קרבי זה הכי ?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Nesta, ‏15/7/03.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ובכן החלטתי לפתוח את הדיון כרגע בגלל גיוס אוגוסט המסורתי..שקרב ובא.
    חלק מחברי הפורום הם כבר בצבא , חלק עתידים בשנה שנתיים הקרובות להתגייס ולכמה יש עוד כמה שנים..
    אז השאלות הבסיסיות כאן היא האם אתם תתגייסו לקרבי? האם מי שלא מתגייס לקרבי צריך להקשות עליו באזרחי ועוד....

2. KirkH Member

אוגוסט 9 כבוד !!!

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאיפה זה מופלץ????? מה זה אמור להיות יותר טוב להיות בקרבי? אני באופן אישי לא אלך לקרבי, אולי אולי אני אלך לתותחנים, אבל יש לזה סיכוי נמוך.. רוב הסיכויים שאני אהיה ג'ובניק. ולא, לא כי אני משתמט ולא כי אני לא שם זין, בדיוק להיפך. אני יודע מה הכושר שלי שווה, וכמה אני יכול לתרום בריצות בהרי הגולן. פשוט אני לא אתרום ככה כלום למדינה, וחבל. לעומת זאת, אני יכול לתרום הרבה למדינה באיזו עבודה תחת מזגן (משהו כמו דובר צה"ל או במקרה הטוב ביותר גלי צה"ל).

וד"א הפרופיל שלי הוא 72.

4. ליהי Member

אני אישית נורא רוצה ללכת לקרבי
    או לפחות לשרת רחוק מהבית
    :twisted:

5. Jerson Member

שלי 97.....

ואני כבר מכיתה ט יודע לאן אני הולך.....ולש שיש לי הרבה מה לעשות בנדון.....

המערך הטכני של חיל האוויר.....בעעעעע :evil: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx :cry:

6. Ilan Member

למרות שאני לא רואה שום סיבה למה לא יהיה לי פרופיל מושלם, אני אעשה הכל כדי לא ללכת לקרבי. זה פשוט גועל נפש לטעמי, כיאלו ליחידות טובות אין מצב שאני אתקבל (ואני גם לא רוצה להתקבל לשם...), ולשרת ביחידה קרבית פשוטה עם כל הערסים זה לא ממש תהנוג, לכן הכיוון הוא ללכת להיות ג'ובניק מכובד (משהו ממר"ם, אולי עתודאי, וכו'). אבל אצלי זה עוד רחוק מאוד יחסית...

7. Alan Smith Member

אני מתגיס יום שני הקורב 21 ביולי..
    ומה קשור להקשות באזרחי יש אנשים שאין להם יכולת רפואית לשרת בקרבי. לי למשל יש פרופיל 64 וגם כושר גופני על הפנים אני לא יכול להיות קרבי בחיים. אז שאני סתם אדפק?

חוץ מזה הצבא צריך גם את הג'ובניקים.. מי שרוצה להיות קרבי סבבה אבל לפחות שהוא לא יתנשא על הג'ובניקים.

אילן אגב בשבילך אם אתה רוצה פרופיל נמוך בעיה אורטופדית יכולה להוריד אותו ל 64 תנסה למצוא משהו.. גם שברים לשעבר יכולים להוריד קצת את הפרופיל..

8. ליהי Member

די אני בחיייים לא אהיה ג'ובניקית זה כ"כ משעמם
    אני בטח אשרת בחיל הים או משהו כזה, אם שאיפה לחיל האוויר אבל באמת הסיכויים שזה יקרה נמוכים לאללה.
    בכל מקרה,אם כבר ג'ובניקית (והסיכויים נמוכים) אז הייתי רוצה לכתוב ב"מחנה" או איזה ג'וב חביב בגלי צה"ל. אבל במקרה הזה אין לי פרוטקציה אז הסיכויים קלושים. למעשה,יש לי יותר סיכוים להיות רמטכל"ית מאשר להיות בגלי צה"ל. :?

9. קופירוק Member

מה זה?!
    להוריד פרופיל בשביל לא ללכת לקרבי????
    איכס יה מגעיל, מה זה צריך להיות?

10. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליהי את הולכת לקרבי? :bazooka:
    ואני בטח אצא עם פורפיל סביבות ה50... למרות שכבר לשנה הבאה נידבו אותי לחינוך מורחב=קורס מאמנים=מדירכת כושר, למרות שממש לא בא לי על זה

11. ליהי Member

לילך-ברור

ואני את

ואני לא זה שבצבא אני אפספס הרבה משחקי כדורגל בטלויזיה, אבל לא נורא... :wink:

12. Sabonis Member

ליהי הכי קרבי לבנות זה מג"ב ואם את באמת רצינית תצטרכי להתאמץ הרבה הרבה כדי להגיע לגיבוש מג"ב... שתי ידידות שלי גם חלמו על קרבי, ואאחת לא ממש התאמצה בשביל זה... השנייה עם מכתבים ופרוטקציות הצליחה לקבל זימון לגיבוש מג"ב, וזה אשכרה היה התגשמות חלום בשבילה... אז בהצלחה!

לי יש פרופיל 97, אבל אני בן יחיד ואמא לא חותמת על כלום...

ואני מיועד להתגייס במרץ, אבל היה לי זימון למשרד הבטחון לתפקיד 'פקח חומרים רדיואקטיביים', בכור בדימונה... הלכתי וזה נראה נמחד וזה... אבל אח"כ חשבתי: אני לא ממש רוצה לצאת מהצבא עם עין שלישת, או ראש נוסף... אז החלטתי לא למלא את הסיווג הבטחוני לשם.... אלא מה? עברתי את המבחנים וקיבלתי צו חדש לאוקטובר!! מה שדופק לי את התכניות לשפר פסיכומטרי ולשפר מתמטיקה בחורף!!!!!! זין!!!!

13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבוניס תכתוב להם מכתב ותגיד להם שאתה רוצה לשפר בחורף..... תבקש דחייה... חבר של אח שלי עשה את זה, ואחרי זה ביקש גם לעשות קיץ, ככה שמגייסים אותו בדצמבר שנה וחצי (!!!!) אחרי שהוא סיים לימודים...

14. ליהי Member

להתגייס שנה וחצי אחרי הלימודים זה קקה, כי עם צבא צריך לסיים כמה שיותר מהר לפי דעתי. לא לגרור את זה.

בקשר למה שאמרת סבוניס- לא מסכימה. אני מכירה כמה בנות שהיו אפילו בקורס קיץ. היום חלון ההזדמנויות הרבה יותר נרחב לבנות מאשר פעם. חוצמזה, שלו רציתי הייתי יכולה לקבל שירות על תקן ספורטאית (כדורעף נשים) ושאני בטוחה (טוב,לא בטוחה...אבל ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש מקווה) שהם יתחשב בזה ויתנו לי משהו קרבי.

15. Jerson Member

מאיפה הרצון העז הזה לשרת בקרבי ?

בעעעעעעעעעעעעעעעע