רונאלדיניו, מה יהיה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י מרדונה, ‏5/3/05.

1. מרדונה Member

'' השחקן הטוב בעולם''ככה אומרים עליו..ווי ווי כמה שזה טעות נכון שהוא חיכן נכון שהוא יודע לעביר שחקן...בצורה קצת פנומנית(עובר שחקן אחרי שניסה לעבור 20 פעם),אבל התרומה שלו לבארסה
    לא רק שהיא קטנה אלה אפסית,הוא מאבד הוא מוציא את הקצב של המשחק ,לרונדליניו חסר
    הרבה כדאי להיות השחקן הטוב בעולם(ועוד השוו אותו למארדונה פחח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx )
    הוא לא יודע לנהל משחק,אין לא מסירות ממש טובות,בעיטות לא טובות בכלל..מתוך ?? בעיטות חופשיות
    הכל בחוץ אני לא מבין בכלל למה נותנים לא לבעוט הוא בועט גרוע ראינו אתזה גם נגד אוססונה ...
    אין לא חוכמת משחק של זידאן למשל ולפעמים הוא גם נראה מיותר אם לא האחד על אחד המדהים שלו
    אבל מפה לשחקן הטוב בעולם יש לא עוד זמן ואם בכלל,שנה שעברה הית לא יותר תבמה כי לא היה את דקו,גולי,אטו השנה הוא פשוט נעלם בתור החבורה המצוינת הזאת.........שחקן הטוב בעולם צריך להוכיח אתזה גם במשחקים גדולים נגד צלסי וראינו עוד פעם איבודי כדור פשוט לא זה ,תארים אין לא גם הוא לא הביא לבארסה שום תואר אולי הוא יביא השנה אבל לא בזכותו עוד בעיה שיש לא גם הוא לא כובש מספיק שערים בקיצור עד עכשיו הוא השחקן הכי מאכזב לא אותי אלה אותכם לא שזה מפתיע אותי היכולת הזאת....

2. Waters Member

רונאלדיניו הוא לא השחקן הסקורר כשיש לך את סמואל אטו בחוד.
    את רונאלדיניו קונים כדי שיכין לשחקנים, יעשה דברים רבים ופשוט יגרום לאוהדים לאהוב את הקבוצה.
    פעם ראית את רונאלדיניו כובש שאר בתוך הרחבה? פעם ראית את רונאלדו כובש שער מחוץ לרחבה (יותר מפעמיים?)?. זה בדיוק העניין.

3. Dja Ettien Member

אחי, אם שחקני כדורגל גודלים מעידים על הגדולה שלו, מי אתה שתבוא ותערער..

רונאלדיניו הוא מדהים, הוא ישים את הכדור על הרגל של מי שהוא רוצה לשים, יש לו מבצעים פנומנלים שלא לדבר על התרומה שלו למשחק.
    השמחת חיים שהוא מכניס למשחק זה עוד פלוס לכל הפלוסים שיש לשחקן הזה.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

העונה רואנדלניו לא בולט כמו שנה שעברה בעיקר שהביאו לצידו שחקנים שיורידו ממנו את הלחץ, שחקנים שלבד יכולים לנצח ללא העזרה של רונאלדיניו (אטו ,דקו ) ובבגלל זה זה נראה שרונאלדיניו כבר לא בולט , כבר לא השחקן שכולם מצפים שיהיה.

לגבי בעיטות חופשית,רונאלדיניו יודע טוב מאוד את המאלכה , במשחק ידידות של נבחרת ברזיל מול גרמניה בגרמניה לפני כמה חודשים אל תשכח מי כבש בבעיטה חופשית.
    העונה זה לא כל כך הולך לו , ואת האמת , אני מעדיף שבכלל דקו הוא זה שיקח את הכדורים החופשים , הפנדלים שישארו לרוני.

5. Barcik Member

אין ספק! אתה צודק לגמרי! לאפורטה צריך לשים את רונאלדיניו על טיל ולהעיף אותו מקטלוניה כמה שיותר מהר! ועל הדרך, לטוס לויאריאל ולהתחנן על הברכיים לריקלמה שיסכים לחזור!

בוריס, שטויות!!!!

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/05
  6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רונאלדיניו לא עובר את העונה הכי טובה שלו בקריירה, על זה אף אחד לא יחלוק. הוא לא נראה כמו בעונה שעברה, וזו המציאות.
    לברצלונה יש קבוצה מעולה העונה, ובמצבה הקיים היא לא חייבת את רוני בתצוגת שיא בשביל לנצח, ונכון שעדיין בארסה תלוייה ברוני בשביל לנצח היא יכולה לתפקד גם כשאינו במיטבו.
    מבחינת איכויותיו כשחקן, רונאלדיניו עושה במגרשים מהלכים שמעולם לא ראיתי בכדורגל. הוא פנומן בכל מה שנוגע לשליטה בכדור וטכניקה אישית. אני באופן אישי סולד מהגדרות כמו "השחקן הכי טוב בעולם" וכו' ואני חושב שצריך לשמור את זה לסוף הקריירה שלו. יש לו לדעתי באמת הרבה לשפר - יכולות המסירה והבעיטה שלו עדיין דורשות קצת עבודה בשביל להיות כמו של הטובים בעולם, אבל מבחינת תרומה לבארסה בעיקר בעונה שעברה אני חושב שאי אפשר לבוא אליו בטענות. הוא מנהיג את הקבוצה (יחד עם פויול), הוא בונה את סגנון המשחק שלה ונותן הרבה הרבה יכולת אישית.

7. Bensh Member

שני דברים:

1. אם אתה כותב ביקורת לפחות תשתמש בסימני פיסוק.
    2. רונאלדיניו לא סקורר. הוא לא חלוץ רחבה ומהסיבה הפשוטה הזאת הוא לא צריך להיות סקורר. ו..סליחה? בעיטות לא טובות? אתה שופט את יכולת הבעיטה שלו ע"פ הבעיטות החופשיות שלו? רונאלדיניו הוכיח מספיק פעמים העונה שהוא בועט מעולה מחוץ לרחבה, השער מול מילאן (טיל לחיבור של דידה) הוא דוגמא מעולה. ומה הבעיה ביכולת המסירה שלו?? הבישולים הקריטיים שלו לאטו לא מספיק טובים בשבילך??.

ואגב, אם לדעתך שחקן לא ראוי להיקרא "הטוב בעולם" רק בשל העובדה שהוא יודע ל"העביר שחקן", אז אני מבולבל מבחירת הכינוי שלך.

8. Zico Member

מסכים עם כל מילה של מרדונה
    רונאלדיניו יהיה שחקן ענק אבל לא כמו מראדונה ואפילו לא כמו זידאן הוא יהיה שחקן ענק
    ולפי דעתי הוא לא היה צריך לקבל את פרס כדורגלן השנה כי התואר הזה שייך לתיירי הנרי לפי דעתי
    שתי העונות שאלה של רונאלדיניו לא היו משהו וגם הוא לא היה השחקן המרכזי להביא לזכיה של בארסה אליפות השנה
    ומי שאמר שהוא לא צריך להיות סקורר כי הוא קשר טועה גם מראדונה היה קשר והוא היה סקורר אפילו יותר טוב מפלה בגי 19 היו למראדונה 100 שערים

9. marvid Member

איזה שטויות אתה מדבר.
    רונאלדיניו הוא השחקן הכי טוב בעולם היום,והוא עדיין משמעותי מאוד במערך של בארסה.
    עונה שעברה,הוא היה ממש ענק,בגלל שהוא היה היחיד שיכול היה לעשות את העבודה,אבל היום,יש לו גם את דקו,וגם את אטו,ולכן,הוא פחות בולט,אבל הוא עדיין,הכי טוב.

10. Zico Member

מרביד תחשוב מה שבא לך אחי

11. il fenomeno Member

כן ראינו מה רונאלדיניו עשה אתמול מול דפור, משחק גרוע, זה שהוא יודע להעביר, לא תורם למשחק הקבוצתי בכלום.

המסירות שלו פשוט גרועות, הרבה פעמים בארסה חיברו מסירות וכשהכדור הגיע לרונאלדיניו, הוא מסר בצורה איומה.

זה השחקן הכי טוב בעולם? תרשה לי לגחך קצת

12. Bensh Member

את מסירת החזה לאטו לא בא לך להזכיר?

13. amos Member

מרדונה צודק בכמה פרטים גפ אני עדין לא היתי אומר שהוא הכי טוב בעולם..

14. Roberto Baggio Member

רונאלדיניו בהחלט מהשחקנים שיודעים להלהיב קהל כמו שצריך. יש לו תרגילים מדהימים והוא גורם לקמפ נואו להיות הר געש בשביל היריבים.
    אבל עדיין מפה ועד השחקן הגכי טוב בעולם או פלה הבא הוא רחוק.
    השנה הוא לא עושה את אותם דברים של שנה שעברה אולי בגלל שההצלחה שלו והפופולאריות שלו עלתה לו לראש והוא החליט שהוא כוכב שלא צריך לעבוד...

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב נזכיר.
    בשנה שעברה רונאלדיניו היה לבדו , היו מסביבו שחקנים כמו מוטה,גאברי,ג'רארד קווארסמה ועוד כמה שלא לרמה עד שדוידס הגיע לעזור , תסכים איתי שדקו,מארקז,ג'ולי צ'אבי ואינייסטה הם קצת-הרבה יותר טובים מהחבר'ה האלה.

השנה רונאלדיניו לא לבד והוא יודע את זה , ויש מסביבו עוד כמה שחקנים כוכבים שלא סתם שילמו עליהם מיליונים והם מוכיחים את זה יחד איתו,השחקן הטוב בעולם.