ראשון בשער- מחזור רביעי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏5/10/02.

1. ג'רי בית הלוי Member

פה נדון על התוכנית ראשון בשער ששודרה היום, 5.10.02 וסיקרה את משחקי המחזור הרביעי של ליגת העל בכדורגל

אוקיי. נתחיל מהסוף- יש שיפור. אמנם זה לא מגיע לרמה המינימלית שאנחנו מחויבים לקבל, והתרגלנו אליה בשלושת השנים האחרונות- אבל יש שיפור. במה הוא מתבטא? סוף סוף אנחנו רואים מה היה במשחק, ולא רואים רק את השערים. סוף סוף יש ראיונות נורמליים עם המאמנים, ולא רק: "גילי, אתה מרוצה מהתוצאה?" -"כן.". סוף סוף שלמה שרף מדבר בצורה נורמלית, ואפילו אומר משהו. סוף סוף בוני גינזבורג מפסיק להתחנף לכל העולם, סוף סוף יש כתבות על משהו, ואפילו על נושא מעניין ו/או מבדר. ואפילו מאיר איינשטיין כבר לא נראה כ"כ מכוער.

אבל שלא יעבדו עליכם(בקול בס)- התוכנית הזאת היא לא מושלמת, רחוקה מלהיות. במה זה מתבטא? שקודם כל, שתי השדרניות-התמהונית(מירי אלייקים) והגמלונית(שרון קליימן או משהו כזה), הם שתי הנשים הכי מפגרות שראיתי אי פעם, אפילו יותר מהמורה שלי לחשבון בכיתה ו' (שם עוד קוראים לזה חשבון). בכל פעם שהמצלמה מכוונת אליהן, הם מתחילות לחייך כמו איזה ילדהבת 12 שרואה את נטליה אוריירו מקרוב. כנראה שיש קללה על השם שרון, כי אחרת שום דבר לא מסביר איך שתי נשים ששמם שרון(דראני וקליימן) לוקות כ"כ בדיבור. על שרון דוראני לא נרחיב, כי זה לא פורום לילדות מכוערות בנות 12, אך על שרון קליימן נרחיב גם נרחיב. כמו שכבר ציינתי, היא מתנהגת כמו ילדה בת 12 שרואה את נטליה אוריירו מקרוב כל פעם שהמתלמה מצלמת אותה. היא מחייכת, מגמגמת, מתרגשת ומה לא. הדיבור שלה הוא כ"כ גרוע, עד שהוא מעורר געגועים לדיבור של אורי לוי(אה... כן... מאיר...), והכי גרוע היה בסוף התוכנית, שהיא פשוט לא ידעה מה להגיד. עוד דבר זה התקצירים. בטע של הדברים הטובים שהיו היום בתוכנית, ציינתי את התקצירים, שסוף סוף הראו לנו מה היה במשחק, ולא רק את הגולים. אבל- אליה וקוץ בה, הם התארכו יותר מדי. אורך התוכנית היה 56 דקות, וב21:50 עוד לא גמרו את התקצירים. קצת משעמם. עוד פגם היה הבדיחות, שלא ידעתי אם להשתעשע מהם, או מהאנשים שאמרו אותם, כי הם היו כאלה מפגרות(בדיחה פרטית לופא, בדיחה פרטית). עוד דבר היה הטבלאות(והנה הטבלה...(5 שניות) לא, אין לנו את הטבלה. אה, כן, יש לנו את הטבלה.). הם כ"כ מכוערות, המעבר ביניהם הוא מהגרועים במזרח התיכון, ובמזרח כדור הארץ בכלל. ואין מה לדבר על טבלת הליגה הלאומית- שמשום מה זכינו לראות בה רק את 4 הראשונות. מה, לשאר הקבוצות לא מגיע יצוג בטבלת הליגה הלאומית?

עד כאן, אליך חנוך

2. אורן04 Member

שרון המגישה העוזרת צריכה להופיע בעירום ואז התוכנית תהיה מושלמת. (למרות שהקטעים עם הטבלאות באמת עדיין טעוני שיפור). מתקצירים ארוכים אני דווקא נהנה, כי אתה מרגיש שהיה כדורגל בשבת, לא כמו קודם.
    וכמו שאמרתי רק אם שרון תופיע בעירום זה יחפה על העילגות שלה, מפאת זה שהיא לא מבינה מה היא מדקלמת, כי פשוט לא ממש נקשיב לה.

3. ראול המלך Member

לדעתי הערוץ הראשון גילה שואהדי הכדורגל לא צופים בתוכנית ומעדיפים לראות אפילו את ערוץ האופנה ולא את התוכנית שלהם אז הם הביאו את הבלונדינית הזה להחזיר את הגברים לתוכנית ולעזן את המראה של שלמה שרף

4. ג'רי בית הלוי Member

למה, שלמה שרף דווקא נראה חביב היום
    וגם אני בעד תקצירים ארוכים, אבל יש גבול

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע איך היו התקצירים הקודמים אבל הגעתי הבייתה בדיוק שהיה את התקציר של ב"ש ונהנתי סוף סוף תקציר ארוך.
    כשהגעתי לוסרמיל לא הבנתי למה כל כך הרבה מצלמות חשבתי שיש שידור ישיר ואני לא יודע,אבל סוף סוף יש יותר מצלמות ותקציר יותר ארוך,השתפרו במעט !

6. שגיא Guest

אני משום מה, העיניים שלי נטו כל הזמן לכיוון שרון הזאת.....תאמינו לי, שלא תדבר, אבל לפחות שיהיה בשביל מה להסתכל בטלוויזיה שהתוכנית הזאת משודרת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

ועכשיו ברצינות (גם קודם הייתי רציני, לא משנה)
    בהחלט חל שיפור.

סופסןף כתבה, מתחילים בקטן, קטן מאוד אפילו, הכי קטן בליגה! האוהדים של מכבי פ"ת.....
    זה לא עבודה קשה.....לא צריך לצלם הרבה, כי פשוט אין, וגם הכתבה עצמה לא הייתה משהו.....
    מדברים עם איזה מישהו בן 81 שאומר שפעם היה יותר.....נו טוב, שיהיה.
    תקצירים בהחלט משופרים, אם כי, איך לומר, זה לא זה.

נקווה שמגמת השיפור הזאת תימשך, כי אם לא, זה סופו של ערוץ 11.

ולסיום סיסמא שהמצאתי זה הרגע:
    הנבואה תתממש - יוחזר לאלתר, שער חמש!

יפה, אה?

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה יש מקום לשיפור ויש הרבה מקום אבל מבחינת האולפן..הם שינו קצת..
    גם יותר נעים להסתכל על הפצצה הזאת [שלא צריכה לדבר..מקסימום להוריד חולצה..שתרגיש בנוח כמו בבית..] מאשר להסתכל במאיר הפטריון..
    התקצירים היו קצת יותר מדי ארוכים אבל סוף סוף גם הצלחנו להבין מה קרה במגרש..
    אבל מצד שני הם הראו כל שער בערך 5 פעם ואף פעם לא מהזווית הנכונה[כמו בשער שנפסל לבאר שבע..]
    האיכות עלתה..שזה דבר מצויין..השידור נראה כמו מ-97 וזה גם שיפור..
    הפרשנות כבר מתחילה להתקרב לרמה...
    אבל עדיין חסרים הרבה דברים..
    קודם כל איפה מודי????????????????????????????????????????????????????
    דבר שני אין את השער היפה או הבישול או היציאה של השבת ודברים כאלה..
    הכתוביות ממש לא בטוב טעם ודי נמאס לשמוע את צוות התוכנית שמורכב[תשנו את ה-כ לאות ק]
    מאנשים שעבר זמנם וכל מה שהם מדברים זה על מתי שבוני היה שוער שרף היה מאמן ואיינשטיין היה צעיר

אבל ככה יש מגמת עלייה מבורכת..

8. ג'רי בית הלוי Member

פשש, סיסמה יפה

ואנא ממכם, תנו פידבקים(טובים ורעים) על הטור שלי

9. Reyes Member

יש שיפור, אבל, שרון הזאת...רואים שהיא לא מבינה כלום...סתם הביאו איזה אישה יפה ונתנו לה לקרוא...היא אפילו לא יודעת להגיד בואבישטה...חחחחחח..
    גם היא כל הזמן מסתכלת לצדדים וזזה עם הכסא, זה כזה מצחיק.

והיה איזה משפט מצחיק "אייל שן נפגע בשן"...

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש שיפור.
    אבל עדיין התקציר של פתח תיקווה חיפה היה גרוע,ואנשים כמוני שחזרו מהמגרשים ולא ראו את המשחק ראו תקציר באיכות גאועה,קצר,ושוב דבר מגעיל שהם הראו את סמל של ערץ 1 על ערוץ 2 ודבר יותר מגעיל שאינשטיין יודע שארבל שדר הרבה יותר טוב ממנו אז הם הורידו את הקול של ארבל נתנו לאינשטיין לדבר רמה נמוכה ביותר.

11. slim Member

השיפור היחיד זה המנחות!

12. לירן-ביתר Member

אני לא מבין למה אתם מתלהבים מהמנחה הזאת.
    סתם ניסיון כושל של ערוץ 1 למשוך צופים.

13. Ronaldo Member

הם מתלהבים ממנה כי היא כוסית!! עם לא שמתה לב מההודעות שהם כתבו!!
    ואני מסכים איתך על זה שזה סתם ניסיון כושל! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

14. לירן-ביתר Member

מאיר איינשטיין עבר לערוץ 10 ובוני גינצבורג יחליף אותו בראשון בשער ובמגזין כדורגל.

15. Roy Member

רודף בצע זקן ועלוב

מפקיר אותנו עם בוני גינצבורג