוד לא אמר כלום אנשים!!!

9. יוגב אסולין Guest

אני מסכים עם גבי (אשדוד).. אין ספק שהרצון הראשוני שלו זה לשחק בנבחרת ישראל.. אבל עם לא היתה לו אהבה למדינה הזאת הוא לא היה נשאר פה כ"כ הרבה שנים.. הוא אוהב תמדינה ורוצה לתרום לה..

אבל איך שהוא יגדיר את זה.. הוא באמת לא צריך לצאת פראייר ולישאר קירח מכל הכיוונים..

אם בארץ לא מוכנים לתת לו אזרחות למרות שהוא השתדל.. אז למה שלא ישחק בנבחרת קוראטיה?

10. Roy Member

האמת היא שכמה שזה נשמע ילדותי, אני חושב שאם לא היה כל הסיפור עם האזרחות, באריץ' הכלב בכלל לא היה חושב על לזמן את הרוסו

יאללה, נדפוק שוב את הישראלים, הוא בטח אומר לעצמו במקלחת

בקשר לרוסו, אכן- איזו אהבה ואיזה נעליים.... אז יש לו סימפטיה אלינו, אבל לשחק בנבחרת אני מבטיח לכם שהוא רוצה לא כדי לתרום ולעזור למדינה שהוא "מזוהה איתה" אלא כדי לפרוש כשהוא יודע ששיחק גם במשחקים בינלאומיים

וכמו שיוגב אמר, אני לא רואה כל פסול שילך לשחק בנבחרת קרואטיה כאשר הוא יודע שסיכוייו לקבל אזרחות קלושים

וגם אחרי הופעה בנבחרת קרואטיה אפשר לקבל אזרחות! אנשים שכחתם את זה....
    אבל כנראה שאחרי הופעה כזאת גם בקשתו לאזרחות תתבטל מיד... כי מה שהוא רוצה זה לשחק בנבחרת....

11. AFC AJAX Member

לדעתי רוסו צריך ללכת לנבחרת קרואטיה...
    רוסו לא נופל משחקנים שמשחקים בנבחרת קרואטיה מבחינת כישרון....ג'ובאני שחקן מצוין עם יכולת מצויינת והוא מראה את זה לא רק בליגה הישראלית..אלא גם במשחקים של מכבי חיפה באירופה.
    ובזמנו גם במדי הפועל חיפה באירופה אז ככה שהוא לא רק כוכב בליגה שלנו אז לכל המקטרגים למינהם שטוענים שהוא טוב רק פה אתם טועים ובגדול.

ובקשר למה שהוא צריך לבחור...זה באמת דילמה..נכון שג'ובאני עובר הרבה קבוצות וכבר קשה להאמין את מי הוא אוהב באמת..אבל שזה קשור בנבחרת אני חושב שהכסף לא משחק פה תפקיד משמעותי כמו בקבוצה פה מדובר נטו באהבה.

ג'ובאני בדילמה....לדעתי הוא צריך ללכת לקרואטיה...כי עד שייתנו לו פה את האזרחות...הוא כבר יהיה בן 31-32...הרי פה עושים ת'מוות עד שנותנים אזרחות.
    ג'ובאני לא בגיל 25-26 שהוא יכול לקחת ת'זמן שלו ולהחליט הרבה זמן...הוא צריך להחליט מייד.

לדעתי הוא צריך ללכת לקרואטיה...!

12. Ilan Member

יש פה אנשים כ"כ מטומטמים... אמיל אתה מתפלא עלייך...
    אוקיי
    אני יכתוב בכתב גדול שתקלטו.....
    רוסו רוצה לשחק בנבחרת- זה לא סוד! אבל אין סיכוי שהוא יקבל אזרחות רגילה... ואם הוא יקבל זה עוד חמש שנים...
    מה אתם הייתם עושים במקומו? משחקים בנבחרת קרואטיה- שזה חלום של כל שחקן לשחק באיזשהי נבחרת- או לא לשחק באף נבחרת-
    אתם לא קולטים? יש לו עדיפות לישראל... וזה לא סוד והוא אמר את זה עשרות פעמים..... אבל אין סיכוי שהוא יתקבל לנבחרת- והוא יקבל אזרחות רק בעוד חמש שנים... אז הוא מעדיף וכל אחד היה עושה כמוהו- ללכת לנבחרת קרואטיה מאשר לא ללכת לאף מקום- חוץ מזה- מה אתם רוצים ממנו בדיוק? הוא עוד לא הגיב על זה... תקלטו- הוא מעדיף את המדינה שלנו על המדינה שהוא גדל ונולד בה... זה אומר משהו...
    אז נמאס לי מכל הכסילים שמחפשים היזדמנות לרדת עליו- כי לא תמצאו...
    ומצטער על הכתב הגדול... פשוט עיצבנתם אותי בצורה בלתי רגילה!

13. לירן-ביתר Member

קודם כל מגיע הרבה תודה לאלי ישי.
    משהו כאן האמין לבן זונה הזה ובאמת חשב שהבוגד הזה לא ילך לנבחרת קרואטיה? :roll:
    מההתחלה זה היה ברור שכל "האהבה" שלו לארץ זה זיוני שכל.

אם הוא רוצה לתרום לה אז רק בכדורגל וזה לא מספיק. והוא גם לא השתדל מספיק. הוא לא רצה
    לשרת בצבא, ואם הוא לא זקן בשביל לשחק כדורגל אז הוא גם לא זקן בשביל צבא. הוא גם יכל
    להתגייר ולזרז את התהליך של האזרחות. לא הייתה שום סיבה לאזרח אותו.

14. RVN Member

RedLion אתה צודק למרות שאני לא אוהב את רוסו לא נתנו לא לשחק בנבחרת פה אז הוא הלך לנבחרת של המדינה שלו.

הוא צריך ללכת לשחק בנבחרת קרואטיה!

15. לירן-ביתר Member

נכון, הוא עוד לא הגיב. אז למה אתה כבר מגן עליו? כי רב הסיכויים שהוא ילך לשחק בנבחרת
    קרואטיה. וגם אם הוא יפתיע את כולנו וימשיך לנסות לקבל אזרחות ישראלית, אני לא רואה שום
    סיבה לאזרח אותו.