רודריגו גולדברג פרש מכדורגל!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י StAtIk TzHoV, ‏26/8/03.

1. StAtIk TzHoV Member

רודריגו גולדברג הקשר חלוץ הצ'יליני המצויין בן ה-32 פרש היום מכדורגל הוא אמר שהוא פרש בגלל הפציעות החוזרות ומזה שהוא לא מצליח להתאושש מהם והוא מעדיף לפנות את המקום שלו בשביל להביא זר חדש ובשביל השחקנים הצעירים והמוכשרים של מכבי...ת"א
    אני חושב שחבל עליו בגיל כזה לפרוש יש לו עוד כמה שנים לתת בכדורגל הוא שחקן ענק ב-4 שנים שלו במכבי ת"א הוא עשה הרבה דברים אליפות ושני גביעים שחקן גדול כל אוהדי מכבי ת"א נתגעגע אליו
    "הויוה רודריגווו"

2. ליהי Member

זאת פרישה נורא תמוהה לטעמי
    מה עוד שהרבה אנשים אמרו שזה גם מטעמים אישיים
    ובכן, אי אפשר לעצור בעדו את ההחלטה הזו וגיל 32 זה לא בדיוק "בטרם עת" לממוצע שחקנים, ובכל מקרה מכבי ת"א צריכה לרענן את ההתקפה שלה ובכלל את כל הסגל שלה אחרי שזרקה את נמני ובנין ו... העולם ממשיך הלאה.

איך אילן אמר :"זה יום אבל לכדורגל הישראלי!!!!- או שלא...".

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

חלוץ בינוני אבל חשוב למכבי..
    זאת לא פרישה תמוהה כי השחקן לא יכול לשחק כמו שהיה ועדיף לו לפרוש" בשיא".

4. ליהי Member

בהחלט בינוני יניבי אני מסכימה בהחלט אבל הוא היה צלע חשובה ביותר באליפות של מכבי ואין על כך בכלל עוררין כך ש, תמוהה. גם הסיבה לפרישה תמוהה, ספק יכולת ספק בעיות אישיות אבל זה לא הכי משנה, מה שמשנה זה שזה רק מחזק את הצרה שמכבי נמצאת בה.

i feel good today.

5. StAtIk TzHoV Member

גולדברג באמת היה חלק חשוב מהאליפות של מכבי...
    הוא כבש שערים חשובים כמו מול הפועל ת"א בדרבי הענק ההוא ברמת -גן וגם מול הפועל באר שבע שהוא כבש שער ניצחון...
    ועוד שערים חשובים באמת שחקן חשוב שהיה אבל באמת העזיבה שלו תגרום למכבי ת"א להתחזק עוד יותר וזה חשוב וטוב...

6. שגיא Guest

נו באמת, רודריגו גולדברג לא טיפש. הוא ראה והבין יפה מאוד שמכבי הולכים להעיף אותו, הרי היה סעיף בחוזה בינו לבין מכבי ת"א שמאפשר להם להשתחרר מהחוזה עד סוף אוגוסט, ומכבי ת"א לא סתם מביאה שחקנים זרים ובוחנת אותם, והם כמובן יוחתמו במקומם של זרים שמשחקים במכבי, ואחד מהם זהו גולדברג, גולדברג הבין את זה, הוא גם הבין שכרגע היכולת שלו לא בדיוק הולכת להשתפר והוא כבר אחרי השיא שלו, פלוס "בעיות אישיות", הביאו אותו למצב שהוא אמר לעצמו שעדיף לו לפרוש מכדורגל אם גם ככה בקרוב הוא יזרק ממכבי ת"א. פשוט מאוד.
    בכושרו הנוכחי הוא לא אבידה גדולה, ממש לא.

7. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

שגיא אתה טועה, הסעיף בחוזה של גולדברג לשיחרור אחרי חודש הוא בקשה של רודריגו כי הוא ידע שהוא עלול לא להיות מסוגל לשחק, ולכן הוא השאיר לו ולמכבי את האופציה הזאת לסיום החוזה.
    והסיבה העיקרית לפרישה היא הפציעה שלו, אחרי שהוא עבר ניתוח בקיץ הוא לא מפסיק לסבול מכאבים והוא לא יכול להתאמן, והוא מעדיף לפרוש.
    ורודריגו ממש אבל ממש לא היה בדרך החוצה, אם היית היום בקרית שלום היית רואה כמה אנשים(כולל הנהלה וצוות) בכו שם

8. שגיא Guest

טוב, בגלל שהם בכו.....איזה ניתוחים יש לך לדברים...
    אבל זה שקלינגר הורה עוד לפני מסיבת העיתונאים להתחיל במגעים על חלוץ סרבי לא מראים על כלום אה?
    בכו, יופי, גם אני כמעט בכיתי כשראיתי את מסיבת העיתונאים, אז מה..?

רודריגו היה בדרך החוצה, זה היה שקוף, וכפי שאמרתי, גם הוא ידע את זה טוב מאוד, והעדיף לעזוב על פני שיעזיבו אותו. לגיטימי לחלוטין

9. ליהי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

גם אני בכיתי
    במיוחד כשעשו קלוז אפ על חבר שלי לשעבר במסיבת עיתונאים שהראו בערוץ 10
    הוא מפורסם!! יאיי
    אני מכירה סלברטיז :wink:

10. StAtIk TzHoV Member

די לדבר שטויות
    גולדברג לא היה פורש עם מכבי ת"א היייתה מעיפה אותו ...
    זה היה ברור שגולדברג לא ימשיך במכבי ת"א אבל זה לא אומר שהוא צריך לפרוש כי בכל זאת הוא יכול לשחק עוד כמה שנים הוא רק בן 32
    אבל בגלל הפציעות החוזרות שלו הוא העדיף לפרוש בשיא אחרי אליפות
    ואיזה יופי של מסיבת עיתונאים היתה היה מרגש כל אוהדי מכבי לא ישכחו אותו זה בטוח.....

11. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

אויש שגיא, בחיית, אז בחנו שחקן אחר, אז מה? מה חיפה לא מביאה כל מה שזז למבחנים? אז כל השחקנים שלה עכשיו צריכים לפחוד על מקומם ולפרוש? מה גם שלמכבי ת"א היו רק 4 זרים, אז אם אני לא טועה יש מקום לעוד אחד, אפילו עוד חלוץ. ואולי עוד חלוץ היה מגיע במקום פרוחה?
    אין כל קשר בין מה שאמרת לפרישה, ניר ידע כבר כמה זמן שרודריגו פצוע וידע שיש מצב שהוא יפרוש בסוף אוגוסט, וכמובן שהוא בוחן שחקנים אחרים, מה גם שהאוהדים תמיד בוכים שלא מגיעים שחקנים למבחנים.
    וגם מה שהסטטיק צהוב אמר נכון בהחלט

וליהי, אני הייתי בדרך לעמוד מאחורי לירן ולעשות שלום עם הפלאפון אבל לא נתנו לי לעבור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

12. StAtIk TzHoV Member

חחחחחחחחחח אוף כל פעם מחדש אנשים לא יודעים איך לקרוא את הכינוי שלי אז קיצר הוא "סטאטיק דצ'וב" וזהו ...או שבקיצור תקראו לי מתן הכי טוב
    ואני חושב כמו נשמה צהובה ומה שאפשר להגיד
    שחבל ששחקן כמו רודריגו פורש עכשיו
    ויוה רודריגו

13. שגיא Guest

אל תגידי לי אויש נו.......זה הרי שקוף כמו הווטרינה אחרי שהמנקה שלי מנקה אותו (והיא מנקה טוב!). מכבי הביאה זר, חלוץ וקלינגר הורה להתחיל במגעים על מנת להחתים אותו, אז אל תגידי לי בחיית....במקום פרוחה? נו באמת....קלינגר הרי מעדיף את פרוחה על פני גולדברג, זה ברור וזה נראה לעין, ואם את לא שמת לב לזה, ועוד בתור אוהדת הקבוצה, אז מצבך קשה.
    לגבי מכבי חיפה, מכבי חיפה מביאה שחקנים למבחנים, זה נכון, אבל אם היה לך קצת הגיון לא היית רושמת את השורה הזאת. מכבי חיפה מביאה שחקנים בעמדה חסרה, בעמדת הקשר האחורי, שם אין לה בדיוק שחקן ראוי לחולצת ההרכב, אז אל תבלבלי במוח, ואל תביאי לי דוגמאות שגויות מקבוצות אחרות....

14. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

שגיא, אולי אתה צודק בזה שפרוחה(העגלה) מועדף על גולדברג, אבל אין בן זה לפרישה שום קשר! הוא יכל להודיע במסיבת עיתונאים שהוא עוזב וחוזר לשחק בחו"ל, אבל בגלל דבר כזה לא פורשים.

15. שגיא Guest

תגידי, זה טבעי אצלך החוסר הבנה?

הרי כל הדברים האלה הביאו את רודריגו להבנה שיהיה לו קשה להמשיך לשחק כדורגל. כל המכלול של הדברים האלה הביאו אותו להחלטה שאין לו טעם להתחיל בגיל 32 לחפש קבוצה ולהוכיח את עצמו מחדש, הוא ידע שיהיה לו קשה לעמוד בזה, מה שהביא אותו להחלטה סופית של פרישה...