רבע גמר ליגת האלופות: יובה - בארסה. וכל מילה אחרת מיותרת.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Kgt1, ‏9/4/03.

1. Kgt1 Member

בארסה של העונה סובלת מפיצול אישיות קשה ביותר. לצד עונה נוראית בליגה המקומית, למשל ההפסד בויאריאל בשבת (הראשון לקבוצה מאז הגיע אנטיץ'), הקבוצה מגיעה הערב לדלה-אלפי עם מאזן מדהים של 13 נצחונות ותיקו יחיד בסאן-סירו.
    בארסה עדיין חסרה את קוקו ולמשחק הזה אולי גם את פרנק דה-בור שסובל מכאבים בקרסול אבל נמצא עם הקבוצה באיטליה. לואיס אנריקה סוף סוף בסגל אבל על הספסל. אגב גם את פויול תוכלו לראות בפנים סוף סוף ללא המסיכת פורים...

http://freenet.am/~footb/Photos/Enrique.Xxx

יובה לעומתה בעונה מצויינת בליגה. האלופה האיטלקית בדרך לתואר נוסף (5 נק' יתרון בטבלה מאינטר) ומגיעה למשחק אחרי ניצחון 0-2 בדרבי של טורינו. טרזגה נפצע בכתף מול טורינו וייעדר וגם נדבד בספק רב ואמור לעבור היום מבחן כשירות. אבל דל פיירו יישחק...

http://www.juventus.it/juventus/en/images/200315/alexdelpiero.Xxx

שתי הקבוצות נפגשו שלוש פעמים בלבד בעבר במסגרת אירופאית, בפעם האחרונה במסגרת גביע המחזיקות בעונת 91-90, אז ניצחה בארסה.
    באמת שקשה להמר...

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק כזה יכול בקלות להיות הגמר....
    לשתי הקבוצות יש סגל רחב יותר משומי, ועמוק. בכל עמדה יש להן סופרסטארים...

לפי דעתי שחקן המפתח הערב (בתקווה שהוא ישחק) יהיה פבל נדבד... השחקן הוא גאון ויכולת טובה שלו יכולה לסחוב את יובה לניצחון...
    http://www.nogometni-magazin.com/nedved1_258x179.Xxx

אני מעריך שיובה תנצח, אבל זה יקרה רק אם השחקנים יהיו מחוברים. אם הם יביו מחוברים אז השמיםי הם הגבול...

3. שגיא Guest

גבי תיאר נכון את בארסה, פיצול אישיות קשה מאוד.
    עונה די חלומית באלופות לעומת עונת הסיוטים הזאת בליגה.

מצד אחד להפסד האחרון מול ויאריאל אולי יהיה פאן חיובי, כשבארסה תבוא עם הרבה מוטיבציה למשחק, אבל קשה מאוד להאמין שבארסה תוכל להמשיך את הרצף הנהדר שלה בצמפיונז', ולנצח את יובה בסאן סירו, גם תיקו תהיה תוצאה מצויינת, ואפילו הפסד זעיר, עם שער חוץ, יהיה תוצאה טובה מאוד לגומלין, שבו תיקבע העולה לחצי הגמר.

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בארסה פשוט חייבת לנצח ולזכות בצ'מפיונס ליג. אם הם לא עושים את זה אז שנה הבאה הם יאבקו באינטרטוטו נגד מועדונים אלבניים (וזה עוד תרחיש אופטימי). זה פשוט לא ייתכן שכזה מועדון מפואר עם כאלה שמות גדולים יבזה את עצמו במשך מספר שנים לא מועט..... בקיצור, בשביל בארסה It's now or never. לדעתי היום נגמר 2-1 ליובה אבל בגומלין בארסה יתפוצצו עליהם, כי כשבארסה משחקים טוב הם כמעט ברמה של ריאל (שוב פעם לאן הידרדרנו).

5. zizou Member

נא לא להשוות שום קבוצה לריאל...אין כזה דבר פשוט...זה רמה מעבר למציאות.

הלוואי ברסה יפסידו 9-0 בסיכום כולל כי אני רוצה לראות את המועדון הזה מתפורר לחתיכות ושנו"שים ועורכי דין יחגגו על הקבוצה הזאת. אם היא לא עוברת שלב היא מאבדת לפחות 30 מיליון ליש"ט ושנה הבאה, מצטער שגיא, אבל ביי קלייברט וביי אוברמארס וביי סביולה...

חה חה חה חה חה חה חה חה!!!!

6. ליהי Member

מסכימה עם זיזו, אף פעם לא מתתי על בארסה, או שאולי זה החיבה המתונה שלי לגברת הזקנה, איך שלא יהיה- לפי דעתי הגיע ליובה ה1-0 הקטן הזה.

7. Kgt1 Member

בארסה לא הייתה פחות טובה. תיקו משקף, לפחות 1 מתוך ארבעת הקבוצות הרצויות תעלה ככל הנראה (טפו טפו).

8. Don p1 Member

אויי ברסה אוי ברסה...יותר נכון אויי אנטיץ' אתה גאון..

מה שהכריע היום את המשחק הזה, היה ללא ספק הגאונות של אנטיץ', זיהה את נקודת התרופה אצל יובה, מיהר להכניס את מנדטייה ששלח אין ספור כדורים לאגפים, פתאום ראינו את אוברמאס פורץ משמאל, ואת רייזחר בימין משוטט ליד הרחבה, ומזה גם בא השיויון וגם קלייברט שפרץ מימין לא היה רחוק מלעשות מהפך..

ברסה שיחקה חכם, גם בהתחלה, המערך איתו עלה אנטיץ' די ניטרל את יובה, התוצאה הזאת מצויינת לקטלונים, בבית בארסה היא קבוצה שונה מבחוץ, הרבה יותר משוחררת ומשחקת כדורגל הרבה יותר טוב, אני רואה את בארסה בחצי הגמר מול ריאל, לא יודע מה איתכם..

9. Roy Member

פיימן, המהלכים היו של אוברמארס מימין דווקא, ורייזיחר משמאל...

מאגף שמאל גם בא השער.
    שימו לב לגאונות של קלייברט ולתפקיד שהוא לקח במהלך שהוביל לשער. הוא תקע את עצמו עם דריבל מטומטם, ובהברקה של שניה שלח את רייזיחר לשטח מת. משם העבודה של להוציא כדור רוחב מדוייק היא פשוטה יותר, וסביולה משם כבר יודע מה לעשות. אבל המסירה של קלייברט בחצי סיבוב- פשוט מדהימה.

אנטיץ' אכן הבריק עם החילופים, בעיקר עם החילוף של ג'רארד הפעלתן, שהחליף את צ'אבי היעיל אבל הלא מדוייק. אם ג'רארד היה מקבל את ההזדמנויות של צ'אבי, שעד לשער היה המוציא לפועל היחידי, התוצאה הייתה משתנה כבר קודם.

בכל אופן, סביר להניח שבגומלין בארסה כבר פחות תשחק על תוצאה, ותתן ליכולת לדבר. ליובה אין יותר מדי סיכוי, אלא בתנאים של משחק טקטי מאוד, שער חוץ ואז בונקר.

אחרי הכל, אני מאמין שבארסה תעלה לחצי גמר נגד ריאל מדריד, ואם זה לא מספיק קלאסי (ואם לבארסה לא הספיק לחטוף בראש לפני שנה), אני חושב שחצי הגמר השני יהיה דרבי מילאנזי.

פשוט ענק!

10. Don p1 Member

התבלבלו לי קצת הצדדים, מצטער, אבל הכוונה הייתה מובנת..

שער השיויון בהחלט היה בראש ובראשונה גאונות של קלייברט, הוא נקלע למצב מסובך, ובסיבוב שבו הוא לא ממש ראה איפה רייזחר הוא שיחרר לו כדור לחלק שהיית מת ברוב דקות המשחק של יובה, כתוצאה מסגירה לא טובה של תוראם, שהרבה לעלות למעלה והזניח את החלק הגנתי..

11. AFC Member

במקרה שאכן יתקיימו בחצי הגמר דרבי מילאנזי ודרבי ספרדי - האם הם יהיו באותו היום במקביל? האם הם ישודרו בערוץ 5 הרגיל?

תודה.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חצאי הגמר לא יערכו באותו יום,אחד בשלישי,אחד ברביעי...

את האמת בתור אוהד ברצלונה אני מעדיף לא לעלות לחצי הגמר,לחשוב שאני אקבל את ריאל בחצי ושהיא תשפיל את קבוצתי בשלב הזה אני מעדיף לסבול עונה (הבאה) בגביע אוופ"א מאשר את הסיכון הזה של ליגת האלופות.

אבל בארסה נראתה אתמול טובה ברוב חלקי המשחק,אבל עדיין עם כמה טעויות כמו בשער,ותודה לשופט ששלף את הצהוב החמישי לגאברי שימנע ממנו לשחק בגומלין,וזה אומר שפויול אולי יחזור לתפקיד שהוא מספר 1 בעולם,ופטריק אנדרסון או בלם אחר יכנסו במקומו,אם אנטיץ חושב כמוני,לגבי ההרכב, אנחנו בחצי הגמר.

13. Reyes Member

המשחקים ישודרו בשני הערוצים ביחד, והם יהיו יום אחרי יום.

14. Kgt1 Member

אם כן הערב הגומלין בנואו-קאמפ... בארסה מגיע למשחק הזה עם יתרון קטן בעקבות אותו שער חוץ של סאביולה. כמו כן התיקו בסנטיאגו ברנביאו משבת די מעודד את חניכיו של אנטיץ' לקראת יובה, שהגדילה כבר את הפער שלה באיטליה ל-6 נק'. המשחק הזה הוא "להיות או לחדות" מבחינת בארסה משום שאי העפלה לחצי גמר תסיים את העונה ותוביל את הקטלונים לאינטרטוטו בעונה הבאה.. סאביולה חוזר להרכב אחרי שנעדר בגלל פציעה מהמשחק בשבת, אבל המצטיין במשחק הנ"ל, סורין, לא רשאי לשחק בליגת אלופות מה שיוצר בגלל פציעתו של גאברי בעיות בהגנה לאנטיץ'. פטריק אנדרסון צפוי לעלות בהרכב הפותח. מי שימשיך לקבל קרדיט במקום קוקו הפצוע הוא מוטה שהיה טוב מאוד מול ריאל.

יובה לא ניצחה בספרד 33 שנה ובמקרה שזה יימשך היא צריכה להשיג תיקו 2-2 לפחות. טרזגה עדיין לא יישחק (די-ואיו או זלאייטה במקומו) וגם הפעם נדבד היה בספק אבל ייפתח ככל הנראה. אלסנדרו דל-פיירו שהבקיע צמד בשבת מול רומא אמר שהדרך היחידה שבה יובה תעבור את בארסה היא תוך הצגת הכדורגל הטוב ביותר שלה.

הערב זה קורה.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה תיקונים.
    סאביולה לא שיחק בשבת בבירנבאו עקב הרחקה.
    גאברי לא ישחק היום עקב צהובים.

אם אני אנטיץ,אני מחזיר את פויול לעמדה שהוא מספר 1 בעולם,המגן הימני,דה בור ואנדרסון כבלמים וריזיכר כמגן שמאלי.

אבל אנטיץ כמו אנטיץ עולה בהרכב מוזר...
    Barcelona: Bonano; Mendieta, Puyol, Frank de Boer, Reiziger; Motta, Luis Enrique, Xavi, Overmars; Saviola y Kluivert.
    מנדייטה כמגן ימני,פויול ודה בור בלמים,וריזיכר כמגן שמאלי.

אבל כל זה עדיין לא סופי.

ביובה,זה הולך ככה
    Juventus: Buffon; Thuram, Ferrara, Montero, Zambrotta; Camoranesi, Tacchinardi, Davids, Nedved; Di Vaio, Del Piero.