רומא 2017/2018 :: Monchi business

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏13/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

ראיתי את הסטט' הזאת ובדקתי אם יש אופציה לשבור את השיא ו.... היריבות הם: מילאן, טורינו ופיורנטינה. נשבור את השיא.

---

נכנסים ללוח משחקים מאוד קשוח בחודש וחצי הקרוב עם משחקים קריטים להמשך העונה:
    23.9 אודינזה(ב)
    27.9 קראבח(ח)
    1.10 מילאן(ח)

14.10 נאפולי(ב)
    18.10 צ'לסי(ח)
    22.10 טורינו(ח)
    25.10 קורטונה(ב)
    28.10 בולוניה(ב)
    31.10 צ'לסי (ב)
    5.11 פיורנטינה(ח)

המודגש פשוט תקופה רצחנית של שני משחקים בשבוע.

2. Don Joan Roman Member

גם אם הם ישתפרו - בנקודת הזמן שרומא פגשה אותם הם נראים חלשים מאוד ובלי קשר אין להם שום סיכוי באולימפיקו ולא משנה כמה הם ישתפרו.

Sent from my m3 note using Tapatalk

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

The Agent of Rodrigo Caio: "The last team that had relations with Sao Paulo was Roma. They had reached a pre-agreement with the footballer. Understanding that it would become final with the sale of Manolas, but they lost the option on Caio because the Greek stayed in Trigoria".

מעניין..

4. Roma מנהלים

zitto strunz, מה קורה באמת בגזרה הזאת? הסאגה של נגמרת.

5. טל. Member

יש סיבות טובות מאוד לכך שזו סאגה בלתי נגמרת.
    לא פעם ולא פעמיים קראתי ראיונות עם בעלי מקצוע שאומרים בפירוש: אין לי שום דבר נגד רומא (וחלק אפילו בעצמם אוהדי רומא) - אבל לטענתם אין התכנות לפרוייקט בסדר גודל כזה.
    טכנית, מדעית, וביטוחית.
    צריך לזכור שהתכנון שם הוא לאצטדיון וגורדי שחקים וגשר על נהר הטיבר ומערכת לשינוע המונים.

6. SerieA Il Capitano

לאחרונה דווקא קראתי שכן יאשרו את הפרויקט בקרוב.

גורדי השחקים הוצאו מהתכנית כבר אצל ראש העיר ראג’י בשנה שעברה.

7. Roma מנהלים

Schick out for two weeks - Roma Press

שייק פצוע, דפרל מריח כמו עקיצה ברמת האיזי שירצקי ואונדר הראה רק הבלחות.

בקיצור זה הזמן לפלורנצי.

8. טל. Member

עד שדג'קו לא יעוף לסין לבלות את שארית ימיו במשחקים נגד דחלילים סטייל ורונה ובנוונטו - לעולם לא נדע מה שווה שיק, וגם לא מה שווה דפרל.

שים את דפרל בחוד - ולדעתי מהר מאוד תווכח שלא רק שהוא ייתן לך מספרים יותר טובים מדג'קו, אלא גם הקבוצה עצמה תציג משחק יותר שובה עין מאשר מה שקורה עכשיו (משחק התקפה די בנאלי ש- ב 80 אחוז מהמקרים נגמר בהרמה סתמית לרחבה)

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

על סמך מה אתה אומר את זה?

10. טל. Member

על סמך האינטליגנציה שלי.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כיף שיש תשובות מעמיקות, במיוחד כשהאינטליגנצייה שלך מתווכחת עם הסטטיסטיקות המוכחות של דז׳קו לעומת דפרל שחוץ מפוטנציאל גבוה לא הראה שום דבר שתומך בטענה שלך.

אני אינטליגנט, ואני אומר שפינאמונטי צריך לשחק לפניי איקארדי. אז מה אם מאוריטו סקורר חייתי ואין שום גיבוי לטענה שלי.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דפרל ברגע שדז'קו נמכר לסין:

Don Joan Roman ו-אלעד אוהבים את זה.
  13. טל. Member

#EO11
    אני לא רואה כדורגל דרך משקפת של סטטיסטיקה.
    ולא מתכוון להכנס לויכוח עם אנשים שרואים כדורגל דרך משקפת של סטטיסטיקה.
    למעשה אני לא מתכוון להכנס לויכוח בכלל.
    אני מציג את דעותי, ותו לא. ומובן לי הרווח וההפסד שאני עלול לספוג בשל כך. מובן לי שאני עלול ליצור מצב של חוסר עומק. הבעיה היא שויכוחים אין להם סוף... וממילא אף אחד לא משנה את דעותו ובכנות קצתי בזה. אין לי כוח. אז אני מציג את דעותי, וזהו. זו הבחירה שלי.

ההשוואה לאיקארדי היא שונה כי מדובר בסוג שונה של חלוץ. הייתי מעדיף חצי איקארדי על פני דג'קו.
    כדי לפרוס בפניך את תפיסת עולמי על כדורגל בכלל וחלוצים בפרט - נצטרך כמה שיחות. אולי ביום מן הימים על כוס בירה.
    אני לא יכול לפרוס לך את זה פה בפוסט אחד, אז נתתי תשובה תמציתית. ולא בכדי השתמשתי במילה אינטליגנציה.

ההערכה המקצועית שלי לדג'קו לא רק שואפת לאפס אלא שואפת לערך שלילי. אפילו ביום טוב שלו אני טוען שהוא מזיק לקבוצה יותר מאשר מועיל.
    אם זה בגלל שאפילו ביום טוב - הוא כופה על הקבוצה סגנון משחק שבלוני ומגעיל של הרמות והגבהות.
    אם זה בגלל שאפילו ביום טוב - על כל פעם אחת שהוא מצליח לשחרר כדור למסגרת - פעמים רבות הוא מסתבך עם הרגליים של עצמו ו/או מבזבז כדור ו/או בועט לשמיים או על השוער ו/או מחמיץ ברשלניות שלא תאמן.
    אם זה בגלל שאפילו ביום טוב - אני מעולם לא חיבבתי חלוצי טנק עם סגנון משחק מהסוג של דג'קו. גם גדולים ומועילים ממנו.
    אם זה בגלל שאפילו ביום טוב - אני לא מתרשם משחקני התקפה שכובשים גול אחד אבל אחר כך נעלמים משחק שלם.

בעיני דג'קו משול לתרחיש של (ביום טוב שלו) אתה פותח משחק עם פור של 1-0, אבל משחק 90 דקות ב 10 שחקנים.
    בעיני דג'קו הוא מלכודת דבש. מלכודת עכברים. אתה נשאר עם הגבינה אבל מוצא את עצמך בכלוב. ודרושה אינטליגנציה כדי לראות את זה. (אינטליגנציה שהיא מעבר לסטטיסטיקה - שהיא בעצמה כלי מניפולטיבי, שאני אישית נוטה להתרחק ממנו, לפחות בכדורגל)

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

- בהודעה הבאה גם תגדיל את הכתב, אולי אני אבין יותר טוב את המילה אינטליגנציה.

- אני לא רואה כדורגל דרך סטטיסטיקות, אבל כשאני מציג דעה, צריך גיבוי לכך, וסטטיסטיקות זו אחת הדרכים לעשות זאת, גם אם לא הטובה ביותר.

- דז׳קו מביא הרבה יותר מאיקארדי לקבוצה שלו כשמדובר במשחק מחוץ לרחבה והנעת הכדור השוטפת. איקארדי בתוך הרחבה הוא אחד הקילרים החזקים ביותר שיש, אבל מחוץ לרחבה לדז׳קו יש נתונים יותר טובים, בעיקר בגובה, שזה משום מה אספקט שמעריכים פחות. נו שוין.

- דז׳קו הבקיע בעונה שעברה 29 שערים ובישל 9. אתה יכול להגיד עד מחר שסטטיסטיקות לא משקפות וכו׳ וכו׳, אבל אם תמצא דרך להוכיח לי שדפרל מסוגל להציג מספרים כאלה ולהיות שחקן מוביל בקבוצה אדירה כמו רומא של העונה שעברה, אסתום את הפה ואתמוך בדעה שלך.

- @zitto strunz זה לא פטריק שיק?

15. טל. Member

#EO11
    זה לא רק שסטטיסטיקות לא משקפות... יותר גרוע מכך - הן כלי מניפולטיבי. והדוג' של דג'קו היא דוגמא מושלמת.
    כי השאלה איך אתה מציג את הנתונים.
    אתה סופר רק את ההצלחות/הבקעות.
    אבל ספרת את הכשלונות/החמצות?
    ספרת כמה גולים של דג'קו הביאו נקודות?
    ספרת כמה החמצות שלו החסירו נקודות?
    ספרת כמה התקפות רומא מסיימת בהגבהות סתמיות לרחבה? ניסית לכמת את השינוי בסגנון משחק הרומאי כשדג'קו על המגרש? זה ניתן בכלל לכימות..?

כפי שאומר הפתגם: "אם תענה את המספרים, הם יודו בכל".

ההתייחסות לשנה שעברה - שוב שקר סטטיסטי. שנה שעברה בכלל לא היתה אופציה אחרת לדג'קו.
    אך השנה הזו הבאת 2 חלוצי רכש בסכום של כמעט 70 מיליון יורו. את זה סופרים? אם תמשיך לתת קרדיט נצחי לדג'קו ותהרוס 2 שחקני רכש יקרים שהבאת (על הספסל או בעמדה לא להם) מה ההשפעה של זה על הקבוצה? זה נכנס בסטטיסטיקה?

אי אפשר כל דבר לנתח במספרים ולהביא ראיות מתמטיות. יש עניין של תחושה - שבן אדם מקבל מהמשחק שבו הוא צופה בהתאם לאמונות ולהבנות שלו ובהתאם לאינטליגנציה שלו. אני האינטליגנציה וההבנה שלי הובילו אותי למסקנה שדג'קו הוא נטל על המועדון. מעניין השכר, דרך ביצועים מחפירים, וכלה בהשפעה כללית על עתיד המועדון ועתיד הסגל.
    אתה משתמש במושגים כגון "גיבוי" והוכחה", אבל זה לא נדרש ולדעתי גם לא ישים.

מצב נושא:
הנושא נעול.