ראובן עטר סיים את העונה- אולי את הקריירה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏3/3/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראובן עטר קרע את שריר הרצועה הצולבת שבברך וסיים את העונה בודאיות ועדיין לא יצא בהצהרות בקשר להמשך הקריירה. ראובן עבר ניתוח באותו מקום לפני 5 שנים ובכל מקרה הוא יצטרך להנתח שם שוב.

מכה קשה לנתניה ולאוהדי הכדורגל בפרט, עטר נתן העונה עונה גדולה עם הרבה רגעים יפים שרק הוא יכול ויודע לעשות. עצוב מאוד וחבל.

2. *ירוקה לנצח* Member

ווואי איזה מסכן..........
    ודווקא בשיא הקאמבק....
    חבל עליו כ"כ...
    אבל שמעתי ראיון איתו שהוא אמר שאם זה קרע הוא פורש סופית כי זה שנה החלמה מהניתוח והוא כבר לא ילד....... טוב.. אין מה לעשות 34 מכובד....

3. reda Member

פאאאאאאאאק!!!!!!
    אני שמתי אותו בליגת החלומות ואני עכשיו ישאר כל הזמן ב-10 שחקנים לאורך כל הטורניר...

אבל למי אכפת ליגת החלומות? פציעה קשה לעטר, לנתניה ולכדורגל הישראלי בכלל! הוא היה פליימיקר ענקי, שהוא רק החליף הוא הבריק ושהוא היה בהרכב ראינו מה היה...

נקווה שינסה בכל זאת להמשיך... :?

4. שגיא Guest

אני לא יודע מה איתכם, אבל השחקן הזה אומר לי כלכך הרבה, בטח בתור אוהד כדורגל ישראלי, ועיקר בגלל שאני אוהד מכבי חיפה, המקום בו גדל, והעביר את רוב הקריירה שלו.

ראובן עטר, בשבילי אחד מהשחקנים הישראלים היותר פנומנלים שיש, או היה לנו, אחד השחקנים היותר מוכשים, ואולי אחד השחקנים שהכי פחות מיצו את היכולת הוירטואוזית המדהימה שלהם. ראובן עטר לא שיחק יותר מידי בנבחרת, רק 33 הופעות (3 שערים), למרות שכולם זוכרים את השיא שלו - שער ניצחון מול נבחרת צפרת, בצרפת. ראובן זה שחקן שאפילו היה יכול להצליח באירופה, ואולי רק מימדיו הקטנים, מנעו זאת ממנו. רובן תמיד היה בשבילי מושא להערצה אדירה, שחקן שכל נגיעה שלו בכדור, זה פשוט נגיעת אומן, ואת זה ראו מהרגע הראשון שעלה לשחק כדורגל בבוגרים, ועד המשחק האחרון שלו העונה, ואולי בכלל, בשער יפה מול הפועל כפ"ס...

שחקן שעזב את בית"ר על מנת לחזור לקבוצה אותה הוא כלכך אוהב, בה גדל, ורצה לסיים שם הקריירה, מכבי חיפה. לא כעס כאשר התבשר לו על זה שהוא צריך לעזוב את המועדון לחפש קבוצה אחרת, לא התלונן כאשר ערך אימונים קשים מהרגיל בנתניה, על מנת להביא אותו בשיא הכושר לפתיחת הליגה, ואת זה הוא עשה בצורה הטובה ביותר.

http://maccabi-haifa.nana.co.il/images/ReportPics/Article3904_Paragraph4399.Xxx

ראובן עטר היה ללא ספק ממצטייני הליגה עד עתה, וזה התבטא בהנגת הקבוצה הסיפטית של גילי לנדאו, כבישת שערים ובישול שערים, רובן הוא שחקן שמוסיף המון למשחק בו הוא משחק, טכניות אדירה, בעיטה נהדרת, בשתי הרגליים.
    בסך הכל כבש העונה 9 שערים, ובישל עוד 7.

חבל, תמיד חבל ששחקן, ועל אחת כמה וכמה אם היה שחקן גדול, פורש, ועוד פעם על אחת כמה וכמה אם זה נגרם עקב פציעה טורדנית.
    בפעם הקודמת שנתקל בפציעה הזאת, זה היה לפני חמש שנים, כשהיה בבית"ר ירושליים.
    אז, כשעוד היו לא הרבה שנים לשחק, הוא עבר ניתוח, והחלים ממנו בצורה טובה, וחזר לכושר טוב.

בכל הקריירה של רובן עטר, הוא זכה ב5 אליפויות, ובעוד 2 גביעים. כל התארים האלה הושגו במכבי חיפה, הבית שלו.
    בסך הכל שיחק במכבי חיפה, הפועל חיפה, הפועל פ"ת ומכבי נתניה התחנה האחרונה שלו.

לי בתור אוהד מכבי חיפה, קצת (ואולי אפילו הרבה) קשה לראות את רובן מסיים ככה קריירה, ועוד יותר עצוב שזה לא נעשה דווקא במכבי חיפה, שם נחתך לצערי בתחילת העונה על ידי שום.
    העונה עטר הוכיח שגם במכבי חיפה הוא יכל לקבל הרבה דקות ולתרום מנסיון העשיר ויכולתיו הבלתי מעורערות.

אני, לצערי, לא מאמין שעטר יוכל לשוב מהפציעה הזאת.
    תקופת ההחלמה היא לפחות חצי שנה, וקשה להאמין ששחקן בגילו, 34, יעשה את המאמץ העילאי לחזור ולשחק כדורגל בעונה הבאה.

ראובן עטר, סוף הקריירה...
    זה משפט שקצת קשה להגיד, אבל זה הגיע, ולנו נותר רק להתענג על קריירה נהדרת, עם מהלכים מדהימים, כמו שרק רובן יכול לעשות...ואני מאמין שבשביל כל אוהד כדורגל, של כל קבוצה שלא תהיה, יש חיבה מסויימת כלפי ראובן עטר.

:cry: :cry:

טוב זהו.....סיימתי...

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראובן עטר הודיע לפני זמן קצר רשמית שהוא פורש מכדורגל.

6. שגיא Guest

כאילו שלמישהו היה ספק שיקרה אחרת....
    כבר כתבתי את זה בהודעה הקודמת...

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אבל שאתה אמרת זה עדיין לא היה רשמי עכשיו זה כן רשמי

גילי לנדאו הציע לראובן להיות עוזרו כבר השנה ועטר אמר שהוא ישקול את ההצעה בחיוב, ונתניה גם שלחה מכתב להתאחדות לאשר לה לא לשחק עם החולצה מס' 10 עוד לעולם מתוך כבוד לשחקן ששיחק בקבוצה פחות מעונה אחת.

8. לירן-ביתר Member

זה כבר סתם הגזמה. הוא לא סיים עונה אחת בנתניה ולדעתי זה גם לא יקרה כי כשהוא כבר יפסיק לעבוד בנתניה (אם הוא יתחיל) ואולי אפילו לפני זה אז מתישהוא יתנו למשהו את מספר עשר.

9. שגיא Guest

זה רק מדגיש עד כמה ההערכה אליו היא ענקית, בכל מקום אשר עבר בו, ובעיקר בנתניה, שהתאהבו בבחור בעל רעמת התלתלים...

שחקן ענק.

10. שגיא Guest

11. AFC Member

טוב, אני לא רוצה להיות הבאד גאי כאן ולהרוס את ההלוויה הזאת, אבל אני חושב שהבחור קיבל את עונשו על כך שנטש את בית"ר ולא מפסיק לכבוש ולבשל נגדה.

אבל חוץ מההיבט השלילי הזה, אני חושב שבהחלט ראובן עטר היה אחד השחקנים הטובים בכדורגל הישראלי. כשעוד שיחק בבית"ר אפשר היה לראות רגעי גאונות כמו השער מחצי מגרש מול הפועל חיפה, בנתניה הוא היה פשוט מלך, קוסם. למרות שאני שונא אותו, הוא בהחלט שחקן ענק שיחסר לנו, מה לעשות. עכשיו אין בעל בית בנתניה.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שטויות אתה מדבר וידוקה?
    הבנו שאתה גר בנתניה והקשר שלך לבית"ר אפסי אז להוכיח את זה כל פעם מחדש?
    לא חבל?
    ביום שאתה תפסיק לדבר שטויות,המשיח יבוא.
    הגיע לו?
    מה אתה מפגר?
    אהה סליחה אני מדבר עליך.
    רציתי לכתוב תגובה מרגשת על אחד מהשחקנים הטובים שהיו כאן,וכדי לא להרוס את התגובה אני אכתוב את הניתוח בתגובה הבאה.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיבים לכתוב על השחקן הענק הזה ,חיבים להודות לו על כל מה שהוא נתן לכדורגל הישראלי.
    הוא פרש בגיל 34 עם 17 שנים של משחק.
    עטר פרש עקב פציעה,אותה פציעה שהוא כמעט פרש ממנה בשנת 97/8 אצל בית"ר ירושלים.
    עטר במשך שנים היה אחד מנקודות האור של הליגה,הוא שחקן שמביא איתו מהבית כדורגל יפה,הוא מעדיף משחק יפה על משחק ברוטאלי,ולכן ואי אפשר לשנוא כזה שחקן.
    הוא אחד מהסיבות לכנסתי לעולם הכדורגל,ובכלל הדרך חשיבה שלי על כדורגל.
    כשהיתי קטן,ורק נכנסתי לעולם הכדורגל ראיתי גול אחד שלו שיכנס לזיכרוני עד היום:
    הוא קיבל כדור 20 מטרים מהשער,הוא עבר שלושה שחקנים ע"י הקפצת הכדור על הברך,ואז שיחרר טיל לחיבור,איזה גול.
    משחק לאחר מכן רצו להוציא אותו במחצית,הוא לא הסכים,וכבש במחצית השנייה שלושה שערים.
    אני זוכר כילד את הגול מול צרפת,וכילד אני זוכר שאמרתי כזה כדורגל אני רוצה לראות,יפה והתקפי.
    את הופעת הבכורה הוא עשה דווקא מולנו במדי מכבי חיפה.
    אני לא יודע מה מסמל ראובן עטר בשבילכם,בשבילי הוא היה אחד מהשרידים האחרונים לכדורגל של פעם,הכדורגל התמים,היפה,הכדורגל שאני אהבתי הרבה יותר.
    אם פרישתו מת חלק מהכדורגל הישראלי,כי שחקן כזה אני לא חושב שנראה עוד בכדורגל הישראלי,וחבל.
    ראובן עטר שלום,ותודה.

14. AFC Member

טוב בסדר, תירגעו, שכחתי שאתם אנשים רגישים מדי. מצטער, תתעלמו מהתגובה שלי.

נ.ב משה, תיכנס לדיון גמר גביע הליגה בפורום פריימר ליג.

לא אמרתי זאת. אל תכניס לי מילים.

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה! מה המצב איתך? קצת נעלמת.... קול קורא לך לבקר בפורום ליגה אנגלית... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx