קפריסין קוראת להשעיית ישראל ממוקדמות יורו 2004

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏14/10/02.

1. יוגב אסולין Guest

קפריסין דורש או להשעות את ישראל או לפחות לעניק לה ניצחון טכני עלינו בגלל תחתית המשחק כולל פיצוים בסך 300 אלף שקל...

קפריסין מבחינתם די נדפקו מדחיית המשחק של הנבחרת שלנו... אבל מפה ועד להשעות אותנו הדרך רחוקה. אופ"א היא זאת שהחליטה שלא נשחק בבית... לכן מגיע לנו קצת הנחה בקטע של עיקוב משחקים.

הרעיון של הקרפיסאים לקיים פגישה של כל ראשי הבתים לאירגון המשחקים מחדש יכול להיות פיתרון טוב עבורנו.. עם יקבעו שכל משחקי הבית של ישראל יהיה ברצף... החל משנה הבאה.. (כלומר ניפגש נגד כל נבחרת קודם בחוץ) ואז במשך השנה הזאת אולי המצב ישתפר ויוכלו לקיים משחקים בארץ...

2. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה פה דפק את קפריסין? זה שלא שיחקנו נגדם? אם כל כך רצו לשחק למה הם פשוט לא באו ארצה?
    ומה זה פיצויים? על מה?
    מי הם חושבים שהם, מנסים לתבוע אותנו על לא אבל בכפינו
    שיתביישו להם

3. יוגב אסולין Guest

הם נפגעו מיזה שהם דחו מחזור בגללנו מבלי שיהיה להם צורך...
    וגם על זה שהם דחו משחק ידידות ביתי נגד רומניה שנקבע לתאריך החדש לש המשחק שהיה נותן להם הכנסות מהקהל במשחק הזה.. ועכשיו הכל נדחה להם.

קפריסין עושה מה שכל אחד אחר היה עושה..לא משנה שיש ביננו יחסית קשרים טובים... הם רואים הזדמנות להעיף או לפחות לזכות בניצחון ובמשהו נגד אחת היריבות שלהם.. אז הם ינסו לעשות את זה... מקסימום לא ילך.. אבל עם כן אז שיחק להם קלף טוב...

4. Reyes Member

איזה חוצפנים...
    אנחנו אשמים שאופ"א לא נותנת לנו לארח בארץ?

5. Ilan Member

עם כאלה ידידים, מי צריך אוייבים...
    חשבתי שהיו"ר שלהם אמר שהם יבואו לישראל (הוא אמר את זה לגברי...), דווקא עכשיו שהמצב בישראל שקט (טפו טפו טפו.) אז עכשיו הם לא באים?
    ואחריי זה מאשימים אותנו?
    אחריי שאנחנו מביאים לאי- המחורבן הזה כ"כ הרבה תיירות (הדוגמא הכי טובה- אני, בחיים לא חשבתי שאני יסע לאי- המטומטם הזה אבל נסעתי בשביל חיפה), ואחריי שאנחנו מביאים להם קבוצות כמו מנצסט'ר יונייטד ולברקוזן, זה התודה שלהם?
    שילכו להזדיין.
    כפויי טובה, זה מה שהם...
    זה מתחיל להזכיר לי את השניצלים... רק מקווה שהפעם הסוף יהיה יותר טוב...

6. Emil Member

וואלה יופי
    הם נדפקו
    אנחנו לא יכולים לארח בבית כבר 50 שנה וכנראה שלעולם לא נוכל, ואנחנו אשמים
    לא אנחנו דחינו ביוזמתנו את המשחק אלא פיפ"א (או אופ"א?) דחו את המשחק בצורה רישמית זה אל כאילו שפשוט בלי אישור ובלי סיבה לא הופענו!!

הקיצר אני קורא לחרם צרכנים כולל על האי המקולל הזה אין להם שמץ של בושה
    וואלה יופי

7. לירן-ביתר Member

התאחדות הכדורגל האירופית

8. AFC Member

אולי פשוט...נחרים את אופ"א??
    פשוט לא נשתתף בתחרויות שלה?
    הם מתעללים בנו ללא סוף. העולם שותק. גברי שותק. כולם שותקים. ואופ"א ממשיכה להתעלל, ממילא לאף אחד לא אכפת.

צריך להביא מישהו עם ביצים, שיגיד לזונות האלה שהוא לא מוכן להמשיך ככה, יגרום לחיפה והפועל ת"א לפרוש מהגביעים האירופאים, וישראל ממוקדמות יורו 2004, וזה נזק עצום.

גברי הנמושה הזה יושב לו, אבל כמובן שיוהנסון "חבר קרוב" שלו והוא לא רוצה להעליב אותו (אני מתפלא עם יוהנסון ישתין לכיוונו), והמקסימום שהוא עושה זה להיפגש עם יוהנסון, לשאול אותו עם מותר לנו לאחר בארץ, לקבל לא ולשתוק.

וגם קפריסין לא עוזרים.

9. יוגב אסולין Guest

מבחינת אופ"א עדיף להם ה"נזק העצום" של אי שיתוף קבוצות ישראליות במפעלים שלהם.. מאשר הסיכוי הכי קטן שיהיה איזה פיגוע או מישהו יפצע ואז באמת הם ידפקו... אתה חושב שאכפת להם עם לא נשחק? אולי במובן מסויים כן.. אבל זה לא ישפיע בצורה שתשנה החלטה כלשהי... סה"כ אופ"א מבחינת עושה נכון ולא לוקחת סיכונים.. זה שזה פוגע בנו זה משהו אחר.. לפני כמה שנים הית עוד מדיהה (כרגע אני לא זוכר מי זאת) שלא יכלה לארח... למישהו הפריע? כן רק לאותה מדינה... וכרגע רק לנו זה מפריע.. אף אחד לא ירגיש עם לא ניהיה.

הפגיעה בקבוצות תיהיה גדולה. וגם בליגה הישראלית שכניראה תענש ויורדו לנו איזה נציגה באירופה. הדירוג של הליגה שלנו לפי השגעי ה5 נשים האחורונות לא תיהיה משהו עם תיהיה פה פרישה וזה יפגע בנו.

מבחינתנו צריכים להלחם רק בדרך חוקית ונורמלית להביא את הנבחרות לפה לארץ... לא דרך של איומים ולא דרך של שביתה זה לא מה שישנה החלטות שמה. הם לא סופרים אותנו

10. Julian Joachim Member

אם אני לא טועה, כתב של עיתון בדק פעם... ואם נעזוב את אופ"א, לא יוכלו לקבל אותנו לאף התאחדות אחרת, חוץ מההתאחדות הצפון אמריקאית...

לכל התאחדות יש את האינטרס לא לקבל אותנו, חוץ מהצפון אמריקאים שמן הסתם מאוד אוהבים אותנו.

זה דווקא יכול להיות צעד חכם...

11. יוגב אסולין Guest

תאמת.. ד"א שמה יהיה לנו סיכוי גבוה יותר להגיע למפעלים גדולים... כמו שפעם שהיינו באיסה יכלנו להגיע.. אבל למה לחכות 4 שנים למפגש נגד קבוצה מהדרג הראשון וגם זה לא בטוח שאפשר כל שנה ליפגש לפחות נגד נבחרת אחד מהדרג הראשון של העולם?

12. Julian Joachim Member

למה?

כי באירופה משפילים אותנו...

אני רק יכול לתאר לעצמי את ראשי טופ"א, קורנים מאושר בזמן שהם מדברים עם גברי לוי בטלפון... גלי הצחוק שלהם יכולים להגיע עד לעיר הקודש...

13. שגיא Guest

איזה צעד חכם?!
    מה, נראה לך שקבוצות יטוסו 14 שעות כדי להגיע למשחקים בצפון אמריקה.....
    לא ממש....

חוץ מזה, ברגע שאנחנו עוזבים את אופ"א זה כמו שאנחנו נכנעים לטרור, בדיוק אותו דבר.

14. green-ape Member

אל תתפלאו אם אופ"א תענה לבקשת הקפריסאים.
    הם עוד יכולים להמציא כזה תירוץ מצחיק , הם ינצלו כל הזדמנות לפגוע בכדורגל הישראלי!

15. Ilan Member

תגידו מה אתם כ"כ מטומטמים?
    לפרוש זה בדיוק מה שהם רוצים- להפך הם ישמחו כ"כ אם ישראל תפרוש...
    ואני אישית מעדיף תמצב כמו שהוא עכשיו...
    אם לא ניהיה באופ"א לא נוכל לשחק בליגת האלופות, בגביע אופ"א וכל שאר המפעלים וזה ללא ספק הוצאה להורג של הכדורגל הישראלי.

זה הדבר הכי דבילי ששמעתי- לפרוש מאופ"א.
    חוץ מזה- מה פתאום לפרוש? אופ"א לא תאשר לקפריסין כלום... הקפריסאים סתם מבלבלים תמוח וחבל להם על הזמן שלהם...