רגעי קסם מהיציע, חלק ב' - נתניה מול ב"ש.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י AFC, ‏22/10/02.

1. AFC Member

בית"רי בין באר-שבעים, יצא אתמול (שני) למשחק ליגת העל בין הפועל ב"ש למכבי נתניה. כך זה היה :

בית ספר לכדורגל

בדרך למשחק הרחובות היו שוממים, לא היה שום סימן שברגע זה מתנהל משחק בין שתי הקבוצות הסימפטיות ביותר בליגה...

כשסוף סוף הגעתי גאה עם המנוי שלי, קיבלתי את הבשורה המשמחת :

"אתה לא יכול להיכנס".

"מ...מה?" שאלתי. הסדרן הכריח אותי להיכנס עם המנוי שלי ליציע המארחים, משם לחכות לשוטר שיוביל אותי בבטחה ליציע האורחים. כמה נעים.

כשהגעתי סוף סוף ליציע נדהמתי. ציפיתי ל3000 (תכולת היציע) אדומים שהולכים לעודד ללא סוף, אבל בקושי 500 אוהדים היו ביציע. לאחר כל השבחות וההילולים מחברי הפורום על הקהל של ב"ש הייתי נרגש לשמוע את העידוד, אבל כל מה ששמעתי זה מנגינות מועתקות מהפועל ת"א וכל מני שירים שכנראה היו חסרות שורות, אז הכניסו לתוכן כל מני ברירות מחדל.

חיפשתי את מנהיג היציע, ולבסוף מצאתי. איש עם זקנקן (לא אסתטי במיוחד, יש לציין) מחזיק במגאפון ענק, וקולו הצווחני נשמע מתוכו. קולו יכול להחיות את המתים, ובעודו קורע את עור התוף שלי הוא זועק לשמיים על אהבתו לנתניה ואיך הם הולכים לארח את בית"ר (מה שלא אהבתי). האצטדיון רעד לשמע צעקת הבנשי שלו, האורות כבו למספר שניות והוא הצליח אפילו לנתק את הרמקולים המעצבנים. שחקן אחד מפוחד של ב"ש נס לחדר ההלבשה, ולא ראינו אותו יותר.

בעוד המחזה הזה, עשו כמה אוהדים את צעדיהם הראשונים עם התופים. המתופפת תופפה בקצב כל כך גרוע, אבל לפחות...הם קפצו...כך שלא היה ממש אכפת לי. כשחבר שלה החליף אותה הוא כמעט גרם לשוטרים לעלות למעלה ולהחטיף לעלוב נפש כאפה, על שמנע מהם את המחזה של חברתו מתופפת.

כשהשחקנים לבסוף נכנסו למגרש והגיע השלב של שריקות הבוז ומחיאות הכפיים, לפני ששמתי לב, מטר עצום של ניירות נשפך ממרומי היציע, מפל ניירות ענק שסחף את כל היציע איתו ועקר לא מעט כסאות. השוטרים ניסו לחלץ ניצולים ואוהדים נסו על נפשם. ילדים טבעו בתוך ערימת הניירות העצומה שאיימה למוטט את הגדרות ולהטביע גם את אסי רחמים המסכן.

כשמנופים הצליחו להוציא חלק מהניירות מהיציע וכבר המשחק התחיל מזמן, ב"ש הורידו הילוך בעידוד, מלבד שירים על אדרי (כלבים), ועל כר הדשא היה משחק מצוין. נתניה דאגו לתסכל את אוהדיהם כיאות עם החמצות מזעזעות שמזכירות באופן חשוד את שטרית, פאצ'ה ואברג'יל. מן העבר השני, דני קורן דאג לתסכול האדומים כשפשוט התעלל בהנאה רצופה ברשע באדומים המסכנים.

בד"כ, כשאני עם האוהדי הקבוצה האורחת, אני מנסה לעודד כדי ליהנות קצת. לא התכוונתי להשפיל את עצמי בקריאות "הפועל עולה" ובעודי חושב מה לשיר ומה לא לשיר, הקבוצה של לנדאו מחטיאה מול שער ריק. טוב, לא משנה.

במשחק הב"שעים שלטו והחזיקו בכדור, והקבוצה של לנדאו פתחו במתפרצות מעוררות הערצה. פשוט מדהים שיתוף הפועלה, המסירות של עטר, ההתמצאות וקריאת המשחק של שוט והבומבות של צרפתי.

לאחר שעטר ממשיך במסורת הקרנות והבעיטות החופשיות הכושלות שלו ומשחרר בעיטה מעוררת רחמים ומצחיקה, הוא נענה לקיריאות "ממממההה" (כבשה). סוף סוף משהו נכון, לכבש המניאק, הממזר הבוגד עם התלתלים המכוערים. שיסתפר כבר.

במחצית השניה נגמר לי כל הכסף, ואני נאלץ להסתכל על המשחק במקום להתרכז בארטיק שלי. גיא צרפתי נמצא בחור מדהים באמצע ההגנה של ב"ש ומול רחמים (המעורר רחמים) הוא כבש.

מרגע זה, היה ברור כיצד יסתיים המשחק. המתפרצות של נתניה אומנם היו מסוכנות, אבל גולים לא יצמחו מהם. ב"ש כמובן לא תצליח להכניע את פשקו.

שמתי לב לנערה אחת, שניסתה לעשות רושם על חבריה הדרומיים במטר קללות לעבר המארחים. הקללות היו מזעזעות : "דפוק אחד, אתה כזה מטומטם שאמא שלך הולכת לסרט ויושבת ליד כולם!!!". ואני רציני, היא אמרה זאת.

בשריקת הסיום הב"שעים הודו לדני קורן, בעוד אני בדרך הביתה. עוד ניקוב במנוי שלי, עוד שבת ועוד סיקור.

מקווה שניהנתם.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם ראשונה שאני נהנה לקרוא הודעה של וידוקה,כל הכבוד.

לגבי אדרי,זה כלום מה שהולך לחכות לו בשבת... תבוא לוסרמיל תראה ותשמע מה עושים לכפיר אדרי.

3. Rossoneri Member

וידוקה אתה מספר את זה כאילו זה פעם ראשונה שלך במגרש כדורגל... --> תרגע!, אלא עם זאת באמת פעם ראשונה. :?

4. PeTnEt Member

וודיקוה אהבתי מאוד!!!!! ממש יופי של סיקור!
    אני מקווה שמתישהוא יהיה לך סיקור של משחק של מכבי ת"א..יהיה מעניין לראות מה דעתך על העידוד שלנו אחרי שתהיה בתוכו!

5. AFC Member

כן, שמתי לב שאתה לא מחבב אותי במיוחד.
    ולוסרמיל אני בחיים לא אבוא. לא אחרי ששמעתי שכל הרצפה מלאה ב...כל מני...דברים.

קודם כל אני לא מבין מדוע אתה כועס. דבר שני, רק לידע האישי שלך, אני הייתי במעל 70 משחקי ליגה. לא כולל גביע הטוטו.

6. ג'רי בית הלוי Member

מומלץ מאוד לבוא לוסרמיל. בעיקר אם אתה רוצה להבריז מבצפר יום לאחר מכן, עם אישור מוצדק של מחלה.

ולמה אתם שונאים את כפיר אדרי? זה לא שהוא גדל אצלכם ועשה איזה קריירה משמעותית ובגד בכם...

7. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחחחחחח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    אין לי ממש מה לומר, אבל וידוקה יופי של סיקור, פשוט חויה קרוא את ההודעות שלך.
    ותגיד, קנית מנוי למשחקי הבית של נתניה?

8. AFC Member

כן, 500 שקלים הלכו לטמיון.
    למה קניתי את המנוי הזה? מישהו מוכן להסביר לי..?

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם בשביל הקבוצה שלך לא תבוא לוסרמיל ? אז מה עם זה מגרש מגעיל אתה סובל אותו שעתיים-שלוש וזהו.

לגבי המנוי שלך,אממממ תענה לעצמך :wink:

10. AFC Member

אין לי שום כוונה לנסוע לב"ש.
    ובכלל אתם לא תשמעו סיקור על זה כי כידוע, כרגע הבאתי לכם סיקור על הדרומיים.
    ואל תדאגו, יש סיכוי קלוש שאני הולך לנסוע לטדי מול מכבי חיפה!!!!

11. chaos Member

תגיד היית בטדי בחיים שלך?

12. AFC Member

השאלות פה נהיות טפשיות יותר ויותר...
    פעם לא הייתי במשחק כדורגל מעולם, ופעם לא הייתי בטדי...
    אתם יודעים מה, חאלאס, אם אני צריך לקבל שאלות כאלה אז אני יותר לא אסקר משחקים, זה היה להנאתכם, חלק נהנו אבל חלק היו מוכרחים ללכלך.

13. chaos Member

שואלים אותך שאלה של כן או לא אז עונים כן או לא.

14. AFC Member

כן!
    הייתי בטדי מול מכבי ת"א.
    מרוצה?
    שעניתי על השאלה המטומטמת שלך?

15. chaos Member

אני לא מבין מה כל כך ברור בעניין
    היית במשחק אחד בטדי, לא כאילו שהיית בעשרות משחקים שהשאלה מטומטת